CRO Race 2019 / Rezultati / Etapa 2

Etapa 2: Slunj - Zadar

Datum održavanja: 02.10.2019. Dužina etape: 186 km

Rezultati nakon druge etape

Pobjednik etape
062 ROU GROSU Eduard-Michael (DMP)
Vrijeme
4h24′39″
Najbolji tim
AST KAZ ASTANA PRO TEAM
Vrijeme
26h36′33″
Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
062 ROU GROSU Eduard-Michael (DMP)
Vrijeme
8h51′52″
Blue Jersey
Blue Jersey
122 SLO KUMP Marko (ADR)
Bodovi
41
Green Jersey
Green Jersey
097 AUT WILDAUER Markus (TIR)
Bodovi
11
White Jersey
White Jersey
012 KAZ PRONSKIY Vadim (AST)
Vrijeme
8h52′11″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 062 ROU GROSU Eduard-Michael DMP 4h24′39″ +00′00″
2 023 AUS EDMONDSON Alexander MTS 4h24′42″ +00′03″
3 122 SLO KUMP Marko ADR 4h24′42″ +00′03″
4 052 ITA FRAPPORTI Mattia ANS 4h24′42″ +00′03″
5 143 NED DE KLEIJN Arvid MET 4h24′42″ +00′03″
6 082 FRA GAUTIER Cyril VCB 4h24′42″ +00′03″
7 003 SLO MOHORIC Matej TBM 4h24′42″ +00′03″
8 172 GER MANDRYSCH John PUS 4h24′42″ +00′03″
9 077 ITA SIMION Paolo BRD 4h24′42″ +00′03″
10 165 GER LODERER Timon HAC 4h24′42″ +00′03″
11 002 AUS HAUSSLER Heinrich TBM 4h24′42″ +00′03″
12 084 BEL DE BACKER Bert VCB 4h24′42″ +00′03″
13 101 SLO BAJC Andi RSW 4h24′42″ +00′03″
14 104 AUT KRIZEK Matthias RSW 4h24′42″ +00′03″
15 024 USA BOOKWALTER Brent MTS 4h24′42″ +00′03″
16 015 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 4h24′42″ +00′03″
17 033 USA ROSSKOPF Joseph CCC 4h24′42″ +00′03″
18 072 ITA MARONESE Marco BRD 4h24′42″ +00′03″
19 086 FRA PACHER Quentin VCB 4h24′42″ +00′03″
20 017 KAZ ZEITS Andrey AST 4h24′42″ +00′03″
21 035 ESP DE LA PARTE GONZALEZ Victor CCC 4h24′42″ +00′03″
22 001 SLO BOLE Grega TBM 4h24′42″ +00′03″
23 141 NED BAX Sjoerd MET 4h24′42″ +00′03″
24 006 SLO TRATNIK Jan TBM 4h24′42″ +00′03″
25 016 ITA VILLELLA Davide AST 4h24′42″ +00′03″
26 026 GBR YATES Adam MTS 4h24′42″ +00′03″
27 036 BEL PAUWELS Serge Jules Jozef CCC 4h24′42″ +00′03″
28 142 NED BOUWMANS Dylan MET 4h24′42″ +00′03″
29 012 KAZ PRONSKIY Vadim AST 4h24′42″ +00′03″
30 004 SLO NOVAK Domen TBM 4h24′42″ +00′03″
31 065 FRA GUERIN Alexis DMP 4h24′42″ +00′03″
32 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 4h24′42″ +00′03″
33 144 NED KRUL Stef MET 4h24′42″ +00′03″
34 032 GER ZIMMERMANN Georg CCC 4h24′42″ +00′03″
35 073 ITA BRESCIANI Michael BRD 4h24′42″ +00′03″
36 113 FRA JEANNES Matthieu ILU 4h24′42″ +00′03″
37 154 POL PATERSKI Maciej WIB 4h24′42″ +00′03″
38 076 ITA MAESTRI Mirco BRD 4h24′42″ +00′03″
39 135 SLO KOROSEC Rok LGS 4h24′53″ +00′14″
40 025 AUS SCOTSON Callum MTS 4h24′55″ +00′16″
41 124 SLO PER David ADR 4h25′01″ +00′22″
42 176 GER ASCHENBRENNER Michel PUS 4h25′12″ +00′33″
43 173 GER NOLDE Tobias PUS 4h25′12″ +00′33″
44 064 ITA FINETTO Mauro DMP 4h25′15″ +00′36″
45 081 FRA ROLLAND Pierre VCB 4h25′15″ +00′36″
46 116 COL TORRES AGUDELO Rodolfo Andres ILU 4h25′15″ +00′36″
47 174 GER ROBER Dominik PUS 4h25′15″ +00′36″
48 106 AUT RABITSCH Stephan RSW 4h25′15″ +00′36″
49 063 ESP FERNANDEZ CRUZ Delio DMP 4h25′15″ +00′36″
50 156 POL WARCHOL Bartosz WIB 4h25′15″ +00′36″
51 132 SLO GROSELJ Matic LGS 4h25′15″ +00′36″
52 066 ESP MORENO BAZAN Javier DMP 4h25′37″ +00′58″
53 092 GER ENGELHARDT Felix TIR 4h25′37″ +00′58″
54 152 UKR BUDIAK Anatolii WIB 4h25′37″ +00′58″
55 134 AUS HILL Benjamin LGS 4h25′37″ +00′58″
56 027 HUN PEAK Barnabas MTS 4h25′37″ +00′58″
57 147 NED VAN DER TUUK Danny MET 4h25′37″ +00′58″
58 112 COL CASTIBLANCO CUBIDES Jorge Camilo ILU 4h25′37″ +00′58″
59 155 POL PODLASKI Michal WIB 4h25′37″ +00′58″
60 151 POL BOGUSLAWSKI Marceli WIB 4h25′37″ +00′58″
61 097 AUT WILDAUER Markus TIR 4h25′37″ +00′58″
62 123 SLO OMRZEL Aljaz ADR 4h25′53″ +01′14″
63 171 GER JAGELER Robert PUS 4h26′17″ +01′38″
64 087 SUI MULLER Patrick VCB 4h26′27″ +01′48″
65 161 AUT EICHINGER Daniel HAC 4h26′27″ +01′48″
66 085 FRA COURTEILLE Arnaud VCB 4h26′36″ +01′57″
67 061 ITA FEDELI Alessandro DMP 4h27′04″ +02′25″
68 011 KAZ NATAROV Yuriy AST 4h27′59″ +03′20″
69 013 KAZ BIZHIGITOV Zhandos AST 4h28′02″ +03′23″
70 105 AUT LEHNER Daniel RSW 4h28′02″ +03′23″
71 153 POL KISTOWSKI Kacper WIB 4h28′02″ +03′23″
72 136 SLO PRAH Aljaz LGS 4h28′02″ +03′23″
73 014 KAZ FOMINYKH Daniil AST 4h28′08″ +03′29″
74 034 POR ANTUNES Amaro Manuel CCC 4h28′08″ +03′29″
75 093 AUT FRIEDRICH Marco TIR 4h28′08″ +03′29″
76 075 ITA COVILI Luca BRD 4h28′08″ +03′29″
77 137 SLO RUCIGAJ Ziga LGS 4h28′08″ +03′29″
78 133 AUS GUY Timothy LGS 4h28′08″ +03′29″
79 031 AUT ZOIDL Riccardo CCC 4h28′16″ +03′37″
80 022 NZL BEWLEY Sam MTS 4h28′48″ +04′09″
81 005 SLO PIBERNIK Luka TBM 4h28′48″ +04′09″
82 021 NZL FOUCHE James MTS 4h28′48″ +04′09″
83 037 NED TEN DAM Laurens Jan CCC 4h28′48″ +04′09″
84 083 FRA CHEVALIER Maxime VCB 4h28′48″ +04′09″
85 145 NED VAN DEN BERG Lars MET 4h29′18″ +04′39″
86 111 COL BARON CASTILLO Felix Alejandro ILU 4h29′22″ +04′43″
87 041 SUI BADILATTI Matteo ICA 4h29′37″ +04′58″
88 047 ESP PLAZA Ruben ICA 4h29′37″ +04′58″
89 055 CRO RUMAC Josip ANS 4h31′18″ +06′39″
90 164 AUT HRINKOW Dominik HAC 4h31′18″ +06′39″
91 042 CAN CATAFORD Alexander ICA 4h31′35″ +06′56″
92 131 SLO FINKST Tilen LGS 4h32′20″ +07′41″
93 043 AUS EARLE Nathan ICA 4h33′11″ +08′32″
94 094 AUT GAMPER Florian TIR 4h33′15″ +08′36″
95 096 ITA RIVI Samuele TIR 4h33′15″ +08′36″
96 103 AUT KIERNER Florian RSW 4h33′16″ +08′37″
97 095 AUT GAMPER Patrick TIR 4h33′16″ +08′37″
98 125 SRB RAJOVIC Dusan ADR 4h33′28″ +08′49″
99 127 SLO BRAJKOVIC Janez ADR 4h33′28″ +08′49″
100 126 SLO KATRASNIK Gasper ADR 4h33′28″ +08′49″
101 175 GER SONNLEITNER Jonas PUS 4h33′44″ +09′05″
102 177 GER DINKLER Jonathan PUS 4h33′44″ +09′05″
103 071 ITA CARBONI Giovanni BRD 4h38′16″ +13′37″
104 166 GER RAPP Jonas HAC 4h38′58″ +14′19″
105 163 AUT HOFER Andreas HAC 4h38′58″ +14′19″
106 045 BEL HERMANS Ben ICA 4h40′47″ +16′08″
107 115 ITA LONGHITANO Claudio ILU 4h41′43″ +17′04″
108 074 ITA PESSOT Alessandro BRD 4h41′54″ +17′15″
109 053 CRC RIVERA SERRANO Kevin ANS 4h43′00″ +18′21″
DNF 146 NED VAN DEN DOOL Jens MET    
DNF 091 ITA EL GOUZI Omar TIR    
Sprint - Plitvička Jezera - 29,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 146 NED VAN DEN DOOL Jens MET 5
2 164 AUT HRINKOW Dominik HAC 3
3 105 AUT LEHNER Daniel RSW 1
Sprint - Zadar - 178,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 003 SLO MOHORIC Matej TBM 5
2 062 ROU GROSU Eduard-Michael DMP 3
3 076 ITA MAESTRI Mirco BRD 1
Finish - Zadar - 183,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 062 ROU GROSU Eduard-Michael DMP 25
2 023 AUS EDMONDSON Alexander MTS 20
3 122 SLO KUMP Marko ADR 16
4 052 ITA FRAPPORTI Mattia ANS 14
5 143 NED DE KLEIJN Arvid MET 12
6 082 FRA GAUTIER Cyril VCB 10
7 003 SLO MOHORIC Matej TBM 9
8 172 GER MANDRYSCH John PUS 8
9 077 ITA SIMION Paolo BRD 7
10 165 GER LODERER Timon HAC 6
11 002 AUS HAUSSLER Heinrich TBM 5
12 084 BEL DE BACKER Bert VCB 4
13 101 SLO BAJC Andi RSW 3
14 104 AUT KRIZEK Matthias RSW 2
15 024 USA BOOKWALTER Brent MTS 1
KoM Cat. 3 - NP Plitvička jezera (Jezerce) - 34,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 134 AUS HILL Benjamin LGS 3
2 097 AUT WILDAUER Markus TIR 2
3 164 AUT HRINKOW Dominik HAC 1
KoM Cat. 2 - PP Velebit - 120,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 134 AUS HILL Benjamin LGS 6
2 097 AUT WILDAUER Markus TIR 4
3 164 AUT HRINKOW Dominik HAC 2
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 142 NED BOUWMANS Dylan MET 4h24′42″ +00′00″
2 012 KAZ PRONSKIY Vadim AST 4h24′42″ +00′00″
3 032 GER ZIMMERMANN Georg CCC 4h24′42″ +00′00″
4 176 GER ASCHENBRENNER Michel PUS 4h25′12″ +00′30″
5 173 GER NOLDE Tobias PUS 4h25′12″ +00′30″
6 174 GER ROBER Dominik PUS 4h25′15″ +00′33″
7 092 GER ENGELHARDT Felix TIR 4h25′37″ +00′55″
8 027 HUN PEAK Barnabas MTS 4h25′37″ +00′55″
9 147 NED VAN DER TUUK Danny MET 4h25′37″ +00′55″
10 151 POL BOGUSLAWSKI Marceli WIB 4h25′37″ +00′55″
11 097 AUT WILDAUER Markus TIR 4h25′37″ +00′55″
12 123 SLO OMRZEL Aljaz ADR 4h25′53″ +01′11″
13 136 SLO PRAH Aljaz LGS 4h28′02″ +03′20″
14 093 AUT FRIEDRICH Marco TIR 4h28′08″ +03′26″
15 075 ITA COVILI Luca BRD 4h28′08″ +03′26″
16 021 NZL FOUCHE James MTS 4h28′48″ +04′06″
17 083 FRA CHEVALIER Maxime VCB 4h28′48″ +04′06″
18 145 NED VAN DEN BERG Lars MET 4h29′18″ +04′36″
19 131 SLO FINKST Tilen LGS 4h32′20″ +07′38″
20 094 AUT GAMPER Florian TIR 4h33′15″ +08′33″
21 096 ITA RIVI Samuele TIR 4h33′15″ +08′33″
22 103 AUT KIERNER Florian RSW 4h33′16″ +08′34″
23 095 AUT GAMPER Patrick TIR 4h33′16″ +08′34″
24 125 SRB RAJOVIC Dusan ADR 4h33′28″ +08′46″
25 175 GER SONNLEITNER Jonas PUS 4h33′44″ +09′02″
26 053 CRC RIVERA SERRANO Kevin ANS 4h43′00″ +18′18″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 VCB FRA VITAL CONCEPT B&B Hotel 13h14′06″ +00′00″
2 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 13h14′06″ +00′00″
3 MTS AUS MITCHELTON SCOTT 13h14′06″ +00′00″
4 MET NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL 13h14′06″ +00′00″
5 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 13h14′06″ +00′00″
6 BRD ITA BARDIANI CSF 13h14′06″ +00′00″
7 CCC USA CCC TEAM 13h14′06″ +00′00″
8 ADR SLO ADRIA MOBIL 13h14′25″ +00′19″
9 DMP FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE 13h14′36″ +00′30″
10 RSW AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 13h14′39″ +00′33″
11 PUS GER P & S METALLTECHNIK 13h15′06″ +01′00″
12 ILU USA TEAM ILLUMINATE 13h15′34″ +01′28″
13 WIB POL WIBATECH MERX 13h15′34″ +01′28″
14 LGS SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 13h15′45″ +01′39″
15 TIR AUT TIROL KTM CYCLING TEAM 13h19′22″ +05′16″
16 HAC AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 13h22′27″ +08′21″
17 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 13h30′49″ +16′43″
18 ANS ITA ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC 13h39′00″ +24′54″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 062 ROU GROSU Eduard-Michael DMP 8h51′52″ +00′00″
2 122 SLO KUMP Marko ADR 8h51′57″ +00′05″
3 023 AUS EDMONDSON Alexander MTS 8h52′05″ +00′13″
4 015 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 8h52′05″ +00′13″
5 003 SLO MOHORIC Matej TBM 8h52′06″ +00′14″
6 065 FRA GUERIN Alexis DMP 8h52′09″ +00′17″
7 026 GBR YATES Adam MTS 8h52′10″ +00′18″
8 143 NED DE KLEIJN Arvid MET 8h52′11″ +00′19″
9 172 GER MANDRYSCH John PUS 8h52′11″ +00′19″
10 052 ITA FRAPPORTI Mattia ANS 8h52′11″ +00′19″
11 077 ITA SIMION Paolo BRD 8h52′11″ +00′19″
12 002 AUS HAUSSLER Heinrich TBM 8h52′11″ +00′19″
13 017 KAZ ZEITS Andrey AST 8h52′11″ +00′19″
14 016 ITA VILLELLA Davide AST 8h52′11″ +00′19″
15 101 SLO BAJC Andi RSW 8h52′11″ +00′19″
16 033 USA ROSSKOPF Joseph CCC 8h52′11″ +00′19″
17 035 ESP DE LA PARTE GONZALEZ Victor CCC 8h52′11″ +00′19″
18 086 FRA PACHER Quentin VCB 8h52′11″ +00′19″
19 154 POL PATERSKI Maciej WIB 8h52′11″ +00′19″
20 012 KAZ PRONSKIY Vadim AST 8h52′11″ +00′19″
21 024 USA BOOKWALTER Brent MTS 8h52′11″ +00′19″
22 141 NED BAX Sjoerd MET 8h52′11″ +00′19″
23 104 AUT KRIZEK Matthias RSW 8h52′11″ +00′19″
24 142 NED BOUWMANS Dylan MET 8h52′11″ +00′19″
25 032 GER ZIMMERMANN Georg CCC 8h52′11″ +00′19″
26 084 BEL DE BACKER Bert VCB 8h52′11″ +00′19″
27 072 ITA MARONESE Marco BRD 8h52′11″ +00′19″
28 144 NED KRUL Stef MET 8h52′11″ +00′19″
29 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 8h52′11″ +00′19″
30 006 SLO TRATNIK Jan TBM 8h52′11″ +00′19″
31 004 SLO NOVAK Domen TBM 8h52′11″ +00′19″
32 036 BEL PAUWELS Serge Jules Jozef CCC 8h52′11″ +00′19″
33 165 GER LODERER Timon HAC 8h52′11″ +00′19″
34 001 SLO BOLE Grega TBM 8h52′11″ +00′19″
35 113 FRA JEANNES Matthieu ILU 8h52′11″ +00′19″
36 073 ITA BRESCIANI Michael BRD 8h52′11″ +00′19″
37 135 SLO KOROSEC Rok LGS 8h52′22″ +00′30″
38 124 SLO PER David ADR 8h52′30″ +00′38″
39 082 FRA GAUTIER Cyril VCB 8h52′31″ +00′39″
40 176 GER ASCHENBRENNER Michel PUS 8h52′41″ +00′49″
41 132 SLO GROSELJ Matic LGS 8h52′43″ +00′51″
42 064 ITA FINETTO Mauro DMP 8h52′44″ +00′52″
43 116 COL TORRES AGUDELO Rodolfo Andres ILU 8h52′44″ +00′52″
44 106 AUT RABITSCH Stephan RSW 8h52′44″ +00′52″
45 174 GER ROBER Dominik PUS 8h52′44″ +00′52″
46 081 FRA ROLLAND Pierre VCB 8h52′44″ +00′52″
47 063 ESP FERNANDEZ CRUZ Delio DMP 8h52′44″ +00′52″
48 156 POL WARCHOL Bartosz WIB 8h52′44″ +00′52″
49 112 COL CASTIBLANCO CUBIDES Jorge Camilo ILU 8h53′06″ +01′14″
50 151 POL BOGUSLAWSKI Marceli WIB 8h53′06″ +01′14″
51 152 UKR BUDIAK Anatolii WIB 8h53′06″ +01′14″
52 134 AUS HILL Benjamin LGS 8h53′06″ +01′14″
53 066 ESP MORENO BAZAN Javier DMP 8h53′06″ +01′14″
54 155 POL PODLASKI Michal WIB 8h53′06″ +01′14″
55 092 GER ENGELHARDT Felix TIR 8h53′06″ +01′14″
56 147 NED VAN DER TUUK Danny MET 8h53′06″ +01′14″
57 027 HUN PEAK Barnabas MTS 8h53′06″ +01′14″
58 076 ITA MAESTRI Mirco BRD 8h53′11″ +01′19″
59 123 SLO OMRZEL Aljaz ADR 8h53′22″ +01′30″
60 087 SUI MULLER Patrick VCB 8h53′56″ +02′04″
61 025 AUS SCOTSON Callum MTS 8h54′03″ +02′11″
62 085 FRA COURTEILLE Arnaud VCB 8h54′05″ +02′13″
63 097 AUT WILDAUER Markus TIR 8h54′11″ +02′19″
64 061 ITA FEDELI Alessandro DMP 8h54′33″ +02′41″
65 171 GER JAGELER Robert PUS 8h55′09″ +03′17″
66 011 KAZ NATAROV Yuriy AST 8h55′28″ +03′36″
67 105 AUT LEHNER Daniel RSW 8h55′30″ +03′38″
68 013 KAZ BIZHIGITOV Zhandos AST 8h55′31″ +03′39″
69 136 SLO PRAH Aljaz LGS 8h55′31″ +03′39″
70 153 POL KISTOWSKI Kacper WIB 8h55′31″ +03′39″
71 161 AUT EICHINGER Daniel HAC 8h55′35″ +03′43″
72 034 POR ANTUNES Amaro Manuel CCC 8h55′37″ +03′45″
73 137 SLO RUCIGAJ Ziga LGS 8h55′37″ +03′45″
74 014 KAZ FOMINYKH Daniil AST 8h55′37″ +03′45″
75 075 ITA COVILI Luca BRD 8h55′37″ +03′45″
76 093 AUT FRIEDRICH Marco TIR 8h55′37″ +03′45″
77 031 AUT ZOIDL Riccardo CCC 8h55′45″ +03′53″
78 133 AUS GUY Timothy LGS 8h56′03″ +04′11″
79 083 FRA CHEVALIER Maxime VCB 8h56′17″ +04′25″
80 037 NED TEN DAM Laurens Jan CCC 8h56′17″ +04′25″
81 005 SLO PIBERNIK Luka TBM 8h56′17″ +04′25″
82 145 NED VAN DEN BERG Lars MET 8h56′47″ +04′55″
83 111 COL BARON CASTILLO Felix Alejandro ILU 8h56′51″ +04′59″
84 173 GER NOLDE Tobias PUS 8h57′02″ +05′10″
85 047 ESP PLAZA Ruben ICA 8h57′06″ +05′14″
86 041 SUI BADILATTI Matteo ICA 8h57′06″ +05′14″
87 022 NZL BEWLEY Sam MTS 8h58′39″ +06′47″
88 021 NZL FOUCHE James MTS 8h58′39″ +06′47″
89 164 AUT HRINKOW Dominik HAC 8h58′45″ +06′53″
90 055 CRO RUMAC Josip ANS 8h58′47″ +06′55″
91 042 CAN CATAFORD Alexander ICA 8h59′04″ +07′12″
92 131 SLO FINKST Tilen LGS 8h59′49″ +07′57″
93 043 AUS EARLE Nathan ICA 9h00′40″ +08′48″
94 096 ITA RIVI Samuele TIR 9h00′44″ +08′52″
95 094 AUT GAMPER Florian TIR 9h00′44″ +08′52″
96 095 AUT GAMPER Patrick TIR 9h00′45″ +08′53″
97 125 SRB RAJOVIC Dusan ADR 9h00′51″ +08′59″
98 127 SLO BRAJKOVIC Janez ADR 9h00′57″ +09′05″
99 126 SLO KATRASNIK Gasper ADR 9h00′57″ +09′05″
100 177 GER DINKLER Jonathan PUS 9h01′13″ +09′21″
101 175 GER SONNLEITNER Jonas PUS 9h01′29″ +09′37″
102 103 AUT KIERNER Florian RSW 9h02′03″ +10′11″
103 071 ITA CARBONI Giovanni BRD 9h05′45″ +13′53″
104 166 GER RAPP Jonas HAC 9h06′27″ +14′35″
105 163 AUT HOFER Andreas HAC 9h08′06″ +16′14″
106 045 BEL HERMANS Ben ICA 9h08′16″ +16′24″
107 115 ITA LONGHITANO Claudio ILU 9h09′12″ +17′20″
108 053 CRC RIVERA SERRANO Kevin ANS 9h10′29″ +18′37″
109 074 ITA PESSOT Alessandro BRD 9h13′47″ +21′55″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 062 ROU GROSU Eduard-Michael DMP 44
2 122 SLO KUMP Marko ADR 41
3 023 AUS EDMONDSON Alexander MTS 32
4 003 SLO MOHORIC Matej TBM 23
5 143 NED DE KLEIJN Arvid MET 22
6 172 GER MANDRYSCH John PUS 22
7 015 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 20
8 052 ITA FRAPPORTI Mattia ANS 18
9 082 FRA GAUTIER Cyril VCB 14
10 125 SRB RAJOVIC Dusan ADR 10
11 077 ITA SIMION Paolo BRD 9
12 135 SLO KOROSEC Rok LGS 8
13 055 CRO RUMAC Josip ANS 7
14 165 GER LODERER Timon HAC 6
15 173 GER NOLDE Tobias PUS 5
16 002 AUS HAUSSLER Heinrich TBM 5
17 177 GER DINKLER Jonathan PUS 5
18 084 BEL DE BACKER Bert VCB 4
19 065 FRA GUERIN Alexis DMP 3
20 101 SLO BAJC Andi RSW 3
21 154 POL PATERSKI Maciej WIB 3
22 164 AUT HRINKOW Dominik HAC 3
23 175 GER SONNLEITNER Jonas PUS 3
24 104 AUT KRIZEK Matthias RSW 2
25 026 GBR YATES Adam MTS 1
26 024 USA BOOKWALTER Brent MTS 1
27 132 SLO GROSELJ Matic LGS 1
28 076 ITA MAESTRI Mirco BRD 1
29 105 AUT LEHNER Daniel RSW 1
30 034 POR ANTUNES Amaro Manuel CCC 1
31 103 AUT KIERNER Florian RSW 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 097 AUT WILDAUER Markus TIR 11
2 134 AUS HILL Benjamin LGS 9
3 173 GER NOLDE Tobias PUS 3
4 164 AUT HRINKOW Dominik HAC 3
5 064 ITA FINETTO Mauro DMP 2
6 086 FRA PACHER Quentin VCB 1
7 066 ESP MORENO BAZAN Javier DMP 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 012 KAZ PRONSKIY Vadim AST 8h52′11″ +00′00″
2 142 NED BOUWMANS Dylan MET 8h52′11″ +00′00″
3 032 GER ZIMMERMANN Georg CCC 8h52′11″ +00′00″
4 176 GER ASCHENBRENNER Michel PUS 8h52′41″ +00′30″
5 174 GER ROBER Dominik PUS 8h52′44″ +00′33″
6 151 POL BOGUSLAWSKI Marceli WIB 8h53′06″ +00′55″
7 092 GER ENGELHARDT Felix TIR 8h53′06″ +00′55″
8 147 NED VAN DER TUUK Danny MET 8h53′06″ +00′55″
9 027 HUN PEAK Barnabas MTS 8h53′06″ +00′55″
10 123 SLO OMRZEL Aljaz ADR 8h53′22″ +01′11″
11 097 AUT WILDAUER Markus TIR 8h54′11″ +02′00″
12 136 SLO PRAH Aljaz LGS 8h55′31″ +03′20″
13 075 ITA COVILI Luca BRD 8h55′37″ +03′26″
14 093 AUT FRIEDRICH Marco TIR 8h55′37″ +03′26″
15 083 FRA CHEVALIER Maxime VCB 8h56′17″ +04′06″
16 145 NED VAN DEN BERG Lars MET 8h56′47″ +04′36″
17 173 GER NOLDE Tobias PUS 8h57′02″ +04′51″
18 021 NZL FOUCHE James MTS 8h58′39″ +06′28″
19 131 SLO FINKST Tilen LGS 8h59′49″ +07′38″
20 096 ITA RIVI Samuele TIR 9h00′44″ +08′33″
21 094 AUT GAMPER Florian TIR 9h00′44″ +08′33″
22 095 AUT GAMPER Patrick TIR 9h00′45″ +08′34″
23 125 SRB RAJOVIC Dusan ADR 9h00′51″ +08′40″
24 175 GER SONNLEITNER Jonas PUS 9h01′29″ +09′18″
25 103 AUT KIERNER Florian RSW 9h02′03″ +09′52″
26 053 CRC RIVERA SERRANO Kevin ANS 9h10′29″ +18′18″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 26h36′33″ +00′00″
2 VCB FRA VITAL CONCEPT B&B Hotel 26h36′33″ +00′00″
3 MET NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL 26h36′33″ +00′00″
4 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 26h36′33″ +00′00″
5 MTS AUS MITCHELTON SCOTT 26h36′33″ +00′00″
6 CCC USA CCC TEAM 26h36′33″ +00′00″
7 BRD ITA BARDIANI CSF 26h36′33″ +00′00″
8 ADR SLO ADRIA MOBIL 26h36′52″ +00′19″
9 DMP FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE 26h37′03″ +00′30″
10 RSW AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 26h37′06″ +00′33″
11 PUS GER P & S METALLTECHNIK 26h37′33″ +01′00″
12 ILU USA TEAM ILLUMINATE 26h38′01″ +01′28″
13 WIB POL WIBATECH MERX 26h38′01″ +01′28″
14 LGS SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 26h38′12″ +01′39″
15 TIR AUT TIROL KTM CYCLING TEAM 26h41′49″ +05′16″
16 HAC AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 26h44′54″ +08′21″
17 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 26h53′16″ +16′43″
18 ANS ITA ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC 27h01′27″ +24′54″