CRO Race 2019 / Rezultati / Etapa 3

Etapa 3: Okrug - Makarska

Datum održavanja: 03.10.2019. Dužina etape: 165 km

Rezultati nakon treće etape

Pobjednik etape
015 KAZ GIDICH Yevgeniy (AST)
Vrijeme
1h32′21″
Najbolji tim
AST KAZ ASTANA PRO TEAM
Vrijeme
31h13′36″
Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
015 KAZ GIDICH Yevgeniy (AST)
Vrijeme
10h24′16″
Blue Jersey
Blue Jersey
023 AUS EDMONDSON Alexander (MTS)
Bodovi
48
Green Jersey
Green Jersey
097 AUT WILDAUER Markus (TIR)
Bodovi
11
White Jersey
White Jersey
032 GER ZIMMERMANN Georg (CCC)
Vrijeme
10h24′32″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 015 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 1h32′21″ +00′00″
2 001 SLO BOLE Grega TBM 1h32′21″ +00′00″
3 023 AUS EDMONDSON Alexander MTS 1h32′21″ +00′00″
4 082 FRA GAUTIER Cyril VCB 1h32′21″ +00′00″
5 154 POL PATERSKI Maciej WIB 1h32′21″ +00′00″
6 141 NED BAX Sjoerd MET 1h32′21″ +00′00″
7 052 ITA FRAPPORTI Mattia ANS 1h32′21″ +00′00″
8 024 USA BOOKWALTER Brent MTS 1h32′21″ +00′00″
9 101 SLO BAJC Andi RSW 1h32′21″ +00′00″
10 033 USA ROSSKOPF Joseph CCC 1h32′21″ +00′00″
11 086 FRA PACHER Quentin VCB 1h32′21″ +00′00″
12 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 1h32′21″ +00′00″
13 016 ITA VILLELLA Davide AST 1h32′21″ +00′00″
14 036 BEL PAUWELS Serge Jules Jozef CCC 1h32′21″ +00′00″
15 026 GBR YATES Adam MTS 1h32′21″ +00′00″
16 064 ITA FINETTO Mauro DMP 1h32′21″ +00′00″
17 032 GER ZIMMERMANN Georg CCC 1h32′21″ +00′00″
18 017 KAZ ZEITS Andrey AST 1h32′21″ +00′00″
19 106 AUT RABITSCH Stephan RSW 1h32′21″ +00′00″
20 035 ESP DE LA PARTE GONZALEZ Victor CCC 1h32′21″ +00′00″
21 116 COL TORRES AGUDELO Rodolfo Andres ILU 1h32′21″ +00′00″
22 065 FRA GUERIN Alexis DMP 1h32′21″ +00′00″
23 083 FRA CHEVALIER Maxime VCB 1h32′21″ +00′00″
24 145 NED VAN DEN BERG Lars MET 1h32′21″ +00′00″
25 002 AUS HAUSSLER Heinrich TBM 1h32′33″ +00′12″
26 014 KAZ FOMINYKH Daniil AST 1h32′43″ +00′22″
27 174 GER ROBER Dominik PUS 1h32′43″ +00′22″
28 113 FRA JEANNES Matthieu ILU 1h32′43″ +00′22″
29 152 UKR BUDIAK Anatolii WIB 1h32′43″ +00′22″
30 012 KAZ PRONSKIY Vadim AST 1h32′43″ +00′22″
31 156 POL WARCHOL Bartosz WIB 1h32′43″ +00′22″
32 144 NED KRUL Stef MET 1h32′43″ +00′22″
33 092 GER ENGELHARDT Felix TIR 1h32′43″ +00′22″
34 081 FRA ROLLAND Pierre VCB 1h32′43″ +00′22″
35 061 ITA FEDELI Alessandro DMP 1h32′43″ +00′22″
36 112 COL CASTIBLANCO CUBIDES Jorge Camilo ILU 1h32′43″ +00′22″
37 075 ITA COVILI Luca BRD 1h32′43″ +00′22″
38 127 SLO BRAJKOVIC Janez ADR 1h32′43″ +00′22″
39 137 SLO RUCIGAJ Ziga LGS 1h32′43″ +00′22″
40 004 SLO NOVAK Domen TBM 1h32′43″ +00′22″
41 097 AUT WILDAUER Markus TIR 1h33′12″ +00′51″
42 071 ITA CARBONI Giovanni BRD 1h33′12″ +00′51″
43 005 SLO PIBERNIK Luka TBM 1h34′02″ +01′41″
44 076 ITA MAESTRI Mirco BRD 1h34′22″ +02′01″
45 135 SLO KOROSEC Rok LGS 1h34′22″ +02′01″
46 165 GER LODERER Timon HAC 1h34′29″ +02′08″
47 173 GER NOLDE Tobias PUS 1h34′29″ +02′08″
48 176 GER ASCHENBRENNER Michel PUS 1h34′29″ +02′08″
49 103 AUT KIERNER Florian RSW 1h34′29″ +02′08″
50 151 POL BOGUSLAWSKI Marceli WIB 1h34′29″ +02′08″
51 172 GER MANDRYSCH John PUS 1h34′29″ +02′08″
52 147 NED VAN DER TUUK Danny MET 1h34′29″ +02′08″
53 062 ROU GROSU Eduard-Michael DMP 1h34′29″ +02′08″
54 111 COL BARON CASTILLO Felix Alejandro ILU 1h34′29″ +02′08″
55 077 ITA SIMION Paolo BRD 1h34′29″ +02′08″
56 066 ESP MORENO BAZAN Javier DMP 1h34′29″ +02′08″
57 095 AUT GAMPER Patrick TIR 1h34′29″ +02′08″
58 104 AUT KRIZEK Matthias RSW 1h34′29″ +02′08″
59 136 SLO PRAH Aljaz LGS 1h34′34″ +02′13″
60 132 SLO GROSELJ Matic LGS 1h34′34″ +02′13″
61 063 ESP FERNANDEZ CRUZ Delio DMP 1h34′34″ +02′13″
62 011 KAZ NATAROV Yuriy AST 1h34′34″ +02′13″
63 155 POL PODLASKI Michal WIB 1h34′34″ +02′13″
64 013 KAZ BIZHIGITOV Zhandos AST 1h34′34″ +02′13″
65 042 CAN CATAFORD Alexander ICA 1h34′39″ +02′18″
66 142 NED BOUWMANS Dylan MET 1h34′39″ +02′18″
67 164 AUT HRINKOW Dominik HAC 1h34′39″ +02′18″
68 041 SUI BADILATTI Matteo ICA 1h34′39″ +02′18″
69 047 ESP PLAZA Ruben ICA 1h34′39″ +02′18″
70 161 AUT EICHINGER Daniel HAC 1h34′39″ +02′18″
71 043 AUS EARLE Nathan ICA 1h34′39″ +02′18″
72 153 POL KISTOWSKI Kacper WIB 1h34′39″ +02′18″
73 006 SLO TRATNIK Jan TBM 1h34′42″ +02′21″
74 134 AUS HILL Benjamin LGS 1h36′00″ +03′39″
75 177 GER DINKLER Jonathan PUS 1h37′27″ +05′06″
76 093 AUT FRIEDRICH Marco TIR 1h37′27″ +05′06″
77 175 GER SONNLEITNER Jonas PUS 1h37′27″ +05′06″
78 027 HUN PEAK Barnabas MTS 1h37′27″ +05′06″
79 133 AUS GUY Timothy LGS 1h37′27″ +05′06″
80 085 FRA COURTEILLE Arnaud VCB 1h37′27″ +05′06″
81 073 ITA BRESCIANI Michael BRD 1h37′27″ +05′06″
82 055 CRO RUMAC Josip ANS 1h37′27″ +05′06″
83 072 ITA MARONESE Marco BRD 1h37′27″ +05′06″
84 115 ITA LONGHITANO Claudio ILU 1h37′27″ +05′06″
85 084 BEL DE BACKER Bert VCB 1h37′27″ +05′06″
86 087 SUI MULLER Patrick VCB 1h37′32″ +05′11″
87 163 AUT HOFER Andreas HAC 1h37′32″ +05′11″
88 094 AUT GAMPER Florian TIR 1h37′32″ +05′11″
89 096 ITA RIVI Samuele TIR 1h37′32″ +05′11″
90 105 AUT LEHNER Daniel RSW 1h37′32″ +05′11″
91 124 SLO PER David ADR 1h37′32″ +05′11″
92 143 NED DE KLEIJN Arvid MET 1h37′32″ +05′11″
93 021 NZL FOUCHE James MTS 1h37′32″ +05′11″
94 037 NED TEN DAM Laurens Jan CCC 1h37′32″ +05′11″
95 025 AUS SCOTSON Callum MTS 1h37′32″ +05′11″
96 171 GER JAGELER Robert PUS 1h37′32″ +05′11″
97 031 AUT ZOIDL Riccardo CCC 1h37′32″ +05′11″
98 074 ITA PESSOT Alessandro BRD 1h38′12″ +05′51″
99 123 SLO OMRZEL Aljaz ADR 1h38′12″ +05′51″
100 126 SLO KATRASNIK Gasper ADR 1h38′12″ +05′51″
101 122 SLO KUMP Marko ADR 1h38′12″ +05′51″
102 125 SRB RAJOVIC Dusan ADR 1h38′12″ +05′51″
103 166 GER RAPP Jonas HAC 1h43′00″ +10′39″
104 053 CRC RIVERA SERRANO Kevin ANS 1h43′09″ +10′48″
105 022 NZL BEWLEY Sam MTS 1h50′45″ +18′24″
DNF 131 SLO FINKST Tilen LGS    
DNS 003 SLO MOHORIC Matej TBM    
DNS 034 POR ANTUNES Amaro Manuel CCC    
DNS 045 BEL HERMANS Ben ICA    
Sprint - Okrug Gornji - 7,5 km (CANCELLED)
# Br. Vozač Tim Bod.
Sprint - Baška Voda - 118,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 106 AUT RABITSCH Stephan RSW 5
2 134 AUS HILL Benjamin LGS 3
3 171 GER JAGELER Robert PUS 1
Sprint - Makarska - 128,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 145 NED VAN DEN BERG Lars MET 5
2 134 AUS HILL Benjamin LGS 3
3 164 AUT HRINKOW Dominik HAC 1
Finish - Makarska - 155,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 015 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 25
2 001 SLO BOLE Grega TBM 20
3 023 AUS EDMONDSON Alexander MTS 16
4 082 FRA GAUTIER Cyril VCB 14
5 154 POL PATERSKI Maciej WIB 12
6 141 NED BAX Sjoerd MET 10
7 052 ITA FRAPPORTI Mattia ANS 9
8 024 USA BOOKWALTER Brent MTS 8
9 101 SLO BAJC Andi RSW 7
10 033 USA ROSSKOPF Joseph CCC 6
11 086 FRA PACHER Quentin VCB 5
12 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 4
13 016 ITA VILLELLA Davide AST 3
14 036 BEL PAUWELS Serge Jules Jozef CCC 2
15 026 GBR YATES Adam MTS 1
KoM Cat. 3 - Zadvarje - 82,0 km (CANCELLED)
# Br. Vozač Tim Bod.
KoM Cat. 2 - Biokovo - 144,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 106 AUT RABITSCH Stephan RSW 6
2 026 GBR YATES Adam MTS 4
3 016 ITA VILLELLA Davide AST 2
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 032 GER ZIMMERMANN Georg CCC 1h32′21″ +00′00″
2 083 FRA CHEVALIER Maxime VCB 1h32′21″ +00′00″
3 145 NED VAN DEN BERG Lars MET 1h32′21″ +00′00″
4 174 GER ROBER Dominik PUS 1h32′43″ +00′22″
5 012 KAZ PRONSKIY Vadim AST 1h32′43″ +00′22″
6 092 GER ENGELHARDT Felix TIR 1h32′43″ +00′22″
7 075 ITA COVILI Luca BRD 1h32′43″ +00′22″
8 097 AUT WILDAUER Markus TIR 1h33′12″ +00′51″
9 173 GER NOLDE Tobias PUS 1h34′29″ +02′08″
10 176 GER ASCHENBRENNER Michel PUS 1h34′29″ +02′08″
11 103 AUT KIERNER Florian RSW 1h34′29″ +02′08″
12 151 POL BOGUSLAWSKI Marceli WIB 1h34′29″ +02′08″
13 147 NED VAN DER TUUK Danny MET 1h34′29″ +02′08″
14 095 AUT GAMPER Patrick TIR 1h34′29″ +02′08″
15 136 SLO PRAH Aljaz LGS 1h34′34″ +02′13″
16 142 NED BOUWMANS Dylan MET 1h34′39″ +02′18″
17 093 AUT FRIEDRICH Marco TIR 1h37′27″ +05′06″
18 175 GER SONNLEITNER Jonas PUS 1h37′27″ +05′06″
19 027 HUN PEAK Barnabas MTS 1h37′27″ +05′06″
20 094 AUT GAMPER Florian TIR 1h37′32″ +05′11″
21 096 ITA RIVI Samuele TIR 1h37′32″ +05′11″
22 021 NZL FOUCHE James MTS 1h37′32″ +05′11″
23 123 SLO OMRZEL Aljaz ADR 1h38′12″ +05′51″
24 125 SRB RAJOVIC Dusan ADR 1h38′12″ +05′51″
25 053 CRC RIVERA SERRANO Kevin ANS 1h43′09″ +10′48″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 MTS AUS MITCHELTON SCOTT 4h37′03″ +00′00″
2 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 4h37′03″ +00′00″
3 VCB FRA VITAL CONCEPT B&B Hotel 4h37′03″ +00′00″
4 CCC USA CCC TEAM 4h37′03″ +00′00″
5 MET NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL 4h37′25″ +00′22″
6 DMP FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE 4h37′25″ +00′22″
7 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 4h37′37″ +00′34″
8 WIB POL WIBATECH MERX 4h37′47″ +00′44″
9 ILU USA TEAM ILLUMINATE 4h37′47″ +00′44″
10 RSW AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 4h39′11″ +02′08″
11 BRD ITA BARDIANI CSF 4h40′17″ +03′14″
12 TIR AUT TIROL KTM CYCLING TEAM 4h40′24″ +03′21″
13 LGS SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 4h41′39″ +04′36″
14 PUS GER P & S METALLTECHNIK 4h41′41″ +04′38″
15 ADR SLO ADRIA MOBIL 4h42′36″ +05′33″
16 HAC AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 4h43′47″ +06′44″
17 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 4h43′57″ +06′54″
18 ANS ITA ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC 4h52′57″ +15′54″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 015 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 10h24′16″ +00′00″
2 023 AUS EDMONDSON Alexander MTS 10h24′22″ +00′06″
3 001 SLO BOLE Grega TBM 10h24′26″ +00′10″
4 065 FRA GUERIN Alexis DMP 10h24′30″ +00′14″
5 026 GBR YATES Adam MTS 10h24′31″ +00′15″
6 052 ITA FRAPPORTI Mattia ANS 10h24′32″ +00′16″
7 101 SLO BAJC Andi RSW 10h24′32″ +00′16″
8 033 USA ROSSKOPF Joseph CCC 10h24′32″ +00′16″
9 154 POL PATERSKI Maciej WIB 10h24′32″ +00′16″
10 017 KAZ ZEITS Andrey AST 10h24′32″ +00′16″
11 016 ITA VILLELLA Davide AST 10h24′32″ +00′16″
12 086 FRA PACHER Quentin VCB 10h24′32″ +00′16″
13 141 NED BAX Sjoerd MET 10h24′32″ +00′16″
14 024 USA BOOKWALTER Brent MTS 10h24′32″ +00′16″
15 035 ESP DE LA PARTE GONZALEZ Victor CCC 10h24′32″ +00′16″
16 032 GER ZIMMERMANN Georg CCC 10h24′32″ +00′16″
17 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 10h24′32″ +00′16″
18 036 BEL PAUWELS Serge Jules Jozef CCC 10h24′32″ +00′16″
19 002 AUS HAUSSLER Heinrich TBM 10h24′44″ +00′28″
20 082 FRA GAUTIER Cyril VCB 10h24′52″ +00′36″
21 012 KAZ PRONSKIY Vadim AST 10h24′54″ +00′38″
22 144 NED KRUL Stef MET 10h24′54″ +00′38″
23 004 SLO NOVAK Domen TBM 10h24′54″ +00′38″
24 113 FRA JEANNES Matthieu ILU 10h24′54″ +00′38″
25 106 AUT RABITSCH Stephan RSW 10h25′02″ +00′46″
26 064 ITA FINETTO Mauro DMP 10h25′05″ +00′49″
27 116 COL TORRES AGUDELO Rodolfo Andres ILU 10h25′05″ +00′49″
28 174 GER ROBER Dominik PUS 10h25′27″ +01′11″
29 081 FRA ROLLAND Pierre VCB 10h25′27″ +01′11″
30 156 POL WARCHOL Bartosz WIB 10h25′27″ +01′11″
31 112 COL CASTIBLANCO CUBIDES Jorge Camilo ILU 10h25′49″ +01′33″
32 152 UKR BUDIAK Anatolii WIB 10h25′49″ +01′33″
33 092 GER ENGELHARDT Felix TIR 10h25′49″ +01′33″
34 062 ROU GROSU Eduard-Michael DMP 10h26′21″ +02′05″
35 172 GER MANDRYSCH John PUS 10h26′40″ +02′24″
36 077 ITA SIMION Paolo BRD 10h26′40″ +02′24″
37 104 AUT KRIZEK Matthias RSW 10h26′40″ +02′24″
38 165 GER LODERER Timon HAC 10h26′40″ +02′24″
39 135 SLO KOROSEC Rok LGS 10h26′44″ +02′28″
40 142 NED BOUWMANS Dylan MET 10h26′50″ +02′34″
41 006 SLO TRATNIK Jan TBM 10h26′53″ +02′37″
42 176 GER ASCHENBRENNER Michel PUS 10h27′10″ +02′54″
43 061 ITA FEDELI Alessandro DMP 10h27′16″ +03′00″
44 132 SLO GROSELJ Matic LGS 10h27′17″ +03′01″
45 063 ESP FERNANDEZ CRUZ Delio DMP 10h27′18″ +03′02″
46 097 AUT WILDAUER Markus TIR 10h27′23″ +03′07″
47 076 ITA MAESTRI Mirco BRD 10h27′33″ +03′17″
48 151 POL BOGUSLAWSKI Marceli WIB 10h27′35″ +03′19″
49 066 ESP MORENO BAZAN Javier DMP 10h27′35″ +03′19″
50 147 NED VAN DER TUUK Danny MET 10h27′35″ +03′19″
51 155 POL PODLASKI Michal WIB 10h27′40″ +03′24″
52 014 KAZ FOMINYKH Daniil AST 10h28′20″ +04′04″
53 137 SLO RUCIGAJ Ziga LGS 10h28′20″ +04′04″
54 075 ITA COVILI Luca BRD 10h28′20″ +04′04″
55 083 FRA CHEVALIER Maxime VCB 10h28′38″ +04′22″
56 134 AUS HILL Benjamin LGS 10h29′02″ +04′46″
57 145 NED VAN DEN BERG Lars MET 10h29′05″ +04′49″
58 084 BEL DE BACKER Bert VCB 10h29′38″ +05′22″
59 072 ITA MARONESE Marco BRD 10h29′38″ +05′22″
60 073 ITA BRESCIANI Michael BRD 10h29′38″ +05′22″
61 143 NED DE KLEIJN Arvid MET 10h29′43″ +05′27″
62 124 SLO PER David ADR 10h30′02″ +05′46″
63 011 KAZ NATAROV Yuriy AST 10h30′02″ +05′46″
64 013 KAZ BIZHIGITOV Zhandos AST 10h30′05″ +05′49″
65 136 SLO PRAH Aljaz LGS 10h30′05″ +05′49″
66 122 SLO KUMP Marko ADR 10h30′09″ +05′53″
67 153 POL KISTOWSKI Kacper WIB 10h30′10″ +05′54″
68 161 AUT EICHINGER Daniel HAC 10h30′14″ +05′58″
69 005 SLO PIBERNIK Luka TBM 10h30′19″ +06′03″
70 027 HUN PEAK Barnabas MTS 10h30′33″ +06′17″
71 111 COL BARON CASTILLO Felix Alejandro ILU 10h31′20″ +07′04″
72 087 SUI MULLER Patrick VCB 10h31′28″ +07′12″
73 173 GER NOLDE Tobias PUS 10h31′31″ +07′15″
74 085 FRA COURTEILLE Arnaud VCB 10h31′32″ +07′16″
75 123 SLO OMRZEL Aljaz ADR 10h31′34″ +07′18″
76 025 AUS SCOTSON Callum MTS 10h31′35″ +07′19″
77 047 ESP PLAZA Ruben ICA 10h31′45″ +07′29″
78 041 SUI BADILATTI Matteo ICA 10h31′45″ +07′29″
79 171 GER JAGELER Robert PUS 10h32′40″ +08′24″
80 105 AUT LEHNER Daniel RSW 10h33′02″ +08′46″
81 093 AUT FRIEDRICH Marco TIR 10h33′04″ +08′48″
82 031 AUT ZOIDL Riccardo CCC 10h33′17″ +09′01″
83 164 AUT HRINKOW Dominik HAC 10h33′23″ +09′07″
84 133 AUS GUY Timothy LGS 10h33′30″ +09′14″
85 127 SLO BRAJKOVIC Janez ADR 10h33′40″ +09′24″
86 042 CAN CATAFORD Alexander ICA 10h33′43″ +09′27″
87 037 NED TEN DAM Laurens Jan CCC 10h33′49″ +09′33″
88 095 AUT GAMPER Patrick TIR 10h35′14″ +10′58″
89 043 AUS EARLE Nathan ICA 10h35′19″ +11′03″
90 021 NZL FOUCHE James MTS 10h36′11″ +11′55″
91 055 CRO RUMAC Josip ANS 10h36′14″ +11′58″
92 103 AUT KIERNER Florian RSW 10h36′32″ +12′16″
93 096 ITA RIVI Samuele TIR 10h38′16″ +14′00″
94 094 AUT GAMPER Florian TIR 10h38′16″ +14′00″
95 177 GER DINKLER Jonathan PUS 10h38′40″ +14′24″
96 175 GER SONNLEITNER Jonas PUS 10h38′56″ +14′40″
97 071 ITA CARBONI Giovanni BRD 10h38′57″ +14′41″
98 125 SRB RAJOVIC Dusan ADR 10h39′03″ +14′47″
99 126 SLO KATRASNIK Gasper ADR 10h39′09″ +14′53″
100 163 AUT HOFER Andreas HAC 10h45′38″ +21′22″
101 115 ITA LONGHITANO Claudio ILU 10h46′39″ +22′23″
102 022 NZL BEWLEY Sam MTS 10h49′24″ +25′08″
103 166 GER RAPP Jonas HAC 10h49′27″ +25′11″
104 074 ITA PESSOT Alessandro BRD 10h51′59″ +27′43″
105 053 CRC RIVERA SERRANO Kevin ANS 10h53′38″ +29′22″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 023 AUS EDMONDSON Alexander MTS 48
2 015 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 45
3 062 ROU GROSU Eduard-Michael DMP 44
4 122 SLO KUMP Marko ADR 41
5 082 FRA GAUTIER Cyril VCB 28
6 052 ITA FRAPPORTI Mattia ANS 27
7 172 GER MANDRYSCH John PUS 22
8 143 NED DE KLEIJN Arvid MET 22
9 001 SLO BOLE Grega TBM 20
10 154 POL PATERSKI Maciej WIB 15
11 125 SRB RAJOVIC Dusan ADR 10
12 101 SLO BAJC Andi RSW 10
13 141 NED BAX Sjoerd MET 10
14 024 USA BOOKWALTER Brent MTS 9
15 077 ITA SIMION Paolo BRD 9
16 135 SLO KOROSEC Rok LGS 8
17 055 CRO RUMAC Josip ANS 7
18 033 USA ROSSKOPF Joseph CCC 6
19 165 GER LODERER Timon HAC 6
20 134 AUS HILL Benjamin LGS 6
21 106 AUT RABITSCH Stephan RSW 5
22 145 NED VAN DEN BERG Lars MET 5
23 173 GER NOLDE Tobias PUS 5
24 086 FRA PACHER Quentin VCB 5
25 002 AUS HAUSSLER Heinrich TBM 5
26 177 GER DINKLER Jonathan PUS 5
27 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 4
28 084 BEL DE BACKER Bert VCB 4
29 164 AUT HRINKOW Dominik HAC 4
30 065 FRA GUERIN Alexis DMP 3
31 016 ITA VILLELLA Davide AST 3
32 175 GER SONNLEITNER Jonas PUS 3
33 026 GBR YATES Adam MTS 2
34 036 BEL PAUWELS Serge Jules Jozef CCC 2
35 104 AUT KRIZEK Matthias RSW 2
36 132 SLO GROSELJ Matic LGS 1
37 076 ITA MAESTRI Mirco BRD 1
38 171 GER JAGELER Robert PUS 1
39 105 AUT LEHNER Daniel RSW 1
40 103 AUT KIERNER Florian RSW 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 097 AUT WILDAUER Markus TIR 11
2 134 AUS HILL Benjamin LGS 9
3 106 AUT RABITSCH Stephan RSW 6
4 026 GBR YATES Adam MTS 4
5 173 GER NOLDE Tobias PUS 3
6 164 AUT HRINKOW Dominik HAC 3
7 016 ITA VILLELLA Davide AST 2
8 064 ITA FINETTO Mauro DMP 2
9 086 FRA PACHER Quentin VCB 1
10 066 ESP MORENO BAZAN Javier DMP 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 032 GER ZIMMERMANN Georg CCC 10h24′32″ +00′00″
2 012 KAZ PRONSKIY Vadim AST 10h24′54″ +00′22″
3 174 GER ROBER Dominik PUS 10h25′27″ +00′55″
4 092 GER ENGELHARDT Felix TIR 10h25′49″ +01′17″
5 142 NED BOUWMANS Dylan MET 10h26′50″ +02′18″
6 176 GER ASCHENBRENNER Michel PUS 10h27′10″ +02′38″
7 097 AUT WILDAUER Markus TIR 10h27′23″ +02′51″
8 151 POL BOGUSLAWSKI Marceli WIB 10h27′35″ +03′03″
9 147 NED VAN DER TUUK Danny MET 10h27′35″ +03′03″
10 075 ITA COVILI Luca BRD 10h28′20″ +03′48″
11 083 FRA CHEVALIER Maxime VCB 10h28′38″ +04′06″
12 145 NED VAN DEN BERG Lars MET 10h29′05″ +04′33″
13 136 SLO PRAH Aljaz LGS 10h30′05″ +05′33″
14 027 HUN PEAK Barnabas MTS 10h30′33″ +06′01″
15 173 GER NOLDE Tobias PUS 10h31′31″ +06′59″
16 123 SLO OMRZEL Aljaz ADR 10h31′34″ +07′02″
17 093 AUT FRIEDRICH Marco TIR 10h33′04″ +08′32″
18 095 AUT GAMPER Patrick TIR 10h35′14″ +10′42″
19 021 NZL FOUCHE James MTS 10h36′11″ +11′39″
20 103 AUT KIERNER Florian RSW 10h36′32″ +12′00″
21 096 ITA RIVI Samuele TIR 10h38′16″ +13′44″
22 094 AUT GAMPER Florian TIR 10h38′16″ +13′44″
23 175 GER SONNLEITNER Jonas PUS 10h38′56″ +14′24″
24 125 SRB RAJOVIC Dusan ADR 10h39′03″ +14′31″
25 053 CRC RIVERA SERRANO Kevin ANS 10h53′38″ +29′06″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 31h13′36″ +00′00″
2 MTS AUS MITCHELTON SCOTT 31h13′36″ +00′00″
3 VCB FRA VITAL CONCEPT B&B Hotel 31h13′36″ +00′00″
4 CCC USA CCC TEAM 31h13′36″ +00′00″
5 MET NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL 31h13′58″ +00′22″
6 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 31h14′10″ +00′34″
7 DMP FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE 31h14′28″ +00′52″
8 WIB POL WIBATECH MERX 31h15′48″ +02′12″
9 ILU USA TEAM ILLUMINATE 31h15′48″ +02′12″
10 RSW AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 31h16′17″ +02′41″
11 BRD ITA BARDIANI CSF 31h16′50″ +03′14″
12 PUS GER P & S METALLTECHNIK 31h19′14″ +05′38″
13 ADR SLO ADRIA MOBIL 31h19′28″ +05′52″
14 LGS SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 31h19′51″ +06′15″
15 TIR AUT TIROL KTM CYCLING TEAM 31h22′13″ +08′37″
16 HAC AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 31h28′41″ +15′05″
17 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 31h37′13″ +23′37″
18 ANS ITA ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC 31h54′24″ +40′48″