Tour of Croatia 2017 / Rezultati / Etapa 3

Etapa 3: Imotski - Zadar

Datum održavanja: 20.04.2017. Dužina etape: 237 km

Rezultati nakon treće etape

Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
087 ESP Jaime ROSON GARCIA (CJR)
Vrijeme
14h03′18″
Bodovni poredak
Bodovni poredak
092 ROU Eduard Michael GROSU (NIP)
Bodovi
35
Poredak brdskih ciljeva
Poredak brdskih ciljeva
021 CRO Kristijan ĐURASEK (UAD)
Bodovi
20
Najbolji mladi vozač do 23 godine
Najbolji mladi vozač do 23 godine
165 GBR James KNOX (WGN)
Vrijeme
14h03′50″
Najbolja ekipa
CCC POL CCC Sprandi Polkowice
Vrijeme
42h10′50″
Pobjednik etape
077 ITA Nicola RUFFONI (BRD)
Vrijeme
5h55′27″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 077 ITA Nicola RUFFONI BRD 5h55′27″ +00′00″
2 035 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 5h55′27″ +00′00″
3 047 ITA Riccardo MINALI AST 5h55′27″ +00′00″
4 194 TUR Ahmet ORKEN TRK 5h55′27″ +00′00″
5 092 ROU Eduard Michael GROSU NIP 5h55′27″ +00′00″
6 022 ITA Roberto FERRARI UAD 5h55′27″ +00′00″
7 091 ITA Marco CANOLA NIP 5h55′27″ +00′00″
8 002 BLR Kanstantsin SUITSOU 5h55′27″ +00′00″
8 002 AUT Daniel AUER RSW 5h55′27″ +00′00″
9 066 RUS Ivan SAVITCKII GAZ 5h55′27″ +00′00″
10 096 ITA Nicolas MARINI NIP 5h55′27″ +00′00″
11 101 CAN Guillaume BOIVIN ICA 5h55′27″ +00′00″
12 116 NED Martijn VERSCHOOR TNN 5h55′27″ +00′00″
13 085 SUI Dylan PAGE CJR 5h55′27″ +00′00″
14 083 ESP Luis Guillermo MAS BONET CJR 5h55′27″ +00′00″
15 105 AUS Jason LOWNDES ICA 5h55′27″ +00′00″
16 185 ITA Davide MUCELLI MKT 5h55′27″ +00′00″
17 137 SUI Colin Chris STÜSSI TRA 5h55′27″ +00′00″
18 126 SLO Gašper KATRAŠNIK ADR 5h55′27″ +00′00″
19 027 SLO Jan POLANC UAD 5h55′27″ +00′00″
20 011 DEN Niklas EG 5h55′27″ +00′00″
20 011 ITA Vincenzo NIBALI TBM 5h55′27″ +00′00″
21 038 NED Boy VAN POPPEL TFS 5h55′27″ +00′00″
22 078 ITA Paolo SIMION BRD 5h55′27″ +00′00″
23 128 SRB Dusan RAJOVIC ADR 5h55′27″ +00′00″
24 001 SLO Domen NOVAK 5h55′27″ +00′00″
24 001 CRO Matija KVASINA RSW 5h55′27″ +00′00″
25 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 5h55′27″ +00′00″
26 052 AUT Felix GROSSSCHARTNER CCC 5h55′27″ +00′00″
27 053 CZE Jan HIRT CCC 5h55′27″ +00′00″
28 177 ITA Antonio PARRINELLO GME 5h55′27″ +00′00″
29 112 ITA Andrea PERON TNN 5h55′27″ +00′00″
30 174 ITA Antonio DI SANTE GME 5h55′27″ +00′00″
31 102 ESP José Manuel DÍAZ ICA 5h55′27″ +00′00″
32 043 DEN Jesper HANSEN AST 5h55′27″ +00′00″
33 088 ESP Diego RUBIO HERNANDEZ CJR 5h55′27″ +00′00″
34 133 SUI Lukas JAUN TRA 5h55′27″ +00′00″
35 114 FRA Charles PLANET TNN 5h55′27″ +00′00″
36 107 CZE Daniel TUREK ICA 5h55′27″ +00′00″
37 033 ITA Marco COLEDAN TFS 5h55′27″ +00′00″
38 193 ITA Luca CHIRICO TRK 5h55′27″ +00′00″
39 045 NOR Truls KORSÆTH AST 5h55′27″ +00′00″
40 048 KAZ Ruslan TLEUBAYEV AST 5h55′27″ +00′00″
41 167 GBR Michael THOMPSON WGN 5h55′27″ +00′00″
42 165 GBR James KNOX WGN 5h55′27″ +00′00″
43 153 UKR Mykhaylo KONONENKO KLS 5h55′27″ +00′00″
44 142 ECU Jonathan CAICEDO CEPEDA BSM 5h55′27″ +00′00″
45 018 BLR Kanstantsin SIUTSOU TBM 5h55′27″ +00′00″
46 181 CRO Emanuel KISERLOVSKI MKT 5h55′27″ +00′00″
47 103 ISR Roy GOLDSTEIN ICA 5h55′27″ +00′00″
48 055 POL Lukasz OWSIAN CCC 5h55′27″ +00′00″
49 074 ITA Giulio CICCONE BRD 5h55′27″ +00′00″
50 152 UKR Vitaliy BUTS KLS 5h55′27″ +00′00″
51 012 ITA Giacomo NIZZOLO 5h55′27″ +00′00″
51 012 ITA Manuele BOARO TBM 5h55′27″ +00′00″
52 157 ESP Llibert SENDROS JUVE KLS 5h55′27″ +00′00″
53 115 FIN Joonas HENTTALA TNN 5h55′27″ +00′00″
54 046 KAZ Bakhtiyar KOZHATAYEV AST 5h55′27″ +00′00″
55 073 ITA Nicola BOEM BRD 5h55′27″ +00′00″
56 063 RUS Artem NYCH GAZ 5h55′27″ +00′00″
57 113 ESP David LOZANO RIBA TNN 5h55′27″ +00′00″
58 056 POL Leszek PLUCINSKI CCC 5h55′27″ +00′00″
59 164 GBR Nathan DRAPER WGN 5h55′27″ +00′00″
60 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 5h55′27″ +00′00″
61 192 RUS Ivan BALYKIN TRK 5h55′27″ +00′00″
62 182 CRO Mateo FRANKOVIC MKT 5h55′27″ +00′00″
63 124 SLO Jure GOLCER ADR 5h55′27″ +00′00″
64 065 RUS Aleksei RYBALKIN GAZ 5h55′27″ +00′00″
65 147 COL Oscar Eduardo SANCHEZ GUARIN BSM 5h55′27″ +00′00″
66 135 SUI Damian LÜSCHER TRA 5h55′27″ +00′00″
67 146 COL Daniel Andres ROZO VELEZ BSM 5h55′27″ +00′00″
68 141 COL Carlos Andres BECERRA ALARCON BSM 5h55′27″ +00′00″
69 117 AUS Fabio CALABRIA TNN 5h55′27″ +00′00″
70 106 ISR Guy SAGIV ICA 5h55′27″ +00′00″
71 127 SLO Gorazd PER ADR 5h55′27″ +00′00″
72 132 SUI Jonathan FUMEAUX TRA 5h55′27″ +00′00″
73 111 ESP Javier MEGIAS LEAL TNN 5h55′27″ +00′00″
74 057 BLR Branislau SAMOILAU CCC 5h55′27″ +00′00″
75 068 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 5h55′27″ +00′00″
76 158 UKR Andriy VASYLYUK KLS 5h55′27″ +00′00″
77 004 ITA Niccolo BONIFAZIO 5h55′27″ +00′00″
77 004 GER Johannes SCHINNAGEL RSW 5h55′27″ +00′00″
78 154 UKR Sergiy LAGKUTI KLS 5h55′27″ +00′00″
79 097 ITA Riccardo STACCHIOTTI NIP 5h55′27″ +00′00″
80 042 KAZ Dmitriy GRUZDEV AST 5h55′27″ +00′00″
81 108 NED Dennis VAN WINDEN ICA 5h55′27″ +00′00″
82 015 NZL Alex FRAME 5h55′27″ +00′00″
82 015 ITA Valerio AGNOLI TBM 5h55′27″ +00′00″
83 034 LUX Laurent DIDIER TFS 5h55′27″ +00′00″
84 017 ITA Gianluca BRAMBILLA 5h55′27″ +00′00″
84 017 ITA Franco PELLIZOTTI TBM 5h55′27″ +00′00″
85 082 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 5h55′27″ +00′00″
86 071 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 5h55′27″ +00′00″
87 072 ITA Enrico BARBIN BRD 5h55′27″ +00′00″
88 044 KAZ Arman KAMYSHEV AST 5h55′27″ +00′00″
89 036 SUI Gregory RAST TFS 5h55′27″ +00′00″
90 013 JPN Fumiyuki BEPPU 5h55′27″ +00′00″
90 013 ESP Javier MORENO BAZAN TBM 5h55′27″ +00′00″
91 016 ITA Eugenio ALAFACI 5h55′27″ +00′00″
91 016 SLO Domen NOVAK TBM 5h55′27″ +00′00″
92 151 UKR Andrii BRATASHCHUK KLS 5h55′27″ +00′00″
93 136 SUI Matthias REUTIMANN TRA 5h55′27″ +00′00″
94 104 MEX Luis Enrique LEMUS DAVILA ICA 5h55′27″ +00′00″
95 037 USA Kiel REIJNEN TFS 5h55′27″ +00′00″
96 005 AUT Stephan RABITSCH RSW 5h55′27″ +00′00″
96 005 SLO Matej MOHORIC 5h55′27″ +00′00″
97 087 ESP Jaime ROSON GARCIA CJR 5h55′27″ +00′00″
98 086 POR Rafael REIS CJR 5h55′27″ +00′00″
99 067 RUS Evgeny SHALUNOV GAZ 5h55′27″ +00′00″
100 075 ITA Mirco MAESTRI BRD 5h55′27″ +00′00″
101 058 CZE Michal SCHLEGEL CCC 5h55′27″ +00′00″
102 095 ITA Alan MARANGONI NIP 5h57′48″ +02′21″
103 196 TUR Mustafa SAYAR TRK 5h57′59″ +02′32″
104 183 CRO David JABUKA MKT 5h57′59″ +02′32″
105 118 AUS Christopher WILLIAMS TNN 5h57′59″ +02′32″
106 032 FRA Julien BERNARD TFS 5h57′59″ +02′32″
107 187 SLO Uroš REPŠE MKT 5h57′59″ +02′32″
108 143 COL Aristobulo CALA CALA BSM 5h57′59″ +02′32″
109 023 ITA Andrea GUARDINI UAD 5h57′59″ +02′32″
110 123 SLO Gregor GAZVODA ADR 5h57′59″ +02′32″
111 155 UKR Oleksandr POLIVODA KLS 5h57′59″ +02′32″
112 021 CRO Kristijan ĐURASEK UAD 5h57′59″ +02′32″
113 161 GBR Ashley DENNIS WGN 5h57′59″ +02′32″
114 186 ITA Matteo RABOTTINI MKT 5h57′59″ +02′32″
115 188 ITA Gianfranco Raffaele VISCONTI MKT 5h57′59″ +02′32″
116 131 SUI Valentin BAILLIFARD TRA 5h57′59″ +02′32″
117 191 TUR Ahmet AKDILEK TRK 5h57′59″ +02′32″
118 162 GBR Etienne GEORGI WGN 5h57′59″ +02′32″
119 163 GBR Samuel HARRISON WGN 5h57′59″ +02′32″
120 172 ITA Francesco CANEPA GME 5h57′59″ +02′32″
121 093 JPN Yuma KOISHI NIP 5h57′59″ +02′32″
122 041 KAZ Daniil FOMINYKH AST 5h57′59″ +02′32″
123 134 SUI Pirmin LANG TRA 5h57′59″ +02′32″
124 008 AUT Riccardo ZOIDL RSW 5h57′59″ +02′32″
125 061 RUS Artur ERSHOV GAZ 5h57′59″ +02′32″
126 028 ITA Edward RAVASI UAD 5h57′59″ +02′32″
127 051 POL Marcin BIALOBLOCKI CCC 5h57′59″ +02′32″
128 173 ITA Leonardo CANEPA GME 5h57′59″ +02′32″
129 064 RUS Anton VOROBYEV GAZ 5h57′59″ +02′32″
130 062 RUS Sergey LAGUTIN GAZ 5h57′59″ +02′32″
131 094 JPN Kazushige KUBOKI NIP 5h57′59″ +02′32″
132 156 UKR Oleksandr PREVAR KLS 5h57′59″ +02′32″
133 125 SLO Žiga GROŠELJ ADR 5h58′09″ +02′42″
134 138 SUI Roland THALMANN TRA 5h58′36″ +03′09″
135 003 JPN Yukiya ARASHIRO 5h58′36″ +03′09″
135 003 AUT Markus EIBEGGER RSW 5h58′36″ +03′09″
136 148 COL Juan Sebastian TAMAYO MARTINEZ BSM 5h58′42″ +03′15″
137 081 ESP Alex ARANBURU DEBA CJR 5h58′59″ +03′32″
138 084 USA Justin OIEN CJR 5h58′59″ +03′32″
139 171 ITA Adriano BROGI GME 5h59′38″ +04′11″
140 178 ITA Marco TIZZA GME 5h59′38″ +04′11″
141 076 ITA Lorenzo ROTA BRD 5h59′38″ +04′11″
142 025 ITA Sacha MODOLO UAD 5h59′52″ +04′25″
143 176 ITA Davide PACCHIARDO GME 6h02′11″ +06′44″
144 122 ITA Andrea BORSO ADR 6h03′56″ +08′29″
145 195 TUR Feritcan SAMLI TRK 6h03′56″ +08′29″
Nisu završili
# Br. Vozač Tim
1 006 ITA Manuele BOARO
1 006 GER Jannik STEIMLE RSW
2 026 POL Przemyslaw NIEMIEC UAD
3 031 ITA Eugenio ALAFACI TFS
4 054 BUL Nikolay MIHAYLOV CCC
5 144 COL Camilo Andres GOMEZ ARCHILA BSM
6 145 COL Jonathan Stil MILLAN AYALA BSM
7 175 DEN Sebastian LANDER GME
8 184 CRO Bruno MALTAR MKT
Sprint - Šibenik - 150,8 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 171 ITA Adriano BROGI GME 5
2 107 CZE Daniel TUREK ICA 3
3 176 ITA Davide PACCHIARDO GME 1
Sprint - Biograd na Moru - 199,8 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 178 ITA Marco TIZZA GME 5
2 176 ITA Davide PACCHIARDO GME 3
3 171 ITA Adriano BROGI GME 1
Finish - Zadar - 236,8 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 077 ITA Nicola RUFFONI BRD 25
2 035 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 20
3 047 ITA Riccardo MINALI AST 16
4 194 TUR Ahmet ORKEN TRK 14
5 092 ROU Eduard Michael GROSU NIP 12
6 022 ITA Roberto FERRARI UAD 10
7 091 ITA Marco CANOLA NIP 9
8 002 BLR Kanstantsin SUITSOU 8
8 002 AUT Daniel AUER RSW 8
9 066 RUS Ivan SAVITCKII GAZ 7
10 096 ITA Nicolas MARINI NIP 6
11 101 CAN Guillaume BOIVIN ICA 5
12 116 NED Martijn VERSCHOOR TNN 4
13 085 SUI Dylan PAGE CJR 3
14 083 ESP Luis Guillermo MAS BONET CJR 2
15 105 AUS Jason LOWNDES ICA 1
KoM 2nd cat. - Lokvičići - 16,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 152 UKR Vitaliy BUTS KLS 6
2 087 ESP Jaime ROSON GARCIA CJR 4
3 012 ITA Giacomo NIZZOLO 2
3 012 ITA Manuele BOARO TBM 2
KoM 3nd cat. - Zakučac - 61,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 155 UKR Oleksandr POLIVODA KLS 3
2 176 ITA Davide PACCHIARDO GME 2
3 075 ITA Mirco MAESTRI BRD 1
KoM 2nd cat. - Prapatnica - 112,1 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 155 UKR Oleksandr POLIVODA KLS 6
2 176 ITA Davide PACCHIARDO GME 4
3 075 ITA Mirco MAESTRI BRD 2
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 NIP ITA NIPPO - Vini Fantini 17h46′21″ +00′00″
2 ICA ISR Israel Cycling Academy 17h46′21″ +00′00″
3 TFS USA Trek - Segafredo 17h46′21″ +00′00″
4 CJR ESP Caja Rural - Seguros RGA 17h46′21″ +00′00″
5 ADR SLO Adria Mobil 17h46′21″ +00′00″
6 BRD ITA Bardiani CSF 17h46′21″ +00′00″
7 AST KAZ Astana Pro Team 17h46′21″ +00′00″
8 TNN USA Team Novo Nordisk 17h46′21″ +00′00″
9 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 17h46′21″ +00′00″
10 TRK TUR Torku Şekerspor 17h46′21″ +00′00″
11 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 17h46′21″ +00′00″
12 TBM BRN Bahrain - Merida 17h46′21″ +00′00″
13 TRA SUI Roth - Akros 17h46′21″ +00′00″
14 MKT CRO Meridiana Kamen Team 17h46′21″ +00′00″
15 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 17h46′21″ +00′00″
16 WGN GBR Team Wiggins 17h46′21″ +00′00″
17 KLS UKR Kolss Cycling Team 17h46′21″ +00′00″
18 BSM COL Bicicletas Strongman 17h46′21″ +00′00″
19 UAD UAE UAE Team Emirates 17h48′53″ +02′32″
20 GME ITA GM Europa Ovini 17h48′53″ +02′32″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 087 ESP Jaime ROSON GARCIA CJR 14h03′18″ +00′00″
2 011 ITA Vincenzo NIBALI TBM 14h03′23″ +00′05″
2 011 DEN Niklas EG 14h03′23″ +00′05″
3 053 CZE Jan HIRT CCC 14h03′27″ +00′09″
4 052 AUT Felix GROSSSCHARTNER CCC 14h03′33″ +00′15″
5 018 BLR Kanstantsin SIUTSOU TBM 14h03′38″ +00′20″
6 027 SLO Jan POLANC UAD 14h03′45″ +00′27″
7 147 COL Oscar Eduardo SANCHEZ GUARIN BSM 14h03′50″ +00′32″
8 165 GBR James KNOX WGN 14h03′50″ +00′32″
9 057 BLR Branislau SAMOILAU CCC 14h03′50″ +00′32″
10 141 COL Carlos Andres BECERRA ALARCON BSM 14h03′50″ +00′32″
11 058 CZE Michal SCHLEGEL CCC 14h03′50″ +00′32″
12 082 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 14h03′58″ +00′40″
13 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 14h04′01″ +00′43″
14 063 RUS Artem NYCH GAZ 14h04′01″ +00′43″
15 065 RUS Aleksei RYBALKIN GAZ 14h04′01″ +00′43″
16 043 DEN Jesper HANSEN AST 14h04′08″ +00′50″
17 091 ITA Marco CANOLA NIP 14h04′25″ +01′07″
18 001 SLO Domen NOVAK 14h04′25″ +01′07″
18 001 CRO Matija KVASINA RSW 14h04′25″ +01′07″
19 055 POL Lukasz OWSIAN CCC 14h04′25″ +01′07″
20 142 ECU Jonathan CAICEDO CEPEDA BSM 14h04′25″ +01′07″
21 074 ITA Giulio CICCONE BRD 14h04′25″ +01′07″
22 046 KAZ Bakhtiyar KOZHATAYEV AST 14h04′25″ +01′07″
23 111 ESP Javier MEGIAS LEAL TNN 14h04′25″ +01′07″
24 083 ESP Luis Guillermo MAS BONET CJR 14h04′43″ +01′25″
25 132 SUI Jonathan FUMEAUX TRA 14h04′55″ +01′37″
26 102 ESP José Manuel DÍAZ ICA 14h05′03″ +01′45″
27 124 SLO Jure GOLCER ADR 14h05′03″ +01′45″
28 056 POL Leszek PLUCINSKI CCC 14h05′05″ +01′47″
29 034 LUX Laurent DIDIER TFS 14h05′13″ +01′55″
30 181 CRO Emanuel KISERLOVSKI MKT 14h05′30″ +02′12″
31 137 SUI Colin Chris STÜSSI TRA 14h05′34″ +02′16″
32 146 COL Daniel Andres ROZO VELEZ BSM 14h05′34″ +02′16″
33 158 UKR Andriy VASYLYUK KLS 14h05′34″ +02′16″
34 021 CRO Kristijan ĐURASEK UAD 14h05′46″ +02′28″
35 067 RUS Evgeny SHALUNOV GAZ 14h06′13″ +02′55″
36 107 CZE Daniel TUREK ICA 14h06′18″ +03′00″
37 032 FRA Julien BERNARD TFS 14h06′27″ +03′09″
38 186 ITA Matteo RABOTTINI MKT 14h06′30″ +03′12″
39 174 ITA Antonio DI SANTE GME 14h06′32″ +03′14″
40 157 ESP Llibert SENDROS JUVE KLS 14h06′32″ +03′14″
41 008 AUT Riccardo ZOIDL RSW 14h06′33″ +03′15″
42 005 SLO Matej MOHORIC 14h06′34″ +03′16″
42 005 AUT Stephan RABITSCH RSW 14h06′34″ +03′16″
43 131 SUI Valentin BAILLIFARD TRA 14h06′44″ +03′26″
44 152 UKR Vitaliy BUTS KLS 14h06′47″ +03′29″
45 068 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 14h07′26″ +04′08″
46 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 14h07′28″ +04′10″
47 193 ITA Luca CHIRICO TRK 14h07′29″ +04′11″
48 135 SUI Damian LÜSCHER TRA 14h07′29″ +04′11″
49 017 ITA Franco PELLIZOTTI TBM 14h07′29″ +04′11″
49 017 ITA Gianluca BRAMBILLA 14h07′29″ +04′11″
50 013 JPN Fumiyuki BEPPU 14h07′29″ +04′11″
50 013 ESP Javier MORENO BAZAN TBM 14h07′29″ +04′11″
51 138 SUI Roland THALMANN TRA 14h07′34″ +04′16″
52 194 TUR Ahmet ORKEN TRK 14h07′36″ +04′18″
53 104 MEX Luis Enrique LEMUS DAVILA ICA 14h07′51″ +04′33″
54 041 KAZ Daniil FOMINYKH AST 14h08′21″ +05′03″
55 003 JPN Yukiya ARASHIRO 14h08′39″ +05′21″
55 003 AUT Markus EIBEGGER RSW 14h08′39″ +05′21″
56 081 ESP Alex ARANBURU DEBA CJR 14h08′45″ +05′27″
57 143 COL Aristobulo CALA CALA BSM 14h08′59″ +05′41″
58 113 ESP David LOZANO RIBA TNN 14h09′02″ +05′44″
59 151 UKR Andrii BRATASHCHUK KLS 14h09′02″ +05′44″
60 178 ITA Marco TIZZA GME 14h09′18″ +06′00″
61 182 CRO Mateo FRANKOVIC MKT 14h09′25″ +06′07″
62 196 TUR Mustafa SAYAR TRK 14h09′30″ +06′12″
63 153 UKR Mykhaylo KONONENKO KLS 14h09′35″ +06′17″
64 015 NZL Alex FRAME 14h09′35″ +06′17″
64 015 ITA Valerio AGNOLI TBM 14h09′35″ +06′17″
65 072 ITA Enrico BARBIN BRD 14h09′47″ +06′29″
66 156 UKR Oleksandr PREVAR KLS 14h10′01″ +06′43″
67 037 USA Kiel REIJNEN TFS 14h10′34″ +07′16″
68 185 ITA Davide MUCELLI MKT 14h11′04″ +07′46″
69 173 ITA Leonardo CANEPA GME 14h11′34″ +08′16″
70 028 ITA Edward RAVASI UAD 14h11′37″ +08′19″
71 115 FIN Joonas HENTTALA TNN 14h12′05″ +08′47″
72 093 JPN Yuma KOISHI NIP 14h12′05″ +08′47″
73 176 ITA Davide PACCHIARDO GME 14h12′11″ +08′53″
74 125 SLO Žiga GROŠELJ ADR 14h12′20″ +09′02″
75 035 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 14h13′01″ +09′43″
76 066 RUS Ivan SAVITCKII GAZ 14h13′07″ +09′49″
77 048 KAZ Ruslan TLEUBAYEV AST 14h13′07″ +09′49″
78 112 ITA Andrea PERON TNN 14h13′07″ +09′49″
79 177 ITA Antonio PARRINELLO GME 14h13′07″ +09′49″
80 088 ESP Diego RUBIO HERNANDEZ CJR 14h13′07″ +09′49″
81 114 FRA Charles PLANET TNN 14h13′07″ +09′49″
82 103 ISR Roy GOLDSTEIN ICA 14h13′07″ +09′49″
83 167 GBR Michael THOMPSON WGN 14h13′07″ +09′49″
84 117 AUS Fabio CALABRIA TNN 14h13′07″ +09′49″
85 108 NED Dennis VAN WINDEN ICA 14h13′07″ +09′49″
86 004 ITA Niccolo BONIFAZIO 14h13′07″ +09′49″
86 004 GER Johannes SCHINNAGEL RSW 14h13′07″ +09′49″
87 036 SUI Gregory RAST TFS 14h13′07″ +09′49″
88 042 KAZ Dmitriy GRUZDEV AST 14h13′07″ +09′49″
89 044 KAZ Arman KAMYSHEV AST 14h13′07″ +09′49″
90 075 ITA Mirco MAESTRI BRD 14h13′07″ +09′49″
91 187 SLO Uroš REPŠE MKT 14h13′36″ +10′18″
92 076 ITA Lorenzo ROTA BRD 14h13′58″ +10′40″
93 183 CRO David JABUKA MKT 14h15′39″ +12′21″
94 061 RUS Artur ERSHOV GAZ 14h15′39″ +12′21″
95 172 ITA Francesco CANEPA GME 14h15′39″ +12′21″
96 051 POL Marcin BIALOBLOCKI CCC 14h15′39″ +12′21″
97 161 GBR Ashley DENNIS WGN 14h15′39″ +12′21″
98 162 GBR Etienne GEORGI WGN 14h15′39″ +12′21″
99 062 RUS Sergey LAGUTIN GAZ 14h15′39″ +12′21″
100 033 ITA Marco COLEDAN TFS 14h16′19″ +13′01″
101 126 SLO Gašper KATRAŠNIK ADR 14h16′24″ +13′06″
102 133 SUI Lukas JAUN TRA 14h16′24″ +13′06″
103 106 ISR Guy SAGIV ICA 14h16′24″ +13′06″
104 012 ITA Giacomo NIZZOLO 14h16′24″ +13′06″
104 012 ITA Manuele BOARO TBM 14h16′24″ +13′06″
105 164 GBR Nathan DRAPER WGN 14h16′24″ +13′06″
106 136 SUI Matthias REUTIMANN TRA 14h16′24″ +13′06″
107 154 UKR Sergiy LAGKUTI KLS 14h16′24″ +13′06″
108 016 ITA Eugenio ALAFACI 14h16′24″ +13′06″
108 016 SLO Domen NOVAK TBM 14h16′24″ +13′06″
109 171 ITA Adriano BROGI GME 14h17′14″ +13′56″
110 025 ITA Sacha MODOLO UAD 14h17′22″ +14′04″
111 073 ITA Nicola BOEM BRD 14h17′37″ +14′19″
112 077 ITA Nicola RUFFONI BRD 14h17′50″ +14′32″
113 092 ROU Eduard Michael GROSU NIP 14h17′52″ +14′34″
114 047 ITA Riccardo MINALI AST 14h17′53″ +14′35″
115 096 ITA Nicolas MARINI NIP 14h17′56″ +14′38″
116 078 ITA Paolo SIMION BRD 14h18′00″ +14′42″
117 085 SUI Dylan PAGE CJR 14h18′00″ +14′42″
118 105 AUS Jason LOWNDES ICA 14h18′00″ +14′42″
119 128 SRB Dusan RAJOVIC ADR 14h18′00″ +14′42″
120 022 ITA Roberto FERRARI UAD 14h18′00″ +14′42″
121 002 BLR Kanstantsin SUITSOU 14h18′00″ +14′42″
121 002 AUT Daniel AUER RSW 14h18′00″ +14′42″
122 038 NED Boy VAN POPPEL TFS 14h18′00″ +14′42″
123 101 CAN Guillaume BOIVIN ICA 14h18′00″ +14′42″
124 045 NOR Truls KORSÆTH AST 14h18′00″ +14′42″
125 192 RUS Ivan BALYKIN TRK 14h18′00″ +14′42″
126 127 SLO Gorazd PER ADR 14h18′00″ +14′42″
127 071 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 14h18′00″ +14′42″
128 097 ITA Riccardo STACCHIOTTI NIP 14h18′00″ +14′42″
129 086 POR Rafael REIS CJR 14h18′00″ +14′42″
130 116 NED Martijn VERSCHOOR TNN 14h18′20″ +15′02″
131 163 GBR Samuel HARRISON WGN 14h18′56″ +15′38″
132 155 UKR Oleksandr POLIVODA KLS 14h18′56″ +15′38″
133 123 SLO Gregor GAZVODA ADR 14h18′56″ +15′38″
134 188 ITA Gianfranco Raffaele VISCONTI MKT 14h18′56″ +15′38″
135 122 ITA Andrea BORSO ADR 14h20′13″ +16′55″
136 095 ITA Alan MARANGONI NIP 14h20′21″ +17′03″
137 064 RUS Anton VOROBYEV GAZ 14h20′29″ +17′11″
138 134 SUI Pirmin LANG TRA 14h20′30″ +17′12″
139 118 AUS Christopher WILLIAMS TNN 14h20′32″ +17′14″
140 023 ITA Andrea GUARDINI UAD 14h20′32″ +17′14″
141 094 JPN Kazushige KUBOKI NIP 14h20′32″ +17′14″
142 191 TUR Ahmet AKDILEK TRK 14h21′02″ +17′44″
143 148 COL Juan Sebastian TAMAYO MARTINEZ BSM 14h21′15″ +17′57″
144 084 USA Justin OIEN CJR 14h21′32″ +18′14″
145 195 TUR Feritcan SAMLI TRK 14h26′29″ +23′11″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 092 ROU Eduard Michael GROSU NIP 35
2 035 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 32
3 047 ITA Riccardo MINALI AST 31
4 077 ITA Nicola RUFFONI BRD 28
5 021 CRO Kristijan ĐURASEK UAD 25
6 025 ITA Sacha MODOLO UAD 25
7 096 ITA Nicolas MARINI NIP 22
8 087 ESP Jaime ROSON GARCIA CJR 20
9 091 ITA Marco CANOLA NIP 18
10 085 SUI Dylan PAGE CJR 17
11 011 DEN Niklas EG 16
11 011 ITA Vincenzo NIBALI TBM 16
12 194 TUR Ahmet ORKEN TRK 16
13 066 RUS Ivan SAVITCKII GAZ 15
14 053 CZE Jan HIRT CCC 14
15 052 AUT Felix GROSSSCHARTNER CCC 12
16 116 NED Martijn VERSCHOOR TNN 11
17 018 BLR Kanstantsin SIUTSOU TBM 10
18 022 ITA Roberto FERRARI UAD 10
19 033 ITA Marco COLEDAN TFS 8
20 027 SLO Jan POLANC UAD 8
21 002 BLR Kanstantsin SUITSOU 8
21 002 AUT Daniel AUER RSW 8
22 057 BLR Branislau SAMOILAU CCC 7
23 171 ITA Adriano BROGI GME 6
24 165 GBR James KNOX WGN 6
25 105 AUS Jason LOWNDES ICA 6
26 128 SRB Dusan RAJOVIC ADR 6
27 178 ITA Marco TIZZA GME 5
28 064 RUS Anton VOROBYEV GAZ 5
29 058 CZE Michal SCHLEGEL CCC 5
30 101 CAN Guillaume BOIVIN ICA 5
31 141 COL Carlos Andres BECERRA ALARCON BSM 4
32 068 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 4
33 176 ITA Davide PACCHIARDO GME 4
34 078 ITA Paolo SIMION BRD 4
35 147 COL Oscar Eduardo SANCHEZ GUARIN BSM 3
36 083 ESP Luis Guillermo MAS BONET CJR 3
37 107 CZE Daniel TUREK ICA 3
38 134 SUI Pirmin LANG TRA 3
39 032 FRA Julien BERNARD TFS 2
40 082 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 1
41 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 021 CRO Kristijan ĐURASEK UAD 20
2 087 ESP Jaime ROSON GARCIA CJR 19
3 011 DEN Niklas EG 10
3 011 ITA Vincenzo NIBALI TBM 10
4 155 UKR Oleksandr POLIVODA KLS 9
5 053 CZE Jan HIRT CCC 8
6 152 UKR Vitaliy BUTS KLS 6
7 064 RUS Anton VOROBYEV GAZ 6
8 052 AUT Felix GROSSSCHARTNER CCC 6
9 176 ITA Davide PACCHIARDO GME 6
10 018 BLR Kanstantsin SIUTSOU TBM 4
11 068 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 3
12 075 ITA Mirco MAESTRI BRD 3
13 027 SLO Jan POLANC UAD 2
14 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 2
15 033 ITA Marco COLEDAN TFS 2
16 012 ITA Giacomo NIZZOLO 2
16 012 ITA Manuele BOARO TBM 2
17 091 ITA Marco CANOLA NIP 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 165 GBR James KNOX WGN 14h03′50″ +00′00″
2 058 CZE Michal SCHLEGEL CCC 14h03′50″ +00′00″
3 063 RUS Artem NYCH GAZ 14h04′01″ +00′11″
4 102 ESP José Manuel DÍAZ ICA 14h05′03″ +01′13″
5 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 14h07′28″ +03′38″
6 135 SUI Damian LÜSCHER TRA 14h07′29″ +03′39″
7 081 ESP Alex ARANBURU DEBA CJR 14h08′45″ +04′55″
8 173 ITA Leonardo CANEPA GME 14h11′34″ +07′44″
9 167 GBR Michael THOMPSON WGN 14h13′07″ +09′17″
10 004 ITA Niccolo BONIFAZIO 14h13′07″ +09′17″
10 004 GER Johannes SCHINNAGEL RSW 14h13′07″ +09′17″
11 076 ITA Lorenzo ROTA BRD 14h13′58″ +10′08″
12 183 CRO David JABUKA MKT 14h15′39″ +11′49″
13 172 ITA Francesco CANEPA GME 14h15′39″ +11′49″
14 161 GBR Ashley DENNIS WGN 14h15′39″ +11′49″
15 162 GBR Etienne GEORGI WGN 14h15′39″ +11′49″
16 126 SLO Gašper KATRAŠNIK ADR 14h16′24″ +12′34″
17 164 GBR Nathan DRAPER WGN 14h16′24″ +12′34″
18 016 ITA Eugenio ALAFACI 14h16′24″ +12′34″
18 016 SLO Domen NOVAK TBM 14h16′24″ +12′34″
19 047 ITA Riccardo MINALI AST 14h17′53″ +14′03″
20 128 SRB Dusan RAJOVIC ADR 14h18′00″ +14′10″
21 127 SLO Gorazd PER ADR 14h18′00″ +14′10″
22 071 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 14h18′00″ +14′10″
23 084 USA Justin OIEN CJR 14h21′32″ +17′42″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 42h10′50″ +00′00″
2 CJR ESP Caja Rural - Seguros RGA 42h12′05″ +01′15″
3 BSM COL Bicicletas Strongman 42h12′05″ +01′15″
4 UAD UAE UAE Team Emirates 42h13′26″ +02′36″
5 TRA SUI Roth - Akros 42h13′32″ +02′42″
6 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 42h13′56″ +03′06″
7 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 42h14′15″ +03′25″
8 AST KAZ Astana Pro Team 42h14′22″ +03′32″
9 TBM BRN Bahrain - Merida 42h14′34″ +03′44″
10 ADR SLO Adria Mobil 42h18′42″ +07′52″
11 MKT CRO Meridiana Kamen Team 42h18′53″ +08′03″
12 KLS UKR Kolss Cycling Team 42h18′53″ +08′03″
13 ICA ISR Israel Cycling Academy 42h19′14″ +08′24″
14 TFS USA Trek - Segafredo 42h19′42″ +08′52″
15 GME ITA GM Europa Ovini 42h19′44″ +08′54″
16 TRK TUR Torku Şekerspor 42h22′03″ +11′13″
17 BRD ITA Bardiani CSF 42h23′59″ +13′09″
18 WGN GBR Team Wiggins 42h24′26″ +13′36″
19 TNN USA Team Novo Nordisk 42h25′32″ +14′42″
20 NIP ITA NIPPO - Vini Fantini 42h31′58″ +21′08″