Tour of Croatia 2017 / Rezultati / Etapa 1

Etapa 1: Osijek - Koprivnica

Datum održavanja: 18.04.2017. Dužina etape: 227 km

Rezultati nakon prve etape

Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
025 ITA Sacha MODOLO (UAD)
Vrijeme
5h24′09″
Bodovni poredak
Bodovni poredak
025 ITA Sacha MODOLO (UAD)
Bodovi
25
Poredak brdskih ciljeva
Poredak brdskih ciljeva
068 RUS Nikolay TRUSOV (GAZ)
Bodovi
3
Najbolji mladi vozač do 23 godine
Najbolji mladi vozač do 23 godine
047 ITA Riccardo MINALI (AST)
Vrijeme
5h24′16″
Najbolja ekipa
NIP ITA NIPPO - Vini Fantini
Vrijeme
16h12′57″
Pobjednik etape
025 ITA Sacha MODOLO (UAD)
Vrijeme
5h24′19″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 025 ITA Sacha MODOLO UAD 5h24′19″ +00′00″
2 092 ROU Eduard Michael GROSU NIP 5h24′19″ +00′00″
3 096 ITA Nicolas MARINI NIP 5h24′19″ +00′00″
4 085 SUI Dylan PAGE CJR 5h24′19″ +00′00″
5 035 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 5h24′19″ +00′00″
6 047 ITA Riccardo MINALI AST 5h24′19″ +00′00″
7 091 ITA Marco CANOLA NIP 5h24′19″ +00′00″
8 066 RUS Ivan SAVITCKII GAZ 5h24′19″ +00′00″
9 116 NED Martijn VERSCHOOR TNN 5h24′19″ +00′00″
10 128 SRB Dusan RAJOVIC ADR 5h24′19″ +00′00″
11 105 AUS Jason LOWNDES ICA 5h24′19″ +00′00″
12 078 ITA Paolo SIMION BRD 5h24′19″ +00′00″
13 077 ITA Nicola RUFFONI BRD 5h24′19″ +00′00″
14 194 TUR Ahmet ORKEN TRK 5h24′19″ +00′00″
15 083 ESP Luis Guillermo MAS BONET CJR 5h24′19″ +00′00″
16 048 KAZ Ruslan TLEUBAYEV AST 5h24′19″ +00′00″
17 014 LUX Laurent DIDIER 5h24′19″ +00′00″
17 014 LTU Ramunas NAVARDAUSKAS TBM 5h24′19″ +00′00″
18 133 SUI Lukas JAUN TRA 5h24′19″ +00′00″
19 002 AUT Daniel AUER RSW 5h24′19″ +00′00″
19 002 BLR Kanstantsin SUITSOU 5h24′19″ +00′00″
20 011 DEN Niklas EG 5h24′19″ +00′00″
20 011 ITA Vincenzo NIBALI TBM 5h24′19″ +00′00″
21 126 SLO Gašper KATRAŠNIK ADR 5h24′19″ +00′00″
22 038 NED Boy VAN POPPEL TFS 5h24′19″ +00′00″
23 177 ITA Antonio PARRINELLO GME 5h24′19″ +00′00″
24 018 BLR Kanstantsin SIUTSOU TBM 5h24′19″ +00′00″
25 081 ESP Alex ARANBURU DEBA CJR 5h24′19″ +00′00″
26 122 ITA Andrea BORSO ADR 5h24′19″ +00′00″
27 088 ESP Diego RUBIO HERNANDEZ CJR 5h24′19″ +00′00″
28 184 CRO Bruno MALTAR MKT 5h24′19″ +00′00″
29 175 DEN Sebastian LANDER GME 5h24′19″ +00′00″
30 193 ITA Luca CHIRICO TRK 5h24′19″ +00′00″
31 052 AUT Felix GROSSSCHARTNER CCC 5h24′19″ +00′00″
32 072 ITA Enrico BARBIN BRD 5h24′19″ +00′00″
33 022 ITA Roberto FERRARI UAD 5h24′19″ +00′00″
34 071 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 5h24′19″ +00′00″
35 112 ITA Andrea PERON TNN 5h24′19″ +00′00″
36 192 RUS Ivan BALYKIN TRK 5h24′19″ +00′00″
37 045 NOR Truls KORSÆTH AST 5h24′19″ +00′00″
38 084 USA Justin OIEN CJR 5h24′19″ +00′00″
39 137 SUI Colin Chris STÜSSI TRA 5h24′19″ +00′00″
40 127 SLO Gorazd PER ADR 5h24′19″ +00′00″
41 053 CZE Jan HIRT CCC 5h24′19″ +00′00″
42 068 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 5h24′19″ +00′00″
43 153 UKR Mykhaylo KONONENKO KLS 5h24′19″ +00′00″
44 152 UKR Vitaliy BUTS KLS 5h24′19″ +00′00″
45 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 5h24′19″ +00′00″
46 124 SLO Jure GOLCER ADR 5h24′19″ +00′00″
47 181 CRO Emanuel KISERLOVSKI MKT 5h24′19″ +00′00″
48 138 SUI Roland THALMANN TRA 5h24′19″ +00′00″
49 174 ITA Antonio DI SANTE GME 5h24′19″ +00′00″
50 086 POR Rafael REIS CJR 5h24′19″ +00′00″
51 196 TUR Mustafa SAYAR TRK 5h24′19″ +00′00″
52 163 GBR Samuel HARRISON WGN 5h24′19″ +00′00″
53 097 ITA Riccardo STACCHIOTTI NIP 5h24′19″ +00′00″
54 114 FRA Charles PLANET TNN 5h24′19″ +00′00″
55 107 CZE Daniel TUREK ICA 5h24′19″ +00′00″
56 033 ITA Marco COLEDAN TFS 5h24′19″ +00′00″
57 043 DEN Jesper HANSEN AST 5h24′19″ +00′00″
58 055 POL Lukasz OWSIAN CCC 5h24′19″ +00′00″
59 027 SLO Jan POLANC UAD 5h24′19″ +00′00″
60 106 ISR Guy SAGIV ICA 5h24′19″ +00′00″
61 157 ESP Llibert SENDROS JUVE KLS 5h24′19″ +00′00″
62 102 ESP José Manuel DÍAZ ICA 5h24′19″ +00′00″
63 148 COL Juan Sebastian TAMAYO MARTINEZ BSM 5h24′19″ +00′00″
64 056 POL Leszek PLUCINSKI CCC 5h24′19″ +00′00″
65 101 CAN Guillaume BOIVIN ICA 5h24′19″ +00′00″
66 185 ITA Davide MUCELLI MKT 5h24′19″ +00′00″
67 001 CRO Matija KVASINA RSW 5h24′19″ +00′00″
67 001 SLO Domen NOVAK 5h24′19″ +00′00″
68 142 ECU Jonathan CAICEDO CEPEDA BSM 5h24′19″ +00′00″
69 135 SUI Damian LÜSCHER TRA 5h24′19″ +00′00″
70 037 USA Kiel REIJNEN TFS 5h24′19″ +00′00″
71 017 ITA Gianluca BRAMBILLA 5h24′19″ +00′00″
71 017 ITA Franco PELLIZOTTI TBM 5h24′19″ +00′00″
72 115 FIN Joonas HENTTALA TNN 5h24′19″ +00′00″
73 182 CRO Mateo FRANKOVIC MKT 5h24′19″ +00′00″
74 132 SUI Jonathan FUMEAUX TRA 5h24′19″ +00′00″
75 005 AUT Stephan RABITSCH RSW 5h24′19″ +00′00″
75 005 SLO Matej MOHORIC 5h24′19″ +00′00″
76 147 COL Oscar Eduardo SANCHEZ GUARIN BSM 5h24′19″ +00′00″
77 082 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 5h24′19″ +00′00″
78 028 ITA Edward RAVASI UAD 5h24′19″ +00′00″
79 178 ITA Marco TIZZA GME 5h24′19″ +00′00″
80 145 COL Jonathan Stil MILLAN AYALA BSM 5h24′19″ +00′00″
81 087 ESP Jaime ROSON GARCIA CJR 5h24′19″ +00′00″
82 136 SUI Matthias REUTIMANN TRA 5h24′19″ +00′00″
83 164 GBR Nathan DRAPER WGN 5h24′19″ +00′00″
84 131 SUI Valentin BAILLIFARD TRA 5h24′19″ +00′00″
85 034 LUX Laurent DIDIER TFS 5h24′19″ +00′00″
86 118 AUS Christopher WILLIAMS TNN 5h24′19″ +00′00″
87 021 CRO Kristijan ĐURASEK UAD 5h24′19″ +00′00″
88 061 RUS Artur ERSHOV GAZ 5h24′19″ +00′00″
89 134 SUI Pirmin LANG TRA 5h24′19″ +00′00″
90 012 ITA Giacomo NIZZOLO 5h24′19″ +00′00″
90 012 ITA Manuele BOARO TBM 5h24′19″ +00′00″
91 143 COL Aristobulo CALA CALA BSM 5h24′19″ +00′00″
92 103 ISR Roy GOLDSTEIN ICA 5h24′19″ +00′00″
93 058 CZE Michal SCHLEGEL CCC 5h24′19″ +00′00″
94 063 RUS Artem NYCH GAZ 5h24′19″ +00′00″
95 054 BUL Nikolay MIHAYLOV CCC 5h24′19″ +00′00″
96 146 COL Daniel Andres ROZO VELEZ BSM 5h24′19″ +00′00″
97 067 RUS Evgeny SHALUNOV GAZ 5h24′19″ +00′00″
98 173 ITA Leonardo CANEPA GME 5h24′19″ +00′00″
99 003 AUT Markus EIBEGGER RSW 5h24′19″ +00′00″
99 003 JPN Yukiya ARASHIRO 5h24′19″ +00′00″
100 144 COL Camilo Andres GOMEZ ARCHILA BSM 5h24′19″ +00′00″
101 167 GBR Michael THOMPSON WGN 5h24′19″ +00′00″
102 183 CRO David JABUKA MKT 5h24′19″ +00′00″
103 057 BLR Branislau SAMOILAU CCC 5h24′19″ +00′00″
104 125 SLO Žiga GROŠELJ ADR 5h24′19″ +00′00″
105 113 ESP David LOZANO RIBA TNN 5h24′19″ +00′00″
106 032 FRA Julien BERNARD TFS 5h24′19″ +00′00″
107 108 NED Dennis VAN WINDEN ICA 5h24′19″ +00′00″
108 006 GER Jannik STEIMLE RSW 5h24′19″ +00′00″
108 006 ITA Manuele BOARO 5h24′19″ +00′00″
109 008 AUT Riccardo ZOIDL RSW 5h24′19″ +00′00″
110 036 SUI Gregory RAST TFS 5h24′19″ +00′00″
111 026 POL Przemyslaw NIEMIEC UAD 5h24′19″ +00′00″
112 165 GBR James KNOX WGN 5h24′19″ +00′00″
113 117 AUS Fabio CALABRIA TNN 5h24′19″ +00′00″
114 042 KAZ Dmitriy GRUZDEV AST 5h24′19″ +00′00″
115 171 ITA Adriano BROGI GME 5h24′19″ +00′00″
116 187 SLO Uroš REPŠE MKT 5h24′19″ +00′00″
117 074 ITA Giulio CICCONE BRD 5h24′19″ +00′00″
118 004 ITA Niccolo BONIFAZIO 5h24′19″ +00′00″
118 004 GER Johannes SCHINNAGEL RSW 5h24′19″ +00′00″
119 141 COL Carlos Andres BECERRA ALARCON BSM 5h24′19″ +00′00″
120 186 ITA Matteo RABOTTINI MKT 5h24′19″ +00′00″
121 013 JPN Fumiyuki BEPPU 5h24′19″ +00′00″
121 013 ESP Javier MORENO BAZAN TBM 5h24′19″ +00′00″
122 111 ESP Javier MEGIAS LEAL TNN 5h24′19″ +00′00″
123 065 RUS Aleksei RYBALKIN GAZ 5h24′19″ +00′00″
124 064 RUS Anton VOROBYEV GAZ 5h24′19″ +00′00″
125 093 JPN Yuma KOISHI NIP 5h24′19″ +00′00″
126 075 ITA Mirco MAESTRI BRD 5h24′19″ +00′00″
127 044 KAZ Arman KAMYSHEV AST 5h24′19″ +00′00″
128 156 UKR Oleksandr PREVAR KLS 5h24′19″ +00′00″
129 172 ITA Francesco CANEPA GME 5h24′19″ +00′00″
130 016 ITA Eugenio ALAFACI 5h24′19″ +00′00″
130 016 SLO Domen NOVAK TBM 5h24′19″ +00′00″
131 155 UKR Oleksandr POLIVODA KLS 5h24′19″ +00′00″
132 023 ITA Andrea GUARDINI UAD 5h24′19″ +00′00″
133 041 KAZ Daniil FOMINYKH AST 5h24′19″ +00′00″
134 051 POL Marcin BIALOBLOCKI CCC 5h24′19″ +00′00″
135 158 UKR Andriy VASYLYUK KLS 5h24′19″ +00′00″
136 151 UKR Andrii BRATASHCHUK KLS 5h24′19″ +00′00″
137 046 KAZ Bakhtiyar KOZHATAYEV AST 5h24′19″ +00′00″
138 076 ITA Lorenzo ROTA BRD 5h24′19″ +00′00″
139 161 GBR Ashley DENNIS WGN 5h24′19″ +00′00″
140 154 UKR Sergiy LAGKUTI KLS 5h24′19″ +00′00″
141 176 ITA Davide PACCHIARDO GME 5h24′19″ +00′00″
142 015 NZL Alex FRAME 5h24′19″ +00′00″
142 015 ITA Valerio AGNOLI TBM 5h24′19″ +00′00″
143 095 ITA Alan MARANGONI NIP 5h24′19″ +00′00″
144 094 JPN Kazushige KUBOKI NIP 5h24′19″ +00′00″
145 162 GBR Etienne GEORGI WGN 5h24′19″ +00′00″
146 062 RUS Sergey LAGUTIN GAZ 5h24′19″ +00′00″
147 123 SLO Gregor GAZVODA ADR 5h24′19″ +00′00″
148 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 5h24′19″ +00′00″
149 188 ITA Gianfranco Raffaele VISCONTI MKT 5h24′19″ +00′00″
150 104 MEX Luis Enrique LEMUS DAVILA ICA 5h24′19″ +00′00″
151 195 TUR Feritcan SAMLI TRK 5h24′19″ +00′00″
152 031 ITA Eugenio ALAFACI TFS 5h25′00″ +00′41″
153 073 ITA Nicola BOEM BRD 5h25′32″ +01′13″
154 191 TUR Ahmet AKDILEK TRK 5h26′25″ +02′06″
Nisu završili
# Br. Vozač Tim
1 007 GER Georg ZIMMERMANN RSW
Nisu započeli
# Br. Vozač Tim
1 024 UAE Yousif MIRZA AL-HAMMADI UAD
Sprint - Belišće - 22,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 047 ITA Riccardo MINALI AST 5
2 092 ROU Eduard Michael GROSU NIP 3
3 068 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 1
Sprint - Đurđevac - 154,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 006 GER Jannik STEIMLE RSW 5
1 006 ITA Manuele BOARO 5
2 068 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 3
3 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 1
Finish - Koprivnica - 227,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 025 ITA Sacha MODOLO UAD 25
2 092 ROU Eduard Michael GROSU NIP 20
3 096 ITA Nicolas MARINI NIP 16
4 085 SUI Dylan PAGE CJR 14
5 035 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 12
6 047 ITA Riccardo MINALI AST 10
7 091 ITA Marco CANOLA NIP 9
8 066 RUS Ivan SAVITCKII GAZ 8
9 116 NED Martijn VERSCHOOR TNN 7
10 128 SRB Dusan RAJOVIC ADR 6
11 105 AUS Jason LOWNDES ICA 5
12 078 ITA Paolo SIMION BRD 4
13 077 ITA Nicola RUFFONI BRD 3
14 194 TUR Ahmet ORKEN TRK 2
15 083 ESP Luis Guillermo MAS BONET CJR 1
KoM 3rd cat. - Vinogradi Ludbreški - 205,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 068 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 3
2 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 2
3 091 ITA Marco CANOLA NIP 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 NIP ITA NIPPO - Vini Fantini 16h12′57″ +00′00″
2 CJR ESP Caja Rural - Seguros RGA 16h12′57″ +00′00″
3 ADR SLO Adria Mobil 16h12′57″ +00′00″
4 BRD ITA Bardiani CSF 16h12′57″ +00′00″
5 AST KAZ Astana Pro Team 16h12′57″ +00′00″
6 TBM BRN Bahrain - Merida 16h12′57″ +00′00″
7 TRK TUR Torku Şekerspor 16h12′57″ +00′00″
8 TFS USA Trek - Segafredo 16h12′57″ +00′00″
9 UAD UAE UAE Team Emirates 16h12′57″ +00′00″
10 TNN USA Team Novo Nordisk 16h12′57″ +00′00″
11 GME ITA GM Europa Ovini 16h12′57″ +00′00″
12 TRA SUI Roth - Akros 16h12′57″ +00′00″
13 ICA ISR Israel Cycling Academy 16h12′57″ +00′00″
14 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 16h12′57″ +00′00″
15 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 16h12′57″ +00′00″
16 MKT CRO Meridiana Kamen Team 16h12′57″ +00′00″
17 KLS UKR Kolss Cycling Team 16h12′57″ +00′00″
18 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 16h12′57″ +00′00″
19 BSM COL Bicicletas Strongman 16h12′57″ +00′00″
20 WGN GBR Team Wiggins 16h12′57″ +00′00″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 025 ITA Sacha MODOLO UAD 5h24′09″ +00′00″
2 092 ROU Eduard Michael GROSU NIP 5h24′11″ +00′02″
3 096 ITA Nicolas MARINI NIP 5h24′15″ +00′06″
4 047 ITA Riccardo MINALI AST 5h24′16″ +00′07″
5 068 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 5h24′16″ +00′07″
6 006 GER Jannik STEIMLE RSW 5h24′16″ +00′07″
6 006 ITA Manuele BOARO 5h24′16″ +00′07″
7 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 5h24′18″ +00′09″
8 085 SUI Dylan PAGE CJR 5h24′19″ +00′10″
9 035 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 5h24′19″ +00′10″
10 091 ITA Marco CANOLA NIP 5h24′19″ +00′10″
11 066 RUS Ivan SAVITCKII GAZ 5h24′19″ +00′10″
12 116 NED Martijn VERSCHOOR TNN 5h24′19″ +00′10″
13 128 SRB Dusan RAJOVIC ADR 5h24′19″ +00′10″
14 105 AUS Jason LOWNDES ICA 5h24′19″ +00′10″
15 078 ITA Paolo SIMION BRD 5h24′19″ +00′10″
16 077 ITA Nicola RUFFONI BRD 5h24′19″ +00′10″
17 194 TUR Ahmet ORKEN TRK 5h24′19″ +00′10″
18 083 ESP Luis Guillermo MAS BONET CJR 5h24′19″ +00′10″
19 048 KAZ Ruslan TLEUBAYEV AST 5h24′19″ +00′10″
20 014 LUX Laurent DIDIER 5h24′19″ +00′10″
20 014 LTU Ramunas NAVARDAUSKAS TBM 5h24′19″ +00′10″
21 133 SUI Lukas JAUN TRA 5h24′19″ +00′10″
22 002 BLR Kanstantsin SUITSOU 5h24′19″ +00′10″
22 002 AUT Daniel AUER RSW 5h24′19″ +00′10″
23 011 ITA Vincenzo NIBALI TBM 5h24′19″ +00′10″
23 011 DEN Niklas EG 5h24′19″ +00′10″
24 126 SLO Gašper KATRAŠNIK ADR 5h24′19″ +00′10″
25 038 NED Boy VAN POPPEL TFS 5h24′19″ +00′10″
26 177 ITA Antonio PARRINELLO GME 5h24′19″ +00′10″
27 018 BLR Kanstantsin SIUTSOU TBM 5h24′19″ +00′10″
28 081 ESP Alex ARANBURU DEBA CJR 5h24′19″ +00′10″
29 122 ITA Andrea BORSO ADR 5h24′19″ +00′10″
30 088 ESP Diego RUBIO HERNANDEZ CJR 5h24′19″ +00′10″
31 184 CRO Bruno MALTAR MKT 5h24′19″ +00′10″
32 175 DEN Sebastian LANDER GME 5h24′19″ +00′10″
33 193 ITA Luca CHIRICO TRK 5h24′19″ +00′10″
34 052 AUT Felix GROSSSCHARTNER CCC 5h24′19″ +00′10″
35 072 ITA Enrico BARBIN BRD 5h24′19″ +00′10″
36 022 ITA Roberto FERRARI UAD 5h24′19″ +00′10″
37 071 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 5h24′19″ +00′10″
38 112 ITA Andrea PERON TNN 5h24′19″ +00′10″
39 192 RUS Ivan BALYKIN TRK 5h24′19″ +00′10″
40 045 NOR Truls KORSÆTH AST 5h24′19″ +00′10″
41 084 USA Justin OIEN CJR 5h24′19″ +00′10″
42 137 SUI Colin Chris STÜSSI TRA 5h24′19″ +00′10″
43 127 SLO Gorazd PER ADR 5h24′19″ +00′10″
44 053 CZE Jan HIRT CCC 5h24′19″ +00′10″
45 153 UKR Mykhaylo KONONENKO KLS 5h24′19″ +00′10″
46 152 UKR Vitaliy BUTS KLS 5h24′19″ +00′10″
47 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 5h24′19″ +00′10″
48 124 SLO Jure GOLCER ADR 5h24′19″ +00′10″
49 181 CRO Emanuel KISERLOVSKI MKT 5h24′19″ +00′10″
50 138 SUI Roland THALMANN TRA 5h24′19″ +00′10″
51 174 ITA Antonio DI SANTE GME 5h24′19″ +00′10″
52 086 POR Rafael REIS CJR 5h24′19″ +00′10″
53 196 TUR Mustafa SAYAR TRK 5h24′19″ +00′10″
54 163 GBR Samuel HARRISON WGN 5h24′19″ +00′10″
55 097 ITA Riccardo STACCHIOTTI NIP 5h24′19″ +00′10″
56 114 FRA Charles PLANET TNN 5h24′19″ +00′10″
57 107 CZE Daniel TUREK ICA 5h24′19″ +00′10″
58 033 ITA Marco COLEDAN TFS 5h24′19″ +00′10″
59 043 DEN Jesper HANSEN AST 5h24′19″ +00′10″
60 055 POL Lukasz OWSIAN CCC 5h24′19″ +00′10″
61 027 SLO Jan POLANC UAD 5h24′19″ +00′10″
62 106 ISR Guy SAGIV ICA 5h24′19″ +00′10″
63 157 ESP Llibert SENDROS JUVE KLS 5h24′19″ +00′10″
64 102 ESP José Manuel DÍAZ ICA 5h24′19″ +00′10″
65 148 COL Juan Sebastian TAMAYO MARTINEZ BSM 5h24′19″ +00′10″
66 056 POL Leszek PLUCINSKI CCC 5h24′19″ +00′10″
67 101 CAN Guillaume BOIVIN ICA 5h24′19″ +00′10″
68 185 ITA Davide MUCELLI MKT 5h24′19″ +00′10″
69 001 CRO Matija KVASINA RSW 5h24′19″ +00′10″
69 001 SLO Domen NOVAK 5h24′19″ +00′10″
70 142 ECU Jonathan CAICEDO CEPEDA BSM 5h24′19″ +00′10″
71 135 SUI Damian LÜSCHER TRA 5h24′19″ +00′10″
72 037 USA Kiel REIJNEN TFS 5h24′19″ +00′10″
73 017 ITA Franco PELLIZOTTI TBM 5h24′19″ +00′10″
73 017 ITA Gianluca BRAMBILLA 5h24′19″ +00′10″
74 115 FIN Joonas HENTTALA TNN 5h24′19″ +00′10″
75 182 CRO Mateo FRANKOVIC MKT 5h24′19″ +00′10″
76 132 SUI Jonathan FUMEAUX TRA 5h24′19″ +00′10″
77 005 AUT Stephan RABITSCH RSW 5h24′19″ +00′10″
77 005 SLO Matej MOHORIC 5h24′19″ +00′10″
78 147 COL Oscar Eduardo SANCHEZ GUARIN BSM 5h24′19″ +00′10″
79 082 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 5h24′19″ +00′10″
80 028 ITA Edward RAVASI UAD 5h24′19″ +00′10″
81 178 ITA Marco TIZZA GME 5h24′19″ +00′10″
82 145 COL Jonathan Stil MILLAN AYALA BSM 5h24′19″ +00′10″
83 087 ESP Jaime ROSON GARCIA CJR 5h24′19″ +00′10″
84 136 SUI Matthias REUTIMANN TRA 5h24′19″ +00′10″
85 164 GBR Nathan DRAPER WGN 5h24′19″ +00′10″
86 131 SUI Valentin BAILLIFARD TRA 5h24′19″ +00′10″
87 034 LUX Laurent DIDIER TFS 5h24′19″ +00′10″
88 118 AUS Christopher WILLIAMS TNN 5h24′19″ +00′10″
89 021 CRO Kristijan ĐURASEK UAD 5h24′19″ +00′10″
90 061 RUS Artur ERSHOV GAZ 5h24′19″ +00′10″
91 134 SUI Pirmin LANG TRA 5h24′19″ +00′10″
92 012 ITA Giacomo NIZZOLO 5h24′19″ +00′10″
92 012 ITA Manuele BOARO TBM 5h24′19″ +00′10″
93 143 COL Aristobulo CALA CALA BSM 5h24′19″ +00′10″
94 103 ISR Roy GOLDSTEIN ICA 5h24′19″ +00′10″
95 058 CZE Michal SCHLEGEL CCC 5h24′19″ +00′10″
96 063 RUS Artem NYCH GAZ 5h24′19″ +00′10″
97 054 BUL Nikolay MIHAYLOV CCC 5h24′19″ +00′10″
98 146 COL Daniel Andres ROZO VELEZ BSM 5h24′19″ +00′10″
99 067 RUS Evgeny SHALUNOV GAZ 5h24′19″ +00′10″
100 173 ITA Leonardo CANEPA GME 5h24′19″ +00′10″
101 003 JPN Yukiya ARASHIRO 5h24′19″ +00′10″
101 003 AUT Markus EIBEGGER RSW 5h24′19″ +00′10″
102 144 COL Camilo Andres GOMEZ ARCHILA BSM 5h24′19″ +00′10″
103 167 GBR Michael THOMPSON WGN 5h24′19″ +00′10″
104 183 CRO David JABUKA MKT 5h24′19″ +00′10″
105 057 BLR Branislau SAMOILAU CCC 5h24′19″ +00′10″
106 125 SLO Žiga GROŠELJ ADR 5h24′19″ +00′10″
107 113 ESP David LOZANO RIBA TNN 5h24′19″ +00′10″
108 032 FRA Julien BERNARD TFS 5h24′19″ +00′10″
109 108 NED Dennis VAN WINDEN ICA 5h24′19″ +00′10″
110 008 AUT Riccardo ZOIDL RSW 5h24′19″ +00′10″
111 036 SUI Gregory RAST TFS 5h24′19″ +00′10″
112 026 POL Przemyslaw NIEMIEC UAD 5h24′19″ +00′10″
113 165 GBR James KNOX WGN 5h24′19″ +00′10″
114 117 AUS Fabio CALABRIA TNN 5h24′19″ +00′10″
115 042 KAZ Dmitriy GRUZDEV AST 5h24′19″ +00′10″
116 171 ITA Adriano BROGI GME 5h24′19″ +00′10″
117 187 SLO Uroš REPŠE MKT 5h24′19″ +00′10″
118 074 ITA Giulio CICCONE BRD 5h24′19″ +00′10″
119 004 ITA Niccolo BONIFAZIO 5h24′19″ +00′10″
119 004 GER Johannes SCHINNAGEL RSW 5h24′19″ +00′10″
120 141 COL Carlos Andres BECERRA ALARCON BSM 5h24′19″ +00′10″
121 186 ITA Matteo RABOTTINI MKT 5h24′19″ +00′10″
122 013 JPN Fumiyuki BEPPU 5h24′19″ +00′10″
122 013 ESP Javier MORENO BAZAN TBM 5h24′19″ +00′10″
123 111 ESP Javier MEGIAS LEAL TNN 5h24′19″ +00′10″
124 065 RUS Aleksei RYBALKIN GAZ 5h24′19″ +00′10″
125 064 RUS Anton VOROBYEV GAZ 5h24′19″ +00′10″
126 093 JPN Yuma KOISHI NIP 5h24′19″ +00′10″
127 075 ITA Mirco MAESTRI BRD 5h24′19″ +00′10″
128 044 KAZ Arman KAMYSHEV AST 5h24′19″ +00′10″
129 156 UKR Oleksandr PREVAR KLS 5h24′19″ +00′10″
130 172 ITA Francesco CANEPA GME 5h24′19″ +00′10″
131 016 ITA Eugenio ALAFACI 5h24′19″ +00′10″
131 016 SLO Domen NOVAK TBM 5h24′19″ +00′10″
132 155 UKR Oleksandr POLIVODA KLS 5h24′19″ +00′10″
133 023 ITA Andrea GUARDINI UAD 5h24′19″ +00′10″
134 041 KAZ Daniil FOMINYKH AST 5h24′19″ +00′10″
135 051 POL Marcin BIALOBLOCKI CCC 5h24′19″ +00′10″
136 158 UKR Andriy VASYLYUK KLS 5h24′19″ +00′10″
137 151 UKR Andrii BRATASHCHUK KLS 5h24′19″ +00′10″
138 046 KAZ Bakhtiyar KOZHATAYEV AST 5h24′19″ +00′10″
139 076 ITA Lorenzo ROTA BRD 5h24′19″ +00′10″
140 161 GBR Ashley DENNIS WGN 5h24′19″ +00′10″
141 154 UKR Sergiy LAGKUTI KLS 5h24′19″ +00′10″
142 176 ITA Davide PACCHIARDO GME 5h24′19″ +00′10″
143 015 NZL Alex FRAME 5h24′19″ +00′10″
143 015 ITA Valerio AGNOLI TBM 5h24′19″ +00′10″
144 095 ITA Alan MARANGONI NIP 5h24′19″ +00′10″
145 094 JPN Kazushige KUBOKI NIP 5h24′19″ +00′10″
146 162 GBR Etienne GEORGI WGN 5h24′19″ +00′10″
147 062 RUS Sergey LAGUTIN GAZ 5h24′19″ +00′10″
148 123 SLO Gregor GAZVODA ADR 5h24′19″ +00′10″
149 188 ITA Gianfranco Raffaele VISCONTI MKT 5h24′19″ +00′10″
150 104 MEX Luis Enrique LEMUS DAVILA ICA 5h24′19″ +00′10″
151 195 TUR Feritcan SAMLI TRK 5h24′19″ +00′10″
152 031 ITA Eugenio ALAFACI TFS 5h25′00″ +00′51″
153 073 ITA Nicola BOEM BRD 5h25′32″ +01′23″
154 191 TUR Ahmet AKDILEK TRK 5h26′25″ +02′16″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 025 ITA Sacha MODOLO UAD 25
2 092 ROU Eduard Michael GROSU NIP 23
3 096 ITA Nicolas MARINI NIP 16
4 047 ITA Riccardo MINALI AST 15
5 085 SUI Dylan PAGE CJR 14
6 035 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 12
7 091 ITA Marco CANOLA NIP 9
8 066 RUS Ivan SAVITCKII GAZ 8
9 116 NED Martijn VERSCHOOR TNN 7
10 128 SRB Dusan RAJOVIC ADR 6
11 006 GER Jannik STEIMLE RSW 5
11 006 ITA Manuele BOARO 5
12 105 AUS Jason LOWNDES ICA 5
13 068 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 4
14 078 ITA Paolo SIMION BRD 4
15 077 ITA Nicola RUFFONI BRD 3
16 194 TUR Ahmet ORKEN TRK 2
17 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 1
18 083 ESP Luis Guillermo MAS BONET CJR 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 068 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 3
2 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 2
3 091 ITA Marco CANOLA NIP 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 047 ITA Riccardo MINALI AST 5h24′16″ +00′00″
2 006 GER Jannik STEIMLE RSW 5h24′16″ +00′00″
2 006 ITA Manuele BOARO 5h24′16″ +00′00″
3 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 5h24′18″ +00′02″
4 128 SRB Dusan RAJOVIC ADR 5h24′19″ +00′03″
5 126 SLO Gašper KATRAŠNIK ADR 5h24′19″ +00′03″
6 081 ESP Alex ARANBURU DEBA CJR 5h24′19″ +00′03″
7 071 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 5h24′19″ +00′03″
8 084 USA Justin OIEN CJR 5h24′19″ +00′03″
9 127 SLO Gorazd PER ADR 5h24′19″ +00′03″
10 102 ESP José Manuel DÍAZ ICA 5h24′19″ +00′03″
11 135 SUI Damian LÜSCHER TRA 5h24′19″ +00′03″
12 164 GBR Nathan DRAPER WGN 5h24′19″ +00′03″
13 058 CZE Michal SCHLEGEL CCC 5h24′19″ +00′03″
14 063 RUS Artem NYCH GAZ 5h24′19″ +00′03″
15 173 ITA Leonardo CANEPA GME 5h24′19″ +00′03″
16 167 GBR Michael THOMPSON WGN 5h24′19″ +00′03″
17 183 CRO David JABUKA MKT 5h24′19″ +00′03″
18 165 GBR James KNOX WGN 5h24′19″ +00′03″
19 004 GER Johannes SCHINNAGEL RSW 5h24′19″ +00′03″
19 004 ITA Niccolo BONIFAZIO 5h24′19″ +00′03″
20 172 ITA Francesco CANEPA GME 5h24′19″ +00′03″
21 016 SLO Domen NOVAK TBM 5h24′19″ +00′03″
21 016 ITA Eugenio ALAFACI 5h24′19″ +00′03″
22 076 ITA Lorenzo ROTA BRD 5h24′19″ +00′03″
23 161 GBR Ashley DENNIS WGN 5h24′19″ +00′03″
24 162 GBR Etienne GEORGI WGN 5h24′19″ +00′03″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 NIP ITA NIPPO - Vini Fantini 16h12′57″ +00′00″
2 CJR ESP Caja Rural - Seguros RGA 16h12′57″ +00′00″
3 ADR SLO Adria Mobil 16h12′57″ +00′00″
4 BRD ITA Bardiani CSF 16h12′57″ +00′00″
5 AST KAZ Astana Pro Team 16h12′57″ +00′00″
6 TBM BRN Bahrain - Merida 16h12′57″ +00′00″
7 TRK TUR Torku Şekerspor 16h12′57″ +00′00″
8 TFS USA Trek - Segafredo 16h12′57″ +00′00″
9 UAD UAE UAE Team Emirates 16h12′57″ +00′00″
10 TNN USA Team Novo Nordisk 16h12′57″ +00′00″
11 GME ITA GM Europa Ovini 16h12′57″ +00′00″
12 TRA SUI Roth - Akros 16h12′57″ +00′00″
13 ICA ISR Israel Cycling Academy 16h12′57″ +00′00″
14 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 16h12′57″ +00′00″
15 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 16h12′57″ +00′00″
16 MKT CRO Meridiana Kamen Team 16h12′57″ +00′00″
17 KLS UKR Kolss Cycling Team 16h12′57″ +00′00″
18 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 16h12′57″ +00′00″
19 BSM COL Bicicletas Strongman 16h12′57″ +00′00″
20 WGN GBR Team Wiggins 16h12′57″ +00′00″