Tour of Croatia 2018 / Rezultati / Etapa 4

Etapa 4: Starigrad (NP Paklenica) - Novi Vinodolski / Crikvenica

Datum održavanja: 20.04.2018. Dužina etape: 171 km

Rezultati nakon četvrte etape

Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
002 BLR Kanstantsin SUITSOU (TBM)
Vrijeme
19h12′19″
Bodovni poredak
Bodovni poredak
116 ROU Eduard Michael GROSU (NIP)
Bodovi
41
Poredak brdskih ciljeva
Poredak brdskih ciljeva
002 BLR Kanstantsin SUITSOU (TBM)
Bodovi
20
Najbolji mladi vozač do 23 godine
Najbolji mladi vozač do 23 godine
023 KAZ Yevgeniy GIDICH (AST)
Vrijeme
19h13′06″
Najbolja ekipa
AST KAZ ASTANA PRO TEAM
Vrijeme
57h55′12″
Pobjednik etape
135 ITA Alessandro TONELLI (BRD)
Vrijeme
3h56′57″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 135 ITA Alessandro TONELLI BRD 3h56′57″ +00′00″
2 136 ITA Enrico BARBIN BRD 3h57′09″ +00′12″
3 044 SLO Jan TRATNIK CCC 3h57′09″ +00′12″
4 124 SUI Fabian LIENHARD HCA 3h57′09″ +00′12″
5 004 ITA Niccolo BONIFAZIO TBM 3h57′09″ +00′12″
6 156 SLO Žiga RUCIGAJ LJU 3h57′09″ +00′12″
7 161 ITA Federico ZURLO MST 3h57′09″ +00′12″
8 043 POL Adrian KUREK CCC 3h57′09″ +00′12″
9 031 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 3h57′09″ +00′12″
10 077 ITA Kristian SBARAGLI ICA 3h57′09″ +00′12″
11 092 LUX Alex KIRSCH WVA 3h57′09″ +00′12″
12 041 POL Pawel BERNAS CCC 3h57′09″ +00′12″
13 037 ITA Danilo CELANO CJR 3h57′09″ +00′12″
14 067 GBR Andrew FENN ABS 3h57′09″ +00′12″
15 111 ITA Simone PONZI NIP 3h57′09″ +00′12″
16 011 DEN Niklas EG TFS 3h57′09″ +00′12″
17 181 COL Johnatan CAÑAVERAL VARGAS BSM 3h57′09″ +00′12″
18 084 NED Jeroen MEIJERS RNL 3h57′09″ +00′12″
19 113 ESP Juan Jose LOBATO DEL VALLE NIP 3h57′09″ +00′12″
20 187 COL Ruben Dario ACOSTA OSPINA BSM 3h57′09″ +00′12″
21 131 ITA Paolo SIMION BRD 3h57′09″ +00′12″
22 083 NED Pieter WEENING RNL 3h57′09″ +00′12″
23 114 JPN Hayato YOSHIDA NIP 3h57′09″ +00′12″
24 052 RUS Igor BOEV GAZ 3h57′09″ +00′12″
25 137 ITA Mirco MAESTRI BRD 3h57′09″ +00′12″
26 171 CRO Radoslav ROGINA ADR 3h57′09″ +00′12″
27 013 JPN Fumiyuki BEPPU TFS 3h57′09″ +00′12″
28 017 ITA Gianluca BRAMBILLA TFS 3h57′09″ +00′12″
29 133 ITA Daniel SAVINI BRD 3h57′09″ +00′12″
30 157 AUS Benjamin HILL LJU 3h57′09″ +00′12″
31 146 CRO Josip RUMAC MKT 3h57′09″ +00′12″
32 141 CRO Deni BANICEK MKT 3h57′09″ +00′12″
33 152 SLO Tadej POGACAR LJU 3h57′09″ +00′12″
34 107 ESP David LOZANO RIBA TNN 3h57′09″ +00′12″
35 064 GBR Daniel PEARSON ABS 3h57′09″ +00′12″
36 002 BLR Kanstantsin SUITSOU TBM 3h57′09″ +00′12″
37 145 CRO Mateo FRANKOVIC MKT 3h57′09″ +00′12″
38 172 SLO Gorazd PER ADR 3h57′09″ +00′12″
39 003 JPN Yukiya ARASHIRO TBM 3h57′09″ +00′12″
40 101 ITA Andrea PERON TNN 3h57′09″ +00′12″
41 143 CRO Emanuel KISERLOVSKI MKT 3h57′09″ +00′12″
42 055 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 3h57′09″ +00′12″
43 185 COL Diego Fernando CANO MALAVER BSM 3h57′09″ +00′12″
44 034 URU Fabricio FERRARI BARCELO CJR 3h57′09″ +00′12″
45 144 ITA Matteo RABOTTINI MKT 3h57′09″ +00′12″
46 127 USA Taylor (T.J.) EISENHART HCA 3h57′09″ +00′12″
47 005 SLO Matej MOHORIC TBM 3h57′09″ +00′12″
48 147 CRO Bruno MALTAR MKT 3h57′09″ +00′12″
49 121 BLR Andrei KRASILNIKAU HCA 3h57′09″ +00′12″
50 045 POL Lukasz OWSIAN CCC 3h57′09″ +00′12″
51 001 SLO Domen NOVAK TBM 3h57′09″ +00′12″
52 082 NED Nick VAN DER LIJKE RNL 3h57′09″ +00′12″
53 027 KAZ Daniil FOMINYKH AST 3h57′09″ +00′12″
54 022 KAZ Artyom ZAKHAROV AST 3h57′09″ +00′12″
55 174 SLO Jure GOLCER ADR 3h57′09″ +00′12″
56 182 COL Eduardo ESTRADA CELIS BSM 3h57′09″ +00′12″
57 154 SLO Izidor PENKO LJU 3h57′09″ +00′12″
58 073 CAN Guillaume BOIVIN ICA 3h57′09″ +00′12″
59 186 COL Oscar Adalberto QUIROZ AYALA BSM 3h57′09″ +00′12″
60 173 SLO Janez BRAJKOVIC ADR 3h57′09″ +00′12″
61 075 LAT Krists NEILANDS ICA 3h57′46″ +00′49″
62 106 ITA Umberto POLI TNN 3h57′09″ +00′12″
63 183 COL Aristobulo CALA CALA BSM 3h57′53″ +00′56″
64 056 RUS Sergey LAGUTIN GAZ 3h57′53″ +00′56″
65 006 ITA Manuele BOARO TBM 3h57′53″ +00′56″
66 057 RUS Artem NYCH GAZ 3h57′09″ +00′12″
67 046 POL Kamil GRADEK CCC 3h58′02″ +01′05″
68 087 NED Wouter WIPPERT RNL 3h58′07″ +01′10″
69 024 ITA Riccardo MINALI AST 3h58′07″ +01′10″
70 164 ITA Riccardo STACCHIOTTI MST 3h57′09″ +00′12″
71 014 LUX Laurent DIDIER TFS 3h58′16″ +01′19″
72 132 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 3h57′09″ +00′12″
73 053 RUS Sergei SHILOV GAZ 3h57′09″ +00′12″
74 023 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 3h57′09″ +00′12″
75 021 KAZ Bakhtiyar KOZHATAYEV AST 3h58′29″ +01′32″
76 066 NED Michel KREDER ABS 3h58′49″ +01′52″
77 085 NED Oscar RIESEBEEK RNL 3h59′22″ +02′25″
78 025 KAZ Zhandos BIZHIGITOV AST 4h01′39″ +04′42″
79 151 SLO Žiga JERMAN LJU 4h02′11″ +05′14″
80 071 ISR Roy GOLDSTEIN ICA 4h04′27″ +07′30″
81 126 USA Miguel BRYON HCA 4h04′27″ +07′30″
82 165 ROU Emil DIMA MST 4h04′27″ +07′30″
83 117 ITA Damiano CIMA NIP 4h04′27″ +07′30″
84 162 ROU Vlad-Nicolae DOBRE MST 4h04′27″ +07′30″
85 134 ITA Andrea GUARDINI BRD 4h04′27″ +07′30″
86 125 USA Andrew DAHLHEIM HCA 4h04′27″ +07′30″
87 153 SLO Matic GROSELJ LJU 4h04′27″ +07′30″
88 042 POL Pawel FRANCZAK CCC 4h04′27″ +07′30″
89 177 SLO Gregor GAZVODA ADR 4h04′27″ +07′30″
90 047 SLO Marko KUMP CCC 4h04′27″ +07′30″
91 167 ROU Raul-Antonio SINZA MST 4h04′27″ +07′30″
92 184 COL William David MUNOZ PEREZ BSM 4h04′27″ +07′30″
93 112 JPN Hiroki NISHIMURA NIP 4h04′27″ +07′30″
94 093 BEL Franklin SIX WVA 4h05′38″ +08′41″
95 091 BEL Ludwig DE WINTER WVA 4h05′38″ +08′41″
96 036 USA Justin OIEN CJR 4h10′35″ +13′38″
97 035 FRA Yannis YSSAAD CJR 4h10′35″ +13′38″
98 116 ROU Eduard Michael GROSU NIP 4h10′35″ +13′38″
99 163 ITA Nicolas MARINI MST 4h10′35″ +13′38″
100 115 JPN Kohei UCHIMA NIP 4h10′35″ +13′38″
101 015 NZL Alex FRAME TFS 4h10′35″ +13′38″
102 032 AUS Nicholas Jack William SCHULTZ CJR 4h10′35″ +13′38″
103 061 NED Peter KONING ABS 4h10′35″ +13′38″
104 065 IRL Conor DUNNE ABS 4h10′35″ +13′38″
105 175 SLO Žiga HORVAT ADR 4h10′35″ +13′38″
106 176 SLO Jon BOŽIC ADR 4h10′35″ +13′38″
107 155 CRO Viktor POTOCKI LJU 4h10′35″ +13′38″
108 142 CRO David JABUKA MKT 4h10′35″ +13′38″
109 094 BEL Ludovic ROBEET WVA 4h10′35″ +13′38″
110 097 BEL Jimmy DUQUENNOY WVA 4h10′35″ +13′38″
111 095 BEL Julien STASSEN WVA 4h10′35″ +13′38″
112 054 RUS Roman MAIKIN GAZ 4h10′35″ +13′38″
113 026 KAZ Ruslan TLEUBAYEV AST 4h10′35″ +13′38″
114 166 ITA Mattia MARCELLI MST 4h10′35″ +13′38″
115 102 NED Hendrikus VAN IJZENDOORN TNN 4h10′35″ +13′38″
116 074 ISR Guy SAGIV ICA 4h10′35″ +13′38″
117 076 NOR Sondre ENGER ICA 4h10′35″ +13′38″
118 081 NED Elmar REINDERS RNL 4h10′35″ +13′38″
119 086 NED Sjoerd VAN GINNEKEN RNL 4h10′35″ +13′38″
Nisu završili
# Br. Vozač Tim
1 033 ESP Julen AMEZQUETA MORENO CJR
2 062 NZL Shane ARCHBOLD ABS
3 123 DEN Nicolai Philip Brøchner NIELSEN HCA
Nisu započeli
# Br. Vozač Tim
1 105 FRA Charles PLANET TNN
Sprint - Senj Center - 111,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 073 CAN Guillaume BOIVIN ICA 5
2 014 LUX Laurent DIDIER TFS 3
3 025 KAZ Zhandos BIZHIGITOV AST 1
Sprint - Novi Vinodolski Center - 133,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 173 SLO Janez BRAJKOVIC ADR 5
2 025 KAZ Zhandos BIZHIGITOV AST 3
3 045 POL Lukasz OWSIAN CCC 1
Sprint - Novi Vinodolski Center - 160,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 135 ITA Alessandro TONELLI BRD 5
2 073 CAN Guillaume BOIVIN ICA 3
3 045 POL Lukasz OWSIAN CCC 1
Finish - Crikvenica - 171,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 135 ITA Alessandro TONELLI BRD 25
2 136 ITA Enrico BARBIN BRD 20
3 044 SLO Jan TRATNIK CCC 16
4 124 SUI Fabian LIENHARD HCA 14
5 004 ITA Niccolo BONIFAZIO TBM 12
6 156 SLO Žiga RUCIGAJ LJU 10
7 161 ITA Federico ZURLO MST 9
8 043 POL Adrian KUREK CCC 8
9 031 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 7
10 077 ITA Kristian SBARAGLI ICA 6
11 092 LUX Alex KIRSCH WVA 5
12 041 POL Pawel BERNAS CCC 4
13 037 ITA Danilo CELANO CJR 3
14 067 GBR Andrew FENN ABS 2
15 111 ITA Simone PONZI NIP 1
KoM 3rd cat. - Grižane - 149,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 135 ITA Alessandro TONELLI BRD 3
2 045 POL Lukasz OWSIAN CCC 2
3 183 COL Aristobulo CALA CALA BSM 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 BRD ITA BARDIANI CSF 11h51′15″ +00′00″
2 CCC POL CCC SPRANDI POLKOWICE 11h51′27″ +00′12″
3 NIP ITA NIPPO VINI FANTINI EUROPA OVINI 11h51′27″ +00′12″
4 CJR ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA 11h51′27″ +00′12″
5 LJU SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 11h51′27″ +00′12″
6 TFS USA TREK SEGAFREDO 11h51′27″ +00′12″
7 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 11h51′27″ +00′12″
8 BSM COL Bicicletas Strongman 11h51′27″ +00′12″
9 RNL NED ROOMPOT NEDERLANDSE LOTERIJ 11h51′27″ +00′12″
10 HCA USA HOLOWESKO CITADEL PB ARAPAHOE RESOURCES 11h51′27″ +00′12″
11 MKT CRO MERIDIANA KAMEN TEAM 11h51′27″ +00′12″
12 ADR SLO ADRIA MOBIL 11h51′27″ +00′12″
13 GAZ RUS GAZPROM RUSVELO 11h51′27″ +00′12″
14 TNN USA TEAM NOVO NORDISK 11h51′27″ +00′12″
15 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 11h51′27″ +00′12″
16 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 11h52′04″ +00′49″
17 ABS IRL AQUA BLUE SPORT 11h53′07″ +01′52″
18 MST ROU MsTina Focus 11h58′45″ +07′30″
19 WVA BEL WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 12h08′25″ +17′10″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 002 BLR Kanstantsin SUITSOU TBM 19h12′19″ +00′00″
2 083 NED Pieter WEENING RNL 19h12′27″ +00′08″
3 023 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 19h13′06″ +00′47″
4 171 CRO Radoslav ROGINA ADR 19h13′25″ +01′06″
5 011 DEN Niklas EG TFS 19h14′07″ +01′48″
6 064 GBR Daniel PEARSON ABS 19h14′30″ +02′11″
7 017 ITA Gianluca BRAMBILLA TFS 19h14′52″ +02′33″
8 187 COL Ruben Dario ACOSTA OSPINA BSM 19h15′11″ +02′52″
9 057 RUS Artem NYCH GAZ 19h15′20″ +03′01″
10 031 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 19h16′07″ +03′48″
11 001 SLO Domen NOVAK TBM 19h16′24″ +04′05″
12 127 USA Taylor (T.J.) EISENHART HCA 19h17′26″ +05′07″
13 136 ITA Enrico BARBIN BRD 19h17′37″ +05′18″
14 152 SLO Tadej POGACAR LJU 19h18′29″ +06′10″
15 146 CRO Josip RUMAC MKT 19h19′23″ +07′04″
16 181 COL Johnatan CAÑAVERAL VARGAS BSM 19h19′48″ +07′29″
17 107 ESP David LOZANO RIBA TNN 19h20′27″ +08′08″
18 027 KAZ Daniil FOMINYKH AST 19h20′41″ +08′22″
19 156 SLO Žiga RUCIGAJ LJU 19h21′16″ +08′57″
20 037 ITA Danilo CELANO CJR 19h21′24″ +09′05″
21 111 ITA Simone PONZI NIP 19h21′30″ +09′11″
22 186 COL Oscar Adalberto QUIROZ AYALA BSM 19h21′44″ +09′25″
23 022 KAZ Artyom ZAKHAROV AST 19h21′47″ +09′28″
24 135 ITA Alessandro TONELLI BRD 19h22′16″ +09′57″
25 144 ITA Matteo RABOTTINI MKT 19h22′21″ +10′02″
26 183 COL Aristobulo CALA CALA BSM 19h22′55″ +10′36″
27 121 BLR Andrei KRASILNIKAU HCA 19h23′12″ +10′53″
28 082 NED Nick VAN DER LIJKE RNL 19h24′35″ +12′16″
29 173 SLO Janez BRAJKOVIC ADR 19h25′14″ +12′55″
30 143 CRO Emanuel KISERLOVSKI MKT 19h25′17″ +12′58″
31 174 SLO Jure GOLCER ADR 19h26′43″ +14′24″
32 045 POL Lukasz OWSIAN CCC 19h26′59″ +14′40″
33 053 RUS Sergei SHILOV GAZ 19h27′26″ +15′07″
34 005 SLO Matej MOHORIC TBM 19h28′13″ +15′54″
35 021 KAZ Bakhtiyar KOZHATAYEV AST 19h28′52″ +16′33″
36 133 ITA Daniel SAVINI BRD 19h29′24″ +17′05″
37 003 JPN Yukiya ARASHIRO TBM 19h29′51″ +17′32″
38 075 LAT Krists NEILANDS ICA 19h30′11″ +17′52″
39 014 LUX Laurent DIDIER TFS 19h31′51″ +19′32″
40 006 ITA Manuele BOARO TBM 19h32′12″ +19′53″
41 145 CRO Mateo FRANKOVIC MKT 19h32′53″ +20′34″
42 025 KAZ Zhandos BIZHIGITOV AST 19h33′46″ +21′27″
43 167 ROU Raul-Antonio SINZA MST 19h35′09″ +22′50″
44 077 ITA Kristian SBARAGLI ICA 19h35′27″ +23′08″
45 034 URU Fabricio FERRARI BARCELO CJR 19h35′41″ +23′22″
46 084 NED Jeroen MEIJERS RNL 19h35′46″ +23′27″
47 073 CAN Guillaume BOIVIN ICA 19h35′56″ +23′37″
48 141 CRO Deni BANICEK MKT 19h36′00″ +23′41″
49 067 GBR Andrew FENN ABS 19h36′01″ +23′42″
50 052 RUS Igor BOEV GAZ 19h36′01″ +23′42″
51 182 COL Eduardo ESTRADA CELIS BSM 19h36′15″ +23′56″
52 124 SUI Fabian LIENHARD HCA 19h36′18″ +23′59″
53 147 CRO Bruno MALTAR MKT 19h36′27″ +24′08″
54 114 JPN Hayato YOSHIDA NIP 19h36′28″ +24′09″
55 185 COL Diego Fernando CANO MALAVER BSM 19h36′35″ +24′16″
56 056 RUS Sergey LAGUTIN GAZ 19h36′53″ +24′34″
57 112 JPN Hiroki NISHIMURA NIP 19h38′04″ +25′45″
58 177 SLO Gregor GAZVODA ADR 19h40′38″ +28′19″
59 013 JPN Fumiyuki BEPPU TFS 19h40′47″ +28′28″
60 101 ITA Andrea PERON TNN 19h41′37″ +29′18″
61 044 SLO Jan TRATNIK CCC 19h42′02″ +29′43″
62 161 ITA Federico ZURLO MST 19h42′25″ +30′06″
63 092 LUX Alex KIRSCH WVA 19h42′58″ +30′39″
64 113 ESP Juan Jose LOBATO DEL VALLE NIP 19h43′16″ +30′57″
65 131 ITA Paolo SIMION BRD 19h43′18″ +30′59″
66 162 ROU Vlad-Nicolae DOBRE MST 19h43′19″ +31′00″
67 164 ITA Riccardo STACCHIOTTI MST 19h43′20″ +31′01″
68 154 SLO Izidor PENKO LJU 19h43′22″ +31′03″
69 157 AUS Benjamin HILL LJU 19h43′24″ +31′05″
70 172 SLO Gorazd PER ADR 19h43′26″ +31′07″
71 137 ITA Mirco MAESTRI BRD 19h43′35″ +31′16″
72 043 POL Adrian KUREK CCC 19h43′41″ +31′22″
73 041 POL Pawel BERNAS CCC 19h43′42″ +31′23″
74 132 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 19h43′55″ +31′36″
75 024 ITA Riccardo MINALI AST 19h44′00″ +31′41″
76 106 ITA Umberto POLI TNN 19h44′22″ +32′03″
77 046 POL Kamil GRADEK CCC 19h44′34″ +32′15″
78 032 AUS Nicholas Jack William SCHULTZ CJR 19h44′57″ +32′38″
79 071 ISR Roy GOLDSTEIN ICA 19h45′54″ +33′35″
80 055 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 19h46′18″ +33′59″
81 176 SLO Jon BOŽIC ADR 19h49′07″ +36′48″
82 085 NED Oscar RIESEBEEK RNL 19h49′19″ +37′00″
83 076 NOR Sondre ENGER ICA 19h49′23″ +37′04″
84 004 ITA Niccolo BONIFAZIO TBM 19h49′45″ +37′26″
85 165 ROU Emil DIMA MST 19h50′03″ +37′44″
86 134 ITA Andrea GUARDINI BRD 19h50′22″ +38′03″
87 074 ISR Guy SAGIV ICA 19h50′23″ +38′04″
88 142 CRO David JABUKA MKT 19h50′33″ +38′14″
89 047 SLO Marko KUMP CCC 19h50′40″ +38′21″
90 117 ITA Damiano CIMA NIP 19h50′50″ +38′31″
91 125 USA Andrew DAHLHEIM HCA 19h50′53″ +38′34″
92 042 POL Pawel FRANCZAK CCC 19h51′06″ +38′47″
93 151 SLO Žiga JERMAN LJU 19h51′27″ +39′08″
94 066 NED Michel KREDER ABS 19h51′27″ +39′08″
95 126 USA Miguel BRYON HCA 19h52′45″ +40′26″
96 094 BEL Ludovic ROBEET WVA 19h53′04″ +40′45″
97 091 BEL Ludwig DE WINTER WVA 19h53′30″ +41′11″
98 087 NED Wouter WIPPERT RNL 19h53′33″ +41′14″
99 153 SLO Matic GROSELJ LJU 19h54′52″ +42′33″
100 086 NED Sjoerd VAN GINNEKEN RNL 19h56′39″ +44′20″
101 184 COL William David MUNOZ PEREZ BSM 19h56′39″ +44′20″
102 035 FRA Yannis YSSAAD CJR 19h56′50″ +44′31″
103 097 BEL Jimmy DUQUENNOY WVA 19h56′52″ +44′33″
104 036 USA Justin OIEN CJR 19h56′52″ +44′33″
105 155 CRO Viktor POTOCKI LJU 19h56′58″ +44′39″
106 095 BEL Julien STASSEN WVA 19h57′05″ +44′46″
107 081 NED Elmar REINDERS RNL 19h58′24″ +46′05″
108 093 BEL Franklin SIX WVA 19h58′36″ +46′17″
109 054 RUS Roman MAIKIN GAZ 19h59′31″ +47′12″
110 065 IRL Conor DUNNE ABS 19h59′44″ +47′25″
111 015 NZL Alex FRAME TFS 20h00′07″ +47′48″
112 026 KAZ Ruslan TLEUBAYEV AST 20h01′01″ +48′42″
113 175 SLO Žiga HORVAT ADR 20h01′11″ +48′52″
114 115 JPN Kohei UCHIMA NIP 20h01′45″ +49′26″
115 061 NED Peter KONING ABS 20h01′53″ +49′34″
116 116 ROU Eduard Michael GROSU NIP 20h03′49″ +51′30″
117 166 ITA Mattia MARCELLI MST 20h08′37″ +56′18″
118 102 NED Hendrikus VAN IJZENDOORN TNN 20h09′57″ +57′38″
119 163 ITA Nicolas MARINI MST 20h17′18″ +04′59″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 116 ROU Eduard Michael GROSU NIP 41
2 004 ITA Niccolo BONIFAZIO TBM 37
3 176 SLO Jon BOŽIC ADR 33
4 135 ITA Alessandro TONELLI BRD 30
5 023 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 30
6 024 ITA Riccardo MINALI AST 30
7 134 ITA Andrea GUARDINI BRD 27
8 002 BLR Kanstantsin SUITSOU TBM 25
9 136 ITA Enrico BARBIN BRD 23
10 083 NED Pieter WEENING RNL 20
11 031 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 17
12 151 SLO Žiga JERMAN LJU 17
13 044 SLO Jan TRATNIK CCC 16
14 161 ITA Federico ZURLO MST 16
15 047 SLO Marko KUMP CCC 16
16 171 CRO Radoslav ROGINA ADR 14
17 124 SUI Fabian LIENHARD HCA 14
18 011 DEN Niklas EG TFS 12
19 017 ITA Gianluca BRAMBILLA TFS 12
20 005 SLO Matej MOHORIC TBM 12
21 113 ESP Juan Jose LOBATO DEL VALLE NIP 12
22 146 CRO Josip RUMAC MKT 11
23 164 ITA Riccardo STACCHIOTTI MST 10
24 064 GBR Daniel PEARSON ABS 10
25 156 SLO Žiga RUCIGAJ LJU 10
26 073 CAN Guillaume BOIVIN ICA 8
27 187 COL Ruben Dario ACOSTA OSPINA BSM 8
28 043 POL Adrian KUREK CCC 8
29 057 RUS Artem NYCH GAZ 7
30 076 NOR Sondre ENGER ICA 7
31 153 SLO Matic GROSELJ LJU 7
32 077 ITA Kristian SBARAGLI ICA 6
33 097 BEL Jimmy DUQUENNOY WVA 6
34 173 SLO Janez BRAJKOVIC ADR 5
35 001 SLO Domen NOVAK TBM 5
36 092 LUX Alex KIRSCH WVA 5
37 157 AUS Benjamin HILL LJU 5
38 106 ITA Umberto POLI TNN 5
39 127 USA Taylor (T.J.) EISENHART HCA 4
40 082 NED Nick VAN DER LIJKE RNL 4
41 025 KAZ Zhandos BIZHIGITOV AST 4
42 041 POL Pawel BERNAS CCC 4
43 037 ITA Danilo CELANO CJR 3
44 014 LUX Laurent DIDIER TFS 3
45 165 ROU Emil DIMA MST 3
46 175 SLO Žiga HORVAT ADR 3
# Br. Vozač Tim Bod.
1 002 BLR Kanstantsin SUITSOU TBM 20
2 083 NED Pieter WEENING RNL 15
3 023 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 10
4 165 ROU Emil DIMA MST 9
5 171 CRO Radoslav ROGINA ADR 8
6 135 ITA Alessandro TONELLI BRD 7
7 061 NED Peter KONING ABS 6
8 011 DEN Niklas EG TFS 6
9 064 GBR Daniel PEARSON ABS 4
10 176 SLO Jon BOŽIC ADR 4
11 164 ITA Riccardo STACCHIOTTI MST 3
12 017 ITA Gianluca BRAMBILLA TFS 3
13 187 COL Ruben Dario ACOSTA OSPINA BSM 2
14 045 POL Lukasz OWSIAN CCC 2
15 014 LUX Laurent DIDIER TFS 2
16 141 CRO Deni BANICEK MKT 2
17 153 SLO Matic GROSELJ LJU 2
18 183 COL Aristobulo CALA CALA BSM 1
19 082 NED Nick VAN DER LIJKE RNL 1
20 124 SUI Fabian LIENHARD HCA 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 023 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 19h13′06″ +00′00″
2 187 COL Ruben Dario ACOSTA OSPINA BSM 19h15′11″ +02′05″
3 152 SLO Tadej POGACAR LJU 19h18′29″ +05′23″
4 181 COL Johnatan CAÑAVERAL VARGAS BSM 19h19′48″ +06′42″
5 133 ITA Daniel SAVINI BRD 19h29′24″ +16′18″
6 167 ROU Raul-Antonio SINZA MST 19h35′09″ +22′03″
7 154 SLO Izidor PENKO LJU 19h43′22″ +30′16″
8 172 SLO Gorazd PER ADR 19h43′26″ +30′20″
9 132 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 19h43′55″ +30′49″
10 106 ITA Umberto POLI TNN 19h44′22″ +31′16″
11 176 SLO Jon BOŽIC ADR 19h49′07″ +36′01″
12 165 ROU Emil DIMA MST 19h50′03″ +36′57″
13 142 CRO David JABUKA MKT 19h50′33″ +37′27″
14 151 SLO Žiga JERMAN LJU 19h51′27″ +38′21″
15 153 SLO Matic GROSELJ LJU 19h54′52″ +41′46″
16 155 CRO Viktor POTOCKI LJU 19h56′58″ +43′52″
17 093 BEL Franklin SIX WVA 19h58′36″ +45′30″
18 175 SLO Žiga HORVAT ADR 20h01′11″ +48′05″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 57h55′12″ +00′00″
2 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 57h56′02″ +00′50″
3 BSM COL Bicicletas Strongman 57h56′43″ +01′31″
4 TFS USA TREK SEGAFREDO 57h58′21″ +03′09″
5 RNL NED ROOMPOT NEDERLANDSE LOTERIJ 58h04′31″ +09′19″
6 ADR SLO ADRIA MOBIL 58h05′17″ +10′05″
7 MKT CRO MERIDIANA KAMEN TEAM 58h05′28″ +10′16″
8 CJR ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA 58h07′39″ +12′27″
9 BRD ITA BARDIANI CSF 58h09′12″ +14′00″
10 HCA USA HOLOWESKO CITADEL PB ARAPAHOE RESOURCES 58h16′25″ +21′13″
11 GAZ RUS GAZPROM RUSVELO 58h18′47″ +23′35″
12 LJU SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 58h22′55″ +27′43″
13 NIP ITA NIPPO VINI FANTINI EUROPA OVINI 58h26′58″ +31′46″
14 ABS IRL AQUA BLUE SPORT 58h37′06″ +41′54″
15 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 58h41′35″ +46′23″
16 TNN USA TEAM NOVO NORDISK 58h45′39″ +50′27″
17 MST ROU MsTina Focus 58h47′12″ +52′00″
18 CCC POL CCC SPRANDI POLKOWICE 58h52′29″ +57′17″
19 WVA BEL WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 59h20′58″ +25′46″