Tour of Croatia 2018 / Rezultati

Ukupni rezultati

Rezultati nakon šeste etape

Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
002 BLR Kanstantsin SUITSOU (TBM)
Vrijeme
26h51′12″
Bodovni poredak
Bodovni poredak
116 ROU Eduard Michael GROSU (NIP)
Bodovi
67
Poredak brdskih ciljeva
Poredak brdskih ciljeva
061 NED Peter KONING (ABS)
Bodovi
35
Najbolji mladi vozač do 23 godine
Najbolji mladi vozač do 23 godine
023 KAZ Yevgeniy GIDICH (AST)
Vrijeme
26h52′13″
Najbolja ekipa
TBM BRN BAHRAIN MERIDA
Vrijeme
80h52′22″
Pobjednik prve etape
004 ITA Niccolo BONIFAZIO (TBM)
Vrijeme
5h45′25″
Pobjednik druge etape
116 ROU Eduard Michael GROSU (NIP)
Vrijeme
5h38′11″
Pobjednik treće etape
002 BLR Kanstantsin SUITSOU (TBM)
Vrijeme
3h51′32″
Pobjednik četvrte etape
135 ITA Alessandro TONELLI (BRD)
Vrijeme
3h56′57″
Pobjednik pete etape
006 ITA Manuele BOARO (TBM)
Vrijeme
4h15′54″
Pobjednik šeste etape
131 ITA Paolo SIMION (BRD)
Vrijeme
3h21′39″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 002 BLR Kanstantsin SUITSOU TBM 26h51′12″ +00′00″
2 083 NED Pieter WEENING RNL 26h51′23″ +00′11″
3 023 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 26h52′13″ +01′01″
4 171 CRO Radoslav ROGINA ADR 26h52′30″ +01′18″
5 011 DEN Niklas EG TFS 26h52′39″ +01′27″
6 064 GBR Daniel PEARSON ABS 26h53′31″ +02′19″
7 057 RUS Artem NYCH GAZ 26h54′39″ +03′27″
8 017 ITA Gianluca BRAMBILLA TFS 26h54′49″ +03′37″
9 031 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 26h55′35″ +04′23″
10 001 SLO Domen NOVAK TBM 26h55′50″ +04′38″
11 187 COL Ruben Dario ACOSTA OSPINA BSM 26h55′53″ +04′41″
12 127 USA Taylor (T.J.) EISENHART HCA 26h57′00″ +05′48″
13 152 SLO Tadej POGACAR LJU 26h57′01″ +05′49″
14 181 COL Johnatan CAÑAVERAL VARGAS BSM 26h58′14″ +07′02″
15 136 ITA Enrico BARBIN BRD 26h58′15″ +07′03″
16 146 CRO Josip RUMAC MKT 27h00′13″ +09′01″
17 107 ESP David LOZANO RIBA TNN 27h01′08″ +09′56″
18 135 ITA Alessandro TONELLI BRD 27h02′16″ +11′04″
19 156 SLO Žiga RUCIGAJ LJU 27h03′10″ +11′58″
20 082 NED Nick VAN DER LIJKE RNL 27h03′55″ +12′43″
21 045 POL Lukasz OWSIAN CCC 27h05′08″ +13′56″
22 022 KAZ Artyom ZAKHAROV AST 27h05′43″ +14′31″
23 027 KAZ Daniil FOMINYKH AST 27h05′56″ +14′44″
24 144 ITA Matteo RABOTTINI MKT 27h06′28″ +15′16″
25 186 COL Oscar Adalberto QUIROZ AYALA BSM 27h07′55″ +16′43″
26 173 SLO Janez BRAJKOVIC ADR 27h08′35″ +17′23″
27 174 SLO Jure GOLCER ADR 27h08′46″ +17′34″
28 183 COL Aristobulo CALA CALA BSM 27h08′50″ +17′38″
29 121 BLR Andrei KRASILNIKAU HCA 27h08′57″ +17′45″
30 111 ITA Simone PONZI NIP 27h09′22″ +18′10″
31 005 SLO Matej MOHORIC TBM 27h09′42″ +18′30″
32 143 CRO Emanuel KISERLOVSKI MKT 27h10′27″ +19′15″
33 006 ITA Manuele BOARO TBM 27h10′30″ +19′18″
34 003 JPN Yukiya ARASHIRO TBM 27h17′31″ +26′19″
35 133 ITA Daniel SAVINI BRD 27h21′30″ +30′18″
36 067 GBR Andrew FENN ABS 27h22′08″ +30′56″
37 044 SLO Jan TRATNIK CCC 27h22′27″ +31′15″
38 185 COL Diego Fernando CANO MALAVER BSM 27h24′50″ +33′38″
39 025 KAZ Zhandos BIZHIGITOV AST 27h25′02″ +33′50″
40 161 ITA Federico ZURLO MST 27h25′20″ +34′08″
41 075 LAT Krists NEILANDS ICA 27h25′37″ +34′25″
42 056 RUS Sergey LAGUTIN GAZ 27h26′00″ +34′48″
43 145 CRO Mateo FRANKOVIC MKT 27h26′31″ +35′19″
44 137 ITA Mirco MAESTRI BRD 27h28′27″ +37′15″
45 073 CAN Guillaume BOIVIN ICA 27h29′20″ +38′08″
46 114 JPN Hayato YOSHIDA NIP 27h29′33″ +38′21″
47 147 CRO Bruno MALTAR MKT 27h29′53″ +38′41″
48 124 SUI Fabian LIENHARD HCA 27h31′50″ +40′38″
49 132 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 27h31′58″ +40′46″
50 052 RUS Igor BOEV GAZ 27h33′09″ +41′57″
51 014 LUX Laurent DIDIER TFS 27h33′26″ +42′14″
52 172 SLO Gorazd PER ADR 27h37′20″ +46′08″
53 101 ITA Andrea PERON TNN 27h37′35″ +46′23″
54 131 ITA Paolo SIMION BRD 27h38′15″ +47′03″
55 092 LUX Alex KIRSCH WVA 27h38′33″ +47′21″
56 157 AUS Benjamin HILL LJU 27h39′03″ +47′51″
57 077 ITA Kristian SBARAGLI ICA 27h39′12″ +48′00″
58 182 COL Eduardo ESTRADA CELIS BSM 27h39′31″ +48′19″
59 043 POL Adrian KUREK CCC 27h39′41″ +48′29″
60 041 POL Pawel BERNAS CCC 27h39′44″ +48′32″
61 091 BEL Ludwig DE WINTER WVA 27h40′21″ +49′09″
62 167 ROU Raul-Antonio SINZA MST 27h40′46″ +49′34″
63 141 CRO Deni BANICEK MKT 27h40′59″ +49′47″
64 021 KAZ Bakhtiyar KOZHATAYEV AST 27h41′00″ +49′48″
65 084 NED Jeroen MEIJERS RNL 27h41′38″ +50′26″
66 117 ITA Damiano CIMA NIP 27h41′58″ +50′46″
67 113 ESP Juan Jose LOBATO DEL VALLE NIP 27h43′15″ +52′03″
68 112 JPN Hiroki NISHIMURA NIP 27h44′37″ +53′25″
69 177 SLO Gregor GAZVODA ADR 27h45′29″ +54′17″
70 071 ISR Roy GOLDSTEIN ICA 27h45′57″ +54′45″
71 085 NED Oscar RIESEBEEK RNL 27h46′02″ +54′50″
72 046 POL Kamil GRADEK CCC 27h46′43″ +55′31″
73 024 ITA Riccardo MINALI AST 27h47′19″ +56′07″
74 047 SLO Marko KUMP CCC 27h47′21″ +56′09″
75 074 ISR Guy SAGIV ICA 27h47′36″ +56′24″
76 162 ROU Vlad-Nicolae DOBRE MST 27h48′10″ +56′58″
77 061 NED Peter KONING ABS 27h49′31″ +58′19″
78 055 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 27h49′39″ +58′27″
79 155 CRO Viktor POTOCKI LJU 27h50′24″ +59′12″
80 076 NOR Sondre ENGER ICA 27h50′45″ +59′33″
81 154 SLO Izidor PENKO LJU 27h50′53″ +59′41″
82 164 ITA Riccardo STACCHIOTTI MST 27h50′55″ +59′43″
83 054 RUS Roman MAIKIN GAZ 27h53′18″ +02′06″
84 106 ITA Umberto POLI TNN 27h53′50″ +02′38″
85 026 KAZ Ruslan TLEUBAYEV AST 27h53′58″ +02′46″
86 176 SLO Jon BOŽIC ADR 27h53′59″ +02′47″
87 066 NED Michel KREDER ABS 27h54′34″ +03′22″
88 151 SLO Žiga JERMAN LJU 27h54′59″ +03′47″
89 134 ITA Andrea GUARDINI BRD 27h55′21″ +04′09″
90 142 CRO David JABUKA MKT 27h56′02″ +04′50″
91 086 NED Sjoerd VAN GINNEKEN RNL 27h56′09″ +04′57″
92 004 ITA Niccolo BONIFAZIO TBM 27h56′12″ +05′00″
93 036 USA Justin OIEN CJR 27h59′01″ +07′49″
94 184 COL William David MUNOZ PEREZ BSM 27h59′25″ +08′13″
95 042 POL Pawel FRANCZAK CCC 28h00′34″ +09′22″
96 094 BEL Ludovic ROBEET WVA 28h00′51″ +09′39″
97 035 FRA Yannis YSSAAD CJR 28h01′00″ +09′48″
98 165 ROU Emil DIMA MST 28h01′34″ +10′22″
99 081 NED Elmar REINDERS RNL 28h01′54″ +10′42″
100 126 USA Miguel BRYON HCA 28h02′23″ +11′11″
101 175 SLO Žiga HORVAT ADR 28h05′08″ +13′56″
102 153 SLO Matic GROSELJ LJU 28h06′22″ +15′10″
103 095 BEL Julien STASSEN WVA 28h06′58″ +15′46″
104 015 NZL Alex FRAME TFS 28h07′40″ +16′28″
105 093 BEL Franklin SIX WVA 28h08′29″ +17′17″
106 087 NED Wouter WIPPERT RNL 28h09′06″ +17′54″
107 116 ROU Eduard Michael GROSU NIP 28h10′52″ +19′40″
108 115 JPN Kohei UCHIMA NIP 28h15′35″ +24′23″
109 166 ITA Mattia MARCELLI MST 28h29′56″ +38′44″
110 163 ITA Nicolas MARINI MST 28h39′33″ +48′21″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 116 ROU Eduard Michael GROSU NIP 67
2 135 ITA Alessandro TONELLI BRD 47
3 002 BLR Kanstantsin SUITSOU TBM 37
4 004 ITA Niccolo BONIFAZIO TBM 37
5 023 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 35
6 137 ITA Mirco MAESTRI BRD 34
7 176 SLO Jon BOŽIC ADR 33
8 024 ITA Riccardo MINALI AST 33
9 083 NED Pieter WEENING RNL 30
10 136 ITA Enrico BARBIN BRD 29
11 124 SUI Fabian LIENHARD HCA 28
12 134 ITA Andrea GUARDINI BRD 27
13 006 ITA Manuele BOARO TBM 25
14 131 ITA Paolo SIMION BRD 25
15 011 DEN Niklas EG TFS 22
16 045 POL Lukasz OWSIAN CCC 22
17 005 SLO Matej MOHORIC TBM 21
18 113 ESP Juan Jose LOBATO DEL VALLE NIP 20
19 064 GBR Daniel PEARSON ABS 19
20 076 NOR Sondre ENGER ICA 19
21 031 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 18
22 171 CRO Radoslav ROGINA ADR 17
23 151 SLO Žiga JERMAN LJU 17
24 044 SLO Jan TRATNIK CCC 16
25 161 ITA Federico ZURLO MST 16
26 047 SLO Marko KUMP CCC 16
27 017 ITA Gianluca BRAMBILLA TFS 15
28 152 SLO Tadej POGACAR LJU 15
29 181 COL Johnatan CAÑAVERAL VARGAS BSM 15
30 092 LUX Alex KIRSCH WVA 15
31 057 RUS Artem NYCH GAZ 11
32 146 CRO Josip RUMAC MKT 11
33 164 ITA Riccardo STACCHIOTTI MST 10
34 187 COL Ruben Dario ACOSTA OSPINA BSM 10
35 156 SLO Žiga RUCIGAJ LJU 10
36 082 NED Nick VAN DER LIJKE RNL 10
37 157 AUS Benjamin HILL LJU 9
38 073 CAN Guillaume BOIVIN ICA 8
39 175 SLO Žiga HORVAT ADR 8
40 043 POL Adrian KUREK CCC 8
41 132 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 7
42 153 SLO Matic GROSELJ LJU 7
43 117 ITA Damiano CIMA NIP 6
44 001 SLO Domen NOVAK TBM 6
45 114 JPN Hayato YOSHIDA NIP 6
46 077 ITA Kristian SBARAGLI ICA 6
47 173 SLO Janez BRAJKOVIC ADR 5
48 106 ITA Umberto POLI TNN 5
49 127 USA Taylor (T.J.) EISENHART HCA 4
50 025 KAZ Zhandos BIZHIGITOV AST 4
51 182 COL Eduardo ESTRADA CELIS BSM 4
52 041 POL Pawel BERNAS CCC 4
53 174 SLO Jure GOLCER ADR 3
54 014 LUX Laurent DIDIER TFS 3
55 165 ROU Emil DIMA MST 3
56 067 GBR Andrew FENN ABS 2
57 111 ITA Simone PONZI NIP 1
58 145 CRO Mateo FRANKOVIC MKT 1
59 141 CRO Deni BANICEK MKT 1
60 177 SLO Gregor GAZVODA ADR 1
61 074 ISR Guy SAGIV ICA 1
62 166 ITA Mattia MARCELLI MST 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 061 NED Peter KONING ABS 35
2 045 POL Lukasz OWSIAN CCC 26
3 002 BLR Kanstantsin SUITSOU TBM 20
4 006 ITA Manuele BOARO TBM 15
5 135 ITA Alessandro TONELLI BRD 15
6 083 NED Pieter WEENING RNL 15
7 181 COL Johnatan CAÑAVERAL VARGAS BSM 12
8 174 SLO Jure GOLCER ADR 12
9 023 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 10
10 165 ROU Emil DIMA MST 9
11 171 CRO Radoslav ROGINA ADR 8
12 082 NED Nick VAN DER LIJKE RNL 7
13 011 DEN Niklas EG TFS 6
14 137 ITA Mirco MAESTRI BRD 5
15 064 GBR Daniel PEARSON ABS 4
16 161 ITA Federico ZURLO MST 4
17 047 SLO Marko KUMP CCC 4
18 176 SLO Jon BOŽIC ADR 4
19 164 ITA Riccardo STACCHIOTTI MST 3
20 017 ITA Gianluca BRAMBILLA TFS 3
21 187 COL Ruben Dario ACOSTA OSPINA BSM 2
22 152 SLO Tadej POGACAR LJU 2
23 014 LUX Laurent DIDIER TFS 2
24 141 CRO Deni BANICEK MKT 2
25 175 SLO Žiga HORVAT ADR 2
26 153 SLO Matic GROSELJ LJU 2
27 183 COL Aristobulo CALA CALA BSM 1
28 114 JPN Hayato YOSHIDA NIP 1
29 124 SUI Fabian LIENHARD HCA 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 023 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 26h52′13″ +00′00″
2 187 COL Ruben Dario ACOSTA OSPINA BSM 26h55′53″ +03′40″
3 152 SLO Tadej POGACAR LJU 26h57′01″ +04′48″
4 181 COL Johnatan CAÑAVERAL VARGAS BSM 26h58′14″ +06′01″
5 133 ITA Daniel SAVINI BRD 27h21′30″ +29′17″
6 132 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 27h31′58″ +39′45″
7 172 SLO Gorazd PER ADR 27h37′20″ +45′07″
8 167 ROU Raul-Antonio SINZA MST 27h40′46″ +48′33″
9 155 CRO Viktor POTOCKI LJU 27h50′24″ +58′11″
10 154 SLO Izidor PENKO LJU 27h50′53″ +58′40″
11 106 ITA Umberto POLI TNN 27h53′50″ +01′37″
12 176 SLO Jon BOŽIC ADR 27h53′59″ +01′46″
13 151 SLO Žiga JERMAN LJU 27h54′59″ +02′46″
14 142 CRO David JABUKA MKT 27h56′02″ +03′49″
15 165 ROU Emil DIMA MST 28h01′34″ +09′21″
16 175 SLO Žiga HORVAT ADR 28h05′08″ +12′55″
17 153 SLO Matic GROSELJ LJU 28h06′22″ +14′09″
18 093 BEL Franklin SIX WVA 28h08′29″ +16′16″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 80h52′22″ +00h00′00″
2 BSM COL Bicicletas Strongman 80h57′39″ +00h05′17″
3 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 81h00′01″ +00h07′39″
4 ADR SLO ADRIA MOBIL 81h09′16″ +00h16′54″
5 RNL NED ROOMPOT NEDERLANDSE LOTERIJ 81h12′23″ +00h20′01″
6 BRD ITA BARDIANI CSF 81h12′40″ +00h20′18″
7 MKT CRO MERIDIANA KAMEN TEAM 81h14′42″ +00h22′20″
8 TFS USA TREK SEGAFREDO 81h18′13″ +00h25′51″
9 CJR ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA 81h30′06″ +00h37′44″
10 LJU SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 81h35′51″ +00h43′29″
11 HCA USA HOLOWESKO CITADEL PB ARAPAHOE RESOURCES 81h37′16″ +00h44′54″
12 GAZ RUS GAZPROM RUSVELO 81h38′54″ +00h46′32″
13 ABS IRL AQUA BLUE SPORT 81h46′12″ +00h53′50″
14 NIP ITA NIPPO VINI FANTINI EUROPA OVINI 81h54′51″ +01h02′29″
15 CCC POL CCC SPRANDI POLKOWICE 82h07′09″ +01h14′47″
16 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 82h22′09″ +01h29′47″
17 TNN USA TEAM NOVO NORDISK 82h31′46″ +01h39′24″
18 MST ROU MsTina Focus 82h38′11″ +01h45′49″
19 WVA BEL WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 83h11′11″ +02h18′49″