Tour of Croatia 2017 / Rezultati / Etapa 2

Etapa 2: Trogir - Biokovo (Sveti Jure)

Datum održavanja: 19.04.2017. Dužina etape: 123 km

Rezultati nakon druge etape

Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
021 CRO Kristijan ĐURASEK (UAD)
Vrijeme
8h07′47″
Bodovni poredak
Bodovni poredak
021 CRO Kristijan ĐURASEK (UAD)
Bodovi
25
Poredak brdskih ciljeva
Poredak brdskih ciljeva
021 CRO Kristijan ĐURASEK (UAD)
Bodovi
20
Najbolji mladi vozač do 23 godine
Najbolji mladi vozač do 23 godine
058 CZE Michal SCHLEGEL (CCC)
Vrijeme
8h08′23″
Najbolja ekipa
CCC POL CCC Sprandi Polkowice
Vrijeme
24h24′29″
Pobjednik etape
021 CRO Kristijan ĐURASEK (UAD)
Vrijeme
2h43′38″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 021 CRO Kristijan ĐURASEK UAD 2h43′38″ +00′00″
2 087 ESP Jaime ROSON GARCIA CJR 2h43′38″ +00′00″
3 011 DEN Niklas EG 2h43′41″ +00′03″
3 011 ITA Vincenzo NIBALI TBM 2h43′41″ +00′03″
4 053 CZE Jan HIRT CCC 2h43′41″ +00′03″
5 052 AUT Felix GROSSSCHARTNER CCC 2h43′47″ +00′09″
6 018 BLR Kanstantsin SIUTSOU TBM 2h43′52″ +00′14″
7 026 POL Przemyslaw NIEMIEC UAD 2h43′59″ +00′21″
8 027 SLO Jan POLANC UAD 2h43′59″ +00′21″
9 057 BLR Branislau SAMOILAU CCC 2h44′04″ +00′26″
10 165 GBR James KNOX WGN 2h44′04″ +00′26″
11 058 CZE Michal SCHLEGEL CCC 2h44′04″ +00′26″
12 141 COL Carlos Andres BECERRA ALARCON BSM 2h44′04″ +00′26″
13 147 COL Oscar Eduardo SANCHEZ GUARIN BSM 2h44′04″ +00′26″
14 032 FRA Julien BERNARD TFS 2h44′09″ +00′31″
15 082 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 2h44′12″ +00′34″
16 186 ITA Matteo RABOTTINI MKT 2h44′12″ +00′34″
17 063 RUS Artem NYCH GAZ 2h44′15″ +00′37″
18 065 RUS Aleksei RYBALKIN GAZ 2h44′15″ +00′37″
19 008 AUT Riccardo ZOIDL RSW 2h44′15″ +00′37″
20 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 2h44′15″ +00′37″
21 043 DEN Jesper HANSEN AST 2h44′22″ +00′44″
22 131 SUI Valentin BAILLIFARD TRA 2h44′26″ +00′48″
23 046 KAZ Bakhtiyar KOZHATAYEV AST 2h44′39″ +01′01″
24 142 ECU Jonathan CAICEDO CEPEDA BSM 2h44′39″ +01′01″
25 074 ITA Giulio CICCONE BRD 2h44′39″ +01′01″
26 091 ITA Marco CANOLA NIP 2h44′39″ +01′01″
27 138 SUI Roland THALMANN TRA 2h44′39″ +01′01″
28 111 ESP Javier MEGIAS LEAL TNN 2h44′39″ +01′01″
29 055 POL Lukasz OWSIAN CCC 2h44′39″ +01′01″
30 001 SLO Domen NOVAK 2h44′39″ +01′01″
30 001 CRO Matija KVASINA RSW 2h44′39″ +01′01″
31 083 ESP Luis Guillermo MAS BONET CJR 2h44′57″ +01′19″
32 132 SUI Jonathan FUMEAUX TRA 2h45′09″ +01′31″
33 102 ESP José Manuel DÍAZ ICA 2h45′17″ +01′39″
34 124 SLO Jure GOLCER ADR 2h45′17″ +01′39″
35 056 POL Leszek PLUCINSKI CCC 2h45′19″ +01′41″
36 178 ITA Marco TIZZA GME 2h45′24″ +01′46″
37 034 LUX Laurent DIDIER TFS 2h45′27″ +01′49″
38 081 ESP Alex ARANBURU DEBA CJR 2h45′27″ +01′49″
39 181 CRO Emanuel KISERLOVSKI MKT 2h45′44″ +02′06″
40 176 ITA Davide PACCHIARDO GME 2h45′44″ +02′06″
41 003 JPN Yukiya ARASHIRO 2h45′44″ +02′06″
41 003 AUT Markus EIBEGGER RSW 2h45′44″ +02′06″
42 146 COL Daniel Andres ROZO VELEZ BSM 2h45′48″ +02′10″
43 158 UKR Andriy VASYLYUK KLS 2h45′48″ +02′10″
44 137 SUI Colin Chris STÜSSI TRA 2h45′48″ +02′10″
45 041 KAZ Daniil FOMINYKH AST 2h46′03″ +02′25″
46 067 RUS Evgeny SHALUNOV GAZ 2h46′27″ +02′49″
47 054 BUL Nikolay MIHAYLOV CCC 2h46′31″ +02′53″
48 107 CZE Daniel TUREK ICA 2h46′34″ +02′56″
49 143 COL Aristobulo CALA CALA BSM 2h46′41″ +03′03″
50 174 ITA Antonio DI SANTE GME 2h46′46″ +03′08″
51 157 ESP Llibert SENDROS JUVE KLS 2h46′46″ +03′08″
52 005 SLO Matej MOHORIC 2h46′48″ +03′10″
52 005 AUT Stephan RABITSCH RSW 2h46′48″ +03′10″
53 152 UKR Vitaliy BUTS KLS 2h47′01″ +03′23″
54 196 TUR Mustafa SAYAR TRK 2h47′12″ +03′34″
55 017 ITA Franco PELLIZOTTI TBM 2h47′43″ +04′05″
55 017 ITA Gianluca BRAMBILLA 2h47′43″ +04′05″
56 193 ITA Luca CHIRICO TRK 2h47′43″ +04′05″
57 013 ESP Javier MORENO BAZAN TBM 2h47′43″ +04′05″
57 013 JPN Fumiyuki BEPPU 2h47′43″ +04′05″
58 135 SUI Damian LÜSCHER TRA 2h47′43″ +04′05″
59 156 UKR Oleksandr PREVAR KLS 2h47′43″ +04′05″
60 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 2h47′43″ +04′05″
61 068 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 2h47′43″ +04′05″
62 194 TUR Ahmet ORKEN TRK 2h47′50″ +04′12″
63 104 MEX Luis Enrique LEMUS DAVILA ICA 2h48′05″ +04′27″
64 113 ESP David LOZANO RIBA TNN 2h49′16″ +05′38″
65 173 ITA Leonardo CANEPA GME 2h49′16″ +05′38″
66 151 UKR Andrii BRATASHCHUK KLS 2h49′16″ +05′38″
67 028 ITA Edward RAVASI UAD 2h49′19″ +05′41″
68 182 CRO Mateo FRANKOVIC MKT 2h49′39″ +06′01″
69 093 JPN Yuma KOISHI NIP 2h49′47″ +06′09″
70 015 NZL Alex FRAME 2h49′49″ +06′11″
70 015 ITA Valerio AGNOLI TBM 2h49′49″ +06′11″
71 153 UKR Mykhaylo KONONENKO KLS 2h49′49″ +06′11″
72 125 SLO Žiga GROŠELJ ADR 2h49′52″ +06′14″
73 072 ITA Enrico BARBIN BRD 2h50′01″ +06′23″
74 076 ITA Lorenzo ROTA BRD 2h50′01″ +06′23″
75 037 USA Kiel REIJNEN TFS 2h50′48″ +07′10″
76 185 ITA Davide MUCELLI MKT 2h51′18″ +07′40″
77 187 SLO Uroš REPŠE MKT 2h51′18″ +07′40″
78 122 ITA Andrea BORSO ADR 2h51′58″ +08′20″
79 115 FIN Joonas HENTTALA TNN 2h52′19″ +08′41″
80 103 ISR Roy GOLDSTEIN ICA 2h53′21″ +09′43″
81 004 ITA Niccolo BONIFAZIO 2h53′21″ +09′43″
81 004 GER Johannes SCHINNAGEL RSW 2h53′21″ +09′43″
82 183 CRO David JABUKA MKT 2h53′21″ +09′43″
83 035 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 2h53′21″ +09′43″
84 048 KAZ Ruslan TLEUBAYEV AST 2h53′21″ +09′43″
85 117 AUS Fabio CALABRIA TNN 2h53′21″ +09′43″
86 108 NED Dennis VAN WINDEN ICA 2h53′21″ +09′43″
87 025 ITA Sacha MODOLO UAD 2h53′21″ +09′43″
88 171 ITA Adriano BROGI GME 2h53′21″ +09′43″
89 036 SUI Gregory RAST TFS 2h53′21″ +09′43″
90 112 ITA Andrea PERON TNN 2h53′21″ +09′43″
91 031 ITA Eugenio ALAFACI TFS 2h53′21″ +09′43″
92 051 POL Marcin BIALOBLOCKI CCC 2h53′21″ +09′43″
93 172 ITA Francesco CANEPA GME 2h53′21″ +09′43″
94 114 FRA Charles PLANET TNN 2h53′21″ +09′43″
95 075 ITA Mirco MAESTRI BRD 2h53′21″ +09′43″
96 044 KAZ Arman KAMYSHEV AST 2h53′21″ +09′43″
97 042 KAZ Dmitriy GRUZDEV AST 2h53′21″ +09′43″
98 167 GBR Michael THOMPSON WGN 2h53′21″ +09′43″
99 144 COL Camilo Andres GOMEZ ARCHILA BSM 2h53′21″ +09′43″
100 061 RUS Artur ERSHOV GAZ 2h53′21″ +09′43″
101 088 ESP Diego RUBIO HERNANDEZ CJR 2h53′21″ +09′43″
102 162 GBR Etienne GEORGI WGN 2h53′21″ +09′43″
103 062 RUS Sergey LAGUTIN GAZ 2h53′21″ +09′43″
104 066 RUS Ivan SAVITCKII GAZ 2h53′21″ +09′43″
105 161 GBR Ashley DENNIS WGN 2h53′21″ +09′43″
106 177 ITA Antonio PARRINELLO GME 2h53′21″ +09′43″
107 033 ITA Marco COLEDAN TFS 2h56′38″ +13′00″
108 012 ITA Giacomo NIZZOLO 2h56′38″ +13′00″
108 012 ITA Manuele BOARO TBM 2h56′38″ +13′00″
109 123 SLO Gregor GAZVODA ADR 2h56′38″ +13′00″
110 164 GBR Nathan DRAPER WGN 2h56′38″ +13′00″
111 016 SLO Domen NOVAK TBM 2h56′38″ +13′00″
111 016 ITA Eugenio ALAFACI 2h56′38″ +13′00″
112 126 SLO Gašper KATRAŠNIK ADR 2h56′38″ +13′00″
113 155 UKR Oleksandr POLIVODA KLS 2h56′38″ +13′00″
114 154 UKR Sergiy LAGKUTI KLS 2h56′38″ +13′00″
115 106 ISR Guy SAGIV ICA 2h56′38″ +13′00″
116 188 ITA Gianfranco Raffaele VISCONTI MKT 2h56′38″ +13′00″
117 133 SUI Lukas JAUN TRA 2h56′38″ +13′00″
118 163 GBR Samuel HARRISON WGN 2h56′38″ +13′00″
119 136 SUI Matthias REUTIMANN TRA 2h56′38″ +13′00″
120 073 ITA Nicola BOEM BRD 2h56′38″ +13′00″
121 191 TUR Ahmet AKDILEK TRK 2h56′38″ +13′00″
122 184 CRO Bruno MALTAR MKT 2h56′38″ +13′00″
123 078 ITA Paolo SIMION BRD 2h58′14″ +14′36″
124 047 ITA Riccardo MINALI AST 2h58′14″ +14′36″
125 023 ITA Andrea GUARDINI UAD 2h58′14″ +14′36″
126 071 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 2h58′14″ +14′36″
127 127 SLO Gorazd PER ADR 2h58′14″ +14′36″
128 145 COL Jonathan Stil MILLAN AYALA BSM 2h58′14″ +14′36″
129 148 COL Juan Sebastian TAMAYO MARTINEZ BSM 2h58′14″ +14′36″
130 096 ITA Nicolas MARINI NIP 2h58′14″ +14′36″
131 095 ITA Alan MARANGONI NIP 2h58′14″ +14′36″
132 195 TUR Feritcan SAMLI TRK 2h58′14″ +14′36″
133 022 ITA Roberto FERRARI UAD 2h58′14″ +14′36″
134 097 ITA Riccardo STACCHIOTTI NIP 2h58′14″ +14′36″
135 084 USA Justin OIEN CJR 2h58′14″ +14′36″
136 092 ROU Eduard Michael GROSU NIP 2h58′14″ +14′36″
137 128 SRB Dusan RAJOVIC ADR 2h58′14″ +14′36″
138 094 JPN Kazushige KUBOKI NIP 2h58′14″ +14′36″
139 077 ITA Nicola RUFFONI BRD 2h58′14″ +14′36″
140 101 CAN Guillaume BOIVIN ICA 2h58′14″ +14′36″
141 192 RUS Ivan BALYKIN TRK 2h58′14″ +14′36″
142 086 POR Rafael REIS CJR 2h58′14″ +14′36″
143 085 SUI Dylan PAGE CJR 2h58′14″ +14′36″
144 105 AUS Jason LOWNDES ICA 2h58′14″ +14′36″
145 064 RUS Anton VOROBYEV GAZ 2h58′14″ +14′36″
146 134 SUI Pirmin LANG TRA 2h58′14″ +14′36″
147 175 DEN Sebastian LANDER GME 2h58′14″ +14′36″
148 045 NOR Truls KORSÆTH AST 2h58′14″ +14′36″
149 038 NED Boy VAN POPPEL TFS 2h58′14″ +14′36″
150 118 AUS Christopher WILLIAMS TNN 2h58′14″ +14′36″
151 116 NED Martijn VERSCHOOR TNN 2h58′14″ +14′36″
152 002 BLR Kanstantsin SUITSOU 2h58′14″ +14′36″
152 002 AUT Daniel AUER RSW 2h58′14″ +14′36″
153 006 ITA Manuele BOARO 3h02′46″ +19′08″
153 006 GER Jannik STEIMLE RSW 3h02′46″ +19′08″
Nisu započeli
# Br. Vozač Tim
1 014 LUX Laurent DIDIER
1 014 LTU Ramunas NAVARDAUSKAS TBM
Sprint - Omiš - 46,8 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 064 RUS Anton VOROBYEV GAZ 5
2 033 ITA Marco COLEDAN TFS 3
3 145 COL Jonathan Stil MILLAN AYALA BSM 1
Sprint - Makarska - 83,7 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 033 ITA Marco COLEDAN TFS 5
2 134 SUI Pirmin LANG TRA 3
3 145 COL Jonathan Stil MILLAN AYALA BSM 1
Finish - Sveti Jure - 123,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 021 CRO Kristijan ĐURASEK UAD 25
2 087 ESP Jaime ROSON GARCIA CJR 20
3 011 DEN Niklas EG 16
3 011 ITA Vincenzo NIBALI TBM 16
4 053 CZE Jan HIRT CCC 14
5 052 AUT Felix GROSSSCHARTNER CCC 12
6 018 BLR Kanstantsin SIUTSOU TBM 10
7 026 POL Przemyslaw NIEMIEC UAD 9
8 027 SLO Jan POLANC UAD 8
9 057 BLR Branislau SAMOILAU CCC 7
10 165 GBR James KNOX WGN 6
11 058 CZE Michal SCHLEGEL CCC 5
12 141 COL Carlos Andres BECERRA ALARCON BSM 4
13 147 COL Oscar Eduardo SANCHEZ GUARIN BSM 3
14 032 FRA Julien BERNARD TFS 2
15 082 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 1
KoM 2nd cat. - Dubci - 66,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 064 RUS Anton VOROBYEV GAZ 6
2 145 COL Jonathan Stil MILLAN AYALA BSM 4
3 033 ITA Marco COLEDAN TFS 2
KoM HC cat. / Finish - Sveti Jure - 123,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 021 CRO Kristijan ĐURASEK UAD 20
2 087 ESP Jaime ROSON GARCIA CJR 15
3 011 DEN Niklas EG 10
3 011 ITA Vincenzo NIBALI TBM 10
4 053 CZE Jan HIRT CCC 8
5 052 AUT Felix GROSSSCHARTNER CCC 6
6 018 BLR Kanstantsin SIUTSOU TBM 4
7 026 POL Przemyslaw NIEMIEC UAD 3
8 027 SLO Jan POLANC UAD 2
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 8h11′32″ +00′00″
2 UAD UAE UAE Team Emirates 8h11′36″ +00′04″
3 CJR ESP Caja Rural - Seguros RGA 8h12′47″ +01′15″
4 BSM COL Bicicletas Strongman 8h12′47″ +01′15″
5 TRA SUI Roth - Akros 8h14′14″ +02′42″
6 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 8h14′38″ +03′06″
7 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 8h14′57″ +03′25″
8 AST KAZ Astana Pro Team 8h15′04″ +03′32″
9 TBM BRN Bahrain - Merida 8h15′16″ +03′44″
10 GME ITA GM Europa Ovini 8h17′54″ +06′22″
11 ADR SLO Adria Mobil 8h19′24″ +07′52″
12 MKT CRO Meridiana Kamen Team 8h19′35″ +08′03″
13 KLS UKR Kolss Cycling Team 8h19′35″ +08′03″
14 ICA ISR Israel Cycling Academy 8h19′56″ +08′24″
15 TFS USA Trek - Segafredo 8h20′24″ +08′52″
16 TRK TUR Torku Şekerspor 8h22′45″ +11′13″
17 BRD ITA Bardiani CSF 8h24′41″ +13′09″
18 WGN GBR Team Wiggins 8h25′08″ +13′36″
19 TNN USA Team Novo Nordisk 8h26′14″ +14′42″
20 NIP ITA NIPPO - Vini Fantini 8h32′40″ +21′08″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 021 CRO Kristijan ĐURASEK UAD 8h07′47″ +00′00″
2 087 ESP Jaime ROSON GARCIA CJR 8h07′51″ +00′04″
3 011 ITA Vincenzo NIBALI TBM 8h07′56″ +00′09″
3 011 DEN Niklas EG 8h07′56″ +00′09″
4 053 CZE Jan HIRT CCC 8h08′00″ +00′13″
5 052 AUT Felix GROSSSCHARTNER CCC 8h08′06″ +00′19″
6 018 BLR Kanstantsin SIUTSOU TBM 8h08′11″ +00′24″
7 027 SLO Jan POLANC UAD 8h08′18″ +00′31″
8 026 POL Przemyslaw NIEMIEC UAD 8h08′18″ +00′31″
9 147 COL Oscar Eduardo SANCHEZ GUARIN BSM 8h08′23″ +00′36″
10 058 CZE Michal SCHLEGEL CCC 8h08′23″ +00′36″
11 057 BLR Branislau SAMOILAU CCC 8h08′23″ +00′36″
12 165 GBR James KNOX WGN 8h08′23″ +00′36″
13 141 COL Carlos Andres BECERRA ALARCON BSM 8h08′23″ +00′36″
14 032 FRA Julien BERNARD TFS 8h08′28″ +00′41″
15 082 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 8h08′31″ +00′44″
16 186 ITA Matteo RABOTTINI MKT 8h08′31″ +00′44″
17 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 8h08′34″ +00′47″
18 063 RUS Artem NYCH GAZ 8h08′34″ +00′47″
19 008 AUT Riccardo ZOIDL RSW 8h08′34″ +00′47″
20 065 RUS Aleksei RYBALKIN GAZ 8h08′34″ +00′47″
21 043 DEN Jesper HANSEN AST 8h08′41″ +00′54″
22 131 SUI Valentin BAILLIFARD TRA 8h08′45″ +00′58″
23 091 ITA Marco CANOLA NIP 8h08′58″ +01′11″
24 138 SUI Roland THALMANN TRA 8h08′58″ +01′11″
25 055 POL Lukasz OWSIAN CCC 8h08′58″ +01′11″
26 142 ECU Jonathan CAICEDO CEPEDA BSM 8h08′58″ +01′11″
27 001 SLO Domen NOVAK 8h08′58″ +01′11″
27 001 CRO Matija KVASINA RSW 8h08′58″ +01′11″
28 074 ITA Giulio CICCONE BRD 8h08′58″ +01′11″
29 111 ESP Javier MEGIAS LEAL TNN 8h08′58″ +01′11″
30 046 KAZ Bakhtiyar KOZHATAYEV AST 8h08′58″ +01′11″
31 083 ESP Luis Guillermo MAS BONET CJR 8h09′16″ +01′29″
32 132 SUI Jonathan FUMEAUX TRA 8h09′28″ +01′41″
33 124 SLO Jure GOLCER ADR 8h09′36″ +01′49″
34 102 ESP José Manuel DÍAZ ICA 8h09′36″ +01′49″
35 056 POL Leszek PLUCINSKI CCC 8h09′38″ +01′51″
36 178 ITA Marco TIZZA GME 8h09′43″ +01′56″
37 081 ESP Alex ARANBURU DEBA CJR 8h09′46″ +01′59″
38 034 LUX Laurent DIDIER TFS 8h09′46″ +01′59″
39 181 CRO Emanuel KISERLOVSKI MKT 8h10′03″ +02′16″
40 003 JPN Yukiya ARASHIRO 8h10′03″ +02′16″
40 003 AUT Markus EIBEGGER RSW 8h10′03″ +02′16″
41 176 ITA Davide PACCHIARDO GME 8h10′03″ +02′16″
42 137 SUI Colin Chris STÜSSI TRA 8h10′07″ +02′20″
43 146 COL Daniel Andres ROZO VELEZ BSM 8h10′07″ +02′20″
44 158 UKR Andriy VASYLYUK KLS 8h10′07″ +02′20″
45 041 KAZ Daniil FOMINYKH AST 8h10′22″ +02′35″
46 067 RUS Evgeny SHALUNOV GAZ 8h10′46″ +02′59″
47 054 BUL Nikolay MIHAYLOV CCC 8h10′50″ +03′03″
48 107 CZE Daniel TUREK ICA 8h10′53″ +03′06″
49 143 COL Aristobulo CALA CALA BSM 8h11′00″ +03′13″
50 174 ITA Antonio DI SANTE GME 8h11′05″ +03′18″
51 157 ESP Llibert SENDROS JUVE KLS 8h11′05″ +03′18″
52 005 AUT Stephan RABITSCH RSW 8h11′07″ +03′20″
52 005 SLO Matej MOHORIC 8h11′07″ +03′20″
53 152 UKR Vitaliy BUTS KLS 8h11′20″ +03′33″
54 196 TUR Mustafa SAYAR TRK 8h11′31″ +03′44″
55 068 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 8h11′59″ +04′12″
56 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 8h12′01″ +04′14″
57 193 ITA Luca CHIRICO TRK 8h12′02″ +04′15″
58 017 ITA Gianluca BRAMBILLA 8h12′02″ +04′15″
58 017 ITA Franco PELLIZOTTI TBM 8h12′02″ +04′15″
59 135 SUI Damian LÜSCHER TRA 8h12′02″ +04′15″
60 013 JPN Fumiyuki BEPPU 8h12′02″ +04′15″
60 013 ESP Javier MORENO BAZAN TBM 8h12′02″ +04′15″
61 156 UKR Oleksandr PREVAR KLS 8h12′02″ +04′15″
62 194 TUR Ahmet ORKEN TRK 8h12′09″ +04′22″
63 104 MEX Luis Enrique LEMUS DAVILA ICA 8h12′24″ +04′37″
64 173 ITA Leonardo CANEPA GME 8h13′35″ +05′48″
65 113 ESP David LOZANO RIBA TNN 8h13′35″ +05′48″
66 151 UKR Andrii BRATASHCHUK KLS 8h13′35″ +05′48″
67 028 ITA Edward RAVASI UAD 8h13′38″ +05′51″
68 182 CRO Mateo FRANKOVIC MKT 8h13′58″ +06′11″
69 093 JPN Yuma KOISHI NIP 8h14′06″ +06′19″
70 153 UKR Mykhaylo KONONENKO KLS 8h14′08″ +06′21″
71 015 ITA Valerio AGNOLI TBM 8h14′08″ +06′21″
71 015 NZL Alex FRAME 8h14′08″ +06′21″
72 125 SLO Žiga GROŠELJ ADR 8h14′11″ +06′24″
73 072 ITA Enrico BARBIN BRD 8h14′20″ +06′33″
74 076 ITA Lorenzo ROTA BRD 8h14′20″ +06′33″
75 037 USA Kiel REIJNEN TFS 8h15′07″ +07′20″
76 185 ITA Davide MUCELLI MKT 8h15′37″ +07′50″
77 187 SLO Uroš REPŠE MKT 8h15′37″ +07′50″
78 122 ITA Andrea BORSO ADR 8h16′17″ +08′30″
79 115 FIN Joonas HENTTALA TNN 8h16′38″ +08′51″
80 025 ITA Sacha MODOLO UAD 8h17′30″ +09′43″
81 035 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 8h17′40″ +09′53″
82 048 KAZ Ruslan TLEUBAYEV AST 8h17′40″ +09′53″
83 066 RUS Ivan SAVITCKII GAZ 8h17′40″ +09′53″
84 112 ITA Andrea PERON TNN 8h17′40″ +09′53″
85 088 ESP Diego RUBIO HERNANDEZ CJR 8h17′40″ +09′53″
86 177 ITA Antonio PARRINELLO GME 8h17′40″ +09′53″
87 114 FRA Charles PLANET TNN 8h17′40″ +09′53″
88 103 ISR Roy GOLDSTEIN ICA 8h17′40″ +09′53″
89 183 CRO David JABUKA MKT 8h17′40″ +09′53″
90 061 RUS Artur ERSHOV GAZ 8h17′40″ +09′53″
91 108 NED Dennis VAN WINDEN ICA 8h17′40″ +09′53″
92 117 AUS Fabio CALABRIA TNN 8h17′40″ +09′53″
93 004 ITA Niccolo BONIFAZIO 8h17′40″ +09′53″
93 004 GER Johannes SCHINNAGEL RSW 8h17′40″ +09′53″
94 036 SUI Gregory RAST TFS 8h17′40″ +09′53″
95 167 GBR Michael THOMPSON WGN 8h17′40″ +09′53″
96 144 COL Camilo Andres GOMEZ ARCHILA BSM 8h17′40″ +09′53″
97 171 ITA Adriano BROGI GME 8h17′40″ +09′53″
98 042 KAZ Dmitriy GRUZDEV AST 8h17′40″ +09′53″
99 075 ITA Mirco MAESTRI BRD 8h17′40″ +09′53″
100 172 ITA Francesco CANEPA GME 8h17′40″ +09′53″
101 044 KAZ Arman KAMYSHEV AST 8h17′40″ +09′53″
102 051 POL Marcin BIALOBLOCKI CCC 8h17′40″ +09′53″
103 161 GBR Ashley DENNIS WGN 8h17′40″ +09′53″
104 162 GBR Etienne GEORGI WGN 8h17′40″ +09′53″
105 062 RUS Sergey LAGUTIN GAZ 8h17′40″ +09′53″
106 031 ITA Eugenio ALAFACI TFS 8h18′21″ +10′34″
107 033 ITA Marco COLEDAN TFS 8h20′52″ +13′05″
108 126 SLO Gašper KATRAŠNIK ADR 8h20′57″ +13′10″
109 133 SUI Lukas JAUN TRA 8h20′57″ +13′10″
110 184 CRO Bruno MALTAR MKT 8h20′57″ +13′10″
111 163 GBR Samuel HARRISON WGN 8h20′57″ +13′10″
112 106 ISR Guy SAGIV ICA 8h20′57″ +13′10″
113 164 GBR Nathan DRAPER WGN 8h20′57″ +13′10″
114 012 ITA Giacomo NIZZOLO 8h20′57″ +13′10″
114 012 ITA Manuele BOARO TBM 8h20′57″ +13′10″
115 136 SUI Matthias REUTIMANN TRA 8h20′57″ +13′10″
116 016 SLO Domen NOVAK TBM 8h20′57″ +13′10″
116 016 ITA Eugenio ALAFACI 8h20′57″ +13′10″
117 155 UKR Oleksandr POLIVODA KLS 8h20′57″ +13′10″
118 154 UKR Sergiy LAGKUTI KLS 8h20′57″ +13′10″
119 123 SLO Gregor GAZVODA ADR 8h20′57″ +13′10″
120 188 ITA Gianfranco Raffaele VISCONTI MKT 8h20′57″ +13′10″
121 073 ITA Nicola BOEM BRD 8h22′10″ +14′23″
122 092 ROU Eduard Michael GROSU NIP 8h22′25″ +14′38″
123 096 ITA Nicolas MARINI NIP 8h22′29″ +14′42″
124 047 ITA Riccardo MINALI AST 8h22′30″ +14′43″
125 064 RUS Anton VOROBYEV GAZ 8h22′30″ +14′43″
126 145 COL Jonathan Stil MILLAN AYALA BSM 8h22′31″ +14′44″
127 134 SUI Pirmin LANG TRA 8h22′31″ +14′44″
128 078 ITA Paolo SIMION BRD 8h22′33″ +14′46″
129 128 SRB Dusan RAJOVIC ADR 8h22′33″ +14′46″
130 085 SUI Dylan PAGE CJR 8h22′33″ +14′46″
131 077 ITA Nicola RUFFONI BRD 8h22′33″ +14′46″
132 105 AUS Jason LOWNDES ICA 8h22′33″ +14′46″
133 071 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 8h22′33″ +14′46″
134 116 NED Martijn VERSCHOOR TNN 8h22′33″ +14′46″
135 022 ITA Roberto FERRARI UAD 8h22′33″ +14′46″
136 127 SLO Gorazd PER ADR 8h22′33″ +14′46″
137 038 NED Boy VAN POPPEL TFS 8h22′33″ +14′46″
138 002 BLR Kanstantsin SUITSOU 8h22′33″ +14′46″
138 002 AUT Daniel AUER RSW 8h22′33″ +14′46″
139 084 USA Justin OIEN CJR 8h22′33″ +14′46″
140 175 DEN Sebastian LANDER GME 8h22′33″ +14′46″
141 192 RUS Ivan BALYKIN TRK 8h22′33″ +14′46″
142 045 NOR Truls KORSÆTH AST 8h22′33″ +14′46″
143 097 ITA Riccardo STACCHIOTTI NIP 8h22′33″ +14′46″
144 148 COL Juan Sebastian TAMAYO MARTINEZ BSM 8h22′33″ +14′46″
145 086 POR Rafael REIS CJR 8h22′33″ +14′46″
146 101 CAN Guillaume BOIVIN ICA 8h22′33″ +14′46″
147 118 AUS Christopher WILLIAMS TNN 8h22′33″ +14′46″
148 023 ITA Andrea GUARDINI UAD 8h22′33″ +14′46″
149 095 ITA Alan MARANGONI NIP 8h22′33″ +14′46″
150 094 JPN Kazushige KUBOKI NIP 8h22′33″ +14′46″
151 195 TUR Feritcan SAMLI TRK 8h22′33″ +14′46″
152 191 TUR Ahmet AKDILEK TRK 8h23′03″ +15′16″
153 006 ITA Manuele BOARO 8h27′02″ +19′15″
153 006 GER Jannik STEIMLE RSW 8h27′02″ +19′15″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 021 CRO Kristijan ĐURASEK UAD 25
2 025 ITA Sacha MODOLO UAD 25
3 092 ROU Eduard Michael GROSU NIP 23
4 087 ESP Jaime ROSON GARCIA CJR 20
5 011 DEN Niklas EG 16
5 011 ITA Vincenzo NIBALI TBM 16
6 096 ITA Nicolas MARINI NIP 16
7 047 ITA Riccardo MINALI AST 15
8 053 CZE Jan HIRT CCC 14
9 085 SUI Dylan PAGE CJR 14
10 052 AUT Felix GROSSSCHARTNER CCC 12
11 035 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 12
12 018 BLR Kanstantsin SIUTSOU TBM 10
13 026 POL Przemyslaw NIEMIEC UAD 9
14 091 ITA Marco CANOLA NIP 9
15 033 ITA Marco COLEDAN TFS 8
16 027 SLO Jan POLANC UAD 8
17 066 RUS Ivan SAVITCKII GAZ 8
18 057 BLR Branislau SAMOILAU CCC 7
19 116 NED Martijn VERSCHOOR TNN 7
20 165 GBR James KNOX WGN 6
21 128 SRB Dusan RAJOVIC ADR 6
22 064 RUS Anton VOROBYEV GAZ 5
23 006 ITA Manuele BOARO 5
23 006 GER Jannik STEIMLE RSW 5
24 058 CZE Michal SCHLEGEL CCC 5
25 105 AUS Jason LOWNDES ICA 5
26 141 COL Carlos Andres BECERRA ALARCON BSM 4
27 068 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 4
28 078 ITA Paolo SIMION BRD 4
29 147 COL Oscar Eduardo SANCHEZ GUARIN BSM 3
30 134 SUI Pirmin LANG TRA 3
31 077 ITA Nicola RUFFONI BRD 3
32 032 FRA Julien BERNARD TFS 2
33 194 TUR Ahmet ORKEN TRK 2
34 145 COL Jonathan Stil MILLAN AYALA BSM 2
35 082 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 1
36 083 ESP Luis Guillermo MAS BONET CJR 1
37 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 021 CRO Kristijan ĐURASEK UAD 20
2 087 ESP Jaime ROSON GARCIA CJR 15
3 011 DEN Niklas EG 10
3 011 ITA Vincenzo NIBALI TBM 10
4 053 CZE Jan HIRT CCC 8
5 064 RUS Anton VOROBYEV GAZ 6
6 052 AUT Felix GROSSSCHARTNER CCC 6
7 018 BLR Kanstantsin SIUTSOU TBM 4
8 145 COL Jonathan Stil MILLAN AYALA BSM 4
9 068 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 3
10 026 POL Przemyslaw NIEMIEC UAD 3
11 027 SLO Jan POLANC UAD 2
12 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 2
13 033 ITA Marco COLEDAN TFS 2
14 091 ITA Marco CANOLA NIP 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 058 CZE Michal SCHLEGEL CCC 8h08′23″ +00′00″
2 165 GBR James KNOX WGN 8h08′23″ +00′00″
3 063 RUS Artem NYCH GAZ 8h08′34″ +00′11″
4 102 ESP José Manuel DÍAZ ICA 8h09′36″ +01′13″
5 081 ESP Alex ARANBURU DEBA CJR 8h09′46″ +01′23″
6 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 8h12′01″ +03′38″
7 135 SUI Damian LÜSCHER TRA 8h12′02″ +03′39″
8 173 ITA Leonardo CANEPA GME 8h13′35″ +05′12″
9 076 ITA Lorenzo ROTA BRD 8h14′20″ +05′57″
10 183 CRO David JABUKA MKT 8h17′40″ +09′17″
11 004 GER Johannes SCHINNAGEL RSW 8h17′40″ +09′17″
11 004 ITA Niccolo BONIFAZIO 8h17′40″ +09′17″
12 167 GBR Michael THOMPSON WGN 8h17′40″ +09′17″
13 172 ITA Francesco CANEPA GME 8h17′40″ +09′17″
14 161 GBR Ashley DENNIS WGN 8h17′40″ +09′17″
15 162 GBR Etienne GEORGI WGN 8h17′40″ +09′17″
16 126 SLO Gašper KATRAŠNIK ADR 8h20′57″ +12′34″
17 164 GBR Nathan DRAPER WGN 8h20′57″ +12′34″
18 016 ITA Eugenio ALAFACI 8h20′57″ +12′34″
18 016 SLO Domen NOVAK TBM 8h20′57″ +12′34″
19 047 ITA Riccardo MINALI AST 8h22′30″ +14′07″
20 128 SRB Dusan RAJOVIC ADR 8h22′33″ +14′10″
21 071 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 8h22′33″ +14′10″
22 127 SLO Gorazd PER ADR 8h22′33″ +14′10″
23 084 USA Justin OIEN CJR 8h22′33″ +14′10″
24 006 ITA Manuele BOARO 8h27′02″ +18′39″
24 006 GER Jannik STEIMLE RSW 8h27′02″ +18′39″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 24h24′29″ +00′00″
2 UAD UAE UAE Team Emirates 24h24′33″ +00′04″
3 CJR ESP Caja Rural - Seguros RGA 24h25′44″ +01′15″
4 BSM COL Bicicletas Strongman 24h25′44″ +01′15″
5 TRA SUI Roth - Akros 24h27′11″ +02′42″
6 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 24h27′35″ +03′06″
7 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 24h27′54″ +03′25″
8 AST KAZ Astana Pro Team 24h28′01″ +03′32″
9 TBM BRN Bahrain - Merida 24h28′13″ +03′44″
10 GME ITA GM Europa Ovini 24h30′51″ +06′22″
11 ADR SLO Adria Mobil 24h32′21″ +07′52″
12 MKT CRO Meridiana Kamen Team 24h32′32″ +08′03″
13 KLS UKR Kolss Cycling Team 24h32′32″ +08′03″
14 ICA ISR Israel Cycling Academy 24h32′53″ +08′24″
15 TFS USA Trek - Segafredo 24h33′21″ +08′52″
16 TRK TUR Torku Şekerspor 24h35′42″ +11′13″
17 BRD ITA Bardiani CSF 24h37′38″ +13′09″
18 WGN GBR Team Wiggins 24h38′05″ +13′36″
19 TNN USA Team Novo Nordisk 24h39′11″ +14′42″
20 NIP ITA NIPPO - Vini Fantini 24h45′37″ +21′08″