Tour of Croatia 2017 / Rezultati / Etapa 4

Etapa 4: Crikvenica - Umag

Datum održavanja: 21.04.2017. Dužina etape: 171 km

Rezultati nakon četvrte etape

Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
011 ITA Vincenzo NIBALI (TBM)
Vrijeme
18h13′38″
Bodovni poredak
Bodovni poredak
077 ITA Nicola RUFFONI (BRD)
Bodovi
53
Poredak brdskih ciljeva
Poredak brdskih ciljeva
087 ESP Jaime ROSON GARCIA (CJR)
Bodovi
19
Najbolji mladi vozač do 23 godine
Najbolji mladi vozač do 23 godine
165 GBR James KNOX (WGN)
Vrijeme
18h14′12″
Najbolja ekipa
CCC POL CCC Sprandi Polkowice
Vrijeme
54h41′56″
Pobjednik etape
077 ITA Nicola RUFFONI (BRD)
Vrijeme
4h10′15″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 077 ITA Nicola RUFFONI BRD 4h10′15″ +00′00″
2 047 ITA Riccardo MINALI AST 4h10′15″ +00′00″
3 066 RUS Ivan SAVITCKII GAZ 4h10′15″ +00′00″
4 091 ITA Marco CANOLA NIP 4h10′15″ +00′00″
5 128 SRB Dusan RAJOVIC ADR 4h10′15″ +00′00″
6 095 ITA Alan MARANGONI NIP 4h10′15″ +00′00″
7 002 AUT Daniel AUER RSW 4h10′15″ +00′00″
7 002 BLR Kanstantsin SUITSOU 4h10′15″ +00′00″
8 035 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 4h10′15″ +00′00″
9 092 ROU Eduard Michael GROSU NIP 4h10′15″ +00′00″
10 126 SLO Gašper KATRAŠNIK ADR 4h10′15″ +00′00″
11 133 SUI Lukas JAUN TRA 4h10′15″ +00′00″
12 085 SUI Dylan PAGE CJR 4h10′15″ +00′00″
13 101 CAN Guillaume BOIVIN ICA 4h10′15″ +00′00″
14 048 KAZ Ruslan TLEUBAYEV AST 4h10′15″ +00′00″
15 025 ITA Sacha MODOLO UAD 4h10′15″ +00′00″
16 192 RUS Ivan BALYKIN TRK 4h10′15″ +00′00″
17 185 ITA Davide MUCELLI MKT 4h10′15″ +00′00″
18 011 ITA Vincenzo NIBALI TBM 4h10′15″ +00′00″
18 011 DEN Niklas EG 4h10′15″ +00′00″
19 105 AUS Jason LOWNDES ICA 4h10′15″ +00′00″
20 122 ITA Andrea BORSO ADR 4h10′15″ +00′00″
21 194 TUR Ahmet ORKEN TRK 4h10′15″ +00′00″
22 038 NED Boy VAN POPPEL TFS 4h10′15″ +00′00″
23 138 SUI Roland THALMANN TRA 4h10′15″ +00′00″
24 018 BLR Kanstantsin SIUTSOU TBM 4h10′15″ +00′00″
25 116 NED Martijn VERSCHOOR TNN 4h10′15″ +00′00″
26 137 SUI Colin Chris STÜSSI TRA 4h10′15″ +00′00″
27 083 ESP Luis Guillermo MAS BONET CJR 4h10′15″ +00′00″
28 078 ITA Paolo SIMION BRD 4h10′15″ +00′00″
29 097 ITA Riccardo STACCHIOTTI NIP 4h10′15″ +00′00″
30 153 UKR Mykhaylo KONONENKO KLS 4h10′15″ +00′00″
31 022 ITA Roberto FERRARI UAD 4h10′15″ +00′00″
32 147 COL Oscar Eduardo SANCHEZ GUARIN BSM 4h10′15″ +00′00″
33 102 ESP José Manuel DÍAZ ICA 4h10′15″ +00′00″
34 043 DEN Jesper HANSEN AST 4h10′22″ +00′07″
35 063 RUS Artem NYCH GAZ 4h10′22″ +00′07″
36 132 SUI Jonathan FUMEAUX TRA 4h10′22″ +00′07″
37 156 UKR Oleksandr PREVAR KLS 4h10′22″ +00′07″
38 174 ITA Antonio DI SANTE GME 4h10′22″ +00′07″
39 053 CZE Jan HIRT CCC 4h10′22″ +00′07″
40 052 AUT Felix GROSSSCHARTNER CCC 4h10′22″ +00′07″
41 003 AUT Markus EIBEGGER RSW 4h10′22″ +00′07″
41 003 JPN Yukiya ARASHIRO 4h10′22″ +00′07″
42 001 CRO Matija KVASINA RSW 4h10′22″ +00′07″
42 001 SLO Domen NOVAK 4h10′22″ +00′07″
43 152 UKR Vitaliy BUTS KLS 4h10′22″ +00′07″
44 193 ITA Luca CHIRICO TRK 4h10′22″ +00′07″
45 046 KAZ Bakhtiyar KOZHATAYEV AST 4h10′22″ +00′07″
46 082 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 4h10′22″ +00′07″
47 107 CZE Daniel TUREK ICA 4h10′22″ +00′07″
48 087 ESP Jaime ROSON GARCIA CJR 4h10′22″ +00′07″
49 142 ECU Jonathan CAICEDO CEPEDA BSM 4h10′22″ +00′07″
50 158 UKR Andriy VASYLYUK KLS 4h10′22″ +00′07″
51 191 TUR Ahmet AKDILEK TRK 4h10′22″ +00′07″
52 146 COL Daniel Andres ROZO VELEZ BSM 4h10′22″ +00′07″
53 127 SLO Gorazd PER ADR 4h10′22″ +00′07″
54 074 ITA Giulio CICCONE BRD 4h10′22″ +00′07″
55 027 SLO Jan POLANC UAD 4h10′22″ +00′07″
56 055 POL Lukasz OWSIAN CCC 4h10′22″ +00′07″
57 012 ITA Manuele BOARO TBM 4h10′22″ +00′07″
57 012 ITA Giacomo NIZZOLO 4h10′22″ +00′07″
58 164 GBR Nathan DRAPER WGN 4h10′22″ +00′07″
59 172 ITA Francesco CANEPA GME 4h10′22″ +00′07″
60 112 ITA Andrea PERON TNN 4h10′22″ +00′07″
61 167 GBR Michael THOMPSON WGN 4h10′22″ +00′07″
62 181 CRO Emanuel KISERLOVSKI MKT 4h10′22″ +00′07″
63 123 SLO Gregor GAZVODA ADR 4h10′22″ +00′07″
64 136 SUI Matthias REUTIMANN TRA 4h10′22″ +00′07″
65 186 ITA Matteo RABOTTINI MKT 4h10′22″ +00′07″
66 165 GBR James KNOX WGN 4h10′22″ +00′07″
67 124 SLO Jure GOLCER ADR 4h10′22″ +00′07″
68 028 ITA Edward RAVASI UAD 4h10′22″ +00′07″
69 173 ITA Leonardo CANEPA GME 4h10′22″ +00′07″
70 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 4h10′22″ +00′07″
71 182 CRO Mateo FRANKOVIC MKT 4h10′22″ +00′07″
72 045 NOR Truls KORSÆTH AST 4h10′22″ +00′07″
73 114 FRA Charles PLANET TNN 4h10′22″ +00′07″
74 068 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 4h10′22″ +00′07″
75 117 AUS Fabio CALABRIA TNN 4h10′22″ +00′07″
76 004 GER Johannes SCHINNAGEL RSW 4h10′22″ +00′07″
76 004 ITA Niccolo BONIFAZIO 4h10′22″ +00′07″
77 111 ESP Javier MEGIAS LEAL TNN 4h10′22″ +00′07″
78 058 CZE Michal SCHLEGEL CCC 4h10′22″ +00′07″
79 081 ESP Alex ARANBURU DEBA CJR 4h10′22″ +00′07″
80 075 ITA Mirco MAESTRI BRD 4h10′22″ +00′07″
81 093 JPN Yuma KOISHI NIP 4h10′22″ +00′07″
82 042 KAZ Dmitriy GRUZDEV AST 4h10′22″ +00′07″
83 056 POL Leszek PLUCINSKI CCC 4h10′22″ +00′07″
84 034 LUX Laurent DIDIER TFS 4h10′22″ +00′07″
85 187 SLO Uroš REPŠE MKT 4h10′22″ +00′07″
86 057 BLR Branislau SAMOILAU CCC 4h10′22″ +00′07″
87 143 COL Aristobulo CALA CALA BSM 4h10′22″ +00′07″
88 113 ESP David LOZANO RIBA TNN 4h10′22″ +00′07″
89 134 SUI Pirmin LANG TRA 4h10′22″ +00′07″
90 061 RUS Artur ERSHOV GAZ 4h10′22″ +00′07″
91 051 POL Marcin BIALOBLOCKI CCC 4h10′22″ +00′07″
92 157 ESP Llibert SENDROS JUVE KLS 4h10′22″ +00′07″
93 032 FRA Julien BERNARD TFS 4h10′22″ +00′07″
94 103 ISR Roy GOLDSTEIN ICA 4h10′22″ +00′07″
95 094 JPN Kazushige KUBOKI NIP 4h10′22″ +00′07″
96 013 ESP Javier MORENO BAZAN TBM 4h10′22″ +00′07″
96 013 JPN Fumiyuki BEPPU 4h10′22″ +00′07″
97 017 ITA Franco PELLIZOTTI TBM 4h10′22″ +00′07″
97 017 ITA Gianluca BRAMBILLA 4h10′22″ +00′07″
98 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 4h10′22″ +00′07″
99 016 SLO Domen NOVAK TBM 4h10′22″ +00′07″
99 016 ITA Eugenio ALAFACI 4h10′22″ +00′07″
100 005 AUT Stephan RABITSCH RSW 4h10′22″ +00′07″
100 005 SLO Matej MOHORIC 4h10′22″ +00′07″
101 023 ITA Andrea GUARDINI UAD 4h10′22″ +00′07″
102 115 FIN Joonas HENTTALA TNN 4h10′22″ +00′07″
103 106 ISR Guy SAGIV ICA 4h10′22″ +00′07″
104 065 RUS Aleksei RYBALKIN GAZ 4h10′22″ +00′07″
105 135 SUI Damian LÜSCHER TRA 4h10′22″ +00′07″
106 041 KAZ Daniil FOMINYKH AST 4h10′22″ +00′07″
107 155 UKR Oleksandr POLIVODA KLS 4h10′37″ +00′22″
108 195 TUR Feritcan SAMLI TRK 4h10′37″ +00′22″
109 196 TUR Mustafa SAYAR TRK 4h10′37″ +00′22″
110 154 UKR Sergiy LAGKUTI KLS 4h10′37″ +00′22″
111 125 SLO Žiga GROŠELJ ADR 4h10′37″ +00′22″
112 118 AUS Christopher WILLIAMS TNN 4h10′37″ +00′22″
113 162 GBR Etienne GEORGI WGN 4h10′37″ +00′22″
114 131 SUI Valentin BAILLIFARD TRA 4h10′37″ +00′22″
115 188 ITA Gianfranco Raffaele VISCONTI MKT 4h10′37″ +00′22″
116 161 GBR Ashley DENNIS WGN 4h10′37″ +00′22″
117 151 UKR Andrii BRATASHCHUK KLS 4h10′37″ +00′22″
118 008 AUT Riccardo ZOIDL RSW 4h10′37″ +00′22″
119 104 MEX Luis Enrique LEMUS DAVILA ICA 4h10′37″ +00′22″
120 015 ITA Valerio AGNOLI TBM 4h10′37″ +00′22″
120 015 NZL Alex FRAME 4h10′37″ +00′22″
121 062 RUS Sergey LAGUTIN GAZ 4h10′48″ +00′33″
122 033 ITA Marco COLEDAN TFS 4h10′48″ +00′33″
123 178 ITA Marco TIZZA GME 4h10′50″ +00′35″
124 044 KAZ Arman KAMYSHEV AST 4h10′50″ +00′35″
125 073 ITA Nicola BOEM BRD 4h10′56″ +00′41″
126 076 ITA Lorenzo ROTA BRD 4h10′56″ +00′41″
127 148 COL Juan Sebastian TAMAYO MARTINEZ BSM 4h11′02″ +00′47″
128 071 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 4h11′02″ +00′47″
129 036 SUI Gregory RAST TFS 4h11′02″ +00′47″
130 064 RUS Anton VOROBYEV GAZ 4h11′09″ +00′54″
131 067 RUS Evgeny SHALUNOV GAZ 4h11′17″ +01′02″
132 108 NED Dennis VAN WINDEN ICA 4h11′26″ +01′11″
133 096 ITA Nicolas MARINI NIP 4h11′31″ +01′16″
134 163 GBR Samuel HARRISON WGN 4h11′31″ +01′16″
135 072 ITA Enrico BARBIN BRD 4h11′57″ +01′42″
136 037 USA Kiel REIJNEN TFS 4h14′04″ +03′49″
137 183 CRO David JABUKA MKT 4h15′05″ +04′50″
138 177 ITA Antonio PARRINELLO GME 4h17′31″ +07′16″
139 084 USA Justin OIEN CJR 4h17′31″ +07′16″
140 171 ITA Adriano BROGI GME 4h17′31″ +07′16″
141 176 ITA Davide PACCHIARDO GME 4h17′31″ +07′16″
142 088 ESP Diego RUBIO HERNANDEZ CJR 4h18′05″ +07′50″
143 086 POR Rafael REIS CJR 4h18′05″ +07′50″
Nisu završili
# Br. Vozač Tim
1 141 COL Carlos Andres BECERRA ALARCON BSM
Nisu započeli
# Br. Vozač Tim
1 021 CRO Kristijan ĐURASEK UAD
Sprint - Novi Vinodolski - 8,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 092 ROU Eduard Michael GROSU NIP 5
2 163 GBR Samuel HARRISON WGN 3
3 191 TUR Ahmet AKDILEK TRK 1
Sprint - Buzet - 105,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 107 CZE Daniel TUREK ICA 5
2 004 GER Johannes SCHINNAGEL RSW 3
2 004 ITA Niccolo BONIFAZIO 3
3 095 ITA Alan MARANGONI NIP 1
Finish - Umag - 170,8 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 077 ITA Nicola RUFFONI BRD 25
2 047 ITA Riccardo MINALI AST 20
3 066 RUS Ivan SAVITCKII GAZ 16
4 091 ITA Marco CANOLA NIP 14
5 128 SRB Dusan RAJOVIC ADR 12
6 095 ITA Alan MARANGONI NIP 10
7 002 BLR Kanstantsin SUITSOU 9
7 002 AUT Daniel AUER RSW 9
8 035 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 8
9 092 ROU Eduard Michael GROSU NIP 7
10 126 SLO Gašper KATRAŠNIK ADR 6
11 133 SUI Lukas JAUN TRA 5
12 085 SUI Dylan PAGE CJR 4
13 101 CAN Guillaume BOIVIN ICA 3
14 048 KAZ Ruslan TLEUBAYEV AST 2
15 025 ITA Sacha MODOLO UAD 1
KoM 2nd cat. - Tunel Učka - 76,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 174 ITA Antonio DI SANTE GME 6
2 095 ITA Alan MARANGONI NIP 4
3 004 GER Johannes SCHINNAGEL RSW 2
3 004 ITA Niccolo BONIFAZIO 2
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 NIP ITA NIPPO - Vini Fantini 12h30′45″ +00′00″
2 ADR SLO Adria Mobil 12h30′45″ +00′00″
3 TRA SUI Roth - Akros 12h30′45″ +00′00″
4 ICA ISR Israel Cycling Academy 12h30′45″ +00′00″
5 AST KAZ Astana Pro Team 12h30′52″ +00′07″
6 TRK TUR Torku Şekerspor 12h30′52″ +00′07″
7 BRD ITA Bardiani CSF 12h30′52″ +00′07″
8 CJR ESP Caja Rural - Seguros RGA 12h30′52″ +00′07″
9 TBM BRN Bahrain - Merida 12h30′52″ +00′07″
10 UAD UAE UAE Team Emirates 12h30′52″ +00′07″
11 TFS USA Trek - Segafredo 12h30′52″ +00′07″
12 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 12h30′59″ +00′14″
13 KLS UKR Kolss Cycling Team 12h30′59″ +00′14″
14 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 12h30′59″ +00′14″
15 BSM COL Bicicletas Strongman 12h30′59″ +00′14″
16 MKT CRO Meridiana Kamen Team 12h30′59″ +00′14″
17 TNN USA Team Novo Nordisk 12h30′59″ +00′14″
18 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 12h31′06″ +00′21″
19 GME ITA GM Europa Ovini 12h31′06″ +00′21″
20 WGN GBR Team Wiggins 12h31′06″ +00′21″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 011 ITA Vincenzo NIBALI TBM 18h13′38″ +00′00″
1 011 DEN Niklas EG 18h13′38″ +00′00″
2 087 ESP Jaime ROSON GARCIA CJR 18h13′40″ +00′02″
3 053 CZE Jan HIRT CCC 18h13′49″ +00′11″
4 018 BLR Kanstantsin SIUTSOU TBM 18h13′53″ +00′15″
5 052 AUT Felix GROSSSCHARTNER CCC 18h13′55″ +00′17″
6 147 COL Oscar Eduardo SANCHEZ GUARIN BSM 18h14′05″ +00′27″
7 027 SLO Jan POLANC UAD 18h14′07″ +00′29″
8 165 GBR James KNOX WGN 18h14′12″ +00′34″
9 057 BLR Branislau SAMOILAU CCC 18h14′12″ +00′34″
10 058 CZE Michal SCHLEGEL CCC 18h14′12″ +00′34″
11 082 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 18h14′20″ +00′42″
12 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 18h14′23″ +00′45″
13 063 RUS Artem NYCH GAZ 18h14′23″ +00′45″
14 065 RUS Aleksei RYBALKIN GAZ 18h14′23″ +00′45″
15 043 DEN Jesper HANSEN AST 18h14′30″ +00′52″
16 091 ITA Marco CANOLA NIP 18h14′40″ +01′02″
17 138 SUI Roland THALMANN TRA 18h14′40″ +01′02″
18 001 CRO Matija KVASINA RSW 18h14′47″ +01′09″
18 001 SLO Domen NOVAK 18h14′47″ +01′09″
19 142 ECU Jonathan CAICEDO CEPEDA BSM 18h14′47″ +01′09″
20 055 POL Lukasz OWSIAN CCC 18h14′47″ +01′09″
21 074 ITA Giulio CICCONE BRD 18h14′47″ +01′09″
22 046 KAZ Bakhtiyar KOZHATAYEV AST 18h14′47″ +01′09″
23 111 ESP Javier MEGIAS LEAL TNN 18h14′47″ +01′09″
24 083 ESP Luis Guillermo MAS BONET CJR 18h14′58″ +01′20″
25 132 SUI Jonathan FUMEAUX TRA 18h15′17″ +01′39″
26 102 ESP José Manuel DÍAZ ICA 18h15′18″ +01′40″
27 124 SLO Jure GOLCER ADR 18h15′25″ +01′47″
28 056 POL Leszek PLUCINSKI CCC 18h15′27″ +01′49″
29 034 LUX Laurent DIDIER TFS 18h15′35″ +01′57″
30 137 SUI Colin Chris STÜSSI TRA 18h15′49″ +02′11″
31 181 CRO Emanuel KISERLOVSKI MKT 18h15′52″ +02′14″
32 003 AUT Markus EIBEGGER RSW 18h15′52″ +02′14″
32 003 JPN Yukiya ARASHIRO 18h15′52″ +02′14″
33 146 COL Daniel Andres ROZO VELEZ BSM 18h15′56″ +02′18″
34 158 UKR Andriy VASYLYUK KLS 18h15′56″ +02′18″
35 107 CZE Daniel TUREK ICA 18h16′37″ +02′59″
36 032 FRA Julien BERNARD TFS 18h16′49″ +03′11″
37 186 ITA Matteo RABOTTINI MKT 18h16′52″ +03′14″
38 174 ITA Antonio DI SANTE GME 18h16′54″ +03′16″
39 157 ESP Llibert SENDROS JUVE KLS 18h16′54″ +03′16″
40 005 AUT Stephan RABITSCH RSW 18h16′56″ +03′18″
40 005 SLO Matej MOHORIC 18h16′56″ +03′18″
41 152 UKR Vitaliy BUTS KLS 18h17′09″ +03′31″
42 008 AUT Riccardo ZOIDL RSW 18h17′10″ +03′32″
43 131 SUI Valentin BAILLIFARD TRA 18h17′21″ +03′43″
44 067 RUS Evgeny SHALUNOV GAZ 18h17′30″ +03′52″
45 068 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 18h17′48″ +04′10″
46 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 18h17′50″ +04′12″
47 194 TUR Ahmet ORKEN TRK 18h17′51″ +04′13″
48 193 ITA Luca CHIRICO TRK 18h17′51″ +04′13″
49 135 SUI Damian LÜSCHER TRA 18h17′51″ +04′13″
50 017 ITA Franco PELLIZOTTI TBM 18h17′51″ +04′13″
50 017 ITA Gianluca BRAMBILLA 18h17′51″ +04′13″
51 013 ESP Javier MORENO BAZAN TBM 18h17′51″ +04′13″
51 013 JPN Fumiyuki BEPPU 18h17′51″ +04′13″
52 104 MEX Luis Enrique LEMUS DAVILA ICA 18h18′28″ +04′50″
53 041 KAZ Daniil FOMINYKH AST 18h18′43″ +05′05″
54 081 ESP Alex ARANBURU DEBA CJR 18h19′07″ +05′29″
55 143 COL Aristobulo CALA CALA BSM 18h19′21″ +05′43″
56 113 ESP David LOZANO RIBA TNN 18h19′24″ +05′46″
57 151 UKR Andrii BRATASHCHUK KLS 18h19′39″ +06′01″
58 182 CRO Mateo FRANKOVIC MKT 18h19′47″ +06′09″
59 153 UKR Mykhaylo KONONENKO KLS 18h19′50″ +06′12″
60 196 TUR Mustafa SAYAR TRK 18h20′07″ +06′29″
61 178 ITA Marco TIZZA GME 18h20′08″ +06′30″
62 015 ITA Valerio AGNOLI TBM 18h20′12″ +06′34″
62 015 NZL Alex FRAME 18h20′12″ +06′34″
63 156 UKR Oleksandr PREVAR KLS 18h20′23″ +06′45″
64 185 ITA Davide MUCELLI MKT 18h21′19″ +07′41″
65 072 ITA Enrico BARBIN BRD 18h21′44″ +08′06″
66 173 ITA Leonardo CANEPA GME 18h21′56″ +08′18″
67 028 ITA Edward RAVASI UAD 18h21′59″ +08′21″
68 115 FIN Joonas HENTTALA TNN 18h22′27″ +08′49″
69 093 JPN Yuma KOISHI NIP 18h22′27″ +08′49″
70 125 SLO Žiga GROŠELJ ADR 18h22′57″ +09′19″
71 035 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 18h23′16″ +09′38″
72 066 RUS Ivan SAVITCKII GAZ 18h23′18″ +09′40″
73 048 KAZ Ruslan TLEUBAYEV AST 18h23′22″ +09′44″
74 004 GER Johannes SCHINNAGEL RSW 18h23′27″ +09′49″
74 004 ITA Niccolo BONIFAZIO 18h23′27″ +09′49″
75 112 ITA Andrea PERON TNN 18h23′29″ +09′51″
76 114 FRA Charles PLANET TNN 18h23′29″ +09′51″
77 167 GBR Michael THOMPSON WGN 18h23′29″ +09′51″
78 103 ISR Roy GOLDSTEIN ICA 18h23′29″ +09′51″
79 117 AUS Fabio CALABRIA TNN 18h23′29″ +09′51″
80 042 KAZ Dmitriy GRUZDEV AST 18h23′29″ +09′51″
81 075 ITA Mirco MAESTRI BRD 18h23′29″ +09′51″
82 044 KAZ Arman KAMYSHEV AST 18h23′57″ +10′19″
83 187 SLO Uroš REPŠE MKT 18h23′58″ +10′20″
84 036 SUI Gregory RAST TFS 18h24′09″ +10′31″
85 108 NED Dennis VAN WINDEN ICA 18h24′33″ +10′55″
86 037 USA Kiel REIJNEN TFS 18h24′38″ +11′00″
87 076 ITA Lorenzo ROTA BRD 18h24′54″ +11′16″
88 172 ITA Francesco CANEPA GME 18h26′01″ +12′23″
89 061 RUS Artur ERSHOV GAZ 18h26′01″ +12′23″
90 051 POL Marcin BIALOBLOCKI CCC 18h26′01″ +12′23″
91 161 GBR Ashley DENNIS WGN 18h26′16″ +12′38″
92 162 GBR Etienne GEORGI WGN 18h26′16″ +12′38″
93 062 RUS Sergey LAGUTIN GAZ 18h26′27″ +12′49″
94 126 SLO Gašper KATRAŠNIK ADR 18h26′39″ +13′01″
95 133 SUI Lukas JAUN TRA 18h26′39″ +13′01″
96 012 ITA Manuele BOARO TBM 18h26′46″ +13′08″
96 012 ITA Giacomo NIZZOLO 18h26′46″ +13′08″
97 164 GBR Nathan DRAPER WGN 18h26′46″ +13′08″
98 106 ISR Guy SAGIV ICA 18h26′46″ +13′08″
99 136 SUI Matthias REUTIMANN TRA 18h26′46″ +13′08″
100 016 SLO Domen NOVAK TBM 18h26′46″ +13′08″
100 016 ITA Eugenio ALAFACI 18h26′46″ +13′08″
101 154 UKR Sergiy LAGKUTI KLS 18h27′01″ +13′23″
102 033 ITA Marco COLEDAN TFS 18h27′07″ +13′29″
103 025 ITA Sacha MODOLO UAD 18h27′37″ +13′59″
104 077 ITA Nicola RUFFONI BRD 18h27′55″ +14′17″
105 047 ITA Riccardo MINALI AST 18h28′02″ +14′24″
106 092 ROU Eduard Michael GROSU NIP 18h28′04″ +14′26″
107 085 SUI Dylan PAGE CJR 18h28′15″ +14′37″
108 128 SRB Dusan RAJOVIC ADR 18h28′15″ +14′37″
109 078 ITA Paolo SIMION BRD 18h28′15″ +14′37″
110 002 AUT Daniel AUER RSW 18h28′15″ +14′37″
110 002 BLR Kanstantsin SUITSOU 18h28′15″ +14′37″
111 105 AUS Jason LOWNDES ICA 18h28′15″ +14′37″
112 022 ITA Roberto FERRARI UAD 18h28′15″ +14′37″
113 038 NED Boy VAN POPPEL TFS 18h28′15″ +14′37″
114 101 CAN Guillaume BOIVIN ICA 18h28′15″ +14′37″
115 192 RUS Ivan BALYKIN TRK 18h28′15″ +14′37″
116 097 ITA Riccardo STACCHIOTTI NIP 18h28′15″ +14′37″
117 127 SLO Gorazd PER ADR 18h28′22″ +14′44″
118 045 NOR Truls KORSÆTH AST 18h28′22″ +14′44″
119 073 ITA Nicola BOEM BRD 18h28′33″ +14′55″
120 116 NED Martijn VERSCHOOR TNN 18h28′35″ +14′57″
121 071 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 18h29′02″ +15′24″
122 123 SLO Gregor GAZVODA ADR 18h29′18″ +15′40″
123 096 ITA Nicolas MARINI NIP 18h29′27″ +15′49″
124 155 UKR Oleksandr POLIVODA KLS 18h29′33″ +15′55″
125 188 ITA Gianfranco Raffaele VISCONTI MKT 18h29′33″ +15′55″
126 176 ITA Davide PACCHIARDO GME 18h29′42″ +16′04″
127 163 GBR Samuel HARRISON WGN 18h30′25″ +16′47″
128 122 ITA Andrea BORSO ADR 18h30′28″ +16′50″
129 095 ITA Alan MARANGONI NIP 18h30′35″ +16′57″
130 177 ITA Antonio PARRINELLO GME 18h30′38″ +17′00″
131 183 CRO David JABUKA MKT 18h30′44″ +17′06″
132 134 SUI Pirmin LANG TRA 18h30′52″ +17′14″
133 023 ITA Andrea GUARDINI UAD 18h30′54″ +17′16″
134 094 JPN Kazushige KUBOKI NIP 18h30′54″ +17′16″
135 118 AUS Christopher WILLIAMS TNN 18h31′09″ +17′31″
136 088 ESP Diego RUBIO HERNANDEZ CJR 18h31′12″ +17′34″
137 191 TUR Ahmet AKDILEK TRK 18h31′23″ +17′45″
138 064 RUS Anton VOROBYEV GAZ 18h31′38″ +18′00″
139 148 COL Juan Sebastian TAMAYO MARTINEZ BSM 18h32′17″ +18′39″
140 171 ITA Adriano BROGI GME 18h34′45″ +21′07″
141 086 POR Rafael REIS CJR 18h36′05″ +22′27″
142 195 TUR Feritcan SAMLI TRK 18h37′06″ +23′28″
143 084 USA Justin OIEN CJR 18h39′03″ +25′25″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 077 ITA Nicola RUFFONI BRD 53
2 047 ITA Riccardo MINALI AST 51
3 092 ROU Eduard Michael GROSU NIP 47
4 035 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 40
5 091 ITA Marco CANOLA NIP 32
6 066 RUS Ivan SAVITCKII GAZ 31
7 025 ITA Sacha MODOLO UAD 26
8 096 ITA Nicolas MARINI NIP 22
9 085 SUI Dylan PAGE CJR 21
10 087 ESP Jaime ROSON GARCIA CJR 20
11 128 SRB Dusan RAJOVIC ADR 18
12 002 AUT Daniel AUER RSW 17
12 002 BLR Kanstantsin SUITSOU 17
13 011 ITA Vincenzo NIBALI TBM 16
13 011 DEN Niklas EG 16
14 194 TUR Ahmet ORKEN TRK 16
15 053 CZE Jan HIRT CCC 14
16 052 AUT Felix GROSSSCHARTNER CCC 12
17 116 NED Martijn VERSCHOOR TNN 11
18 095 ITA Alan MARANGONI NIP 11
19 018 BLR Kanstantsin SIUTSOU TBM 10
20 022 ITA Roberto FERRARI UAD 10
21 107 CZE Daniel TUREK ICA 8
22 033 ITA Marco COLEDAN TFS 8
23 027 SLO Jan POLANC UAD 8
24 101 CAN Guillaume BOIVIN ICA 8
25 057 BLR Branislau SAMOILAU CCC 7
26 171 ITA Adriano BROGI GME 6
27 165 GBR James KNOX WGN 6
28 126 SLO Gašper KATRAŠNIK ADR 6
29 105 AUS Jason LOWNDES ICA 6
30 178 ITA Marco TIZZA GME 5
31 064 RUS Anton VOROBYEV GAZ 5
32 058 CZE Michal SCHLEGEL CCC 5
33 133 SUI Lukas JAUN TRA 5
34 068 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 4
35 078 ITA Paolo SIMION BRD 4
36 176 ITA Davide PACCHIARDO GME 4
37 147 COL Oscar Eduardo SANCHEZ GUARIN BSM 3
38 083 ESP Luis Guillermo MAS BONET CJR 3
39 004 GER Johannes SCHINNAGEL RSW 3
39 004 ITA Niccolo BONIFAZIO 3
40 163 GBR Samuel HARRISON WGN 3
41 134 SUI Pirmin LANG TRA 3
42 032 FRA Julien BERNARD TFS 2
43 048 KAZ Ruslan TLEUBAYEV AST 2
44 082 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 1
45 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 1
46 191 TUR Ahmet AKDILEK TRK 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 087 ESP Jaime ROSON GARCIA CJR 19
2 011 DEN Niklas EG 10
2 011 ITA Vincenzo NIBALI TBM 10
3 155 UKR Oleksandr POLIVODA KLS 9
4 053 CZE Jan HIRT CCC 8
5 174 ITA Antonio DI SANTE GME 6
6 152 UKR Vitaliy BUTS KLS 6
7 064 RUS Anton VOROBYEV GAZ 6
8 052 AUT Felix GROSSSCHARTNER CCC 6
9 176 ITA Davide PACCHIARDO GME 6
10 018 BLR Kanstantsin SIUTSOU TBM 4
11 095 ITA Alan MARANGONI NIP 4
12 068 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 3
13 075 ITA Mirco MAESTRI BRD 3
14 027 SLO Jan POLANC UAD 2
15 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 2
16 004 GER Johannes SCHINNAGEL RSW 2
16 004 ITA Niccolo BONIFAZIO 2
17 012 ITA Manuele BOARO TBM 2
17 012 ITA Giacomo NIZZOLO 2
18 033 ITA Marco COLEDAN TFS 2
19 091 ITA Marco CANOLA NIP 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 165 GBR James KNOX WGN 18h14′12″ +00′00″
2 058 CZE Michal SCHLEGEL CCC 18h14′12″ +00′00″
3 063 RUS Artem NYCH GAZ 18h14′23″ +00′11″
4 102 ESP José Manuel DÍAZ ICA 18h15′18″ +01′06″
5 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 18h17′50″ +03′38″
6 135 SUI Damian LÜSCHER TRA 18h17′51″ +03′39″
7 081 ESP Alex ARANBURU DEBA CJR 18h19′07″ +04′55″
8 173 ITA Leonardo CANEPA GME 18h21′56″ +07′44″
9 004 GER Johannes SCHINNAGEL RSW 18h23′27″ +09′15″
9 004 ITA Niccolo BONIFAZIO 18h23′27″ +09′15″
10 167 GBR Michael THOMPSON WGN 18h23′29″ +09′17″
11 076 ITA Lorenzo ROTA BRD 18h24′54″ +10′42″
12 172 ITA Francesco CANEPA GME 18h26′01″ +11′49″
13 161 GBR Ashley DENNIS WGN 18h26′16″ +12′04″
14 162 GBR Etienne GEORGI WGN 18h26′16″ +12′04″
15 126 SLO Gašper KATRAŠNIK ADR 18h26′39″ +12′27″
16 164 GBR Nathan DRAPER WGN 18h26′46″ +12′34″
17 016 SLO Domen NOVAK TBM 18h26′46″ +12′34″
17 016 ITA Eugenio ALAFACI 18h26′46″ +12′34″
18 047 ITA Riccardo MINALI AST 18h28′02″ +13′50″
19 128 SRB Dusan RAJOVIC ADR 18h28′15″ +14′03″
20 127 SLO Gorazd PER ADR 18h28′22″ +14′10″
21 071 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 18h29′02″ +14′50″
22 183 CRO David JABUKA MKT 18h30′44″ +16′32″
23 084 USA Justin OIEN CJR 18h39′03″ +24′51″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 54h41′56″ +00′00″
2 CJR ESP Caja Rural - Seguros RGA 54h42′57″ +01′01″
3 BSM COL Bicicletas Strongman 54h43′04″ +01′08″
4 TRA SUI Roth - Akros 54h44′17″ +02′21″
5 UAD UAE UAE Team Emirates 54h44′18″ +02′22″
6 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 54h44′55″ +02′59″
7 AST KAZ Astana Pro Team 54h45′14″ +03′18″
8 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 54h45′14″ +03′18″
9 TBM BRN Bahrain - Merida 54h45′26″ +03′30″
10 ADR SLO Adria Mobil 54h49′27″ +07′31″
11 MKT CRO Meridiana Kamen Team 54h49′52″ +07′56″
12 KLS UKR Kolss Cycling Team 54h49′52″ +07′56″
13 ICA ISR Israel Cycling Academy 54h49′59″ +08′03″
14 TFS USA Trek - Segafredo 54h50′34″ +08′38″
15 GME ITA GM Europa Ovini 54h50′50″ +08′54″
16 TRK TUR Torku Şekerspor 54h52′55″ +10′59″
17 BRD ITA Bardiani CSF 54h54′51″ +12′55″
18 WGN GBR Team Wiggins 54h55′32″ +13′36″
19 TNN USA Team Novo Nordisk 54h56′31″ +14′35″
20 NIP ITA NIPPO - Vini Fantini 55h02′43″ +20′47″