Tour of Croatia 2017 / Rezultati / Etapa 5

Etapa 5: Poreč - Učka (Poklon)

Datum održavanja: 22.04.2017. Dužina etape: 141 km

Rezultati nakon pete etape

Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
087 ESP Jaime ROSON GARCIA (CJR)
Vrijeme
21h55′17″
Bodovni poredak
Bodovni poredak
077 ITA Nicola RUFFONI (BRD)
Bodovi
53
Poredak brdskih ciljeva
Poredak brdskih ciljeva
087 ESP Jaime ROSON GARCIA (CJR)
Bodovi
45
Najbolji mladi vozač do 23 godine
Najbolji mladi vozač do 23 godine
058 CZE Michal SCHLEGEL (CCC)
Vrijeme
21h56′22″
Najbolja ekipa
CCC POL CCC Sprandi Polkowice
Vrijeme
65h47′45″
Pobjednik etape
087 ESP Jaime ROSON GARCIA (CJR)
Vrijeme
3h41′47″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 087 ESP Jaime ROSON GARCIA CJR 3h41′47″ +00′00″
2 011 ITA Vincenzo NIBALI TBM 3h41′47″ +00′00″
2 011 DEN Niklas EG 3h41′47″ +00′00″
3 053 CZE Jan HIRT CCC 3h41′47″ +00′00″
4 052 AUT Felix GROSSSCHARTNER CCC 3h41′52″ +00′05″
5 027 SLO Jan POLANC UAD 3h41′55″ +00′08″
6 017 ITA Franco PELLIZOTTI TBM 3h42′07″ +00′20″
6 017 ITA Gianluca BRAMBILLA 3h42′07″ +00′20″
7 043 DEN Jesper HANSEN AST 3h42′07″ +00′20″
8 058 CZE Michal SCHLEGEL CCC 3h42′10″ +00′23″
9 018 BLR Kanstantsin SIUTSOU TBM 3h42′10″ +00′23″
10 028 ITA Edward RAVASI UAD 3h42′16″ +00′29″
11 165 GBR James KNOX WGN 3h42′27″ +00′40″
12 008 AUT Riccardo ZOIDL RSW 3h42′30″ +00′43″
13 147 COL Oscar Eduardo SANCHEZ GUARIN BSM 3h42′39″ +00′52″
14 063 RUS Artem NYCH GAZ 3h42′44″ +00′57″
15 065 RUS Aleksei RYBALKIN GAZ 3h42′54″ +01′07″
16 074 ITA Giulio CICCONE BRD 3h43′09″ +01′22″
17 186 ITA Matteo RABOTTINI MKT 3h43′09″ +01′22″
18 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 3h43′09″ +01′22″
19 057 BLR Branislau SAMOILAU CCC 3h43′09″ +01′22″
20 111 ESP Javier MEGIAS LEAL TNN 3h43′24″ +01′37″
21 001 SLO Domen NOVAK 3h43′35″ +01′48″
21 001 CRO Matija KVASINA RSW 3h43′35″ +01′48″
22 076 ITA Lorenzo ROTA BRD 3h43′35″ +01′48″
23 081 ESP Alex ARANBURU DEBA CJR 3h43′37″ +01′50″
24 142 ECU Jonathan CAICEDO CEPEDA BSM 3h43′37″ +01′50″
25 138 SUI Roland THALMANN TRA 3h43′37″ +01′50″
26 102 ESP José Manuel DÍAZ ICA 3h43′37″ +01′50″
27 137 SUI Colin Chris STÜSSI TRA 3h43′37″ +01′50″
28 032 FRA Julien BERNARD TFS 3h44′11″ +02′24″
29 155 UKR Oleksandr POLIVODA KLS 3h44′11″ +02′24″
30 067 RUS Evgeny SHALUNOV GAZ 3h44′11″ +02′24″
31 091 ITA Marco CANOLA NIP 3h45′04″ +03′17″
32 131 SUI Valentin BAILLIFARD TRA 3h45′14″ +03′27″
33 082 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 3h45′14″ +03′27″
34 132 SUI Jonathan FUMEAUX TRA 3h45′14″ +03′27″
35 172 ITA Francesco CANEPA GME 3h45′23″ +03′36″
36 046 KAZ Bakhtiyar KOZHATAYEV AST 3h46′08″ +04′21″
37 013 ESP Javier MORENO BAZAN TBM 3h46′13″ +04′26″
37 013 JPN Fumiyuki BEPPU 3h46′13″ +04′26″
38 157 ESP Llibert SENDROS JUVE KLS 3h46′33″ +04′46″
39 156 UKR Oleksandr PREVAR KLS 3h46′33″ +04′46″
40 003 AUT Markus EIBEGGER RSW 3h46′33″ +04′46″
40 003 JPN Yukiya ARASHIRO 3h46′33″ +04′46″
41 181 CRO Emanuel KISERLOVSKI MKT 3h46′33″ +04′46″
42 185 ITA Davide MUCELLI MKT 3h46′37″ +04′50″
43 124 SLO Jure GOLCER ADR 3h46′57″ +05′10″
44 158 UKR Andriy VASYLYUK KLS 3h47′02″ +05′15″
45 012 ITA Manuele BOARO TBM 3h47′27″ +05′40″
45 012 ITA Giacomo NIZZOLO 3h47′27″ +05′40″
46 178 ITA Marco TIZZA GME 3h47′57″ +06′10″
47 163 GBR Samuel HARRISON WGN 3h49′31″ +07′44″
48 113 ESP David LOZANO RIBA TNN 3h49′45″ +07′58″
49 153 UKR Mykhaylo KONONENKO KLS 3h49′45″ +07′58″
50 034 LUX Laurent DIDIER TFS 3h51′03″ +09′16″
51 152 UKR Vitaliy BUTS KLS 3h51′43″ +09′56″
52 055 POL Lukasz OWSIAN CCC 3h52′50″ +11′03″
53 193 ITA Luca CHIRICO TRK 3h53′07″ +11′20″
54 072 ITA Enrico BARBIN BRD 3h53′07″ +11′20″
55 146 COL Daniel Andres ROZO VELEZ BSM 3h53′38″ +11′51″
56 143 COL Aristobulo CALA CALA BSM 3h53′38″ +11′51″
57 122 ITA Andrea BORSO ADR 3h53′38″ +11′51″
58 107 CZE Daniel TUREK ICA 3h53′38″ +11′51″
59 125 SLO Žiga GROŠELJ ADR 3h53′38″ +11′51″
60 015 ITA Valerio AGNOLI TBM 3h53′38″ +11′51″
60 015 NZL Alex FRAME 3h53′38″ +11′51″
61 196 TUR Mustafa SAYAR TRK 3h53′38″ +11′51″
62 056 POL Leszek PLUCINSKI CCC 3h54′10″ +12′23″
63 042 KAZ Dmitriy GRUZDEV AST 3h54′20″ +12′33″
64 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 3h55′50″ +14′03″
65 176 ITA Davide PACCHIARDO GME 3h55′59″ +14′12″
66 136 SUI Matthias REUTIMANN TRA 3h57′15″ +15′28″
67 051 POL Marcin BIALOBLOCKI CCC 3h57′15″ +15′28″
68 135 SUI Damian LÜSCHER TRA 3h57′15″ +15′28″
69 083 ESP Luis Guillermo MAS BONET CJR 3h58′35″ +16′48″
70 086 POR Rafael REIS CJR 3h58′35″ +16′48″
71 088 ESP Diego RUBIO HERNANDEZ CJR 3h58′35″ +16′48″
72 151 UKR Andrii BRATASHCHUK KLS 3h59′41″ +17′54″
73 066 RUS Ivan SAVITCKII GAZ 4h01′53″ +20′06″
74 061 RUS Artur ERSHOV GAZ 4h01′56″ +20′09″
75 068 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 4h01′56″ +20′09″
76 064 RUS Anton VOROBYEV GAZ 4h01′56″ +20′09″
77 038 NED Boy VAN POPPEL TFS 4h01′56″ +20′09″
78 036 SUI Gregory RAST TFS 4h01′56″ +20′09″
79 005 AUT Stephan RABITSCH RSW 4h01′56″ +20′09″
79 005 SLO Matej MOHORIC 4h01′56″ +20′09″
80 115 FIN Joonas HENTTALA TNN 4h01′56″ +20′09″
81 062 RUS Sergey LAGUTIN GAZ 4h01′56″ +20′09″
82 105 AUS Jason LOWNDES ICA 4h03′39″ +21′52″
83 164 GBR Nathan DRAPER WGN 4h03′39″ +21′52″
84 182 CRO Mateo FRANKOVIC MKT 4h03′39″ +21′52″
85 192 RUS Ivan BALYKIN TRK 4h03′39″ +21′52″
86 106 ISR Guy SAGIV ICA 4h03′39″ +21′52″
87 162 GBR Etienne GEORGI WGN 4h03′39″ +21′52″
88 004 GER Johannes SCHINNAGEL RSW 4h03′39″ +21′52″
88 004 ITA Niccolo BONIFAZIO 4h03′39″ +21′52″
89 114 FRA Charles PLANET TNN 4h03′39″ +21′52″
90 187 SLO Uroš REPŠE MKT 4h03′39″ +21′52″
91 048 KAZ Ruslan TLEUBAYEV AST 4h03′39″ +21′52″
92 133 SUI Lukas JAUN TRA 4h03′39″ +21′52″
93 148 COL Juan Sebastian TAMAYO MARTINEZ BSM 4h03′39″ +21′52″
94 161 GBR Ashley DENNIS WGN 4h03′39″ +21′52″
95 188 ITA Gianfranco Raffaele VISCONTI MKT 4h03′39″ +21′52″
96 126 SLO Gašper KATRAŠNIK ADR 4h03′39″ +21′52″
97 154 UKR Sergiy LAGKUTI KLS 4h03′39″ +21′52″
98 127 SLO Gorazd PER ADR 4h03′39″ +21′52″
99 195 TUR Feritcan SAMLI TRK 4h03′39″ +21′52″
100 173 ITA Leonardo CANEPA GME 4h03′39″ +21′52″
101 123 SLO Gregor GAZVODA ADR 4h03′39″ +21′52″
102 128 SRB Dusan RAJOVIC ADR 4h03′39″ +21′52″
103 101 CAN Guillaume BOIVIN ICA 4h03′39″ +21′52″
104 016 ITA Eugenio ALAFACI 4h03′39″ +21′52″
104 016 SLO Domen NOVAK TBM 4h03′39″ +21′52″
105 037 USA Kiel REIJNEN TFS 4h03′39″ +21′52″
106 174 ITA Antonio DI SANTE GME 4h03′39″ +21′52″
107 108 NED Dennis VAN WINDEN ICA 4h03′39″ +21′52″
108 194 TUR Ahmet ORKEN TRK 4h03′39″ +21′52″
109 033 ITA Marco COLEDAN TFS 4h04′10″ +22′23″
110 092 ROU Eduard Michael GROSU NIP 4h05′10″ +23′23″
111 094 JPN Kazushige KUBOKI NIP 4h05′12″ +23′25″
112 071 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 4h05′24″ +23′37″
113 075 ITA Mirco MAESTRI BRD 4h05′24″ +23′37″
114 095 ITA Alan MARANGONI NIP 4h05′24″ +23′37″
115 177 ITA Antonio PARRINELLO GME 4h05′29″ +23′42″
116 022 ITA Roberto FERRARI UAD 4h05′31″ +23′44″
117 035 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 4h06′38″ +24′51″
118 073 ITA Nicola BOEM BRD 4h06′41″ +24′54″
119 025 ITA Sacha MODOLO UAD 4h06′41″ +24′54″
120 112 ITA Andrea PERON TNN 4h07′08″ +25′21″
121 117 AUS Fabio CALABRIA TNN 4h07′08″ +25′21″
122 023 ITA Andrea GUARDINI UAD 4h07′08″ +25′21″
123 103 ISR Roy GOLDSTEIN ICA 4h07′08″ +25′21″
124 002 AUT Daniel AUER RSW 4h07′08″ +25′21″
124 002 BLR Kanstantsin SUITSOU 4h07′08″ +25′21″
125 183 CRO David JABUKA MKT 4h07′08″ +25′21″
126 118 AUS Christopher WILLIAMS TNN 4h07′08″ +25′21″
127 116 NED Martijn VERSCHOOR TNN 4h07′08″ +25′21″
128 085 SUI Dylan PAGE CJR 4h07′08″ +25′21″
129 104 MEX Luis Enrique LEMUS DAVILA ICA 4h07′08″ +25′21″
130 078 ITA Paolo SIMION BRD 4h07′08″ +25′21″
131 084 USA Justin OIEN CJR 4h07′08″ +25′21″
132 077 ITA Nicola RUFFONI BRD 4h07′08″ +25′21″
133 097 ITA Riccardo STACCHIOTTI NIP 4h07′08″ +25′21″
134 191 TUR Ahmet AKDILEK TRK 4h07′08″ +25′21″
135 171 ITA Adriano BROGI GME 4h07′08″ +25′21″
136 047 ITA Riccardo MINALI AST 4h07′08″ +25′21″
137 093 JPN Yuma KOISHI NIP 4h07′08″ +25′21″
138 041 KAZ Daniil FOMINYKH AST 4h07′08″ +25′21″
139 044 KAZ Arman KAMYSHEV AST 4h07′08″ +25′21″
140 045 NOR Truls KORSÆTH AST 4h07′08″ +25′21″
141 134 SUI Pirmin LANG TRA 4h07′08″ +25′21″
142 167 GBR Michael THOMPSON WGN 4h07′08″ +25′21″
143 096 ITA Nicolas MARINI NIP 4h07′39″ +25′52″
Sprint - Viškovo - 92,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 177 ITA Antonio PARRINELLO GME 5
2 083 ESP Luis Guillermo MAS BONET CJR 3
3 055 POL Lukasz OWSIAN CCC 1
Sprint - Rijeka - 108,7 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 055 POL Lukasz OWSIAN CCC 5
2 083 ESP Luis Guillermo MAS BONET CJR 3
3 177 ITA Antonio PARRINELLO GME 1
Finish - Učka - 141,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 087 ESP Jaime ROSON GARCIA CJR 25
2 011 DEN Niklas EG 20
2 011 ITA Vincenzo NIBALI TBM 20
3 053 CZE Jan HIRT CCC 16
4 052 AUT Felix GROSSSCHARTNER CCC 14
5 027 SLO Jan POLANC UAD 12
6 017 ITA Franco PELLIZOTTI TBM 10
6 017 ITA Gianluca BRAMBILLA 10
7 043 DEN Jesper HANSEN AST 9
8 058 CZE Michal SCHLEGEL CCC 8
9 018 BLR Kanstantsin SIUTSOU TBM 7
10 028 ITA Edward RAVASI UAD 6
11 165 GBR James KNOX WGN 5
12 008 AUT Riccardo ZOIDL RSW 4
13 147 COL Oscar Eduardo SANCHEZ GUARIN BSM 3
14 063 RUS Artem NYCH GAZ 2
15 065 RUS Aleksei RYBALKIN GAZ 1
KoM HC cat. - Učka (Dopo Lavoro) - 64,7 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 083 ESP Luis Guillermo MAS BONET CJR 20
2 055 POL Lukasz OWSIAN CCC 15
3 177 ITA Antonio PARRINELLO GME 10
4 107 CZE Daniel TUREK ICA 8
5 087 ESP Jaime ROSON GARCIA CJR 6
6 015 ITA Valerio AGNOLI TBM 4
6 015 NZL Alex FRAME 4
7 016 SLO Domen NOVAK TBM 3
7 016 ITA Eugenio ALAFACI 3
8 018 BLR Kanstantsin SIUTSOU TBM 2
KoM 3rd cat. - Kastav - 89,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 083 ESP Luis Guillermo MAS BONET CJR 3
2 055 POL Lukasz OWSIAN CCC 2
3 177 ITA Antonio PARRINELLO GME 1
KoM HC cat. / Finish - Učka - 141,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 087 ESP Jaime ROSON GARCIA CJR 20
2 011 ITA Vincenzo NIBALI TBM 15
2 011 DEN Niklas EG 15
3 053 CZE Jan HIRT CCC 10
4 052 AUT Felix GROSSSCHARTNER CCC 8
5 027 SLO Jan POLANC UAD 6
6 017 ITA Gianluca BRAMBILLA 4
6 017 ITA Franco PELLIZOTTI TBM 4
7 043 DEN Jesper HANSEN AST 3
8 058 CZE Michal SCHLEGEL CCC 2
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 11h05′49″ +00′00″
2 TBM BRN Bahrain - Merida 11h06′04″ +00′15″
3 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 11h09′49″ +04′00″
4 CJR ESP Caja Rural - Seguros RGA 11h10′38″ +04′49″
5 TRA SUI Roth - Akros 11h12′28″ +06′39″
6 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 11h12′38″ +06′49″
7 MKT CRO Meridiana Kamen Team 11h16′19″ +10′30″
8 KLS UKR Kolss Cycling Team 11h17′17″ +11′28″
9 BRD ITA Bardiani CSF 11h19′51″ +14′02″
10 BSM COL Bicicletas Strongman 11h19′54″ +14′05″
11 AST KAZ Astana Pro Team 11h22′35″ +16′46″
12 ADR SLO Adria Mobil 11h23′44″ +17′55″
13 WGN GBR Team Wiggins 11h27′48″ +21′59″
14 GME ITA GM Europa Ovini 11h29′19″ +23′30″
15 UAD UAE UAE Team Emirates 11h29′42″ +23′53″
16 TNN USA Team Novo Nordisk 11h35′05″ +29′16″
17 TFS USA Trek - Segafredo 11h37′10″ +31′21″
18 ICA ISR Israel Cycling Academy 11h40′54″ +35′05″
19 TRK TUR Torku Şekerspor 11h50′24″ +44′35″
20 NIP ITA NIPPO - Vini Fantini 11h55′26″ +49′37″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 087 ESP Jaime ROSON GARCIA CJR 21h55′17″ +00′00″
2 011 ITA Vincenzo NIBALI TBM 21h55′19″ +00′02″
2 011 DEN Niklas EG 21h55′19″ +00′02″
3 053 CZE Jan HIRT CCC 21h55′32″ +00′15″
4 052 AUT Felix GROSSSCHARTNER CCC 21h55′47″ +00′30″
5 027 SLO Jan POLANC UAD 21h56′02″ +00′45″
6 018 BLR Kanstantsin SIUTSOU TBM 21h56′03″ +00′46″
7 058 CZE Michal SCHLEGEL CCC 21h56′22″ +01′05″
8 043 DEN Jesper HANSEN AST 21h56′37″ +01′20″
9 165 GBR James KNOX WGN 21h56′39″ +01′22″
10 147 COL Oscar Eduardo SANCHEZ GUARIN BSM 21h56′44″ +01′27″
11 063 RUS Artem NYCH GAZ 21h57′07″ +01′50″
12 065 RUS Aleksei RYBALKIN GAZ 21h57′17″ +02′00″
13 057 BLR Branislau SAMOILAU CCC 21h57′21″ +02′04″
14 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 21h57′32″ +02′15″
15 074 ITA Giulio CICCONE BRD 21h57′56″ +02′39″
16 111 ESP Javier MEGIAS LEAL TNN 21h58′11″ +02′54″
17 138 SUI Roland THALMANN TRA 21h58′17″ +03′00″
18 001 CRO Matija KVASINA RSW 21h58′22″ +03′05″
18 001 SLO Domen NOVAK 21h58′22″ +03′05″
19 142 ECU Jonathan CAICEDO CEPEDA BSM 21h58′24″ +03′07″
20 102 ESP José Manuel DÍAZ ICA 21h58′55″ +03′38″
21 137 SUI Colin Chris STÜSSI TRA 21h59′26″ +04′09″
22 082 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 21h59′34″ +04′17″
23 008 AUT Riccardo ZOIDL RSW 21h59′40″ +04′23″
24 091 ITA Marco CANOLA NIP 21h59′44″ +04′27″
25 017 ITA Franco PELLIZOTTI TBM 21h59′58″ +04′41″
25 017 ITA Gianluca BRAMBILLA 21h59′58″ +04′41″
26 186 ITA Matteo RABOTTINI MKT 22h00′01″ +04′44″
27 132 SUI Jonathan FUMEAUX TRA 22h00′31″ +05′14″
28 046 KAZ Bakhtiyar KOZHATAYEV AST 22h00′55″ +05′38″
29 032 FRA Julien BERNARD TFS 22h01′00″ +05′43″
30 067 RUS Evgeny SHALUNOV GAZ 22h02′01″ +06′44″
31 124 SLO Jure GOLCER ADR 22h02′22″ +07′05″
32 181 CRO Emanuel KISERLOVSKI MKT 22h02′25″ +07′08″
33 003 JPN Yukiya ARASHIRO 22h02′25″ +07′08″
33 003 AUT Markus EIBEGGER RSW 22h02′25″ +07′08″
34 131 SUI Valentin BAILLIFARD TRA 22h02′35″ +07′18″
35 081 ESP Alex ARANBURU DEBA CJR 22h02′44″ +07′27″
36 158 UKR Andriy VASYLYUK KLS 22h02′58″ +07′41″
37 157 ESP Llibert SENDROS JUVE KLS 22h03′27″ +08′10″
38 013 ESP Javier MORENO BAZAN TBM 22h04′04″ +08′47″
38 013 JPN Fumiyuki BEPPU 22h04′04″ +08′47″
39 028 ITA Edward RAVASI UAD 22h04′15″ +08′58″
40 034 LUX Laurent DIDIER TFS 22h06′38″ +11′21″
41 156 UKR Oleksandr PREVAR KLS 22h06′56″ +11′39″
42 055 POL Lukasz OWSIAN CCC 22h07′33″ +12′16″
43 185 ITA Davide MUCELLI MKT 22h07′56″ +12′39″
44 178 ITA Marco TIZZA GME 22h08′05″ +12′48″
45 076 ITA Lorenzo ROTA BRD 22h08′29″ +13′12″
46 152 UKR Vitaliy BUTS KLS 22h08′52″ +13′35″
47 113 ESP David LOZANO RIBA TNN 22h09′09″ +13′52″
48 146 COL Daniel Andres ROZO VELEZ BSM 22h09′34″ +14′17″
49 153 UKR Mykhaylo KONONENKO KLS 22h09′35″ +14′18″
50 056 POL Leszek PLUCINSKI CCC 22h09′37″ +14′20″
51 107 CZE Daniel TUREK ICA 22h10′15″ +14′58″
52 193 ITA Luca CHIRICO TRK 22h10′58″ +15′41″
53 172 ITA Francesco CANEPA GME 22h11′24″ +16′07″
54 143 COL Aristobulo CALA CALA BSM 22h12′59″ +17′42″
55 083 ESP Luis Guillermo MAS BONET CJR 22h13′29″ +18′12″
56 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 22h13′40″ +18′23″
57 155 UKR Oleksandr POLIVODA KLS 22h13′44″ +18′27″
58 196 TUR Mustafa SAYAR TRK 22h13′45″ +18′28″
59 015 ITA Valerio AGNOLI TBM 22h13′50″ +18′33″
59 015 NZL Alex FRAME 22h13′50″ +18′33″
60 012 ITA Giacomo NIZZOLO 22h14′13″ +18′56″
60 012 ITA Manuele BOARO TBM 22h14′13″ +18′56″
61 072 ITA Enrico BARBIN BRD 22h14′51″ +19′34″
62 135 SUI Damian LÜSCHER TRA 22h15′06″ +19′49″
63 125 SLO Žiga GROŠELJ ADR 22h16′35″ +21′18″
64 042 KAZ Dmitriy GRUZDEV AST 22h17′49″ +22′32″
65 005 SLO Matej MOHORIC 22h18′52″ +23′35″
65 005 AUT Stephan RABITSCH RSW 22h18′52″ +23′35″
66 151 UKR Andrii BRATASHCHUK KLS 22h19′20″ +24′03″
67 068 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 22h19′44″ +24′27″
68 163 GBR Samuel HARRISON WGN 22h19′56″ +24′39″
69 174 ITA Antonio DI SANTE GME 22h20′33″ +25′16″
70 194 TUR Ahmet ORKEN TRK 22h21′30″ +26′13″
71 051 POL Marcin BIALOBLOCKI CCC 22h23′16″ +27′59″
72 182 CRO Mateo FRANKOVIC MKT 22h23′26″ +28′09″
73 136 SUI Matthias REUTIMANN TRA 22h24′01″ +28′44″
74 122 ITA Andrea BORSO ADR 22h24′06″ +28′49″
75 115 FIN Joonas HENTTALA TNN 22h24′23″ +29′06″
76 066 RUS Ivan SAVITCKII GAZ 22h25′11″ +29′54″
77 173 ITA Leonardo CANEPA GME 22h25′35″ +30′18″
78 104 MEX Luis Enrique LEMUS DAVILA ICA 22h25′36″ +30′19″
79 176 ITA Davide PACCHIARDO GME 22h25′41″ +30′24″
80 041 KAZ Daniil FOMINYKH AST 22h25′51″ +30′34″
81 036 SUI Gregory RAST TFS 22h26′05″ +30′48″
82 048 KAZ Ruslan TLEUBAYEV AST 22h27′01″ +31′44″
83 004 GER Johannes SCHINNAGEL RSW 22h27′06″ +31′49″
83 004 ITA Niccolo BONIFAZIO 22h27′06″ +31′49″
84 114 FRA Charles PLANET TNN 22h27′08″ +31′51″
85 187 SLO Uroš REPŠE MKT 22h27′37″ +32′20″
86 061 RUS Artur ERSHOV GAZ 22h27′57″ +32′40″
87 108 NED Dennis VAN WINDEN ICA 22h28′12″ +32′55″
88 037 USA Kiel REIJNEN TFS 22h28′17″ +33′00″
89 062 RUS Sergey LAGUTIN GAZ 22h28′23″ +33′06″
90 075 ITA Mirco MAESTRI BRD 22h28′53″ +33′36″
91 093 JPN Yuma KOISHI NIP 22h29′35″ +34′18″
92 088 ESP Diego RUBIO HERNANDEZ CJR 22h29′47″ +34′30″
93 035 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 22h29′54″ +34′37″
94 162 GBR Etienne GEORGI WGN 22h29′55″ +34′38″
95 161 GBR Ashley DENNIS WGN 22h29′55″ +34′38″
96 038 NED Boy VAN POPPEL TFS 22h30′11″ +34′54″
97 126 SLO Gašper KATRAŠNIK ADR 22h30′18″ +35′01″
98 133 SUI Lukas JAUN TRA 22h30′18″ +35′01″
99 164 GBR Nathan DRAPER WGN 22h30′25″ +35′08″
100 106 ISR Guy SAGIV ICA 22h30′25″ +35′08″
101 016 SLO Domen NOVAK TBM 22h30′25″ +35′08″
101 016 ITA Eugenio ALAFACI 22h30′25″ +35′08″
102 112 ITA Andrea PERON TNN 22h30′37″ +35′20″
103 103 ISR Roy GOLDSTEIN ICA 22h30′37″ +35′20″
104 167 GBR Michael THOMPSON WGN 22h30′37″ +35′20″
105 117 AUS Fabio CALABRIA TNN 22h30′37″ +35′20″
106 154 UKR Sergiy LAGKUTI KLS 22h30′40″ +35′23″
107 044 KAZ Arman KAMYSHEV AST 22h31′05″ +35′48″
108 033 ITA Marco COLEDAN TFS 22h31′17″ +36′00″
109 105 AUS Jason LOWNDES ICA 22h31′54″ +36′37″
110 128 SRB Dusan RAJOVIC ADR 22h31′54″ +36′37″
111 101 CAN Guillaume BOIVIN ICA 22h31′54″ +36′37″
112 192 RUS Ivan BALYKIN TRK 22h31′54″ +36′37″
113 127 SLO Gorazd PER ADR 22h32′01″ +36′44″
114 123 SLO Gregor GAZVODA ADR 22h32′57″ +37′40″
115 188 ITA Gianfranco Raffaele VISCONTI MKT 22h33′12″ +37′55″
116 092 ROU Eduard Michael GROSU NIP 22h33′14″ +37′57″
117 064 RUS Anton VOROBYEV GAZ 22h33′34″ +38′17″
118 022 ITA Roberto FERRARI UAD 22h33′46″ +38′29″
119 025 ITA Sacha MODOLO UAD 22h34′18″ +39′01″
120 071 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 22h34′26″ +39′09″
121 086 POR Rafael REIS CJR 22h34′40″ +39′23″
122 077 ITA Nicola RUFFONI BRD 22h35′03″ +39′46″
123 047 ITA Riccardo MINALI AST 22h35′10″ +39′53″
124 073 ITA Nicola BOEM BRD 22h35′14″ +39′57″
125 085 SUI Dylan PAGE CJR 22h35′23″ +40′06″
126 002 AUT Daniel AUER RSW 22h35′23″ +40′06″
126 002 BLR Kanstantsin SUITSOU 22h35′23″ +40′06″
127 078 ITA Paolo SIMION BRD 22h35′23″ +40′06″
128 097 ITA Riccardo STACCHIOTTI NIP 22h35′23″ +40′06″
129 045 NOR Truls KORSÆTH AST 22h35′30″ +40′13″
130 116 NED Martijn VERSCHOOR TNN 22h35′43″ +40′26″
131 148 COL Juan Sebastian TAMAYO MARTINEZ BSM 22h35′56″ +40′39″
132 095 ITA Alan MARANGONI NIP 22h35′59″ +40′42″
133 177 ITA Antonio PARRINELLO GME 22h36′03″ +40′46″
134 094 JPN Kazushige KUBOKI NIP 22h36′06″ +40′49″
135 096 ITA Nicolas MARINI NIP 22h37′06″ +41′49″
136 183 CRO David JABUKA MKT 22h37′52″ +42′35″
137 134 SUI Pirmin LANG TRA 22h38′00″ +42′43″
138 023 ITA Andrea GUARDINI UAD 22h38′02″ +42′45″
139 118 AUS Christopher WILLIAMS TNN 22h38′17″ +43′00″
140 191 TUR Ahmet AKDILEK TRK 22h38′31″ +43′14″
141 195 TUR Feritcan SAMLI TRK 22h40′45″ +45′28″
142 171 ITA Adriano BROGI GME 22h41′53″ +46′36″
143 084 USA Justin OIEN CJR 22h46′11″ +50′54″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 077 ITA Nicola RUFFONI BRD 53
2 047 ITA Riccardo MINALI AST 51
3 092 ROU Eduard Michael GROSU NIP 47
4 087 ESP Jaime ROSON GARCIA CJR 45
5 035 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 40
6 011 DEN Niklas EG 36
6 011 ITA Vincenzo NIBALI TBM 36
7 091 ITA Marco CANOLA NIP 32
8 066 RUS Ivan SAVITCKII GAZ 31
9 053 CZE Jan HIRT CCC 30
10 025 ITA Sacha MODOLO UAD 26
11 052 AUT Felix GROSSSCHARTNER CCC 26
12 096 ITA Nicolas MARINI NIP 22
13 085 SUI Dylan PAGE CJR 21
14 027 SLO Jan POLANC UAD 20
15 128 SRB Dusan RAJOVIC ADR 18
16 018 BLR Kanstantsin SIUTSOU TBM 17
17 002 BLR Kanstantsin SUITSOU 17
17 002 AUT Daniel AUER RSW 17
18 194 TUR Ahmet ORKEN TRK 16
19 058 CZE Michal SCHLEGEL CCC 13
20 165 GBR James KNOX WGN 11
21 116 NED Martijn VERSCHOOR TNN 11
22 095 ITA Alan MARANGONI NIP 11
23 017 ITA Franco PELLIZOTTI TBM 10
23 017 ITA Gianluca BRAMBILLA 10
24 022 ITA Roberto FERRARI UAD 10
25 043 DEN Jesper HANSEN AST 9
26 083 ESP Luis Guillermo MAS BONET CJR 9
27 107 CZE Daniel TUREK ICA 8
28 033 ITA Marco COLEDAN TFS 8
29 101 CAN Guillaume BOIVIN ICA 8
30 057 BLR Branislau SAMOILAU CCC 7
31 055 POL Lukasz OWSIAN CCC 6
32 177 ITA Antonio PARRINELLO GME 6
33 171 ITA Adriano BROGI GME 6
34 147 COL Oscar Eduardo SANCHEZ GUARIN BSM 6
35 028 ITA Edward RAVASI UAD 6
36 126 SLO Gašper KATRAŠNIK ADR 6
37 105 AUS Jason LOWNDES ICA 6
38 178 ITA Marco TIZZA GME 5
39 064 RUS Anton VOROBYEV GAZ 5
40 133 SUI Lukas JAUN TRA 5
41 008 AUT Riccardo ZOIDL RSW 4
42 068 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 4
43 176 ITA Davide PACCHIARDO GME 4
44 078 ITA Paolo SIMION BRD 4
45 163 GBR Samuel HARRISON WGN 3
46 004 GER Johannes SCHINNAGEL RSW 3
46 004 ITA Niccolo BONIFAZIO 3
47 134 SUI Pirmin LANG TRA 3
48 063 RUS Artem NYCH GAZ 2
49 032 FRA Julien BERNARD TFS 2
50 048 KAZ Ruslan TLEUBAYEV AST 2
51 065 RUS Aleksei RYBALKIN GAZ 1
52 082 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 1
53 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 1
54 191 TUR Ahmet AKDILEK TRK 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 087 ESP Jaime ROSON GARCIA CJR 45
2 011 ITA Vincenzo NIBALI TBM 25
2 011 DEN Niklas EG 25
3 083 ESP Luis Guillermo MAS BONET CJR 23
4 053 CZE Jan HIRT CCC 18
5 055 POL Lukasz OWSIAN CCC 17
6 052 AUT Felix GROSSSCHARTNER CCC 14
7 177 ITA Antonio PARRINELLO GME 11
8 155 UKR Oleksandr POLIVODA KLS 9
9 027 SLO Jan POLANC UAD 8
10 107 CZE Daniel TUREK ICA 8
11 152 UKR Vitaliy BUTS KLS 6
12 174 ITA Antonio DI SANTE GME 6
13 064 RUS Anton VOROBYEV GAZ 6
14 018 BLR Kanstantsin SIUTSOU TBM 6
15 176 ITA Davide PACCHIARDO GME 6
16 017 ITA Gianluca BRAMBILLA 4
16 017 ITA Franco PELLIZOTTI TBM 4
17 015 ITA Valerio AGNOLI TBM 4
17 015 NZL Alex FRAME 4
18 095 ITA Alan MARANGONI NIP 4
19 068 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 3
20 043 DEN Jesper HANSEN AST 3
21 075 ITA Mirco MAESTRI BRD 3
22 016 SLO Domen NOVAK TBM 3
22 016 ITA Eugenio ALAFACI 3
23 058 CZE Michal SCHLEGEL CCC 2
24 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 2
25 012 ITA Manuele BOARO TBM 2
25 012 ITA Giacomo NIZZOLO 2
26 004 ITA Niccolo BONIFAZIO 2
26 004 GER Johannes SCHINNAGEL RSW 2
27 033 ITA Marco COLEDAN TFS 2
28 091 ITA Marco CANOLA NIP 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 058 CZE Michal SCHLEGEL CCC 21h56′22″ +00′00″
2 165 GBR James KNOX WGN 21h56′39″ +00′17″
3 063 RUS Artem NYCH GAZ 21h57′07″ +00′45″
4 102 ESP José Manuel DÍAZ ICA 21h58′55″ +02′33″
5 081 ESP Alex ARANBURU DEBA CJR 22h02′44″ +06′22″
6 076 ITA Lorenzo ROTA BRD 22h08′29″ +12′07″
7 172 ITA Francesco CANEPA GME 22h11′24″ +15′02″
8 166 IRL Michael O'LOUGHLIN WGN 22h13′40″ +17′18″
9 135 SUI Damian LÜSCHER TRA 22h15′06″ +18′44″
10 173 ITA Leonardo CANEPA GME 22h25′35″ +29′13″
11 004 ITA Niccolo BONIFAZIO 22h27′06″ +30′44″
11 004 GER Johannes SCHINNAGEL RSW 22h27′06″ +30′44″
12 162 GBR Etienne GEORGI WGN 22h29′55″ +33′33″
13 161 GBR Ashley DENNIS WGN 22h29′55″ +33′33″
14 126 SLO Gašper KATRAŠNIK ADR 22h30′18″ +33′56″
15 164 GBR Nathan DRAPER WGN 22h30′25″ +34′03″
16 016 SLO Domen NOVAK TBM 22h30′25″ +34′03″
16 016 ITA Eugenio ALAFACI 22h30′25″ +34′03″
17 167 GBR Michael THOMPSON WGN 22h30′37″ +34′15″
18 128 SRB Dusan RAJOVIC ADR 22h31′54″ +35′32″
19 127 SLO Gorazd PER ADR 22h32′01″ +35′39″
20 071 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 22h34′26″ +38′04″
21 047 ITA Riccardo MINALI AST 22h35′10″ +38′48″
22 183 CRO David JABUKA MKT 22h37′52″ +41′30″
23 084 USA Justin OIEN CJR 22h46′11″ +49′49″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 65h47′45″ +00′00″
2 TBM BRN Bahrain - Merida 65h51′30″ +03′45″
3 CJR ESP Caja Rural - Seguros RGA 65h53′35″ +05′50″
4 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 65h55′03″ +07′18″
5 TRA SUI Roth - Akros 65h56′45″ +09′00″
6 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 65h57′33″ +09′48″
7 BSM COL Bicicletas Strongman 66h02′58″ +15′13″
8 MKT CRO Meridiana Kamen Team 66h06′11″ +18′26″
9 KLS UKR Kolss Cycling Team 66h07′09″ +19′24″
10 AST KAZ Astana Pro Team 66h07′49″ +20′04″
11 ADR SLO Adria Mobil 66h13′11″ +25′26″
12 UAD UAE UAE Team Emirates 66h14′00″ +26′15″
13 BRD ITA Bardiani CSF 66h14′42″ +26′57″
14 GME ITA GM Europa Ovini 66h20′09″ +32′24″
15 WGN GBR Team Wiggins 66h23′20″ +35′35″
16 TFS USA Trek - Segafredo 66h27′44″ +39′59″
17 ICA ISR Israel Cycling Academy 66h30′53″ +43′08″
18 TNN USA Team Novo Nordisk 66h31′36″ +43′51″
19 TRK TUR Torku Şekerspor 66h43′19″ +55′34″
20 NIP ITA NIPPO - Vini Fantini 66h58′09″ +10′24″