Tour of Croatia 2018 / Rezultati / Etapa 3

Etapa 3: Trogir / Okrug - Makarska rivijera / PP Biokovo (Sv. Jure)

Datum održavanja: 19.04.2018. Dužina etape: 134 km

Rezultati nakon treće etape

Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
002 BLR Kanstantsin SUITSOU (TBM)
Vrijeme
15h15′10″
Bodovni poredak
Bodovni poredak
116 ROU Eduard Michael GROSU (NIP)
Bodovi
41
Poredak brdskih ciljeva
Poredak brdskih ciljeva
002 BLR Kanstantsin SUITSOU (TBM)
Bodovi
20
Najbolji mladi vozač do 23 godine
Najbolji mladi vozač do 23 godine
023 KAZ Yevgeniy GIDICH (AST)
Vrijeme
15h15′57″
Najbolja ekipa
AST KAZ ASTANA PRO TEAM
Vrijeme
46h03′45″
Pobjednik etape
002 BLR Kanstantsin SUITSOU (TBM)
Vrijeme
3h51′32″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 002 BLR Kanstantsin SUITSOU TBM 3h51′32″ +00′00″
2 083 NED Pieter WEENING RNL 3h51′36″ +00′04″
3 023 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 3h52′21″ +00′49″
4 171 CRO Radoslav ROGINA ADR 3h52′28″ +00′56″
5 011 DEN Niklas EG TFS 3h53′10″ +01′38″
6 064 GBR Daniel PEARSON ABS 3h53′33″ +02′01″
7 017 ITA Gianluca BRAMBILLA TFS 3h53′59″ +02′27″
8 187 COL Ruben Dario ACOSTA OSPINA BSM 3h54′14″ +02′42″
9 057 RUS Artem NYCH GAZ 3h54′23″ +02′51″
10 031 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 3h55′14″ +03′42″
11 001 SLO Domen NOVAK TBM 3h55′19″ +03′47″
12 127 USA Taylor (T.J.) EISENHART HCA 3h56′29″ +04′57″
13 136 ITA Enrico BARBIN BRD 3h56′46″ +05′14″
14 152 SLO Tadej POGACAR LJU 3h57′36″ +06′04″
15 146 CRO Josip RUMAC MKT 3h58′34″ +07′02″
16 181 COL Johnatan CAÑAVERAL VARGAS BSM 3h58′55″ +07′23″
17 037 ITA Danilo CELANO CJR 3h59′04″ +07′32″
18 082 NED Nick VAN DER LIJKE RNL 3h59′15″ +07′43″
19 027 KAZ Daniil FOMINYKH AST 3h59′30″ +07′58″
20 107 ESP David LOZANO RIBA TNN 3h59′30″ +07′58″
21 144 ITA Matteo RABOTTINI MKT 3h59′51″ +08′19″
22 156 SLO Žiga RUCIGAJ LJU 4h00′19″ +08′47″
23 111 ITA Simone PONZI NIP 4h00′25″ +08′53″
24 186 COL Oscar Adalberto QUIROZ AYALA BSM 4h00′47″ +09′15″
25 022 KAZ Artyom ZAKHAROV AST 4h00′54″ +09′22″
26 183 COL Aristobulo CALA CALA BSM 4h01′06″ +09′34″
27 135 ITA Alessandro TONELLI BRD 4h01′36″ +10′04″
28 121 BLR Andrei KRASILNIKAU HCA 4h02′01″ +10′29″
29 173 SLO Janez BRAJKOVIC ADR 4h04′12″ +12′40″
30 143 CRO Emanuel KISERLOVSKI MKT 4h04′12″ +12′40″
31 174 SLO Jure GOLCER ADR 4h05′46″ +14′14″
32 045 POL Lukasz OWSIAN CCC 4h06′04″ +14′32″
33 006 ITA Manuele BOARO TBM 4h06′20″ +14′48″
34 021 KAZ Bakhtiyar KOZHATAYEV AST 4h06′21″ +14′49″
35 053 RUS Sergei SHILOV GAZ 4h06′21″ +14′49″
36 167 ROU Raul-Antonio SINZA MST 4h06′46″ +15′14″
37 005 SLO Matej MOHORIC TBM 4h07′24″ +15′52″
38 025 KAZ Zhandos BIZHIGITOV AST 4h08′14″ +16′42″
39 133 ITA Daniel SAVINI BRD 4h08′19″ +16′47″
40 014 LUX Laurent DIDIER TFS 4h08′37″ +17′05″
41 075 LAT Krists NEILANDS ICA 4h08′37″ +17′05″
42 003 JPN Yukiya ARASHIRO TBM 4h08′37″ +17′05″
43 112 JPN Hiroki NISHIMURA NIP 4h08′37″ +17′05″
44 032 AUS Nicholas Jack William SCHULTZ CJR 4h10′34″ +19′02″
45 084 NED Jeroen MEIJERS RNL 4h10′49″ +19′17″
46 145 CRO Mateo FRANKOVIC MKT 4h11′49″ +20′17″
47 034 URU Fabricio FERRARI BARCELO CJR 4h12′23″ +20′51″
48 033 ESP Julen AMEZQUETA MORENO CJR 4h12′23″ +20′51″
49 177 SLO Gregor GAZVODA ADR 4h12′23″ +20′51″
50 077 ITA Kristian SBARAGLI ICA 4h14′30″ +22′58″
51 073 CAN Guillaume BOIVIN ICA 4h15′04″ +23′32″
52 074 ISR Guy SAGIV ICA 4h15′04″ +23′32″
53 182 COL Eduardo ESTRADA CELIS BSM 4h15′04″ +23′32″
54 076 NOR Sondre ENGER ICA 4h15′04″ +23′32″
55 162 ROU Vlad-Nicolae DOBRE MST 4h15′04″ +23′32″
56 052 RUS Igor BOEV GAZ 4h15′04″ +23′32″
57 071 ISR Roy GOLDSTEIN ICA 4h15′04″ +23′32″
58 176 SLO Jon BOŽIC ADR 4h15′04″ +23′32″
59 067 GBR Andrew FENN ABS 4h15′04″ +23′32″
60 124 SUI Fabian LIENHARD HCA 4h15′04″ +23′32″
61 056 RUS Sergey LAGUTIN GAZ 4h15′04″ +23′32″
62 141 CRO Deni BANICEK MKT 4h15′04″ +23′32″
63 161 ITA Federico ZURLO MST 4h15′09″ +23′37″
64 114 JPN Hayato YOSHIDA NIP 4h15′17″ +23′45″
65 147 CRO Bruno MALTAR MKT 4h15′22″ +23′50″
66 185 COL Diego Fernando CANO MALAVER BSM 4h15′24″ +23′52″
67 142 CRO David JABUKA MKT 4h15′56″ +24′24″
68 165 ROU Emil DIMA MST 4h16′12″ +24′40″
69 094 BEL Ludovic ROBEET WVA 4h18′33″ +27′01″
70 013 JPN Fumiyuki BEPPU TFS 4h19′36″ +28′04″
71 101 ITA Andrea PERON TNN 4h20′40″ +29′08″
72 092 LUX Alex KIRSCH WVA 4h20′55″ +29′23″
73 095 BEL Julien STASSEN WVA 4h20′55″ +29′23″
74 044 SLO Jan TRATNIK CCC 4h21′09″ +29′37″
75 055 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 4h21′12″ +29′40″
76 081 NED Elmar REINDERS RNL 4h21′26″ +29′54″
77 086 NED Sjoerd VAN GINNEKEN RNL 4h21′26″ +29′54″
78 085 NED Oscar RIESEBEEK RNL 4h21′26″ +29′54″
79 134 ITA Andrea GUARDINI BRD 4h22′21″ +30′49″
80 137 ITA Mirco MAESTRI BRD 4h22′21″ +30′49″
81 117 ITA Damiano CIMA NIP 4h22′21″ +30′49″
82 024 ITA Riccardo MINALI AST 4h22′21″ +30′49″
83 172 SLO Gorazd PER ADR 4h22′21″ +30′49″
84 131 ITA Paolo SIMION BRD 4h22′21″ +30′49″
85 106 ITA Umberto POLI TNN 4h22′21″ +30′49″
86 036 USA Justin OIEN CJR 4h22′21″ +30′49″
87 125 USA Andrew DAHLHEIM HCA 4h22′21″ +30′49″
88 155 CRO Viktor POTOCKI LJU 4h22′21″ +30′49″
89 153 SLO Matic GROSELJ LJU 4h22′25″ +30′53″
90 154 SLO Izidor PENKO LJU 4h22′25″ +30′53″
91 035 FRA Yannis YSSAAD CJR 4h22′27″ +30′55″
92 026 KAZ Ruslan TLEUBAYEV AST 4h22′27″ +30′55″
93 157 AUS Benjamin HILL LJU 4h22′27″ +30′55″
94 113 ESP Juan Jose LOBATO DEL VALLE NIP 4h22′27″ +30′55″
95 097 BEL Jimmy DUQUENNOY WVA 4h22′29″ +30′57″
96 047 SLO Marko KUMP CCC 4h22′29″ +30′57″
97 054 RUS Roman MAIKIN GAZ 4h22′30″ +30′58″
98 043 POL Adrian KUREK CCC 4h22′30″ +30′58″
99 105 FRA Charles PLANET TNN 4h22′32″ +31′00″
100 164 ITA Riccardo STACCHIOTTI MST 4h22′32″ +31′00″
101 046 POL Kamil GRADEK CCC 4h22′36″ +31′04″
102 042 POL Pawel FRANCZAK CCC 4h22′37″ +31′05″
103 041 POL Pawel BERNAS CCC 4h22′37″ +31′05″
104 132 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 4h22′38″ +31′06″
105 004 ITA Niccolo BONIFAZIO TBM 4h22′39″ +31′07″
106 115 JPN Kohei UCHIMA NIP 4h22′39″ +31′07″
107 061 NED Peter KONING ABS 4h22′46″ +31′14″
108 091 BEL Ludwig DE WINTER WVA 4h22′52″ +31′20″
109 066 NED Michel KREDER ABS 4h22′57″ +31′25″
110 065 IRL Conor DUNNE ABS 4h23′00″ +31′28″
111 126 USA Miguel BRYON HCA 4h24′30″ +32′58″
112 087 NED Wouter WIPPERT RNL 4h25′35″ +34′03″
113 015 NZL Alex FRAME TFS 4h25′36″ +34′04″
114 175 SLO Žiga HORVAT ADR 4h25′36″ +34′04″
115 151 SLO Žiga JERMAN LJU 4h25′36″ +34′04″
116 102 NED Hendrikus VAN IJZENDOORN TNN 4h27′15″ +35′43″
117 184 COL William David MUNOZ PEREZ BSM 4h28′16″ +36′44″
118 093 BEL Franklin SIX WVA 4h28′32″ +37′00″
119 062 NZL Shane ARCHBOLD ABS 4h28′53″ +37′21″
120 166 ITA Mattia MARCELLI MST 4h29′30″ +37′58″
121 116 ROU Eduard Michael GROSU NIP 4h29′52″ +38′20″
122 163 ITA Nicolas MARINI MST 4h36′36″ +45′04″
123 123 DEN Nicolai Philip Brøchner NIELSEN HCA 4h37′42″ +46′10″
Nisu završili
# Br. Vozač Tim
1 012 ITA Giacomo NIZZOLO TFS
2 016 ITA Eugenio ALAFACI TFS
3 051 RUS Evgeny SHALUNOV GAZ
4 096 BEL Kenny DEHAES WVA
5 103 NED Brian KAMSTRA TNN
6 122 USA John MURPHY HCA
Sprint - Omiš Center - 46,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 176 SLO Jon BOŽIC ADR 5
2 082 NED Nick VAN DER LIJKE RNL 3
3 145 CRO Mateo FRANKOVIC MKT 1
Sprint - Makarska Center - 97,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 176 SLO Jon BOŽIC ADR 5
2 165 ROU Emil DIMA MST 3
3 082 NED Nick VAN DER LIJKE RNL 1
Finish - Sv. Jure (PP Biokovo) - 134,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 002 BLR Kanstantsin SUITSOU TBM 25
2 083 NED Pieter WEENING RNL 20
3 023 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 16
4 171 CRO Radoslav ROGINA ADR 14
5 011 DEN Niklas EG TFS 12
6 064 GBR Daniel PEARSON ABS 10
7 017 ITA Gianluca BRAMBILLA TFS 9
8 187 COL Ruben Dario ACOSTA OSPINA BSM 8
9 057 RUS Artem NYCH GAZ 7
10 031 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 6
11 001 SLO Domen NOVAK TBM 5
12 127 USA Taylor (T.J.) EISENHART HCA 4
13 136 ITA Enrico BARBIN BRD 3
14 152 SLO Tadej POGACAR LJU 2
15 146 CRO Josip RUMAC MKT 1
KoM 3rd cat. - Zadvarje - 71,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 165 ROU Emil DIMA MST 3
2 123 DEN Nicolai Philip Brøchner NIELSEN HCA 2
3 082 NED Nick VAN DER LIJKE RNL 1
KoM HC cat. - Sv. Jure (PP Biokovo) - 134,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 002 BLR Kanstantsin SUITSOU TBM 20
2 083 NED Pieter WEENING RNL 15
3 023 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 10
4 171 CRO Radoslav ROGINA ADR 8
5 011 DEN Niklas EG TFS 6
6 064 GBR Daniel PEARSON ABS 4
7 017 ITA Gianluca BRAMBILLA TFS 3
8 187 COL Ruben Dario ACOSTA OSPINA BSM 2
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 11h52′45″ +00′00″
2 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 11h53′11″ +00′26″
3 BSM COL Bicicletas Strongman 11h53′56″ +01′11″
4 TFS USA TREK SEGAFREDO 11h55′46″ +03′01″
5 RNL NED ROOMPOT NEDERLANDSE LOTERIJ 12h01′40″ +08′55″
6 ADR SLO ADRIA MOBIL 12h02′26″ +09′41″
7 MKT CRO MERIDIANA KAMEN TEAM 12h02′37″ +09′52″
8 CJR ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA 12h04′52″ +12′07″
9 BRD ITA BARDIANI CSF 12h06′41″ +13′56″
10 HCA USA HOLOWESKO CITADEL PB ARAPAHOE RESOURCES 12h13′34″ +20′49″
11 GAZ RUS GAZPROM RUSVELO 12h15′48″ +23′03″
12 LJU SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 12h20′16″ +27′31″
13 NIP ITA NIPPO VINI FANTINI EUROPA OVINI 12h24′19″ +31′34″
14 ABS IRL AQUA BLUE SPORT 12h31′23″ +38′38″
15 MST ROU MsTina Focus 12h36′59″ +44′14″
16 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 12h38′11″ +45′26″
17 TNN USA TEAM NOVO NORDISK 12h42′31″ +49′46″
18 CCC POL CCC SPRANDI POLKOWICE 12h49′42″ +56′57″
19 WVA BEL WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 13h00′23″ +07′38″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 002 BLR Kanstantsin SUITSOU TBM 15h15′10″ +00′00″
2 083 NED Pieter WEENING RNL 15h15′18″ +00′08″
3 023 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 15h15′57″ +00′47″
4 171 CRO Radoslav ROGINA ADR 15h16′16″ +01′06″
5 011 DEN Niklas EG TFS 15h16′58″ +01′48″
6 064 GBR Daniel PEARSON ABS 15h17′21″ +02′11″
7 017 ITA Gianluca BRAMBILLA TFS 15h17′43″ +02′33″
8 187 COL Ruben Dario ACOSTA OSPINA BSM 15h18′02″ +02′52″
9 057 RUS Artem NYCH GAZ 15h18′11″ +03′01″
10 031 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 15h18′58″ +03′48″
11 001 SLO Domen NOVAK TBM 15h19′15″ +04′05″
12 127 USA Taylor (T.J.) EISENHART HCA 15h20′17″ +05′07″
13 136 ITA Enrico BARBIN BRD 15h20′34″ +05′24″
14 152 SLO Tadej POGACAR LJU 15h21′20″ +06′10″
15 146 CRO Josip RUMAC MKT 15h22′14″ +07′04″
16 181 COL Johnatan CAÑAVERAL VARGAS BSM 15h22′39″ +07′29″
17 107 ESP David LOZANO RIBA TNN 15h23′18″ +08′08″
18 027 KAZ Daniil FOMINYKH AST 15h23′32″ +08′22″
19 156 SLO Žiga RUCIGAJ LJU 15h24′07″ +08′57″
20 037 ITA Danilo CELANO CJR 15h24′15″ +09′05″
21 111 ITA Simone PONZI NIP 15h24′21″ +09′11″
22 186 COL Oscar Adalberto QUIROZ AYALA BSM 15h24′35″ +09′25″
23 022 KAZ Artyom ZAKHAROV AST 15h24′38″ +09′28″
24 183 COL Aristobulo CALA CALA BSM 15h25′02″ +09′52″
25 144 ITA Matteo RABOTTINI MKT 15h25′12″ +10′02″
26 135 ITA Alessandro TONELLI BRD 15h25′32″ +10′22″
27 121 BLR Andrei KRASILNIKAU HCA 15h26′03″ +10′53″
28 082 NED Nick VAN DER LIJKE RNL 15h27′26″ +12′16″
29 173 SLO Janez BRAJKOVIC ADR 15h28′08″ +12′58″
30 143 CRO Emanuel KISERLOVSKI MKT 15h28′08″ +12′58″
31 174 SLO Jure GOLCER ADR 15h29′34″ +14′24″
32 045 POL Lukasz OWSIAN CCC 15h29′52″ +14′42″
33 053 RUS Sergei SHILOV GAZ 15h30′17″ +15′07″
34 021 KAZ Bakhtiyar KOZHATAYEV AST 15h30′23″ +15′13″
35 167 ROU Raul-Antonio SINZA MST 15h30′42″ +15′32″
36 005 SLO Matej MOHORIC TBM 15h31′04″ +15′54″
37 025 KAZ Zhandos BIZHIGITOV AST 15h32′10″ +17′00″
38 133 ITA Daniel SAVINI BRD 15h32′15″ +17′05″
39 075 LAT Krists NEILANDS ICA 15h32′25″ +17′15″
40 003 JPN Yukiya ARASHIRO TBM 15h32′42″ +17′32″
41 014 LUX Laurent DIDIER TFS 15h33′37″ +18′27″
42 112 JPN Hiroki NISHIMURA NIP 15h33′37″ +18′27″
43 006 ITA Manuele BOARO TBM 15h34′19″ +19′09″
44 032 AUS Nicholas Jack William SCHULTZ CJR 15h34′22″ +19′12″
45 145 CRO Mateo FRANKOVIC MKT 15h35′44″ +20′34″
46 177 SLO Gregor GAZVODA ADR 15h36′11″ +21′01″
47 033 ESP Julen AMEZQUETA MORENO CJR 15h37′08″ +21′58″
48 077 ITA Kristian SBARAGLI ICA 15h38′18″ +23′08″
49 176 SLO Jon BOŽIC ADR 15h38′32″ +23′22″
50 034 URU Fabricio FERRARI BARCELO CJR 15h38′32″ +23′22″
51 084 NED Jeroen MEIJERS RNL 15h38′37″ +23′27″
52 076 NOR Sondre ENGER ICA 15h38′48″ +23′38″
53 141 CRO Deni BANICEK MKT 15h38′51″ +23′41″
54 067 GBR Andrew FENN ABS 15h38′52″ +23′42″
55 073 CAN Guillaume BOIVIN ICA 15h38′52″ +23′42″
56 052 RUS Igor BOEV GAZ 15h38′52″ +23′42″
57 162 ROU Vlad-Nicolae DOBRE MST 15h38′52″ +23′42″
58 056 RUS Sergey LAGUTIN GAZ 15h39′00″ +23′50″
59 182 COL Eduardo ESTRADA CELIS BSM 15h39′06″ +23′56″
60 124 SUI Fabian LIENHARD HCA 15h39′09″ +23′59″
61 147 CRO Bruno MALTAR MKT 15h39′18″ +24′08″
62 114 JPN Hayato YOSHIDA NIP 15h39′19″ +24′09″
63 185 COL Diego Fernando CANO MALAVER BSM 15h39′26″ +24′16″
64 074 ISR Guy SAGIV ICA 15h39′48″ +24′38″
65 142 CRO David JABUKA MKT 15h39′58″ +24′48″
66 071 ISR Roy GOLDSTEIN ICA 15h41′27″ +26′17″
67 094 BEL Ludovic ROBEET WVA 15h42′29″ +27′19″
68 013 JPN Fumiyuki BEPPU TFS 15h43′38″ +28′28″
69 101 ITA Andrea PERON TNN 15h44′28″ +29′18″
70 044 SLO Jan TRATNIK CCC 15h44′57″ +29′47″
71 161 ITA Federico ZURLO MST 15h45′16″ +30′06″
72 165 ROU Emil DIMA MST 15h45′36″ +30′26″
73 092 LUX Alex KIRSCH WVA 15h45′49″ +30′39″
74 024 ITA Riccardo MINALI AST 15h45′53″ +30′43″
75 134 ITA Andrea GUARDINI BRD 15h45′55″ +30′45″
76 086 NED Sjoerd VAN GINNEKEN RNL 15h46′04″ +30′54″
77 113 ESP Juan Jose LOBATO DEL VALLE NIP 15h46′07″ +30′57″
78 131 ITA Paolo SIMION BRD 15h46′09″ +30′59″
79 164 ITA Riccardo STACCHIOTTI MST 15h46′11″ +31′01″
80 047 SLO Marko KUMP CCC 15h46′13″ +31′03″
81 154 SLO Izidor PENKO LJU 15h46′13″ +31′03″
82 035 FRA Yannis YSSAAD CJR 15h46′15″ +31′05″
83 157 AUS Benjamin HILL LJU 15h46′15″ +31′05″
84 097 BEL Jimmy DUQUENNOY WVA 15h46′17″ +31′07″
85 172 SLO Gorazd PER ADR 15h46′17″ +31′07″
86 036 USA Justin OIEN CJR 15h46′17″ +31′07″
87 155 CRO Viktor POTOCKI LJU 15h46′23″ +31′13″
88 117 ITA Damiano CIMA NIP 15h46′23″ +31′13″
89 137 ITA Mirco MAESTRI BRD 15h46′26″ +31′16″
90 125 USA Andrew DAHLHEIM HCA 15h46′26″ +31′16″
91 095 BEL Julien STASSEN WVA 15h46′30″ +31′20″
92 046 POL Kamil GRADEK CCC 15h46′32″ +31′22″
93 043 POL Adrian KUREK CCC 15h46′32″ +31′22″
94 041 POL Pawel BERNAS CCC 15h46′33″ +31′23″
95 042 POL Pawel FRANCZAK CCC 15h46′39″ +31′29″
96 132 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 15h46′46″ +31′36″
97 106 ITA Umberto POLI TNN 15h47′13″ +32′03″
98 105 FRA Charles PLANET TNN 15h47′32″ +32′22″
99 081 NED Elmar REINDERS RNL 15h47′49″ +32′39″
100 091 BEL Ludwig DE WINTER WVA 15h47′52″ +32′42″
101 126 USA Miguel BRYON HCA 15h48′18″ +33′08″
102 054 RUS Roman MAIKIN GAZ 15h48′56″ +33′46″
103 055 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 15h49′09″ +33′59″
104 065 IRL Conor DUNNE ABS 15h49′09″ +33′59″
105 151 SLO Žiga JERMAN LJU 15h49′16″ +34′06″
106 015 NZL Alex FRAME TFS 15h49′32″ +34′22″
107 085 NED Oscar RIESEBEEK RNL 15h49′57″ +34′47″
108 153 SLO Matic GROSELJ LJU 15h50′25″ +35′15″
109 026 KAZ Ruslan TLEUBAYEV AST 15h50′26″ +35′16″
110 175 SLO Žiga HORVAT ADR 15h50′36″ +35′26″
111 115 JPN Kohei UCHIMA NIP 15h51′10″ +36′00″
112 061 NED Peter KONING ABS 15h51′18″ +36′08″
113 184 COL William David MUNOZ PEREZ BSM 15h52′12″ +37′02″
114 004 ITA Niccolo BONIFAZIO TBM 15h52′36″ +37′26″
115 066 NED Michel KREDER ABS 15h52′38″ +37′28″
116 093 BEL Franklin SIX WVA 15h52′58″ +37′48″
117 116 ROU Eduard Michael GROSU NIP 15h53′14″ +38′04″
118 087 NED Wouter WIPPERT RNL 15h55′26″ +40′16″
119 166 ITA Mattia MARCELLI MST 15h58′02″ +42′52″
120 102 NED Hendrikus VAN IJZENDOORN TNN 15h59′22″ +44′12″
121 123 DEN Nicolai Philip Brøchner NIELSEN HCA 16h01′30″ +46′20″
122 062 NZL Shane ARCHBOLD ABS 16h02′51″ +47′41″
123 163 ITA Nicolas MARINI MST 16h06′43″ +51′33″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 116 ROU Eduard Michael GROSU NIP 41
2 176 SLO Jon BOŽIC ADR 33
3 023 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 30
4 024 ITA Riccardo MINALI AST 30
5 134 ITA Andrea GUARDINI BRD 27
6 002 BLR Kanstantsin SUITSOU TBM 25
7 004 ITA Niccolo BONIFAZIO TBM 25
8 083 NED Pieter WEENING RNL 20
9 151 SLO Žiga JERMAN LJU 17
10 047 SLO Marko KUMP CCC 16
11 171 CRO Radoslav ROGINA ADR 14
12 011 DEN Niklas EG TFS 12
13 017 ITA Gianluca BRAMBILLA TFS 12
14 005 SLO Matej MOHORIC TBM 12
15 113 ESP Juan Jose LOBATO DEL VALLE NIP 12
16 146 CRO Josip RUMAC MKT 11
17 164 ITA Riccardo STACCHIOTTI MST 10
18 064 GBR Daniel PEARSON ABS 10
19 031 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 10
20 187 COL Ruben Dario ACOSTA OSPINA BSM 8
21 057 RUS Artem NYCH GAZ 7
22 076 NOR Sondre ENGER ICA 7
23 161 ITA Federico ZURLO MST 7
24 153 SLO Matic GROSELJ LJU 7
25 097 BEL Jimmy DUQUENNOY WVA 6
26 001 SLO Domen NOVAK TBM 5
27 157 AUS Benjamin HILL LJU 5
28 106 ITA Umberto POLI TNN 5
29 127 USA Taylor (T.J.) EISENHART HCA 4
30 082 NED Nick VAN DER LIJKE RNL 4
31 136 ITA Enrico BARBIN BRD 3
32 165 ROU Emil DIMA MST 3
33 175 SLO Žiga HORVAT ADR 3
34 152 SLO Tadej POGACAR LJU 2
35 181 COL Johnatan CAÑAVERAL VARGAS BSM 1
36 145 CRO Mateo FRANKOVIC MKT 1
37 141 CRO Deni BANICEK MKT 1
38 074 ISR Guy SAGIV ICA 1
39 166 ITA Mattia MARCELLI MST 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 002 BLR Kanstantsin SUITSOU TBM 20
2 083 NED Pieter WEENING RNL 15
3 023 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 10
4 165 ROU Emil DIMA MST 9
5 171 CRO Radoslav ROGINA ADR 8
6 061 NED Peter KONING ABS 6
7 011 DEN Niklas EG TFS 6
8 064 GBR Daniel PEARSON ABS 4
9 135 ITA Alessandro TONELLI BRD 4
10 176 SLO Jon BOŽIC ADR 4
11 164 ITA Riccardo STACCHIOTTI MST 3
12 017 ITA Gianluca BRAMBILLA TFS 3
13 187 COL Ruben Dario ACOSTA OSPINA BSM 2
14 014 LUX Laurent DIDIER TFS 2
15 141 CRO Deni BANICEK MKT 2
16 153 SLO Matic GROSELJ LJU 2
17 123 DEN Nicolai Philip Brøchner NIELSEN HCA 2
18 082 NED Nick VAN DER LIJKE RNL 1
19 124 SUI Fabian LIENHARD HCA 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 023 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 15h15′57″ +00′00″
2 187 COL Ruben Dario ACOSTA OSPINA BSM 15h18′02″ +02′05″
3 152 SLO Tadej POGACAR LJU 15h21′20″ +05′23″
4 181 COL Johnatan CAÑAVERAL VARGAS BSM 15h22′39″ +06′42″
5 167 ROU Raul-Antonio SINZA MST 15h30′42″ +14′45″
6 133 ITA Daniel SAVINI BRD 15h32′15″ +16′18″
7 176 SLO Jon BOŽIC ADR 15h38′32″ +22′35″
8 142 CRO David JABUKA MKT 15h39′58″ +24′01″
9 165 ROU Emil DIMA MST 15h45′36″ +29′39″
10 154 SLO Izidor PENKO LJU 15h46′13″ +30′16″
11 172 SLO Gorazd PER ADR 15h46′17″ +30′20″
12 155 CRO Viktor POTOCKI LJU 15h46′23″ +30′26″
13 132 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 15h46′46″ +30′49″
14 106 ITA Umberto POLI TNN 15h47′13″ +31′16″
15 151 SLO Žiga JERMAN LJU 15h49′16″ +33′19″
16 153 SLO Matic GROSELJ LJU 15h50′25″ +34′28″
17 175 SLO Žiga HORVAT ADR 15h50′36″ +34′39″
18 093 BEL Franklin SIX WVA 15h52′58″ +37′01″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 46h03′45″ +00′00″
2 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 46h04′35″ +00′50″
3 BSM COL Bicicletas Strongman 46h05′16″ +01′31″
4 TFS USA TREK SEGAFREDO 46h06′54″ +03′09″
5 RNL NED ROOMPOT NEDERLANDSE LOTERIJ 46h13′04″ +09′19″
6 ADR SLO ADRIA MOBIL 46h13′50″ +10′05″
7 MKT CRO MERIDIANA KAMEN TEAM 46h14′01″ +10′16″
8 CJR ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA 46h16′12″ +12′27″
9 BRD ITA BARDIANI CSF 46h17′57″ +14′12″
10 HCA USA HOLOWESKO CITADEL PB ARAPAHOE RESOURCES 46h24′58″ +21′13″
11 GAZ RUS GAZPROM RUSVELO 46h27′20″ +23′35″
12 LJU SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 46h31′28″ +27′43″
13 NIP ITA NIPPO VINI FANTINI EUROPA OVINI 46h35′31″ +31′46″
14 ABS IRL AQUA BLUE SPORT 46h43′59″ +40′14″
15 MST ROU MsTina Focus 46h48′27″ +44′42″
16 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 46h49′31″ +45′46″
17 TNN USA TEAM NOVO NORDISK 46h54′12″ +50′27″
18 CCC POL CCC SPRANDI POLKOWICE 47h01′02″ +57′17″
19 WVA BEL WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 47h12′33″ +08′48″