CRO Race 2019 / Rezultati / Etapa 4

Etapa 4: Starigrad - Paklenica - Crikvenica

Datum održavanja: 04.10.2019. Dužina etape: 159 km

Rezultati nakon četvrte etape

Pobjednik etape
125 SRB RAJOVIC Dusan (ADR)
Vrijeme
3h30′24″
Najbolji tim
MTS AUS MITCHELTON SCOTT
Vrijeme
41h45′00″
Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
015 KAZ GIDICH Yevgeniy (AST)
Vrijeme
13h54′44″
Blue Jersey
Blue Jersey
023 AUS EDMONDSON Alexander (MTS)
Bodovi
60
Green Jersey
Green Jersey
097 AUT WILDAUER Markus (TIR)
Bodovi
11
White Jersey
White Jersey
032 GER ZIMMERMANN Georg (CCC)
Vrijeme
13h55′00″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 125 SRB RAJOVIC Dusan ADR 3h30′24″ +00′00″
2 077 ITA SIMION Paolo BRD 3h30′24″ +00′00″
3 002 AUS HAUSSLER Heinrich TBM 3h30′24″ +00′00″
4 154 POL PATERSKI Maciej WIB 3h30′24″ +00′00″
5 023 AUS EDMONDSON Alexander MTS 3h30′28″ +00′04″
6 055 CRO RUMAC Josip ANS 3h30′28″ +00′04″
7 025 AUS SCOTSON Callum MTS 3h30′28″ +00′04″
8 086 FRA PACHER Quentin VCB 3h30′28″ +00′04″
9 015 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 3h30′28″ +00′04″
10 101 SLO BAJC Andi RSW 3h30′28″ +00′04″
11 017 KAZ ZEITS Andrey AST 3h30′28″ +00′04″
12 016 ITA VILLELLA Davide AST 3h30′28″ +00′04″
13 036 BEL PAUWELS Serge Jules Jozef CCC 3h30′28″ +00′04″
14 111 COL BARON CASTILLO Felix Alejandro ILU 3h30′28″ +00′04″
15 176 GER ASCHENBRENNER Michel PUS 3h30′28″ +00′04″
16 024 USA BOOKWALTER Brent MTS 3h30′28″ +00′04″
17 032 GER ZIMMERMANN Georg CCC 3h30′28″ +00′04″
18 064 ITA FINETTO Mauro DMP 3h30′28″ +00′04″
19 026 GBR YATES Adam MTS 3h30′28″ +00′04″
20 113 FRA JEANNES Matthieu ILU 3h30′28″ +00′04″
21 065 FRA GUERIN Alexis DMP 3h30′28″ +00′04″
22 144 NED KRUL Stef MET 3h30′28″ +00′04″
23 141 NED BAX Sjoerd MET 3h30′28″ +00′04″
24 035 ESP DE LA PARTE GONZALEZ Victor CCC 3h30′28″ +00′04″
25 134 AUS HILL Benjamin LGS 3h30′28″ +00′04″
26 043 AUS EARLE Nathan ICA 3h30′28″ +00′04″
27 106 AUT RABITSCH Stephan RSW 3h30′35″ +00′11″
28 116 COL TORRES AGUDELO Rodolfo Andres ILU 3h30′35″ +00′11″
29 174 GER ROBER Dominik PUS 3h30′37″ +00′13″
30 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 3h30′37″ +00′13″
31 012 KAZ PRONSKIY Vadim AST 3h30′37″ +00′13″
32 047 ESP PLAZA Ruben ICA 3h30′37″ +00′13″
33 001 SLO BOLE Grega TBM 3h30′41″ +00′17″
34 112 COL CASTIBLANCO CUBIDES Jorge Camilo ILU 3h30′41″ +00′17″
35 092 GER ENGELHARDT Felix TIR 3h30′41″ +00′17″
36 081 FRA ROLLAND Pierre VCB 3h30′41″ +00′17″
37 004 SLO NOVAK Domen TBM 3h30′41″ +00′17″
38 075 ITA COVILI Luca BRD 3h30′41″ +00′17″
39 041 SUI BADILATTI Matteo ICA 3h30′41″ +00′17″
40 137 SLO RUCIGAJ Ziga LGS 3h30′43″ +00′19″
41 053 CRC RIVERA SERRANO Kevin ANS 3h30′43″ +00′19″
42 071 ITA CARBONI Giovanni BRD 3h30′43″ +00′19″
43 127 SLO BRAJKOVIC Janez ADR 3h30′43″ +00′19″
44 052 ITA FRAPPORTI Mattia ANS 3h30′28″ +00′04″
45 142 NED BOUWMANS Dylan MET 3h30′46″ +00′22″
46 135 SLO KOROSEC Rok LGS 3h30′47″ +00′23″
47 152 UKR BUDIAK Anatolii WIB 3h30′28″ +00′04″
48 062 ROU GROSU Eduard-Michael DMP 3h30′28″ +00′04″
49 165 GER LODERER Timon HAC 3h31′07″ +00′43″
50 132 SLO GROSELJ Matic LGS 3h31′07″ +00′43″
51 156 POL WARCHOL Bartosz WIB 3h31′07″ +00′43″
52 082 FRA GAUTIER Cyril VCB 3h30′28″ +00′04″
53 143 NED DE KLEIJN Arvid MET 3h30′28″ +00′04″
54 033 USA ROSSKOPF Joseph CCC 3h31′22″ +00′58″
55 151 POL BOGUSLAWSKI Marceli WIB 3h31′22″ +00′58″
56 095 AUT GAMPER Patrick TIR 3h31′22″ +00′58″
57 172 GER MANDRYSCH John PUS 3h31′22″ +00′58″
58 133 AUS GUY Timothy LGS 3h31′22″ +00′58″
59 147 NED VAN DER TUUK Danny MET 3h31′22″ +00′58″
60 073 ITA BRESCIANI Michael BRD 3h31′22″ +00′58″
61 076 ITA MAESTRI Mirco BRD 3h31′22″ +00′58″
62 145 NED VAN DEN BERG Lars MET 3h31′28″ +01′04″
63 126 SLO KATRASNIK Gasper ADR 3h31′28″ +01′04″
64 006 SLO TRATNIK Jan TBM 3h31′28″ +01′04″
65 083 FRA CHEVALIER Maxime VCB 3h31′31″ +01′07″
66 136 SLO PRAH Aljaz LGS 3h31′50″ +01′26″
67 087 SUI MULLER Patrick VCB 3h32′54″ +02′30″
68 084 BEL DE BACKER Bert VCB 3h32′54″ +02′30″
69 115 ITA LONGHITANO Claudio ILU 3h32′54″ +02′30″
70 175 GER SONNLEITNER Jonas PUS 3h32′54″ +02′30″
71 173 GER NOLDE Tobias PUS 3h32′54″ +02′30″
72 103 AUT KIERNER Florian RSW 3h32′54″ +02′30″
73 085 FRA COURTEILLE Arnaud VCB 3h32′54″ +02′30″
74 153 POL KISTOWSKI Kacper WIB 3h32′54″ +02′30″
75 155 POL PODLASKI Michal WIB 3h32′54″ +02′30″
76 123 SLO OMRZEL Aljaz ADR 3h32′54″ +02′30″
77 124 SLO PER David ADR 3h32′54″ +02′30″
78 042 CAN CATAFORD Alexander ICA 3h32′54″ +02′30″
79 161 AUT EICHINGER Daniel HAC 3h32′54″ +02′30″
80 097 AUT WILDAUER Markus TIR 3h32′54″ +02′30″
81 072 ITA MARONESE Marco BRD 3h32′54″ +02′30″
82 122 SLO KUMP Marko ADR 3h32′54″ +02′30″
83 094 AUT GAMPER Florian TIR 3h32′54″ +02′30″
84 066 ESP MORENO BAZAN Javier DMP 3h32′54″ +02′30″
85 061 ITA FEDELI Alessandro DMP 3h32′54″ +02′30″
86 005 SLO PIBERNIK Luka TBM 3h33′06″ +02′42″
87 104 AUT KRIZEK Matthias RSW 3h33′29″ +03′05″
88 096 ITA RIVI Samuele TIR 3h33′29″ +03′05″
89 027 HUN PEAK Barnabas MTS 3h33′43″ +03′19″
90 063 ESP FERNANDEZ CRUZ Delio DMP 3h33′43″ +03′19″
91 074 ITA PESSOT Alessandro BRD 3h33′45″ +03′21″
92 105 AUT LEHNER Daniel RSW 3h33′45″ +03′21″
93 163 AUT HOFER Andreas HAC 3h33′45″ +03′21″
94 166 GER RAPP Jonas HAC 3h33′45″ +03′21″
95 177 GER DINKLER Jonathan PUS 3h33′45″ +03′21″
96 164 AUT HRINKOW Dominik HAC 3h33′48″ +03′24″
97 014 KAZ FOMINYKH Daniil AST 3h36′44″ +06′20″
98 011 KAZ NATAROV Yuriy AST 3h36′44″ +06′20″
99 093 AUT FRIEDRICH Marco TIR 3h36′44″ +06′20″
100 013 KAZ BIZHIGITOV Zhandos AST 3h36′44″ +06′20″
101 021 NZL FOUCHE James MTS 3h36′44″ +06′20″
102 171 GER JAGELER Robert PUS 3h36′44″ +06′20″
103 037 NED TEN DAM Laurens Jan CCC 3h37′48″ +07′24″
104 031 AUT ZOIDL Riccardo CCC 3h37′48″ +07′24″
105 022 NZL BEWLEY Sam MTS 3h38′04″ +07′40″
Sprint - Senj - 111,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 096 ITA RIVI Samuele TIR 5
2 172 GER MANDRYSCH John PUS 3
3 042 CAN CATAFORD Alexander ICA 1
Sprint - Crikvenica - 144,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 172 GER MANDRYSCH John PUS 5
2 076 ITA MAESTRI Mirco BRD 3
3 096 ITA RIVI Samuele TIR 1
Finish - Crikvenica - 155,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 125 SRB RAJOVIC Dusan ADR 25
2 077 ITA SIMION Paolo BRD 20
3 002 AUS HAUSSLER Heinrich TBM 16
4 154 POL PATERSKI Maciej WIB 14
5 023 AUS EDMONDSON Alexander MTS 12
6 055 CRO RUMAC Josip ANS 10
7 025 AUS SCOTSON Callum MTS 9
8 086 FRA PACHER Quentin VCB 8
9 015 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 7
10 101 SLO BAJC Andi RSW 6
11 017 KAZ ZEITS Andrey AST 5
12 016 ITA VILLELLA Davide AST 4
13 036 BEL PAUWELS Serge Jules Jozef CCC 3
14 111 COL BARON CASTILLO Felix Alejandro ILU 2
15 176 GER ASCHENBRENNER Michel PUS 1
KoM Cat. 3 - Čačići - 58,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 042 CAN CATAFORD Alexander ICA 3
2 104 AUT KRIZEK Matthias RSW 2
3 172 GER MANDRYSCH John PUS 1
KoM Cat. 3 - Dramalj - 148,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 006 SLO TRATNIK Jan TBM 3
2 016 ITA VILLELLA Davide AST 2
3 023 AUS EDMONDSON Alexander MTS 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 125 SRB RAJOVIC Dusan ADR 3h30′24″ +00′00″
2 176 GER ASCHENBRENNER Michel PUS 3h30′28″ +00′04″
3 032 GER ZIMMERMANN Georg CCC 3h30′28″ +00′04″
4 174 GER ROBER Dominik PUS 3h30′37″ +00′13″
5 012 KAZ PRONSKIY Vadim AST 3h30′37″ +00′13″
6 092 GER ENGELHARDT Felix TIR 3h30′41″ +00′17″
7 075 ITA COVILI Luca BRD 3h30′41″ +00′17″
8 053 CRC RIVERA SERRANO Kevin ANS 3h30′43″ +00′19″
9 142 NED BOUWMANS Dylan MET 3h30′46″ +00′22″
10 151 POL BOGUSLAWSKI Marceli WIB 3h31′22″ +00′58″
11 095 AUT GAMPER Patrick TIR 3h31′22″ +00′58″
12 147 NED VAN DER TUUK Danny MET 3h31′22″ +00′58″
13 145 NED VAN DEN BERG Lars MET 3h31′28″ +01′04″
14 083 FRA CHEVALIER Maxime VCB 3h31′31″ +01′07″
15 136 SLO PRAH Aljaz LGS 3h31′50″ +01′26″
16 175 GER SONNLEITNER Jonas PUS 3h32′54″ +02′30″
17 173 GER NOLDE Tobias PUS 3h32′54″ +02′30″
18 103 AUT KIERNER Florian RSW 3h32′54″ +02′30″
19 123 SLO OMRZEL Aljaz ADR 3h32′54″ +02′30″
20 097 AUT WILDAUER Markus TIR 3h32′54″ +02′30″
21 094 AUT GAMPER Florian TIR 3h32′54″ +02′30″
22 096 ITA RIVI Samuele TIR 3h33′29″ +03′05″
23 027 HUN PEAK Barnabas MTS 3h33′43″ +03′19″
24 093 AUT FRIEDRICH Marco TIR 3h36′44″ +06′20″
25 021 NZL FOUCHE James MTS 3h36′44″ +06′20″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 MTS AUS MITCHELTON SCOTT 10h31′24″ +00′00″
2 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 10h31′24″ +00′00″
3 CCC USA CCC TEAM 10h31′24″ +00′00″
4 DMP FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE 10h31′24″ +00′00″
5 MET NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL 10h31′24″ +00′00″
6 ILU USA TEAM ILLUMINATE 10h31′31″ +00′07″
7 VCB FRA VITAL CONCEPT B&B Hotel 10h31′37″ +00′13″
8 ANS ITA ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC 10h31′39″ +00′15″
9 ADR SLO ADRIA MOBIL 10h31′44″ +00′20″
10 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 10h31′46″ +00′22″
11 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 10h31′46″ +00′22″
12 BRD ITA BARDIANI CSF 10h31′48″ +00′24″
13 LGS SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10h31′58″ +00′34″
14 WIB POL WIBATECH MERX 10h31′59″ +00′35″
15 PUS GER P & S METALLTECHNIK 10h32′27″ +01′03″
16 RSW AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10h33′57″ +02′33″
17 TIR AUT TIROL KTM CYCLING TEAM 10h34′57″ +03′33″
18 HAC AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 10h37′46″ +06′22″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 015 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 13h54′44″ +00′00″
2 023 AUS EDMONDSON Alexander MTS 13h54′50″ +00′06″
3 154 POL PATERSKI Maciej WIB 13h54′56″ +00′12″
4 065 FRA GUERIN Alexis DMP 13h54′58″ +00′14″
5 026 GBR YATES Adam MTS 13h54′59″ +00′15″
6 101 SLO BAJC Andi RSW 13h55′00″ +00′16″
7 017 KAZ ZEITS Andrey AST 13h55′00″ +00′16″
8 086 FRA PACHER Quentin VCB 13h55′00″ +00′16″
9 052 ITA FRAPPORTI Mattia ANS 13h55′00″ +00′16″
10 016 ITA VILLELLA Davide AST 13h55′00″ +00′16″
11 024 USA BOOKWALTER Brent MTS 13h55′00″ +00′16″
12 141 NED BAX Sjoerd MET 13h55′00″ +00′16″
13 035 ESP DE LA PARTE GONZALEZ Victor CCC 13h55′00″ +00′16″
14 032 GER ZIMMERMANN Georg CCC 13h55′00″ +00′16″
15 036 BEL PAUWELS Serge Jules Jozef CCC 13h55′00″ +00′16″
16 002 AUS HAUSSLER Heinrich TBM 13h55′04″ +00′20″
17 001 SLO BOLE Grega TBM 13h55′07″ +00′23″
18 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 13h55′09″ +00′25″
19 082 FRA GAUTIER Cyril VCB 13h55′20″ +00′36″
20 144 NED KRUL Stef MET 13h55′22″ +00′38″
21 113 FRA JEANNES Matthieu ILU 13h55′22″ +00′38″
22 012 KAZ PRONSKIY Vadim AST 13h55′31″ +00′47″
23 064 ITA FINETTO Mauro DMP 13h55′33″ +00′49″
24 004 SLO NOVAK Domen TBM 13h55′35″ +00′51″
25 106 AUT RABITSCH Stephan RSW 13h55′37″ +00′53″
26 116 COL TORRES AGUDELO Rodolfo Andres ILU 13h55′40″ +00′56″
27 033 USA ROSSKOPF Joseph CCC 13h55′54″ +01′10″
28 174 GER ROBER Dominik PUS 13h56′04″ +01′20″
29 081 FRA ROLLAND Pierre VCB 13h56′08″ +01′24″
30 152 UKR BUDIAK Anatolii WIB 13h56′17″ +01′33″
31 112 COL CASTIBLANCO CUBIDES Jorge Camilo ILU 13h56′30″ +01′46″
32 092 GER ENGELHARDT Felix TIR 13h56′30″ +01′46″
33 156 POL WARCHOL Bartosz WIB 13h56′34″ +01′50″
34 062 ROU GROSU Eduard-Michael DMP 13h56′49″ +02′05″
35 077 ITA SIMION Paolo BRD 13h56′58″ +02′14″
36 135 SLO KOROSEC Rok LGS 13h57′31″ +02′47″
37 142 NED BOUWMANS Dylan MET 13h57′36″ +02′52″
38 176 GER ASCHENBRENNER Michel PUS 13h57′38″ +02′54″
39 165 GER LODERER Timon HAC 13h57′47″ +03′03″
40 172 GER MANDRYSCH John PUS 13h57′57″ +03′13″
41 006 SLO TRATNIK Jan TBM 13h58′21″ +03′37″
42 132 SLO GROSELJ Matic LGS 13h58′24″ +03′40″
43 076 ITA MAESTRI Mirco BRD 13h58′53″ +04′09″
44 151 POL BOGUSLAWSKI Marceli WIB 13h58′57″ +04′13″
45 147 NED VAN DER TUUK Danny MET 13h58′57″ +04′13″
46 075 ITA COVILI Luca BRD 13h59′01″ +04′17″
47 137 SLO RUCIGAJ Ziga LGS 13h59′03″ +04′19″
48 134 AUS HILL Benjamin LGS 13h59′30″ +04′46″
49 104 AUT KRIZEK Matthias RSW 14h00′09″ +05′25″
50 083 FRA CHEVALIER Maxime VCB 14h00′09″ +05′25″
51 061 ITA FEDELI Alessandro DMP 14h00′10″ +05′26″
52 143 NED DE KLEIJN Arvid MET 14h00′11″ +05′27″
53 097 AUT WILDAUER Markus TIR 14h00′17″ +05′33″
54 066 ESP MORENO BAZAN Javier DMP 14h00′29″ +05′45″
55 145 NED VAN DEN BERG Lars MET 14h00′33″ +05′49″
56 155 POL PODLASKI Michal WIB 14h00′34″ +05′50″
57 073 ITA BRESCIANI Michael BRD 14h01′00″ +06′16″
58 063 ESP FERNANDEZ CRUZ Delio DMP 14h01′01″ +06′17″
59 111 COL BARON CASTILLO Felix Alejandro ILU 14h01′48″ +07′04″
60 136 SLO PRAH Aljaz LGS 14h01′55″ +07′11″
61 025 AUS SCOTSON Callum MTS 14h02′03″ +07′19″
62 047 ESP PLAZA Ruben ICA 14h02′22″ +07′38″
63 041 SUI BADILATTI Matteo ICA 14h02′26″ +07′42″
64 084 BEL DE BACKER Bert VCB 14h02′32″ +07′48″
65 072 ITA MARONESE Marco BRD 14h02′32″ +07′48″
66 124 SLO PER David ADR 14h02′56″ +08′12″
67 122 SLO KUMP Marko ADR 14h03′03″ +08′19″
68 153 POL KISTOWSKI Kacper WIB 14h03′04″ +08′20″
69 161 AUT EICHINGER Daniel HAC 14h03′08″ +08′24″
70 005 SLO PIBERNIK Luka TBM 14h03′25″ +08′41″
71 027 HUN PEAK Barnabas MTS 14h04′16″ +09′32″
72 087 SUI MULLER Patrick VCB 14h04′22″ +09′38″
73 127 SLO BRAJKOVIC Janez ADR 14h04′23″ +09′39″
74 173 GER NOLDE Tobias PUS 14h04′25″ +09′41″
75 085 FRA COURTEILLE Arnaud VCB 14h04′26″ +09′42″
76 123 SLO OMRZEL Aljaz ADR 14h04′28″ +09′44″
77 133 AUS GUY Timothy LGS 14h04′52″ +10′08″
78 014 KAZ FOMINYKH Daniil AST 14h05′04″ +10′20″
79 043 AUS EARLE Nathan ICA 14h05′47″ +11′03″
80 095 AUT GAMPER Patrick TIR 14h06′36″ +11′52″
81 042 CAN CATAFORD Alexander ICA 14h06′36″ +11′52″
82 055 CRO RUMAC Josip ANS 14h06′42″ +11′58″
83 011 KAZ NATAROV Yuriy AST 14h06′46″ +12′02″
84 105 AUT LEHNER Daniel RSW 14h06′47″ +12′03″
85 013 KAZ BIZHIGITOV Zhandos AST 14h06′49″ +12′05″
86 164 AUT HRINKOW Dominik HAC 14h07′11″ +12′27″
87 125 SRB RAJOVIC Dusan ADR 14h09′17″ +14′33″
88 171 GER JAGELER Robert PUS 14h09′24″ +14′40″
89 103 AUT KIERNER Florian RSW 14h09′26″ +14′42″
90 071 ITA CARBONI Giovanni BRD 14h09′40″ +14′56″
91 093 AUT FRIEDRICH Marco TIR 14h09′48″ +15′04″
92 126 SLO KATRASNIK Gasper ADR 14h10′37″ +15′53″
93 031 AUT ZOIDL Riccardo CCC 14h11′05″ +16′21″
94 094 AUT GAMPER Florian TIR 14h11′10″ +16′26″
95 037 NED TEN DAM Laurens Jan CCC 14h11′37″ +16′53″
96 096 ITA RIVI Samuele TIR 14h11′41″ +16′57″
97 175 GER SONNLEITNER Jonas PUS 14h11′50″ +17′06″
98 177 GER DINKLER Jonathan PUS 14h12′25″ +17′41″
99 021 NZL FOUCHE James MTS 14h12′55″ +18′11″
100 163 AUT HOFER Andreas HAC 14h19′23″ +24′39″
101 115 ITA LONGHITANO Claudio ILU 14h19′33″ +24′49″
102 166 GER RAPP Jonas HAC 14h23′12″ +28′28″
103 053 CRC RIVERA SERRANO Kevin ANS 14h24′21″ +29′37″
104 074 ITA PESSOT Alessandro BRD 14h25′44″ +31′00″
105 022 NZL BEWLEY Sam MTS 14h27′28″ +32′44″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 023 AUS EDMONDSON Alexander MTS 60
2 015 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 52
3 062 ROU GROSU Eduard-Michael DMP 44
4 122 SLO KUMP Marko ADR 41
5 125 SRB RAJOVIC Dusan ADR 35
6 172 GER MANDRYSCH John PUS 30
7 154 POL PATERSKI Maciej WIB 29
8 077 ITA SIMION Paolo BRD 29
9 082 FRA GAUTIER Cyril VCB 28
10 052 ITA FRAPPORTI Mattia ANS 27
11 143 NED DE KLEIJN Arvid MET 22
12 002 AUS HAUSSLER Heinrich TBM 21
13 001 SLO BOLE Grega TBM 20
14 055 CRO RUMAC Josip ANS 17
15 101 SLO BAJC Andi RSW 16
16 086 FRA PACHER Quentin VCB 13
17 141 NED BAX Sjoerd MET 10
18 024 USA BOOKWALTER Brent MTS 9
19 025 AUS SCOTSON Callum MTS 9
20 135 SLO KOROSEC Rok LGS 8
21 016 ITA VILLELLA Davide AST 7
22 096 ITA RIVI Samuele TIR 6
23 033 USA ROSSKOPF Joseph CCC 6
24 165 GER LODERER Timon HAC 6
25 134 AUS HILL Benjamin LGS 6
26 106 AUT RABITSCH Stephan RSW 5
27 145 NED VAN DEN BERG Lars MET 5
28 173 GER NOLDE Tobias PUS 5
29 017 KAZ ZEITS Andrey AST 5
30 036 BEL PAUWELS Serge Jules Jozef CCC 5
31 177 GER DINKLER Jonathan PUS 5
32 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 4
33 076 ITA MAESTRI Mirco BRD 4
34 084 BEL DE BACKER Bert VCB 4
35 164 AUT HRINKOW Dominik HAC 4
36 065 FRA GUERIN Alexis DMP 3
37 175 GER SONNLEITNER Jonas PUS 3
38 026 GBR YATES Adam MTS 2
39 104 AUT KRIZEK Matthias RSW 2
40 111 COL BARON CASTILLO Felix Alejandro ILU 2
41 176 GER ASCHENBRENNER Michel PUS 1
42 132 SLO GROSELJ Matic LGS 1
43 042 CAN CATAFORD Alexander ICA 1
44 105 AUT LEHNER Daniel RSW 1
45 171 GER JAGELER Robert PUS 1
46 103 AUT KIERNER Florian RSW 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 097 AUT WILDAUER Markus TIR 11
2 134 AUS HILL Benjamin LGS 9
3 106 AUT RABITSCH Stephan RSW 6
4 026 GBR YATES Adam MTS 4
5 016 ITA VILLELLA Davide AST 4
6 006 SLO TRATNIK Jan TBM 3
7 173 GER NOLDE Tobias PUS 3
8 042 CAN CATAFORD Alexander ICA 3
9 164 AUT HRINKOW Dominik HAC 3
10 064 ITA FINETTO Mauro DMP 2
11 104 AUT KRIZEK Matthias RSW 2
12 023 AUS EDMONDSON Alexander MTS 1
13 086 FRA PACHER Quentin VCB 1
14 172 GER MANDRYSCH John PUS 1
15 066 ESP MORENO BAZAN Javier DMP 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 032 GER ZIMMERMANN Georg CCC 13h55′00″ +00′00″
2 012 KAZ PRONSKIY Vadim AST 13h55′31″ +00′31″
3 174 GER ROBER Dominik PUS 13h56′04″ +01′04″
4 092 GER ENGELHARDT Felix TIR 13h56′30″ +01′30″
5 142 NED BOUWMANS Dylan MET 13h57′36″ +02′36″
6 176 GER ASCHENBRENNER Michel PUS 13h57′38″ +02′38″
7 151 POL BOGUSLAWSKI Marceli WIB 13h58′57″ +03′57″
8 147 NED VAN DER TUUK Danny MET 13h58′57″ +03′57″
9 075 ITA COVILI Luca BRD 13h59′01″ +04′01″
10 083 FRA CHEVALIER Maxime VCB 14h00′09″ +05′09″
11 097 AUT WILDAUER Markus TIR 14h00′17″ +05′17″
12 145 NED VAN DEN BERG Lars MET 14h00′33″ +05′33″
13 136 SLO PRAH Aljaz LGS 14h01′55″ +06′55″
14 027 HUN PEAK Barnabas MTS 14h04′16″ +09′16″
15 173 GER NOLDE Tobias PUS 14h04′25″ +09′25″
16 123 SLO OMRZEL Aljaz ADR 14h04′28″ +09′28″
17 095 AUT GAMPER Patrick TIR 14h06′36″ +11′36″
18 125 SRB RAJOVIC Dusan ADR 14h09′17″ +14′17″
19 103 AUT KIERNER Florian RSW 14h09′26″ +14′26″
20 093 AUT FRIEDRICH Marco TIR 14h09′48″ +14′48″
21 094 AUT GAMPER Florian TIR 14h11′10″ +16′10″
22 096 ITA RIVI Samuele TIR 14h11′41″ +16′41″
23 175 GER SONNLEITNER Jonas PUS 14h11′50″ +16′50″
24 021 NZL FOUCHE James MTS 14h12′55″ +17′55″
25 053 CRC RIVERA SERRANO Kevin ANS 14h24′21″ +29′21″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 MTS AUS MITCHELTON SCOTT 41h45′00″ +00′00″
2 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 41h45′00″ +00′00″
3 CCC USA CCC TEAM 41h45′00″ +00′00″
4 VCB FRA VITAL CONCEPT B&B Hotel 41h45′13″ +00′13″
5 MET NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL 41h45′22″ +00′22″
6 DMP FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE 41h45′52″ +00′52″
7 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 41h45′56″ +00′56″
8 ILU USA TEAM ILLUMINATE 41h47′19″ +02′19″
9 WIB POL WIBATECH MERX 41h47′47″ +02′47″
10 BRD ITA BARDIANI CSF 41h48′38″ +03′38″
11 RSW AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 41h50′14″ +05′14″
12 ADR SLO ADRIA MOBIL 41h51′12″ +06′12″
13 PUS GER P & S METALLTECHNIK 41h51′41″ +06′41″
14 LGS SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 41h51′49″ +06′49″
15 TIR AUT TIROL KTM CYCLING TEAM 41h57′10″ +12′10″
16 HAC AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 42h06′27″ +21′27″
17 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 42h08′59″ +23′59″
18 ANS ITA ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC 42h26′03″ +41′03″