Tour of Croatia 2018 / Rezultati / Etapa 1

Etapa 1: Osijek - Koprivnica

Datum održavanja: 17.04.2018. Dužina etape: 227 km

Rezultati nakon prve etape

Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
004 ITA Niccolo BONIFAZIO (TBM)
Vrijeme
5h45′15″
Bodovni poredak
Bodovni poredak
004 ITA Niccolo BONIFAZIO (TBM)
Bodovi
25
Poredak brdskih ciljeva
Poredak brdskih ciljeva
165 ROU Emil DIMA (MST)
Bodovi
6
Najbolji mladi vozač do 23 godine
Najbolji mladi vozač do 23 godine
176 SLO Jon BOŽIC (ADR)
Vrijeme
5h45′16″
Najbolja ekipa
LJU SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM
Vrijeme
17h16′15″
Pobjednik etape
004 ITA Niccolo BONIFAZIO (TBM)
Vrijeme
5h45′25″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 004 ITA Niccolo BONIFAZIO TBM 5h45′25″ +00′00″
2 134 ITA Andrea GUARDINI BRD 5h45′25″ +00′00″
3 116 ROU Eduard Michael GROSU NIP 5h45′25″ +00′00″
4 024 ITA Riccardo MINALI AST 5h45′25″ +00′00″
5 012 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 5h45′25″ +00′00″
6 047 SLO Marko KUMP CCC 5h45′25″ +00′00″
7 122 USA John MURPHY HCA 5h45′25″ +00′00″
8 151 SLO Žiga JERMAN LJU 5h45′25″ +00′00″
9 161 ITA Federico ZURLO MST 5h45′25″ +00′00″
10 097 BEL Jimmy DUQUENNOY WVA 5h45′25″ +00′00″
11 157 AUS Benjamin HILL LJU 5h45′25″ +00′00″
12 005 SLO Matej MOHORIC TBM 5h45′25″ +00′00″
13 175 SLO Žiga HORVAT ADR 5h45′25″ +00′00″
14 076 NOR Sondre ENGER ICA 5h45′25″ +00′00″
15 166 ITA Mattia MARCELLI MST 5h45′25″ +00′00″
16 152 SLO Tadej POGACAR LJU 5h45′25″ +00′00″
17 015 NZL Alex FRAME TFS 5h45′25″ +00′00″
18 126 USA Miguel BRYON HCA 5h45′25″ +00′00″
19 181 COL Johnatan CAÑAVERAL VARGAS BSM 5h45′25″ +00′00″
20 187 COL Ruben Dario ACOSTA OSPINA BSM 5h45′25″ +00′00″
21 055 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 5h45′25″ +00′00″
22 132 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 5h45′25″ +00′00″
23 031 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 5h45′25″ +00′00″
24 146 CRO Josip RUMAC MKT 5h45′25″ +00′00″
25 163 ITA Nicolas MARINI MST 5h45′25″ +00′00″
26 081 NED Elmar REINDERS RNL 5h45′25″ +00′00″
27 034 URU Fabricio FERRARI BARCELO CJR 5h45′25″ +00′00″
28 077 ITA Kristian SBARAGLI ICA 5h45′25″ +00′00″
29 147 CRO Bruno MALTAR MKT 5h45′25″ +00′00″
30 131 ITA Paolo SIMION BRD 5h45′25″ +00′00″
31 053 RUS Sergei SHILOV GAZ 5h45′25″ +00′00″
32 067 GBR Andrew FENN ABS 5h45′25″ +00′00″
33 136 ITA Enrico BARBIN BRD 5h45′25″ +00′00″
34 123 DEN Nicolai Philip Brøchner NIELSEN HCA 5h45′25″ +00′00″
35 156 SLO Žiga RUCIGAJ LJU 5h45′25″ +00′00″
36 105 FRA Charles PLANET TNN 5h45′25″ +00′00″
37 164 ITA Riccardo STACCHIOTTI MST 5h45′25″ +00′00″
38 177 SLO Gregor GAZVODA ADR 5h45′25″ +00′00″
39 172 SLO Gorazd PER ADR 5h45′25″ +00′00″
40 044 SLO Jan TRATNIK CCC 5h45′25″ +00′00″
41 154 SLO Izidor PENKO LJU 5h45′25″ +00′00″
42 033 ESP Julen AMEZQUETA MORENO CJR 5h45′25″ +00′00″
43 026 KAZ Ruslan TLEUBAYEV AST 5h45′25″ +00′00″
44 017 ITA Gianluca BRAMBILLA TFS 5h45′25″ +00′00″
45 155 CRO Viktor POTOCKI LJU 5h45′25″ +00′00″
46 023 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 5h45′25″ +00′00″
47 022 KAZ Artyom ZAKHAROV AST 5h45′25″ +00′00″
48 074 ISR Guy SAGIV ICA 5h45′25″ +00′00″
49 045 POL Lukasz OWSIAN CCC 5h45′25″ +00′00″
50 036 USA Justin OIEN CJR 5h45′25″ +00′00″
51 103 NED Brian KAMSTRA TNN 5h45′25″ +00′00″
52 075 LAT Krists NEILANDS ICA 5h45′25″ +00′00″
53 186 COL Oscar Adalberto QUIROZ AYALA BSM 5h45′25″ +00′00″
54 133 ITA Daniel SAVINI BRD 5h45′25″ +00′00″
55 001 SLO Domen NOVAK TBM 5h45′25″ +00′00″
56 057 RUS Artem NYCH GAZ 5h45′25″ +00′00″
57 171 CRO Radoslav ROGINA ADR 5h45′25″ +00′00″
58 087 NED Wouter WIPPERT RNL 5h45′25″ +00′00″
59 173 SLO Janez BRAJKOVIC ADR 5h45′25″ +00′00″
60 073 CAN Guillaume BOIVIN ICA 5h45′25″ +00′00″
61 143 CRO Emanuel KISERLOVSKI MKT 5h45′25″ +00′00″
62 124 SUI Fabian LIENHARD HCA 5h45′25″ +00′00″
63 003 JPN Yukiya ARASHIRO TBM 5h45′25″ +00′00″
64 006 ITA Manuele BOARO TBM 5h45′25″ +00′00″
65 042 POL Pawel FRANCZAK CCC 5h45′25″ +00′00″
66 035 FRA Yannis YSSAAD CJR 5h45′25″ +00′00″
67 002 BLR Kanstantsin SUITSOU TBM 5h45′25″ +00′00″
68 127 USA Taylor (T.J.) EISENHART HCA 5h45′25″ +00′00″
69 083 NED Pieter WEENING RNL 5h45′25″ +00′00″
70 011 DEN Niklas EG TFS 5h45′25″ +00′00″
71 025 KAZ Zhandos BIZHIGITOV AST 5h45′25″ +00′00″
72 174 SLO Jure GOLCER ADR 5h45′25″ +00′00″
73 185 COL Diego Fernando CANO MALAVER BSM 5h45′25″ +00′00″
74 064 GBR Daniel PEARSON ABS 5h45′25″ +00′00″
75 052 RUS Igor BOEV GAZ 5h45′25″ +00′00″
76 093 BEL Franklin SIX WVA 5h45′25″ +00′00″
77 096 BEL Kenny DEHAES WVA 5h45′25″ +00′00″
78 107 ESP David LOZANO RIBA TNN 5h45′25″ +00′00″
79 032 AUS Nicholas Jack William SCHULTZ CJR 5h45′25″ +00′00″
80 162 ROU Vlad-Nicolae DOBRE MST 5h45′25″ +00′00″
81 176 SLO Jon BOŽIC ADR 5h45′25″ +00′00″
82 056 RUS Sergey LAGUTIN GAZ 5h45′25″ +00′00″
83 182 COL Eduardo ESTRADA CELIS BSM 5h45′25″ +00′00″
84 112 JPN Hiroki NISHIMURA NIP 5h45′25″ +00′00″
85 113 ESP Juan Jose LOBATO DEL VALLE NIP 5h45′25″ +00′00″
86 142 CRO David JABUKA MKT 5h45′25″ +00′00″
87 141 CRO Deni BANICEK MKT 5h45′25″ +00′00″
88 013 JPN Fumiyuki BEPPU TFS 5h45′25″ +00′00″
89 183 COL Aristobulo CALA CALA BSM 5h45′25″ +00′00″
90 014 LUX Laurent DIDIER TFS 5h45′25″ +00′00″
91 117 ITA Damiano CIMA NIP 5h45′25″ +00′00″
92 111 ITA Simone PONZI NIP 5h45′25″ +00′00″
93 125 USA Andrew DAHLHEIM HCA 5h45′25″ +00′00″
94 137 ITA Mirco MAESTRI BRD 5h45′25″ +00′00″
95 184 COL William David MUNOZ PEREZ BSM 5h45′25″ +00′00″
96 114 JPN Hayato YOSHIDA NIP 5h45′25″ +00′00″
97 145 CRO Mateo FRANKOVIC MKT 5h45′25″ +00′00″
98 121 BLR Andrei KRASILNIKAU HCA 5h45′25″ +00′00″
99 094 BEL Ludovic ROBEET WVA 5h45′25″ +00′00″
100 167 ROU Raul-Antonio SINZA MST 5h45′25″ +00′00″
101 041 POL Pawel BERNAS CCC 5h45′25″ +00′00″
102 021 KAZ Bakhtiyar KOZHATAYEV AST 5h45′25″ +00′00″
103 043 POL Adrian KUREK CCC 5h45′25″ +00′00″
104 071 ISR Roy GOLDSTEIN ICA 5h45′25″ +00′00″
105 027 KAZ Daniil FOMINYKH AST 5h45′25″ +00′00″
106 135 ITA Alessandro TONELLI BRD 5h45′25″ +00′00″
107 061 NED Peter KONING ABS 5h45′25″ +00′00″
108 046 POL Kamil GRADEK CCC 5h45′25″ +00′00″
109 091 BEL Ludwig DE WINTER WVA 5h45′25″ +00′00″
110 092 LUX Alex KIRSCH WVA 5h45′25″ +00′00″
111 054 RUS Roman MAIKIN GAZ 5h45′49″ +00′24″
112 086 NED Sjoerd VAN GINNEKEN RNL 5h46′15″ +00′50″
113 106 ITA Umberto POLI TNN 5h46′16″ +00′51″
114 065 IRL Conor DUNNE ABS 5h46′34″ +01′09″
115 084 NED Jeroen MEIJERS RNL 5h46′34″ +01′09″
116 095 BEL Julien STASSEN WVA 5h46′34″ +01′09″
117 072 NOR August JENSEN ICA 5h46′34″ +01′09″
118 037 ITA Danilo CELANO CJR 5h46′34″ +01′09″
119 144 ITA Matteo RABOTTINI MKT 5h46′34″ +01′09″
120 066 NED Michel KREDER ABS 5h46′34″ +01′09″
121 101 ITA Andrea PERON TNN 5h45′25″ +00′00″
122 153 SLO Matic GROSELJ LJU 5h48′30″ +03′05″
123 102 NED Hendrikus VAN IJZENDOORN TNN 5h49′00″ +03′35″
124 051 RUS Evgeny SHALUNOV GAZ 5h49′14″ +03′49″
125 082 NED Nick VAN DER LIJKE RNL 5h49′51″ +04′26″
126 085 NED Oscar RIESEBEEK RNL 5h49′51″ +04′26″
127 115 JPN Kohei UCHIMA NIP 5h49′51″ +04′26″
128 165 ROU Emil DIMA MST 5h49′51″ +04′26″
129 016 ITA Eugenio ALAFACI TFS 5h49′51″ +04′26″
130 062 NZL Shane ARCHBOLD ABS 5h50′12″ +04′47″
Nisu završili
# Br. Vozač Tim
1 063 GBR Adam BLYTHE ABS
Sprint - Našice centar - 45,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 176 SLO Jon BOŽIC ADR 5
2 153 SLO Matic GROSELJ LJU 3
3 106 ITA Umberto POLI TNN 1
Sprint - Kutjevo centar - 72,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 176 SLO Jon BOŽIC ADR 5
2 153 SLO Matic GROSELJ LJU 3
3 106 ITA Umberto POLI TNN 1
Sprint - Virovitica centar - 151,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 176 SLO Jon BOŽIC ADR 5
2 106 ITA Umberto POLI TNN 3
3 153 SLO Matic GROSELJ LJU 1
Finish - Koprivnica - 227,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 004 ITA Niccolo BONIFAZIO TBM 25
2 134 ITA Andrea GUARDINI BRD 20
3 116 ROU Eduard Michael GROSU NIP 16
4 024 ITA Riccardo MINALI AST 14
5 012 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 12
6 047 SLO Marko KUMP CCC 10
7 122 USA John MURPHY HCA 9
8 151 SLO Žiga JERMAN LJU 8
9 161 ITA Federico ZURLO MST 7
10 097 BEL Jimmy DUQUENNOY WVA 6
11 157 AUS Benjamin HILL LJU 5
12 005 SLO Matej MOHORIC TBM 4
13 175 SLO Žiga HORVAT ADR 3
14 076 NOR Sondre ENGER ICA 2
15 166 ITA Mattia MARCELLI MST 1
KoM 2nd cat. - PP Papuk - 82,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 165 ROU Emil DIMA MST 6
2 176 SLO Jon BOŽIC ADR 4
3 153 SLO Matic GROSELJ LJU 2
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 LJU SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 17h16′15″ +00′00″
2 MST ROU MsTina Focus 17h16′15″ +00′00″
3 BRD ITA BARDIANI CSF 17h16′15″ +00′00″
4 HCA USA HOLOWESKO CITADEL PB ARAPAHOE RESOURCES 17h16′15″ +00′00″
5 TFS USA TREK SEGAFREDO 17h16′15″ +00′00″
6 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 17h16′15″ +00′00″
7 ADR SLO ADRIA MOBIL 17h16′15″ +00′00″
8 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 17h16′15″ +00′00″
9 BSM COL Bicicletas Strongman 17h16′15″ +00′00″
10 CJR ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA 17h16′15″ +00′00″
11 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 17h16′15″ +00′00″
12 CCC POL CCC SPRANDI POLKOWICE 17h16′15″ +00′00″
13 GAZ RUS GAZPROM RUSVELO 17h16′15″ +00′00″
14 MKT CRO MERIDIANA KAMEN TEAM 17h16′15″ +00′00″
15 RNL NED ROOMPOT NEDERLANDSE LOTERIJ 17h16′15″ +00′00″
16 WVA BEL WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 17h16′15″ +00′00″
17 TNN USA TEAM NOVO NORDISK 17h16′15″ +00′00″
18 NIP ITA NIPPO VINI FANTINI EUROPA OVINI 17h16′15″ +00′00″
19 ABS IRL AQUA BLUE SPORT 17h16′15″ +00′00″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 004 ITA Niccolo BONIFAZIO TBM 5h45′15″ +00′00″
2 176 SLO Jon BOŽIC ADR 5h45′16″ +00′01″
3 134 ITA Andrea GUARDINI BRD 5h45′19″ +00′04″
4 116 ROU Eduard Michael GROSU NIP 5h45′21″ +00′06″
5 024 ITA Riccardo MINALI AST 5h45′25″ +00′10″
6 012 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 5h45′25″ +00′10″
7 047 SLO Marko KUMP CCC 5h45′25″ +00′10″
8 122 USA John MURPHY HCA 5h45′25″ +00′10″
9 151 SLO Žiga JERMAN LJU 5h45′25″ +00′10″
10 161 ITA Federico ZURLO MST 5h45′25″ +00′10″
11 097 BEL Jimmy DUQUENNOY WVA 5h45′25″ +00′10″
12 157 AUS Benjamin HILL LJU 5h45′25″ +00′10″
13 005 SLO Matej MOHORIC TBM 5h45′25″ +00′10″
14 175 SLO Žiga HORVAT ADR 5h45′25″ +00′10″
15 076 NOR Sondre ENGER ICA 5h45′25″ +00′10″
16 166 ITA Mattia MARCELLI MST 5h45′25″ +00′10″
17 152 SLO Tadej POGACAR LJU 5h45′25″ +00′10″
18 015 NZL Alex FRAME TFS 5h45′25″ +00′10″
19 126 USA Miguel BRYON HCA 5h45′25″ +00′10″
20 181 COL Johnatan CAÑAVERAL VARGAS BSM 5h45′25″ +00′10″
21 187 COL Ruben Dario ACOSTA OSPINA BSM 5h45′25″ +00′10″
22 055 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 5h45′25″ +00′10″
23 132 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 5h45′25″ +00′10″
24 031 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 5h45′25″ +00′10″
25 146 CRO Josip RUMAC MKT 5h45′25″ +00′10″
26 163 ITA Nicolas MARINI MST 5h45′25″ +00′10″
27 081 NED Elmar REINDERS RNL 5h45′25″ +00′10″
28 034 URU Fabricio FERRARI BARCELO CJR 5h45′25″ +00′10″
29 077 ITA Kristian SBARAGLI ICA 5h45′25″ +00′10″
30 147 CRO Bruno MALTAR MKT 5h45′25″ +00′10″
31 131 ITA Paolo SIMION BRD 5h45′25″ +00′10″
32 053 RUS Sergei SHILOV GAZ 5h45′25″ +00′10″
33 067 GBR Andrew FENN ABS 5h45′25″ +00′10″
34 136 ITA Enrico BARBIN BRD 5h45′25″ +00′10″
35 123 DEN Nicolai Philip Brøchner NIELSEN HCA 5h45′25″ +00′10″
36 156 SLO Žiga RUCIGAJ LJU 5h45′25″ +00′10″
37 105 FRA Charles PLANET TNN 5h45′25″ +00′10″
38 164 ITA Riccardo STACCHIOTTI MST 5h45′25″ +00′10″
39 177 SLO Gregor GAZVODA ADR 5h45′25″ +00′10″
40 172 SLO Gorazd PER ADR 5h45′25″ +00′10″
41 044 SLO Jan TRATNIK CCC 5h45′25″ +00′10″
42 154 SLO Izidor PENKO LJU 5h45′25″ +00′10″
43 033 ESP Julen AMEZQUETA MORENO CJR 5h45′25″ +00′10″
44 026 KAZ Ruslan TLEUBAYEV AST 5h45′25″ +00′10″
45 017 ITA Gianluca BRAMBILLA TFS 5h45′25″ +00′10″
46 155 CRO Viktor POTOCKI LJU 5h45′25″ +00′10″
47 023 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 5h45′25″ +00′10″
48 022 KAZ Artyom ZAKHAROV AST 5h45′25″ +00′10″
49 074 ISR Guy SAGIV ICA 5h45′25″ +00′10″
50 045 POL Lukasz OWSIAN CCC 5h45′25″ +00′10″
51 036 USA Justin OIEN CJR 5h45′25″ +00′10″
52 103 NED Brian KAMSTRA TNN 5h45′25″ +00′10″
53 075 LAT Krists NEILANDS ICA 5h45′25″ +00′10″
54 186 COL Oscar Adalberto QUIROZ AYALA BSM 5h45′25″ +00′10″
55 133 ITA Daniel SAVINI BRD 5h45′25″ +00′10″
56 001 SLO Domen NOVAK TBM 5h45′25″ +00′10″
57 057 RUS Artem NYCH GAZ 5h45′25″ +00′10″
58 171 CRO Radoslav ROGINA ADR 5h45′25″ +00′10″
59 087 NED Wouter WIPPERT RNL 5h45′25″ +00′10″
60 173 SLO Janez BRAJKOVIC ADR 5h45′25″ +00′10″
61 073 CAN Guillaume BOIVIN ICA 5h45′25″ +00′10″
62 143 CRO Emanuel KISERLOVSKI MKT 5h45′25″ +00′10″
63 124 SUI Fabian LIENHARD HCA 5h45′25″ +00′10″
64 003 JPN Yukiya ARASHIRO TBM 5h45′25″ +00′10″
65 006 ITA Manuele BOARO TBM 5h45′25″ +00′10″
66 042 POL Pawel FRANCZAK CCC 5h45′25″ +00′10″
67 035 FRA Yannis YSSAAD CJR 5h45′25″ +00′10″
68 002 BLR Kanstantsin SUITSOU TBM 5h45′25″ +00′10″
69 127 USA Taylor (T.J.) EISENHART HCA 5h45′25″ +00′10″
70 083 NED Pieter WEENING RNL 5h45′25″ +00′10″
71 011 DEN Niklas EG TFS 5h45′25″ +00′10″
72 025 KAZ Zhandos BIZHIGITOV AST 5h45′25″ +00′10″
73 174 SLO Jure GOLCER ADR 5h45′25″ +00′10″
74 185 COL Diego Fernando CANO MALAVER BSM 5h45′25″ +00′10″
75 064 GBR Daniel PEARSON ABS 5h45′25″ +00′10″
76 052 RUS Igor BOEV GAZ 5h45′25″ +00′10″
77 093 BEL Franklin SIX WVA 5h45′25″ +00′10″
78 096 BEL Kenny DEHAES WVA 5h45′25″ +00′10″
79 107 ESP David LOZANO RIBA TNN 5h45′25″ +00′10″
80 032 AUS Nicholas Jack William SCHULTZ CJR 5h45′25″ +00′10″
81 162 ROU Vlad-Nicolae DOBRE MST 5h45′25″ +00′10″
82 056 RUS Sergey LAGUTIN GAZ 5h45′25″ +00′10″
83 182 COL Eduardo ESTRADA CELIS BSM 5h45′25″ +00′10″
84 112 JPN Hiroki NISHIMURA NIP 5h45′25″ +00′10″
85 113 ESP Juan Jose LOBATO DEL VALLE NIP 5h45′25″ +00′10″
86 142 CRO David JABUKA MKT 5h45′25″ +00′10″
87 141 CRO Deni BANICEK MKT 5h45′25″ +00′10″
88 013 JPN Fumiyuki BEPPU TFS 5h45′25″ +00′10″
89 183 COL Aristobulo CALA CALA BSM 5h45′25″ +00′10″
90 014 LUX Laurent DIDIER TFS 5h45′25″ +00′10″
91 117 ITA Damiano CIMA NIP 5h45′25″ +00′10″
92 111 ITA Simone PONZI NIP 5h45′25″ +00′10″
93 125 USA Andrew DAHLHEIM HCA 5h45′25″ +00′10″
94 137 ITA Mirco MAESTRI BRD 5h45′25″ +00′10″
95 184 COL William David MUNOZ PEREZ BSM 5h45′25″ +00′10″
96 114 JPN Hayato YOSHIDA NIP 5h45′25″ +00′10″
97 145 CRO Mateo FRANKOVIC MKT 5h45′25″ +00′10″
98 121 BLR Andrei KRASILNIKAU HCA 5h45′25″ +00′10″
99 094 BEL Ludovic ROBEET WVA 5h45′25″ +00′10″
100 167 ROU Raul-Antonio SINZA MST 5h45′25″ +00′10″
101 041 POL Pawel BERNAS CCC 5h45′25″ +00′10″
102 021 KAZ Bakhtiyar KOZHATAYEV AST 5h45′25″ +00′10″
103 043 POL Adrian KUREK CCC 5h45′25″ +00′10″
104 071 ISR Roy GOLDSTEIN ICA 5h45′25″ +00′10″
105 027 KAZ Daniil FOMINYKH AST 5h45′25″ +00′10″
106 135 ITA Alessandro TONELLI BRD 5h45′25″ +00′10″
107 061 NED Peter KONING ABS 5h45′25″ +00′10″
108 046 POL Kamil GRADEK CCC 5h45′25″ +00′10″
109 091 BEL Ludwig DE WINTER WVA 5h45′25″ +00′10″
110 092 LUX Alex KIRSCH WVA 5h45′25″ +00′10″
111 101 ITA Andrea PERON TNN 5h45′25″ +00′10″
112 054 RUS Roman MAIKIN GAZ 5h45′49″ +00′34″
113 106 ITA Umberto POLI TNN 5h46′12″ +00′57″
114 086 NED Sjoerd VAN GINNEKEN RNL 5h46′15″ +01′00″
115 065 IRL Conor DUNNE ABS 5h46′34″ +01′19″
116 084 NED Jeroen MEIJERS RNL 5h46′34″ +01′19″
117 095 BEL Julien STASSEN WVA 5h46′34″ +01′19″
118 072 NOR August JENSEN ICA 5h46′34″ +01′19″
119 037 ITA Danilo CELANO CJR 5h46′34″ +01′19″
120 144 ITA Matteo RABOTTINI MKT 5h46′34″ +01′19″
121 066 NED Michel KREDER ABS 5h46′34″ +01′19″
122 153 SLO Matic GROSELJ LJU 5h48′25″ +03′10″
123 102 NED Hendrikus VAN IJZENDOORN TNN 5h49′00″ +03′45″
124 051 RUS Evgeny SHALUNOV GAZ 5h49′14″ +03′59″
125 082 NED Nick VAN DER LIJKE RNL 5h49′51″ +04′36″
126 085 NED Oscar RIESEBEEK RNL 5h49′51″ +04′36″
127 115 JPN Kohei UCHIMA NIP 5h49′51″ +04′36″
128 165 ROU Emil DIMA MST 5h49′51″ +04′36″
129 016 ITA Eugenio ALAFACI TFS 5h49′51″ +04′36″
130 062 NZL Shane ARCHBOLD ABS 5h50′12″ +04′57″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 004 ITA Niccolo BONIFAZIO TBM 25
2 134 ITA Andrea GUARDINI BRD 20
3 116 ROU Eduard Michael GROSU NIP 16
4 176 SLO Jon BOŽIC ADR 15
5 024 ITA Riccardo MINALI AST 14
6 012 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 12
7 047 SLO Marko KUMP CCC 10
8 122 USA John MURPHY HCA 9
9 151 SLO Žiga JERMAN LJU 8
10 161 ITA Federico ZURLO MST 7
11 153 SLO Matic GROSELJ LJU 7
12 097 BEL Jimmy DUQUENNOY WVA 6
13 157 AUS Benjamin HILL LJU 5
14 106 ITA Umberto POLI TNN 5
15 005 SLO Matej MOHORIC TBM 4
16 175 SLO Žiga HORVAT ADR 3
17 076 NOR Sondre ENGER ICA 2
18 166 ITA Mattia MARCELLI MST 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 165 ROU Emil DIMA MST 6
2 176 SLO Jon BOŽIC ADR 4
3 153 SLO Matic GROSELJ LJU 2
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 176 SLO Jon BOŽIC ADR 5h45′16″ +00′00″
2 151 SLO Žiga JERMAN LJU 5h45′25″ +00′09″
3 175 SLO Žiga HORVAT ADR 5h45′25″ +00′09″
4 152 SLO Tadej POGACAR LJU 5h45′25″ +00′09″
5 181 COL Johnatan CAÑAVERAL VARGAS BSM 5h45′25″ +00′09″
6 187 COL Ruben Dario ACOSTA OSPINA BSM 5h45′25″ +00′09″
7 132 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 5h45′25″ +00′09″
8 172 SLO Gorazd PER ADR 5h45′25″ +00′09″
9 154 SLO Izidor PENKO LJU 5h45′25″ +00′09″
10 155 CRO Viktor POTOCKI LJU 5h45′25″ +00′09″
11 023 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 5h45′25″ +00′09″
12 133 ITA Daniel SAVINI BRD 5h45′25″ +00′09″
13 093 BEL Franklin SIX WVA 5h45′25″ +00′09″
14 142 CRO David JABUKA MKT 5h45′25″ +00′09″
15 167 ROU Raul-Antonio SINZA MST 5h45′25″ +00′09″
16 106 ITA Umberto POLI TNN 5h46′12″ +00′56″
17 153 SLO Matic GROSELJ LJU 5h48′25″ +03′09″
18 165 ROU Emil DIMA MST 5h49′51″ +04′35″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 LJU SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 17h16′15″ +00′00″
2 MST ROU MsTina Focus 17h16′15″ +00′00″
3 BRD ITA BARDIANI CSF 17h16′15″ +00′00″
4 HCA USA HOLOWESKO CITADEL PB ARAPAHOE RESOURCES 17h16′15″ +00′00″
5 TFS USA TREK SEGAFREDO 17h16′15″ +00′00″
6 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 17h16′15″ +00′00″
7 ADR SLO ADRIA MOBIL 17h16′15″ +00′00″
8 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 17h16′15″ +00′00″
9 BSM COL Bicicletas Strongman 17h16′15″ +00′00″
10 CJR ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA 17h16′15″ +00′00″
11 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 17h16′15″ +00′00″
12 CCC POL CCC SPRANDI POLKOWICE 17h16′15″ +00′00″
13 GAZ RUS GAZPROM RUSVELO 17h16′15″ +00′00″
14 MKT CRO MERIDIANA KAMEN TEAM 17h16′15″ +00′00″
15 RNL NED ROOMPOT NEDERLANDSE LOTERIJ 17h16′15″ +00′00″
16 WVA BEL WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 17h16′15″ +00′00″
17 TNN USA TEAM NOVO NORDISK 17h16′15″ +00′00″
18 NIP ITA NIPPO VINI FANTINI EUROPA OVINI 17h16′15″ +00′00″
19 ABS IRL AQUA BLUE SPORT 17h16′15″ +00′00″