Tour of Croatia 2017 / Rezultati

Ukupni rezultati

Rezultati nakon šeste etape

Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
011 ITA Vincenzo NIBALI (TBM)
Vrijeme
25h12′10″
Bodovni poredak
Bodovni poredak
077 ITA Nicola RUFFONI (BRD)
Bodovi
56
Poredak brdskih ciljeva
Poredak brdskih ciljeva
087 ESP Jaime ROSON GARCIA (CJR)
Bodovi
45
Najbolji mladi vozač do 23 godine
Najbolji mladi vozač do 23 godine
058 CZE Michal SCHLEGEL (CCC)
Vrijeme
25h13′33″
Najbolja ekipa
CCC POL CCC Sprandi Polkowice
Vrijeme
75h38′55″
Pobjednik prve etape
025 ITA Sacha MODOLO (UAD)
Vrijeme
5h24′19″
Pobjednik druge etape
021 CRO Kristijan ĐURASEK (UAD)
Vrijeme
2h43′38″
Pobjednik treće etape
077 ITA Nicola RUFFONI (BRD)
Vrijeme
5h55′27″
Pobjednik četvrte etape
077 ITA Nicola RUFFONI (BRD)
Vrijeme
4h10′15″
Pobjednik pete etape
087 ESP Jaime ROSON GARCIA (CJR)
Vrijeme
3h41′47″
Pobjednik šeste etape
025 ITA Sacha MODOLO (UAD)
Vrijeme
3h16′52″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 011 DEN Niklas EG 25h12′10″ +00′00″
1 011 ITA Vincenzo NIBALI TBM 25h12′10″ +00′00″
2 087 ESP Jaime ROSON GARCIA CJR 25h12′18″ +00′08″
3 053 CZE Jan HIRT CCC 25h12′33″ +00′23″
4 052 AUT Felix GROSSSCHARTNER CCC 25h12′45″ +00′35″
5 027 SLO Jan POLANC UAD 25h12′50″ +00′40″
6 018 BLR Kanstantsin SIUTSOU TBM 25h13′09″ +00′59″
7 058 CZE Michal SCHLEGEL CCC 25h13′33″ +01′23″
8 165 GBR James KNOX WGN 25h13′37″ +01′27″
9 043 DEN Jesper HANSEN AST 25h13′48″ +01′38″
10 147 COL Oscar Eduardo SANCHEZ GUARIN BSM 25h13′55″ +01′45″
11 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 25h14′41″ +02′31″
12 063 RUS Artem NYCH GAZ 25h15′11″ +03′01″
13 057 BLR Branislau SAMOILAU CCC 25h15′16″ +03′06″
14 074 ITA Giulio CICCONE BRD 25h15′18″ +03′08″
15 111 ESP Javier MEGIAS LEAL TNN 25h15′22″ +03′12″
16 138 SUI Roland THALMANN TRA 25h15′28″ +03′18″
17 001 CRO Matija KVASINA RSW 25h15′33″ +03′23″
17 001 SLO Domen NOVAK 25h15′33″ +03′23″
18 065 RUS Aleksei RYBALKIN GAZ 25h15′42″ +03′32″
19 102 ESP José Manuel DÍAZ ICA 25h16′27″ +04′17″
20 137 SUI Colin Chris STÜSSI TRA 25h16′37″ +04′27″
21 091 ITA Marco CANOLA NIP 25h16′42″ +04′32″
22 142 ECU Jonathan CAICEDO CEPEDA BSM 25h16′49″ +04′39″
23 017 ITA Gianluca BRAMBILLA 25h17′09″ +04′59″
23 017 ITA Franco PELLIZOTTI TBM 25h17′09″ +04′59″
24 046 KAZ Bakhtiyar KOZHATAYEV AST 25h18′23″ +06′13″
25 008 AUT Riccardo ZOIDL RSW 25h18′25″ +06′15″
26 186 ITA Matteo RABOTTINI MKT 25h18′26″ +06′16″
27 132 SUI Jonathan FUMEAUX TRA 25h19′11″ +07′01″
28 067 RUS Evgeny SHALUNOV GAZ 25h19′27″ +07′17″
29 082 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 25h19′41″ +07′31″
30 181 CRO Emanuel KISERLOVSKI MKT 25h20′50″ +08′40″
31 032 FRA Julien BERNARD TFS 25h21′07″ +08′57″
32 124 SLO Jure GOLCER ADR 25h21′16″ +09′06″
33 003 AUT Markus EIBEGGER RSW 25h21′19″ +09′09″
33 003 JPN Yukiya ARASHIRO 25h21′19″ +09′09″
34 028 ITA Edward RAVASI UAD 25h22′28″ +10′18″
35 131 SUI Valentin BAILLIFARD TRA 25h22′42″ +10′32″
36 081 ESP Alex ARANBURU DEBA CJR 25h22′51″ +10′41″
37 158 UKR Andriy VASYLYUK KLS 25h23′05″ +10′55″
38 157 ESP Llibert SENDROS JUVE KLS 25h23′20″ +11′10″
39 013 JPN Fumiyuki BEPPU 25h24′11″ +12′01″
39 013 ESP Javier MORENO BAZAN TBM 25h24′11″ +12′01″
40 156 UKR Oleksandr PREVAR KLS 25h24′30″ +12′20″
41 055 POL Lukasz OWSIAN CCC 25h24′56″ +12′46″
42 185 ITA Davide MUCELLI MKT 25h25′00″ +12′50″
43 178 ITA Marco TIZZA GME 25h25′11″ +13′01″
44 034 LUX Laurent DIDIER TFS 25h26′45″ +14′35″
45 152 UKR Vitaliy BUTS KLS 25h27′15″ +15′05″
46 113 ESP David LOZANO RIBA TNN 25h27′34″ +15′24″
47 153 UKR Mykhaylo KONONENKO KLS 25h28′00″ +15′50″
48 107 CZE Daniel TUREK ICA 25h29′09″ +16′59″
49 146 COL Daniel Andres ROZO VELEZ BSM 25h29′41″ +17′31″
50 056 POL Leszek PLUCINSKI CCC 25h29′44″ +17′34″
51 172 ITA Francesco CANEPA GME 25h30′09″ +17′59″
52 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 25h31′42″ +19′32″
53 083 ESP Luis Guillermo MAS BONET CJR 25h31′52″ +19′42″
54 076 ITA Lorenzo ROTA BRD 25h33′00″ +20′50″
55 143 COL Aristobulo CALA CALA BSM 25h33′06″ +20′56″
56 012 ITA Giacomo NIZZOLO 25h33′07″ +20′57″
56 012 ITA Manuele BOARO TBM 25h33′07″ +20′57″
57 196 TUR Mustafa SAYAR TRK 25h33′41″ +21′31″
58 015 NZL Alex FRAME 25h34′08″ +21′58″
58 015 ITA Valerio AGNOLI TBM 25h34′08″ +21′58″
59 155 UKR Oleksandr POLIVODA KLS 25h34′11″ +22′01″
60 072 ITA Enrico BARBIN BRD 25h35′09″ +22′59″
61 135 SUI Damian LÜSCHER TRA 25h35′13″ +23′03″
62 193 ITA Luca CHIRICO TRK 25h35′23″ +23′13″
63 042 KAZ Dmitriy GRUZDEV AST 25h35′34″ +23′24″
64 125 SLO Žiga GROŠELJ ADR 25h36′42″ +24′32″
65 005 SLO Matej MOHORIC 25h37′46″ +25′36″
65 005 AUT Stephan RABITSCH RSW 25h37′46″ +25′36″
66 068 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 25h38′09″ +25′59″
67 174 ITA Antonio DI SANTE GME 25h38′58″ +26′48″
68 151 UKR Andrii BRATASHCHUK KLS 25h39′27″ +27′17″
69 194 TUR Ahmet ORKEN TRK 25h39′55″ +27′45″
70 163 GBR Samuel HARRISON WGN 25h42′02″ +29′52″
71 122 ITA Andrea BORSO ADR 25h42′31″ +30′21″
72 066 RUS Ivan SAVITCKII GAZ 25h42′34″ +30′24″
73 115 FIN Joonas HENTTALA TNN 25h42′48″ +30′38″
74 051 POL Marcin BIALOBLOCKI CCC 25h43′12″ +31′02″
75 036 SUI Gregory RAST TFS 25h43′16″ +31′06″
76 182 CRO Mateo FRANKOVIC MKT 25h43′19″ +31′09″
77 136 SUI Matthias REUTIMANN TRA 25h44′08″ +31′58″
78 108 NED Dennis VAN WINDEN ICA 25h45′18″ +33′08″
79 114 FRA Charles PLANET TNN 25h45′28″ +33′18″
80 004 GER Johannes SCHINNAGEL RSW 25h45′31″ +33′21″
80 004 ITA Niccolo BONIFAZIO 25h45′31″ +33′21″
81 173 ITA Leonardo CANEPA GME 25h45′53″ +33′43″
82 041 KAZ Daniil FOMINYKH AST 25h45′58″ +33′48″
83 048 KAZ Ruslan TLEUBAYEV AST 25h46′06″ +33′56″
84 176 ITA Davide PACCHIARDO GME 25h46′08″ +33′58″
85 061 RUS Artur ERSHOV GAZ 25h46′22″ +34′12″
86 035 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 25h46′58″ +34′48″
87 037 USA Kiel REIJNEN TFS 25h46′59″ +34′49″
88 062 RUS Sergey LAGUTIN GAZ 25h47′00″ +34′50″
89 038 NED Boy VAN POPPEL TFS 25h47′01″ +34′51″
90 187 SLO Uroš REPŠE MKT 25h47′12″ +35′02″
91 104 MEX Luis Enrique LEMUS DAVILA ICA 25h47′25″ +35′15″
92 167 GBR Michael THOMPSON WGN 25h48′34″ +36′24″
93 133 SUI Lukas JAUN TRA 25h48′55″ +36′45″
94 112 ITA Andrea PERON TNN 25h49′14″ +37′04″
95 101 CAN Guillaume BOIVIN ICA 25h49′22″ +37′12″
96 162 GBR Etienne GEORGI WGN 25h49′51″ +37′41″
97 161 GBR Ashley DENNIS WGN 25h49′51″ +37′41″
98 088 ESP Diego RUBIO HERNANDEZ CJR 25h49′54″ +37′44″
99 164 GBR Nathan DRAPER WGN 25h50′13″ +38′03″
100 105 AUS Jason LOWNDES ICA 25h50′19″ +38′09″
101 192 RUS Ivan BALYKIN TRK 25h50′19″ +38′09″
102 103 ISR Roy GOLDSTEIN ICA 25h50′27″ +38′17″
103 128 SRB Dusan RAJOVIC ADR 25h50′31″ +38′21″
104 106 ISR Guy SAGIV ICA 25h50′32″ +38′22″
105 033 ITA Marco COLEDAN TFS 25h50′33″ +38′23″
106 117 AUS Fabio CALABRIA TNN 25h50′33″ +38′23″
107 126 SLO Gašper KATRAŠNIK ADR 25h50′39″ +38′29″
108 092 ROU Eduard Michael GROSU NIP 25h50′42″ +38′32″
109 154 UKR Sergiy LAGKUTI KLS 25h50′47″ +38′37″
110 025 ITA Sacha MODOLO UAD 25h51′00″ +38′50″
111 044 KAZ Arman KAMYSHEV AST 25h51′12″ +39′02″
112 071 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 25h51′49″ +39′39″
113 022 ITA Roberto FERRARI UAD 25h51′54″ +39′44″
114 127 SLO Gorazd PER ADR 25h51′57″ +39′47″
115 073 ITA Nicola BOEM BRD 25h52′12″ +40′02″
116 002 AUT Daniel AUER RSW 25h52′21″ +40′11″
116 002 BLR Kanstantsin SUITSOU 25h52′21″ +40′11″
117 075 ITA Mirco MAESTRI BRD 25h52′33″ +40′23″
118 123 SLO Gregor GAZVODA ADR 25h53′04″ +40′54″
119 086 POR Rafael REIS CJR 25h53′05″ +40′55″
120 188 ITA Gianfranco Raffaele VISCONTI MKT 25h53′19″ +41′09″
121 016 SLO Domen NOVAK TBM 25h54′03″ +41′53″
121 016 ITA Eugenio ALAFACI 25h54′03″ +41′53″
122 077 ITA Nicola RUFFONI BRD 25h54′11″ +42′01″
123 047 ITA Riccardo MINALI AST 25h54′20″ +42′10″
124 097 ITA Riccardo STACCHIOTTI NIP 25h54′33″ +42′23″
125 177 ITA Antonio PARRINELLO GME 25h54′48″ +42′38″
126 045 NOR Truls KORSÆTH AST 25h55′26″ +43′16″
127 064 RUS Anton VOROBYEV GAZ 25h55′31″ +43′21″
128 116 NED Martijn VERSCHOOR TNN 25h55′39″ +43′29″
129 094 JPN Kazushige KUBOKI NIP 25h56′02″ +43′52″
130 134 SUI Pirmin LANG TRA 25h56′45″ +44′35″
131 085 SUI Dylan PAGE CJR 25h57′53″ +45′43″
132 183 CRO David JABUKA MKT 25h57′56″ +45′46″
133 191 TUR Ahmet AKDILEK TRK 25h58′38″ +46′28″
134 078 ITA Paolo SIMION BRD 25h59′03″ +46′53″
135 023 ITA Andrea GUARDINI UAD 25h59′10″ +47′00″
136 148 COL Juan Sebastian TAMAYO MARTINEZ BSM 25h59′36″ +47′26″
137 095 ITA Alan MARANGONI NIP 25h59′39″ +47′29″
138 171 ITA Adriano BROGI GME 26h01′49″ +49′39″
139 118 AUS Christopher WILLIAMS TNN 26h01′57″ +49′47″
140 084 USA Justin OIEN CJR 26h08′45″ +56′35″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 077 ITA Nicola RUFFONI BRD 56
2 011 DEN Niklas EG 55
2 011 ITA Vincenzo NIBALI TBM 55
3 025 ITA Sacha MODOLO UAD 51
4 047 ITA Riccardo MINALI AST 51
5 087 ESP Jaime ROSON GARCIA CJR 50
6 092 ROU Eduard Michael GROSU NIP 47
7 091 ITA Marco CANOLA NIP 44
8 035 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 44
9 027 SLO Jan POLANC UAD 40
10 053 CZE Jan HIRT CCC 36
11 052 AUT Felix GROSSSCHARTNER CCC 36
12 066 RUS Ivan SAVITCKII GAZ 31
13 085 SUI Dylan PAGE CJR 27
14 002 BLR Kanstantsin SUITSOU 25
14 002 AUT Daniel AUER RSW 25
15 165 GBR James KNOX WGN 18
16 128 SRB Dusan RAJOVIC ADR 18
17 018 BLR Kanstantsin SIUTSOU TBM 17
18 194 TUR Ahmet ORKEN TRK 16
19 038 NED Boy VAN POPPEL TFS 16
20 058 CZE Michal SCHLEGEL CCC 13
21 116 NED Martijn VERSCHOOR TNN 11
22 095 ITA Alan MARANGONI NIP 11
23 057 BLR Branislau SAMOILAU CCC 10
24 017 ITA Gianluca BRAMBILLA 10
24 017 ITA Franco PELLIZOTTI TBM 10
25 022 ITA Roberto FERRARI UAD 10
26 043 DEN Jesper HANSEN AST 9
27 083 ESP Luis Guillermo MAS BONET CJR 9
28 073 ITA Nicola BOEM BRD 9
29 107 CZE Daniel TUREK ICA 8
30 033 ITA Marco COLEDAN TFS 8
31 101 CAN Guillaume BOIVIN ICA 8
32 055 POL Lukasz OWSIAN CCC 6
33 178 ITA Marco TIZZA GME 6
34 177 ITA Antonio PARRINELLO GME 6
35 171 ITA Adriano BROGI GME 6
36 147 COL Oscar Eduardo SANCHEZ GUARIN BSM 6
37 028 ITA Edward RAVASI UAD 6
38 105 AUS Jason LOWNDES ICA 6
39 126 SLO Gašper KATRAŠNIK ADR 6
40 064 RUS Anton VOROBYEV GAZ 5
41 133 SUI Lukas JAUN TRA 5
42 008 AUT Riccardo ZOIDL RSW 4
43 068 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 4
44 176 ITA Davide PACCHIARDO GME 4
45 078 ITA Paolo SIMION BRD 4
46 185 ITA Davide MUCELLI MKT 3
47 163 GBR Samuel HARRISON WGN 3
48 004 GER Johannes SCHINNAGEL RSW 3
48 004 ITA Niccolo BONIFAZIO 3
49 134 SUI Pirmin LANG TRA 3
50 063 RUS Artem NYCH GAZ 2
51 032 FRA Julien BERNARD TFS 2
52 108 NED Dennis VAN WINDEN ICA 2
53 048 KAZ Ruslan TLEUBAYEV AST 2
54 065 RUS Aleksei RYBALKIN GAZ 1
55 082 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 1
56 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 1
57 042 KAZ Dmitriy GRUZDEV AST 1
58 191 TUR Ahmet AKDILEK TRK 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 087 ESP Jaime ROSON GARCIA CJR 45
2 011 DEN Niklas EG 25
2 011 ITA Vincenzo NIBALI TBM 25
3 083 ESP Luis Guillermo MAS BONET CJR 23
4 053 CZE Jan HIRT CCC 18
5 055 POL Lukasz OWSIAN CCC 17
6 052 AUT Felix GROSSSCHARTNER CCC 14
7 177 ITA Antonio PARRINELLO GME 11
8 155 UKR Oleksandr POLIVODA KLS 9
9 027 SLO Jan POLANC UAD 8
10 107 CZE Daniel TUREK ICA 8
11 152 UKR Vitaliy BUTS KLS 6
12 174 ITA Antonio DI SANTE GME 6
13 064 RUS Anton VOROBYEV GAZ 6
14 018 BLR Kanstantsin SIUTSOU TBM 6
15 176 ITA Davide PACCHIARDO GME 6
16 158 UKR Andriy VASYLYUK KLS 5
17 017 ITA Gianluca BRAMBILLA 4
17 017 ITA Franco PELLIZOTTI TBM 4
18 015 NZL Alex FRAME 4
18 015 ITA Valerio AGNOLI TBM 4
19 095 ITA Alan MARANGONI NIP 4
20 135 SUI Damian LÜSCHER TRA 3
21 068 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 3
22 043 DEN Jesper HANSEN AST 3
23 075 ITA Mirco MAESTRI BRD 3
24 016 ITA Eugenio ALAFACI 3
24 016 SLO Domen NOVAK TBM 3
25 058 CZE Michal SCHLEGEL CCC 2
26 057 BLR Branislau SAMOILAU CCC 2
27 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 2
28 012 ITA Giacomo NIZZOLO 2
28 012 ITA Manuele BOARO TBM 2
29 004 ITA Niccolo BONIFAZIO 2
29 004 GER Johannes SCHINNAGEL RSW 2
30 033 ITA Marco COLEDAN TFS 2
31 091 ITA Marco CANOLA NIP 1
32 193 ITA Luca CHIRICO TRK 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 058 CZE Michal SCHLEGEL CCC 25h13′33″ +00′00″
2 165 GBR James KNOX WGN 25h13′37″ +00′04″
3 063 RUS Artem NYCH GAZ 25h15′11″ +01′38″
4 102 ESP José Manuel DÍAZ ICA 25h16′27″ +02′54″
5 081 ESP Alex ARANBURU DEBA CJR 25h22′51″ +09′18″
6 172 ITA Francesco CANEPA GME 25h30′09″ +16′36″
7 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 25h31′42″ +18′09″
8 076 ITA Lorenzo ROTA BRD 25h33′00″ +19′27″
9 135 SUI Damian LÜSCHER TRA 25h35′13″ +21′40″
10 004 ITA Niccolo BONIFAZIO 25h45′31″ +31′58″
10 004 GER Johannes SCHINNAGEL RSW 25h45′31″ +31′58″
11 173 ITA Leonardo CANEPA GME 25h45′53″ +32′20″
12 167 GBR Michael THOMPSON WGN 25h48′34″ +35′01″
13 162 GBR Etienne GEORGI WGN 25h49′51″ +36′18″
14 161 GBR Ashley DENNIS WGN 25h49′51″ +36′18″
15 164 GBR Nathan DRAPER WGN 25h50′13″ +36′40″
16 128 SRB Dusan RAJOVIC ADR 25h50′31″ +36′58″
17 126 SLO Gašper KATRAŠNIK ADR 25h50′39″ +37′06″
18 071 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 25h51′49″ +38′16″
19 127 SLO Gorazd PER ADR 25h51′57″ +38′24″
20 016 SLO Domen NOVAK TBM 25h54′03″ +40′30″
20 016 ITA Eugenio ALAFACI 25h54′03″ +40′30″
21 047 ITA Riccardo MINALI AST 25h54′20″ +40′47″
22 183 CRO David JABUKA MKT 25h57′56″ +44′23″
23 084 USA Justin OIEN CJR 26h08′45″ +55′12″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 75h38′55″ +00h00′00″
2 TBM BRN Bahrain - Merida 75h42′41″ +00h03′46″
3 CJR ESP Caja Rural - Seguros RGA 75h47′24″ +00h08′29″
4 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 75h47′56″ +00h09′01″
5 TRA SUI Roth - Akros 75h49′44″ +00h10′49″
6 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 75h50′07″ +00h11′12″
7 BSM COL Bicicletas Strongman 75h58′41″ +00h19′46″
8 MKT CRO Meridiana Kamen Team 76h00′05″ +00h21′10″
9 AST KAZ Astana Pro Team 76h00′14″ +00h21′19″
10 KLS UKR Kolss Cycling Team 76h01′31″ +00h22′36″
11 UAD UAE UAE Team Emirates 76h05′54″ +00h26′59″
12 BRD ITA Bardiani CSF 76h06′25″ +00h27′30″
13 ADR SLO Adria Mobil 76h07′22″ +00h28′27″
14 GME ITA GM Europa Ovini 76h14′25″ +00h35′30″
15 WGN GBR Team Wiggins 76h16′17″ +00h37′22″
16 TFS USA Trek - Segafredo 76h18′53″ +00h39′58″
17 ICA ISR Israel Cycling Academy 76h22′59″ +00h44′04″
18 TNN USA Team Novo Nordisk 76h25′32″ +00h46′37″
19 TRK TUR Torku Şekerspor 76h40′05″ +01h01′10″
20 NIP ITA NIPPO - Vini Fantini 76h51′45″ +01h12′50″