Tour of Croatia 2018 / Rezultati / Etapa 2

Etapa 2: Karlovac - Zadar

Datum održavanja: 18.04.2018. Dužina etape: 234.5 km

Rezultati nakon druge etape

Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
116 ROU Eduard Michael GROSU (NIP)
Vrijeme
11h23′22″
Bodovni poredak
Bodovni poredak
116 ROU Eduard Michael GROSU (NIP)
Bodovi
41
Poredak brdskih ciljeva
Poredak brdskih ciljeva
061 NED Peter KONING (ABS)
Bodovi
6
Najbolji mladi vozač do 23 godine
Najbolji mladi vozač do 23 godine
176 SLO Jon BOŽIC (ADR)
Vrijeme
11h23′34″
Najbolja ekipa
AST KAZ ASTANA PRO TEAM
Vrijeme
34h11′00″
Pobjednik etape
116 ROU Eduard Michael GROSU (NIP)
Vrijeme
5h38′11″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 116 ROU Eduard Michael GROSU NIP 5h38′11″ +00′00″
2 012 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 5h38′11″ +00′00″
3 024 ITA Riccardo MINALI AST 5h38′11″ +00′00″
4 023 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 5h38′15″ +00′04″
5 113 ESP Juan Jose LOBATO DEL VALLE NIP 5h38′15″ +00′04″
6 146 CRO Josip RUMAC MKT 5h38′15″ +00′04″
7 151 SLO Žiga JERMAN LJU 5h38′15″ +00′04″
8 005 SLO Matej MOHORIC TBM 5h38′15″ +00′04″
9 134 ITA Andrea GUARDINI BRD 5h38′15″ +00′04″
10 047 SLO Marko KUMP CCC 5h38′19″ +00′08″
11 076 NOR Sondre ENGER ICA 5h38′19″ +00′08″
12 031 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 5h38′19″ +00′08″
13 017 ITA Gianluca BRAMBILLA TFS 5h38′19″ +00′08″
14 164 ITA Riccardo STACCHIOTTI MST 5h38′19″ +00′08″
15 181 COL Johnatan CAÑAVERAL VARGAS BSM 5h38′19″ +00′08″
16 152 SLO Tadej POGACAR LJU 5h38′19″ +00′08″
17 022 KAZ Artyom ZAKHAROV AST 5h38′19″ +00′08″
18 044 SLO Jan TRATNIK CCC 5h38′23″ +00′12″
19 131 ITA Paolo SIMION BRD 5h38′23″ +00′12″
20 171 CRO Radoslav ROGINA ADR 5h38′23″ +00′12″
21 083 NED Pieter WEENING RNL 5h38′23″ +00′12″
22 187 COL Ruben Dario ACOSTA OSPINA BSM 5h38′23″ +00′12″
23 156 SLO Žiga RUCIGAJ LJU 5h38′23″ +00′12″
24 002 BLR Kanstantsin SUITSOU TBM 5h38′23″ +00′12″
25 045 POL Lukasz OWSIAN CCC 5h38′23″ +00′12″
26 186 COL Oscar Adalberto QUIROZ AYALA BSM 5h38′23″ +00′12″
27 086 NED Sjoerd VAN GINNEKEN RNL 5h38′23″ +00′12″
28 052 RUS Igor BOEV GAZ 5h38′23″ +00′12″
29 082 NED Nick VAN DER LIJKE RNL 5h38′23″ +00′12″
30 077 ITA Kristian SBARAGLI ICA 5h38′23″ +00′12″
31 174 SLO Jure GOLCER ADR 5h38′23″ +00′12″
32 073 CAN Guillaume BOIVIN ICA 5h38′23″ +00′12″
33 067 GBR Andrew FENN ABS 5h38′23″ +00′12″
34 127 USA Taylor (T.J.) EISENHART HCA 5h38′23″ +00′12″
35 035 FRA Yannis YSSAAD CJR 5h38′23″ +00′12″
36 176 SLO Jon BOŽIC ADR 5h38′23″ +00′12″
37 011 DEN Niklas EG TFS 5h38′23″ +00′12″
38 136 ITA Enrico BARBIN BRD 5h38′23″ +00′12″
39 075 LAT Krists NEILANDS ICA 5h38′23″ +00′12″
40 101 ITA Andrea PERON TNN 5h38′23″ +00′12″
41 107 ESP David LOZANO RIBA TNN 5h38′23″ +00′12″
42 064 GBR Daniel PEARSON ABS 5h38′23″ +00′12″
43 057 RUS Artem NYCH GAZ 5h38′23″ +00′12″
44 032 AUS Nicholas Jack William SCHULTZ CJR 5h38′23″ +00′12″
45 154 SLO Izidor PENKO LJU 5h38′23″ +00′12″
46 177 SLO Gregor GAZVODA ADR 5h38′23″ +00′12″
47 097 BEL Jimmy DUQUENNOY WVA 5h38′23″ +00′12″
48 162 ROU Vlad-Nicolae DOBRE MST 5h38′23″ +00′12″
49 141 CRO Deni BANICEK MKT 5h38′23″ +00′12″
50 041 POL Pawel BERNAS CCC 5h38′31″ +00′20″
51 046 POL Kamil GRADEK CCC 5h38′31″ +00′20″
52 036 USA Justin OIEN CJR 5h38′31″ +00′20″
53 173 SLO Janez BRAJKOVIC ADR 5h38′31″ +00′20″
54 094 BEL Ludovic ROBEET WVA 5h38′31″ +00′20″
55 172 SLO Gorazd PER ADR 5h38′31″ +00′20″
56 122 USA John MURPHY HCA 5h38′31″ +00′20″
57 145 CRO Mateo FRANKOVIC MKT 5h38′31″ +00′20″
58 111 ITA Simone PONZI NIP 5h38′31″ +00′20″
59 025 KAZ Zhandos BIZHIGITOV AST 5h38′31″ +00′20″
60 056 RUS Sergey LAGUTIN GAZ 5h38′31″ +00′20″
61 147 CRO Bruno MALTAR MKT 5h38′31″ +00′20″
62 053 RUS Sergei SHILOV GAZ 5h38′31″ +00′20″
63 143 CRO Emanuel KISERLOVSKI MKT 5h38′31″ +00′20″
64 001 SLO Domen NOVAK TBM 5h38′31″ +00′20″
65 015 NZL Alex FRAME TFS 5h38′31″ +00′20″
66 184 COL William David MUNOZ PEREZ BSM 5h38′31″ +00′20″
67 183 COL Aristobulo CALA CALA BSM 5h38′31″ +00′20″
68 135 ITA Alessandro TONELLI BRD 5h38′31″ +00′20″
69 167 ROU Raul-Antonio SINZA MST 5h38′31″ +00′20″
70 133 ITA Daniel SAVINI BRD 5h38′31″ +00′20″
71 013 JPN Fumiyuki BEPPU TFS 5h38′37″ +00′26″
72 021 KAZ Bakhtiyar KOZHATAYEV AST 5h38′37″ +00′26″
73 117 ITA Damiano CIMA NIP 5h38′37″ +00′26″
74 027 KAZ Daniil FOMINYKH AST 5h38′37″ +00′26″
75 043 POL Adrian KUREK CCC 5h38′37″ +00′26″
76 185 COL Diego Fernando CANO MALAVER BSM 5h38′37″ +00′26″
77 037 ITA Danilo CELANO CJR 5h38′37″ +00′26″
78 042 POL Pawel FRANCZAK CCC 5h38′37″ +00′26″
79 114 JPN Hayato YOSHIDA NIP 5h38′37″ +00′26″
80 121 BLR Andrei KRASILNIKAU HCA 5h38′37″ +00′26″
81 155 CRO Viktor POTOCKI LJU 5h38′37″ +00′26″
82 142 CRO David JABUKA MKT 5h38′37″ +00′26″
83 182 COL Eduardo ESTRADA CELIS BSM 5h38′37″ +00′26″
84 125 USA Andrew DAHLHEIM HCA 5h38′40″ +00′29″
85 085 NED Oscar RIESEBEEK RNL 5h38′40″ +00′29″
86 106 ITA Umberto POLI TNN 5h38′40″ +00′29″
87 003 JPN Yukiya ARASHIRO TBM 5h38′40″ +00′29″
88 137 ITA Mirco MAESTRI BRD 5h38′40″ +00′29″
89 124 SUI Fabian LIENHARD HCA 5h38′40″ +00′29″
90 115 JPN Kohei UCHIMA NIP 5h38′40″ +00′29″
91 132 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 5h38′43″ +00′32″
92 144 ITA Matteo RABOTTINI MKT 5h38′47″ +00′36″
93 093 BEL Franklin SIX WVA 5h39′01″ +00′50″
94 095 BEL Julien STASSEN WVA 5h39′01″ +00′50″
95 074 ISR Guy SAGIV ICA 5h39′20″ +01′09″
96 033 ESP Julen AMEZQUETA MORENO CJR 5h39′20″ +01′09″
97 092 LUX Alex KIRSCH WVA 5h39′29″ +01′18″
98 091 BEL Ludwig DE WINTER WVA 5h39′35″ +01′24″
99 105 FRA Charles PLANET TNN 5h39′35″ +01′24″
100 014 LUX Laurent DIDIER TFS 5h39′35″ +01′24″
101 175 SLO Žiga HORVAT ADR 5h39′35″ +01′24″
102 165 ROU Emil DIMA MST 5h39′35″ +01′24″
103 153 SLO Matic GROSELJ LJU 5h39′35″ +01′24″
104 065 IRL Conor DUNNE ABS 5h39′35″ +01′24″
105 112 JPN Hiroki NISHIMURA NIP 5h39′35″ +01′24″
106 157 AUS Benjamin HILL LJU 5h38′23″ +00′12″
107 103 NED Brian KAMSTRA TNN 5h39′44″ +01′33″
108 126 USA Miguel BRYON HCA 5h38′23″ +00′12″
109 054 RUS Roman MAIKIN GAZ 5h40′37″ +02′26″
110 034 URU Fabricio FERRARI BARCELO CJR 5h40′44″ +02′33″
111 071 ISR Roy GOLDSTEIN ICA 5h40′58″ +02′47″
112 016 ITA Eugenio ALAFACI TFS 5h40′58″ +02′47″
113 081 NED Elmar REINDERS RNL 5h40′58″ +02′47″
114 084 NED Jeroen MEIJERS RNL 5h41′14″ +03′03″
115 123 DEN Nicolai Philip Brøchner NIELSEN HCA 5h38′23″ +00′12″
116 055 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 5h42′32″ +04′21″
117 006 ITA Manuele BOARO TBM 5h42′34″ +04′23″
118 026 KAZ Ruslan TLEUBAYEV AST 5h42′34″ +04′23″
119 051 RUS Evgeny SHALUNOV GAZ 5h43′00″ +04′49″
120 066 NED Michel KREDER ABS 5h43′07″ +04′56″
121 061 NED Peter KONING ABS 5h43′07″ +04′56″
122 166 ITA Mattia MARCELLI MST 5h43′07″ +04′56″
123 102 NED Hendrikus VAN IJZENDOORN TNN 5h43′07″ +04′56″
124 062 NZL Shane ARCHBOLD ABS 5h43′46″ +05′35″
125 087 NED Wouter WIPPERT RNL 5h44′26″ +06′15″
126 096 BEL Kenny DEHAES WVA 5h44′26″ +06′15″
127 004 ITA Niccolo BONIFAZIO TBM 5h44′42″ +06′31″
128 163 ITA Nicolas MARINI MST 5h44′42″ +06′31″
129 161 ITA Federico ZURLO MST 5h44′42″ +06′31″
Nisu započeli
# Br. Vozač Tim
1 072 NOR August JENSEN ICA
Sprint - Slunj Centar - 51,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 164 ITA Riccardo STACCHIOTTI MST 5
2 176 SLO Jon BOŽIC ADR 3
3 074 ISR Guy SAGIV ICA 1
Sprint - NP Plitvička Jezera - 80,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 176 SLO Jon BOŽIC ADR 5
2 164 ITA Riccardo STACCHIOTTI MST 3
3 141 CRO Deni BANICEK MKT 1
Finish - Zadar - 234,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 116 ROU Eduard Michael GROSU NIP 25
2 012 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 20
3 024 ITA Riccardo MINALI AST 16
4 023 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 14
5 113 ESP Juan Jose LOBATO DEL VALLE NIP 12
6 146 CRO Josip RUMAC MKT 10
7 151 SLO Žiga JERMAN LJU 9
8 005 SLO Matej MOHORIC TBM 8
9 134 ITA Andrea GUARDINI BRD 7
10 047 SLO Marko KUMP CCC 6
11 076 NOR Sondre ENGER ICA 5
12 031 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 4
13 017 ITA Gianluca BRAMBILLA TFS 3
14 164 ITA Riccardo STACCHIOTTI MST 2
15 181 COL Johnatan CAÑAVERAL VARGAS BSM 1
KoM 3rd cat. - NP Plitvička Jezera (Jezerce) - 87,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 164 ITA Riccardo STACCHIOTTI MST 3
2 141 CRO Deni BANICEK MKT 2
3 124 SUI Fabian LIENHARD HCA 1
KoM 2nd cat. / PP Velebit - 170,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 061 NED Peter KONING ABS 6
2 135 ITA Alessandro TONELLI BRD 4
3 014 LUX Laurent DIDIER TFS 2
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 16h54′45″ +00′00″
2 TFS USA TREK SEGAFREDO 16h54′53″ +00′08″
3 LJU SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 16h54′57″ +00′12″
4 NIP ITA NIPPO VINI FANTINI EUROPA OVINI 16h54′57″ +00′12″
5 BRD ITA BARDIANI CSF 16h55′01″ +00′16″
6 CCC POL CCC SPRANDI POLKOWICE 16h55′05″ +00′20″
7 BSM COL Bicicletas Strongman 16h55′05″ +00′20″
8 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 16h55′05″ +00′20″
9 CJR ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA 16h55′05″ +00′20″
10 RNL NED ROOMPOT NEDERLANDSE LOTERIJ 16h55′09″ +00′24″
11 ADR SLO ADRIA MOBIL 16h55′09″ +00′24″
12 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 16h55′09″ +00′24″
13 MKT CRO MERIDIANA KAMEN TEAM 16h55′09″ +00′24″
14 HCA USA HOLOWESKO CITADEL PB ARAPAHOE RESOURCES 16h55′09″ +00′24″
15 MST ROU MsTina Focus 16h55′13″ +00′28″
16 GAZ RUS GAZPROM RUSVELO 16h55′17″ +00′32″
17 TNN USA TEAM NOVO NORDISK 16h55′26″ +00′41″
18 WVA BEL WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 16h55′55″ +01′10″
19 ABS IRL AQUA BLUE SPORT 16h56′21″ +01′36″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 116 ROU Eduard Michael GROSU NIP 11h23′22″ +00′00″
2 012 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 11h23′30″ +00′08″
3 024 ITA Riccardo MINALI AST 11h23′32″ +00′10″
4 134 ITA Andrea GUARDINI BRD 11h23′34″ +00′12″
5 176 SLO Jon BOŽIC ADR 11h23′34″ +00′12″
6 164 ITA Riccardo STACCHIOTTI MST 11h23′39″ +00′17″
7 151 SLO Žiga JERMAN LJU 11h23′40″ +00′18″
8 005 SLO Matej MOHORIC TBM 11h23′40″ +00′18″
9 146 CRO Josip RUMAC MKT 11h23′40″ +00′18″
10 023 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 11h23′40″ +00′18″
11 113 ESP Juan Jose LOBATO DEL VALLE NIP 11h23′40″ +00′18″
12 047 SLO Marko KUMP CCC 11h23′44″ +00′22″
13 076 NOR Sondre ENGER ICA 11h23′44″ +00′22″
14 152 SLO Tadej POGACAR LJU 11h23′44″ +00′22″
15 181 COL Johnatan CAÑAVERAL VARGAS BSM 11h23′44″ +00′22″
16 031 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 11h23′44″ +00′22″
17 017 ITA Gianluca BRAMBILLA TFS 11h23′44″ +00′22″
18 022 KAZ Artyom ZAKHAROV AST 11h23′44″ +00′22″
19 141 CRO Deni BANICEK MKT 11h23′47″ +00′25″
20 187 COL Ruben Dario ACOSTA OSPINA BSM 11h23′48″ +00′26″
21 131 ITA Paolo SIMION BRD 11h23′48″ +00′26″
22 097 BEL Jimmy DUQUENNOY WVA 11h23′48″ +00′26″
23 044 SLO Jan TRATNIK CCC 11h23′48″ +00′26″
24 156 SLO Žiga RUCIGAJ LJU 11h23′48″ +00′26″
25 077 ITA Kristian SBARAGLI ICA 11h23′48″ +00′26″
26 067 GBR Andrew FENN ABS 11h23′48″ +00′26″
27 136 ITA Enrico BARBIN BRD 11h23′48″ +00′26″
28 045 POL Lukasz OWSIAN CCC 11h23′48″ +00′26″
29 171 CRO Radoslav ROGINA ADR 11h23′48″ +00′26″
30 186 COL Oscar Adalberto QUIROZ AYALA BSM 11h23′48″ +00′26″
31 177 SLO Gregor GAZVODA ADR 11h23′48″ +00′26″
32 154 SLO Izidor PENKO LJU 11h23′48″ +00′26″
33 083 NED Pieter WEENING RNL 11h23′48″ +00′26″
34 002 BLR Kanstantsin SUITSOU TBM 11h23′48″ +00′26″
35 075 LAT Krists NEILANDS ICA 11h23′48″ +00′26″
36 073 CAN Guillaume BOIVIN ICA 11h23′48″ +00′26″
37 057 RUS Artem NYCH GAZ 11h23′48″ +00′26″
38 035 FRA Yannis YSSAAD CJR 11h23′48″ +00′26″
39 127 USA Taylor (T.J.) EISENHART HCA 11h23′48″ +00′26″
40 052 RUS Igor BOEV GAZ 11h23′48″ +00′26″
41 174 SLO Jure GOLCER ADR 11h23′48″ +00′26″
42 011 DEN Niklas EG TFS 11h23′48″ +00′26″
43 064 GBR Daniel PEARSON ABS 11h23′48″ +00′26″
44 157 AUS Benjamin HILL LJU 11h23′48″ +00′26″
45 107 ESP David LOZANO RIBA TNN 11h23′48″ +00′26″
46 032 AUS Nicholas Jack William SCHULTZ CJR 11h23′48″ +00′26″
47 126 USA Miguel BRYON HCA 11h23′48″ +00′26″
48 162 ROU Vlad-Nicolae DOBRE MST 11h23′48″ +00′26″
49 123 DEN Nicolai Philip Brøchner NIELSEN HCA 11h23′48″ +00′26″
50 101 ITA Andrea PERON TNN 11h23′48″ +00′26″
51 122 USA John MURPHY HCA 11h23′56″ +00′34″
52 015 NZL Alex FRAME TFS 11h23′56″ +00′34″
53 147 CRO Bruno MALTAR MKT 11h23′56″ +00′34″
54 053 RUS Sergei SHILOV GAZ 11h23′56″ +00′34″
55 172 SLO Gorazd PER ADR 11h23′56″ +00′34″
56 036 USA Justin OIEN CJR 11h23′56″ +00′34″
57 173 SLO Janez BRAJKOVIC ADR 11h23′56″ +00′34″
58 001 SLO Domen NOVAK TBM 11h23′56″ +00′34″
59 143 CRO Emanuel KISERLOVSKI MKT 11h23′56″ +00′34″
60 133 ITA Daniel SAVINI BRD 11h23′56″ +00′34″
61 025 KAZ Zhandos BIZHIGITOV AST 11h23′56″ +00′34″
62 056 RUS Sergey LAGUTIN GAZ 11h23′56″ +00′34″
63 111 ITA Simone PONZI NIP 11h23′56″ +00′34″
64 041 POL Pawel BERNAS CCC 11h23′56″ +00′34″
65 094 BEL Ludovic ROBEET WVA 11h23′56″ +00′34″
66 145 CRO Mateo FRANKOVIC MKT 11h23′56″ +00′34″
67 183 COL Aristobulo CALA CALA BSM 11h23′56″ +00′34″
68 046 POL Kamil GRADEK CCC 11h23′56″ +00′34″
69 184 COL William David MUNOZ PEREZ BSM 11h23′56″ +00′34″
70 167 ROU Raul-Antonio SINZA MST 11h23′56″ +00′34″
71 135 ITA Alessandro TONELLI BRD 11h23′56″ +00′34″
72 155 CRO Viktor POTOCKI LJU 11h24′02″ +00′40″
73 042 POL Pawel FRANCZAK CCC 11h24′02″ +00′40″
74 185 COL Diego Fernando CANO MALAVER BSM 11h24′02″ +00′40″
75 013 JPN Fumiyuki BEPPU TFS 11h24′02″ +00′40″
76 117 ITA Damiano CIMA NIP 11h24′02″ +00′40″
77 182 COL Eduardo ESTRADA CELIS BSM 11h24′02″ +00′40″
78 142 CRO David JABUKA MKT 11h24′02″ +00′40″
79 021 KAZ Bakhtiyar KOZHATAYEV AST 11h24′02″ +00′40″
80 114 JPN Hayato YOSHIDA NIP 11h24′02″ +00′40″
81 043 POL Adrian KUREK CCC 11h24′02″ +00′40″
82 121 BLR Andrei KRASILNIKAU HCA 11h24′02″ +00′40″
83 027 KAZ Daniil FOMINYKH AST 11h24′02″ +00′40″
84 003 JPN Yukiya ARASHIRO TBM 11h24′05″ +00′43″
85 124 SUI Fabian LIENHARD HCA 11h24′05″ +00′43″
86 125 USA Andrew DAHLHEIM HCA 11h24′05″ +00′43″
87 137 ITA Mirco MAESTRI BRD 11h24′05″ +00′43″
88 132 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 11h24′08″ +00′46″
89 093 BEL Franklin SIX WVA 11h24′26″ +01′04″
90 086 NED Sjoerd VAN GINNEKEN RNL 11h24′38″ +01′16″
91 074 ISR Guy SAGIV ICA 11h24′44″ +01′22″
92 033 ESP Julen AMEZQUETA MORENO CJR 11h24′45″ +01′23″
93 106 ITA Umberto POLI TNN 11h24′52″ +01′30″
94 092 LUX Alex KIRSCH WVA 11h24′54″ +01′32″
95 175 SLO Žiga HORVAT ADR 11h25′00″ +01′38″
96 105 FRA Charles PLANET TNN 11h25′00″ +01′38″
97 112 JPN Hiroki NISHIMURA NIP 11h25′00″ +01′38″
98 014 LUX Laurent DIDIER TFS 11h25′00″ +01′38″
99 091 BEL Ludwig DE WINTER WVA 11h25′00″ +01′38″
100 103 NED Brian KAMSTRA TNN 11h25′09″ +01′47″
101 037 ITA Danilo CELANO CJR 11h25′11″ +01′49″
102 144 ITA Matteo RABOTTINI MKT 11h25′21″ +01′59″
103 095 BEL Julien STASSEN WVA 11h25′35″ +02′13″
104 034 URU Fabricio FERRARI BARCELO CJR 11h26′09″ +02′47″
105 065 IRL Conor DUNNE ABS 11h26′09″ +02′47″
106 081 NED Elmar REINDERS RNL 11h26′23″ +03′01″
107 071 ISR Roy GOLDSTEIN ICA 11h26′23″ +03′01″
108 054 RUS Roman MAIKIN GAZ 11h26′26″ +03′04″
109 084 NED Jeroen MEIJERS RNL 11h27′48″ +04′26″
110 055 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 11h27′57″ +04′35″
111 026 KAZ Ruslan TLEUBAYEV AST 11h27′59″ +04′37″
112 006 ITA Manuele BOARO TBM 11h27′59″ +04′37″
113 153 SLO Matic GROSELJ LJU 11h28′00″ +04′38″
114 082 NED Nick VAN DER LIJKE RNL 11h28′14″ +04′52″
115 085 NED Oscar RIESEBEEK RNL 11h28′31″ +05′09″
116 115 JPN Kohei UCHIMA NIP 11h28′31″ +05′09″
117 166 ITA Mattia MARCELLI MST 11h28′32″ +05′10″
118 061 NED Peter KONING ABS 11h28′32″ +05′10″
119 165 ROU Emil DIMA MST 11h29′26″ +06′04″
120 066 NED Michel KREDER ABS 11h29′41″ +06′19″
121 087 NED Wouter WIPPERT RNL 11h29′51″ +06′29″
122 096 BEL Kenny DEHAES WVA 11h29′51″ +06′29″
123 004 ITA Niccolo BONIFAZIO TBM 11h29′57″ +06′35″
124 161 ITA Federico ZURLO MST 11h30′07″ +06′45″
125 163 ITA Nicolas MARINI MST 11h30′07″ +06′45″
126 016 ITA Eugenio ALAFACI TFS 11h30′49″ +07′27″
127 102 NED Hendrikus VAN IJZENDOORN TNN 11h32′07″ +08′45″
128 051 RUS Evgeny SHALUNOV GAZ 11h32′14″ +08′52″
129 062 NZL Shane ARCHBOLD ABS 11h33′58″ +10′36″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 116 ROU Eduard Michael GROSU NIP 41
2 012 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 32
3 024 ITA Riccardo MINALI AST 30
4 134 ITA Andrea GUARDINI BRD 27
5 004 ITA Niccolo BONIFAZIO TBM 25
6 176 SLO Jon BOŽIC ADR 23
7 151 SLO Žiga JERMAN LJU 17
8 047 SLO Marko KUMP CCC 16
9 023 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 14
10 005 SLO Matej MOHORIC TBM 12
11 113 ESP Juan Jose LOBATO DEL VALLE NIP 12
12 164 ITA Riccardo STACCHIOTTI MST 10
13 146 CRO Josip RUMAC MKT 10
14 122 USA John MURPHY HCA 9
15 076 NOR Sondre ENGER ICA 7
16 153 SLO Matic GROSELJ LJU 7
17 161 ITA Federico ZURLO MST 7
18 097 BEL Jimmy DUQUENNOY WVA 6
19 157 AUS Benjamin HILL LJU 5
20 106 ITA Umberto POLI TNN 5
21 031 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 4
22 017 ITA Gianluca BRAMBILLA TFS 3
23 175 SLO Žiga HORVAT ADR 3
24 181 COL Johnatan CAÑAVERAL VARGAS BSM 1
25 141 CRO Deni BANICEK MKT 1
26 074 ISR Guy SAGIV ICA 1
27 166 ITA Mattia MARCELLI MST 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 061 NED Peter KONING ABS 6
2 165 ROU Emil DIMA MST 6
3 176 SLO Jon BOŽIC ADR 4
4 135 ITA Alessandro TONELLI BRD 4
5 164 ITA Riccardo STACCHIOTTI MST 3
6 141 CRO Deni BANICEK MKT 2
7 014 LUX Laurent DIDIER TFS 2
8 153 SLO Matic GROSELJ LJU 2
9 124 SUI Fabian LIENHARD HCA 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 176 SLO Jon BOŽIC ADR 11h23′34″ +00′00″
2 151 SLO Žiga JERMAN LJU 11h23′40″ +00′06″
3 023 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 11h23′40″ +00′06″
4 152 SLO Tadej POGACAR LJU 11h23′44″ +00′10″
5 181 COL Johnatan CAÑAVERAL VARGAS BSM 11h23′44″ +00′10″
6 187 COL Ruben Dario ACOSTA OSPINA BSM 11h23′48″ +00′14″
7 154 SLO Izidor PENKO LJU 11h23′48″ +00′14″
8 172 SLO Gorazd PER ADR 11h23′56″ +00′22″
9 133 ITA Daniel SAVINI BRD 11h23′56″ +00′22″
10 167 ROU Raul-Antonio SINZA MST 11h23′56″ +00′22″
11 155 CRO Viktor POTOCKI LJU 11h24′02″ +00′28″
12 142 CRO David JABUKA MKT 11h24′02″ +00′28″
13 132 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 11h24′08″ +00′34″
14 093 BEL Franklin SIX WVA 11h24′26″ +00′52″
15 106 ITA Umberto POLI TNN 11h24′52″ +01′18″
16 175 SLO Žiga HORVAT ADR 11h25′00″ +01′26″
17 153 SLO Matic GROSELJ LJU 11h28′00″ +04′26″
18 165 ROU Emil DIMA MST 11h29′26″ +05′52″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 34h11′00″ +00′00″
2 TFS USA TREK SEGAFREDO 34h11′08″ +00′08″
3 LJU SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 34h11′12″ +00′12″
4 NIP ITA NIPPO VINI FANTINI EUROPA OVINI 34h11′12″ +00′12″
5 BRD ITA BARDIANI CSF 34h11′16″ +00′16″
6 CCC POL CCC SPRANDI POLKOWICE 34h11′20″ +00′20″
7 BSM COL Bicicletas Strongman 34h11′20″ +00′20″
8 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 34h11′20″ +00′20″
9 CJR ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA 34h11′20″ +00′20″
10 HCA USA HOLOWESKO CITADEL PB ARAPAHOE RESOURCES 34h11′24″ +00′24″
11 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 34h11′24″ +00′24″
12 ADR SLO ADRIA MOBIL 34h11′24″ +00′24″
13 RNL NED ROOMPOT NEDERLANDSE LOTERIJ 34h11′24″ +00′24″
14 MKT CRO MERIDIANA KAMEN TEAM 34h11′24″ +00′24″
15 MST ROU MsTina Focus 34h11′28″ +00′28″
16 GAZ RUS GAZPROM RUSVELO 34h11′32″ +00′32″
17 TNN USA TEAM NOVO NORDISK 34h11′41″ +00′41″
18 WVA BEL WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 34h12′10″ +01′10″
19 ABS IRL AQUA BLUE SPORT 34h12′36″ +01′36″