Tour of Croatia 2018 / Rezultati / Etapa 5

Etapa 5: Rabac - Rijeka / Opatija / Poklon (PP Učka)

Datum održavanja: 21.04.2018. Dužina etape: 156.5 km

Rezultati nakon pete etape

Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
002 BLR Kanstantsin SUITSOU (TBM)
Vrijeme
23h29′01″
Bodovni poredak
Bodovni poredak
135 ITA Alessandro TONELLI (BRD)
Bodovi
47
Poredak brdskih ciljeva
Poredak brdskih ciljeva
061 NED Peter KONING (ABS)
Bodovi
35
Najbolji mladi vozač do 23 godine
Najbolji mladi vozač do 23 godine
023 KAZ Yevgeniy GIDICH (AST)
Vrijeme
23h29′54″
Najbolja ekipa
TBM BRN BAHRAIN MERIDA
Vrijeme
70h45′30″
Pobjednik etape
006 ITA Manuele BOARO (TBM)
Vrijeme
4h15′54″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 006 ITA Manuele BOARO TBM 4h15′54″ +00′00″
2 045 POL Lukasz OWSIAN CCC 4h16′01″ +00′07″
3 135 ITA Alessandro TONELLI BRD 4h16′04″ +00′10″
4 181 COL Johnatan CAÑAVERAL VARGAS BSM 4h16′06″ +00′12″
5 152 SLO Tadej POGACAR LJU 4h16′18″ +00′24″
6 011 DEN Niklas EG TFS 4h16′18″ +00′24″
7 064 GBR Daniel PEARSON ABS 4h16′41″ +00′47″
8 083 NED Pieter WEENING RNL 4h16′42″ +00′48″
9 002 BLR Kanstantsin SUITSOU TBM 4h16′42″ +00′48″
10 082 NED Nick VAN DER LIJKE RNL 4h16′46″ +00′52″
11 023 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 4h16′48″ +00′54″
12 057 RUS Artem NYCH GAZ 4h16′49″ +00′55″
13 171 CRO Radoslav ROGINA ADR 4h16′51″ +00′57″
14 187 COL Ruben Dario ACOSTA OSPINA BSM 4h16′51″ +00′57″
15 001 SLO Domen NOVAK TBM 4h16′52″ +00′58″
16 127 USA Taylor (T.J.) EISENHART HCA 4h17′15″ +01′21″
17 031 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 4h17′15″ +01′21″
18 037 ITA Danilo CELANO CJR 4h17′26″ +01′32″
19 186 COL Oscar Adalberto QUIROZ AYALA BSM 4h17′30″ +01′36″
20 017 ITA Gianluca BRAMBILLA TFS 4h17′46″ +01′52″
21 044 SLO Jan TRATNIK CCC 4h18′02″ +02′08″
22 174 SLO Jure GOLCER ADR 4h18′22″ +02′28″
23 136 ITA Enrico BARBIN BRD 4h18′27″ +02′33″
24 107 ESP David LOZANO RIBA TNN 4h18′27″ +02′33″
25 146 CRO Josip RUMAC MKT 4h18′27″ +02′33″
26 005 SLO Matej MOHORIC TBM 4h19′22″ +03′28″
27 156 SLO Žiga RUCIGAJ LJU 4h19′24″ +03′30″
28 161 ITA Federico ZURLO MST 4h19′27″ +03′33″
29 022 KAZ Artyom ZAKHAROV AST 4h19′55″ +04′01″
30 144 ITA Matteo RABOTTINI MKT 4h19′55″ +04′01″
31 183 COL Aristobulo CALA CALA BSM 4h19′55″ +04′01″
32 025 KAZ Zhandos BIZHIGITOV AST 4h19′55″ +04′01″
33 173 SLO Janez BRAJKOVIC ADR 4h20′23″ +04′29″
34 061 NED Peter KONING ABS 4h21′38″ +05′44″
35 121 BLR Andrei KRASILNIKAU HCA 4h21′57″ +06′03″
36 143 CRO Emanuel KISERLOVSKI MKT 4h21′57″ +06′03″
37 027 KAZ Daniil FOMINYKH AST 4h21′57″ +06′03″
38 137 ITA Mirco MAESTRI BRD 4h23′17″ +07′23″
39 111 ITA Simone PONZI NIP 4h23′40″ +07′46″
40 091 BEL Ludwig DE WINTER WVA 4h23′40″ +07′46″
41 067 GBR Andrew FENN ABS 4h23′48″ +07′54″
42 185 COL Diego Fernando CANO MALAVER BSM 4h23′57″ +08′03″
43 003 JPN Yukiya ARASHIRO TBM 4h24′53″ +08′59″
44 056 RUS Sergey LAGUTIN GAZ 4h25′02″ +09′08″
45 132 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 4h25′52″ +09′58″
46 117 ITA Damiano CIMA NIP 4h26′53″ +10′59″
47 085 NED Oscar RIESEBEEK RNL 4h26′53″ +10′59″
48 026 KAZ Ruslan TLEUBAYEV AST 4h28′26″ +12′32″
49 133 ITA Daniel SAVINI BRD 4h29′32″ +13′38″
50 075 LAT Krists NEILANDS ICA 4h29′32″ +13′38″
51 073 CAN Guillaume BOIVIN ICA 4h29′32″ +13′38″
52 054 RUS Roman MAIKIN GAZ 4h29′32″ +13′38″
53 147 CRO Bruno MALTAR MKT 4h29′41″ +13′47″
54 155 CRO Viktor POTOCKI LJU 4h30′19″ +14′25″
55 145 CRO Mateo FRANKOVIC MKT 4h30′19″ +14′25″
56 114 JPN Hayato YOSHIDA NIP 4h30′19″ +14′25″
57 172 SLO Gorazd PER ADR 4h30′43″ +14′49″
58 071 ISR Roy GOLDSTEIN ICA 4h32′40″ +16′46″
59 047 SLO Marko KUMP CCC 4h33′28″ +17′34″
60 074 ISR Guy SAGIV ICA 4h33′28″ +17′34″
61 092 LUX Alex KIRSCH WVA 4h33′28″ +17′34″
62 131 ITA Paolo SIMION BRD 4h33′28″ +17′34″
63 036 USA Justin OIEN CJR 4h33′28″ +17′34″
64 101 ITA Andrea PERON TNN 4h33′28″ +17′34″
65 157 AUS Benjamin HILL LJU 4h33′28″ +17′34″
66 052 RUS Igor BOEV GAZ 4h33′28″ +17′34″
67 124 SUI Fabian LIENHARD HCA 4h33′28″ +17′34″
68 046 POL Kamil GRADEK CCC 4h33′28″ +17′34″
69 043 POL Adrian KUREK CCC 4h33′28″ +17′34″
70 041 POL Pawel BERNAS CCC 4h33′28″ +17′34″
71 086 NED Sjoerd VAN GINNEKEN RNL 4h33′28″ +17′34″
72 013 JPN Fumiyuki BEPPU TFS 4h37′52″ +21′58″
73 184 COL William David MUNOZ PEREZ BSM 4h37′52″ +21′58″
74 182 COL Eduardo ESTRADA CELIS BSM 4h37′52″ +21′58″
75 113 ESP Juan Jose LOBATO DEL VALLE NIP 4h37′52″ +21′58″
76 112 JPN Hiroki NISHIMURA NIP 4h37′52″ +21′58″
77 014 LUX Laurent DIDIER TFS 4h38′04″ +22′10″
78 076 NOR Sondre ENGER ICA 4h39′15″ +23′21″
79 134 ITA Andrea GUARDINI BRD 4h40′47″ +24′53″
80 081 NED Elmar REINDERS RNL 4h40′47″ +24′53″
81 055 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 4h40′47″ +24′53″
82 021 KAZ Bakhtiyar KOZHATAYEV AST 4h40′47″ +24′53″
83 077 ITA Kristian SBARAGLI ICA 4h40′47″ +24′53″
84 042 POL Pawel FRANCZAK CCC 4h40′47″ +24′53″
85 141 CRO Deni BANICEK MKT 4h40′47″ +24′53″
86 024 ITA Riccardo MINALI AST 4h40′47″ +24′53″
87 151 SLO Žiga JERMAN LJU 4h40′47″ +24′53″
88 175 SLO Žiga HORVAT ADR 4h40′47″ +24′53″
89 176 SLO Jon BOŽIC ADR 4h40′47″ +24′53″
90 094 BEL Ludovic ROBEET WVA 4h40′47″ +24′53″
91 106 ITA Umberto POLI TNN 4h40′47″ +24′53″
92 153 SLO Matic GROSELJ LJU 4h40′47″ +24′53″
93 142 CRO David JABUKA MKT 4h40′47″ +24′53″
94 162 ROU Vlad-Nicolae DOBRE MST 4h40′47″ +24′53″
95 177 SLO Gregor GAZVODA ADR 4h40′47″ +24′53″
96 167 ROU Raul-Antonio SINZA MST 4h40′47″ +24′53″
97 154 SLO Izidor PENKO LJU 4h40′47″ +24′53″
98 093 BEL Franklin SIX WVA 4h40′47″ +24′53″
99 035 FRA Yannis YSSAAD CJR 4h40′47″ +24′53″
100 084 NED Jeroen MEIJERS RNL 4h40′47″ +24′53″
101 095 BEL Julien STASSEN WVA 4h40′47″ +24′53″
102 066 NED Michel KREDER ABS 4h40′47″ +24′53″
103 065 IRL Conor DUNNE ABS 4h40′55″ +25′01″
104 126 USA Miguel BRYON HCA 4h40′57″ +25′03″
105 015 NZL Alex FRAME TFS 4h41′05″ +25′11″
106 004 ITA Niccolo BONIFAZIO TBM 4h42′42″ +26′48″
107 165 ROU Emil DIMA MST 4h44′08″ +28′14″
108 116 ROU Eduard Michael GROSU NIP 4h45′09″ +29′15″
109 115 JPN Kohei UCHIMA NIP 4h45′09″ +29′15″
110 164 ITA Riccardo STACCHIOTTI MST 4h45′09″ +29′15″
111 087 NED Wouter WIPPERT RNL 4h50′21″ +34′27″
112 163 ITA Nicolas MARINI MST 4h50′54″ +35′00″
113 166 ITA Mattia MARCELLI MST 4h50′55″ +35′01″
Nisu završili
# Br. Vozač Tim
1 032 AUS Nicholas Jack William SCHULTZ CJR
2 034 URU Fabricio FERRARI BARCELO CJR
3 053 RUS Sergei SHILOV GAZ
4 097 BEL Jimmy DUQUENNOY WVA
5 102 NED Hendrikus VAN IJZENDOORN TNN
6 125 USA Andrew DAHLHEIM HCA
Sprint - Labin Center - 9,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 116 ROU Eduard Michael GROSU NIP 5
2 024 ITA Riccardo MINALI AST 3
3 177 SLO Gregor GAZVODA ADR 1
Sprint - Viškovo Center - 108,8 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 117 ITA Damiano CIMA NIP 5
2 137 ITA Mirco MAESTRI BRD 3
3 135 ITA Alessandro TONELLI BRD 1
Sprint - Rijeka Center - 124,8 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 137 ITA Mirco MAESTRI BRD 5
2 174 SLO Jure GOLCER ADR 3
3 117 ITA Damiano CIMA NIP 1
Finish - Poklon (PP Učka) - 156,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 006 ITA Manuele BOARO TBM 25
2 045 POL Lukasz OWSIAN CCC 20
3 135 ITA Alessandro TONELLI BRD 16
4 181 COL Johnatan CAÑAVERAL VARGAS BSM 14
5 152 SLO Tadej POGACAR LJU 12
6 011 DEN Niklas EG TFS 10
7 064 GBR Daniel PEARSON ABS 9
8 083 NED Pieter WEENING RNL 8
9 002 BLR Kanstantsin SUITSOU TBM 7
10 082 NED Nick VAN DER LIJKE RNL 6
11 023 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 5
12 057 RUS Artem NYCH GAZ 4
13 171 CRO Radoslav ROGINA ADR 3
14 187 COL Ruben Dario ACOSTA OSPINA BSM 2
15 001 SLO Domen NOVAK TBM 1
KoM 2nd cat. - Gračišće - 35,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 061 NED Peter KONING ABS 6
2 047 SLO Marko KUMP CCC 4
3 174 SLO Jure GOLCER ADR 2
KoM HC cat. - Dopo Lavoro (PP Učka) - 75,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 061 NED Peter KONING ABS 20
2 045 POL Lukasz OWSIAN CCC 15
3 174 SLO Jure GOLCER ADR 10
4 181 COL Johnatan CAÑAVERAL VARGAS BSM 8
5 082 NED Nick VAN DER LIJKE RNL 6
6 161 ITA Federico ZURLO MST 4
7 006 ITA Manuele BOARO TBM 3
8 135 ITA Alessandro TONELLI BRD 2
KoM 3rd cat. - Kastav - 104,1 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 061 NED Peter KONING ABS 3
2 137 ITA Mirco MAESTRI BRD 2
3 045 POL Lukasz OWSIAN CCC 1
KoM 1st cat. - Finish / Poklon (PP Učka) - 156,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 006 ITA Manuele BOARO TBM 12
2 045 POL Lukasz OWSIAN CCC 8
3 135 ITA Alessandro TONELLI BRD 6
4 181 COL Johnatan CAÑAVERAL VARGAS BSM 4
5 152 SLO Tadej POGACAR LJU 2
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 12h49′28″ +00′00″
2 BSM COL Bicicletas Strongman 12h50′27″ +00′59″
3 ADR SLO ADRIA MOBIL 12h55′36″ +06′08″
4 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 12h56′38″ +07′10″
5 BRD ITA BARDIANI CSF 12h57′48″ +08′20″
6 MKT CRO MERIDIANA KAMEN TEAM 13h00′19″ +10′51″
7 RNL NED ROOMPOT NEDERLANDSE LOTERIJ 13h00′21″ +10′53″
8 ABS IRL AQUA BLUE SPORT 13h02′07″ +12′39″
9 LJU SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 13h06′01″ +16′33″
10 CCC POL CCC SPRANDI POLKOWICE 13h07′31″ +18′03″
11 CJR ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA 13h08′09″ +18′41″
12 GAZ RUS GAZPROM RUSVELO 13h11′23″ +21′55″
13 TFS USA TREK SEGAFREDO 13h11′56″ +22′28″
14 HCA USA HOLOWESKO CITADEL PB ARAPAHOE RESOURCES 13h12′40″ +23′12″
15 NIP ITA NIPPO VINI FANTINI EUROPA OVINI 13h20′52″ +31′24″
16 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 13h31′44″ +42′16″
17 TNN USA TEAM NOVO NORDISK 13h32′42″ +43′14″
18 WVA BEL WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 13h37′55″ +48′27″
19 MST ROU MsTina Focus 13h41′01″ +51′33″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 002 BLR Kanstantsin SUITSOU TBM 23h29′01″ +00′00″
2 083 NED Pieter WEENING RNL 23h29′09″ +00′08″
3 023 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 23h29′54″ +00′53″
4 171 CRO Radoslav ROGINA ADR 23h30′16″ +01′15″
5 011 DEN Niklas EG TFS 23h30′25″ +01′24″
6 064 GBR Daniel PEARSON ABS 23h31′11″ +02′10″
7 187 COL Ruben Dario ACOSTA OSPINA BSM 23h32′02″ +03′01″
8 057 RUS Artem NYCH GAZ 23h32′09″ +03′08″
9 017 ITA Gianluca BRAMBILLA TFS 23h32′38″ +03′37″
10 001 SLO Domen NOVAK TBM 23h33′16″ +04′15″
11 031 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 23h33′22″ +04′21″
12 127 USA Taylor (T.J.) EISENHART HCA 23h34′41″ +05′40″
13 152 SLO Tadej POGACAR LJU 23h34′47″ +05′46″
14 181 COL Johnatan CAÑAVERAL VARGAS BSM 23h35′54″ +06′53″
15 136 ITA Enrico BARBIN BRD 23h36′04″ +07′03″
16 146 CRO Josip RUMAC MKT 23h37′50″ +08′49″
17 135 ITA Alessandro TONELLI BRD 23h38′15″ +09′14″
18 037 ITA Danilo CELANO CJR 23h38′50″ +09′49″
19 107 ESP David LOZANO RIBA TNN 23h38′54″ +09′53″
20 186 COL Oscar Adalberto QUIROZ AYALA BSM 23h39′14″ +10′13″
21 156 SLO Žiga RUCIGAJ LJU 23h40′40″ +11′39″
22 082 NED Nick VAN DER LIJKE RNL 23h41′21″ +12′20″
23 022 KAZ Artyom ZAKHAROV AST 23h41′42″ +12′41″
24 144 ITA Matteo RABOTTINI MKT 23h42′16″ +13′15″
25 027 KAZ Daniil FOMINYKH AST 23h42′38″ +13′37″
26 183 COL Aristobulo CALA CALA BSM 23h42′50″ +13′49″
27 045 POL Lukasz OWSIAN CCC 23h42′54″ +13′53″
28 174 SLO Jure GOLCER ADR 23h45′03″ +16′02″
29 121 BLR Andrei KRASILNIKAU HCA 23h45′09″ +16′08″
30 111 ITA Simone PONZI NIP 23h45′10″ +16′09″
31 173 SLO Janez BRAJKOVIC ADR 23h45′37″ +16′36″
32 143 CRO Emanuel KISERLOVSKI MKT 23h47′14″ +18′13″
33 005 SLO Matej MOHORIC TBM 23h47′35″ +18′34″
34 006 ITA Manuele BOARO TBM 23h47′56″ +18′55″
35 025 KAZ Zhandos BIZHIGITOV AST 23h53′41″ +24′40″
36 003 JPN Yukiya ARASHIRO TBM 23h54′44″ +25′43″
37 133 ITA Daniel SAVINI BRD 23h58′56″ +29′55″
38 075 LAT Krists NEILANDS ICA 23h59′43″ +30′42″
39 067 GBR Andrew FENN ABS 23h59′49″ +30′48″
40 044 SLO Jan TRATNIK CCC 24h00′04″ +31′03″
41 185 COL Diego Fernando CANO MALAVER BSM 24h00′32″ +31′31″
42 161 ITA Federico ZURLO MST 24h01′52″ +32′51″
43 056 RUS Sergey LAGUTIN GAZ 24h01′55″ +32′54″
44 145 CRO Mateo FRANKOVIC MKT 24h03′12″ +34′11″
45 073 CAN Guillaume BOIVIN ICA 24h05′28″ +36′27″
46 147 CRO Bruno MALTAR MKT 24h06′08″ +37′07″
47 114 JPN Hayato YOSHIDA NIP 24h06′47″ +37′46″
48 137 ITA Mirco MAESTRI BRD 24h06′47″ +37′46″
49 052 RUS Igor BOEV GAZ 24h09′29″ +40′28″
50 021 KAZ Bakhtiyar KOZHATAYEV AST 24h09′39″ +40′38″
51 124 SUI Fabian LIENHARD HCA 24h09′46″ +40′45″
52 132 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 24h09′47″ +40′46″
53 014 LUX Laurent DIDIER TFS 24h09′55″ +40′54″
54 182 COL Eduardo ESTRADA CELIS BSM 24h14′07″ +45′06″
55 172 SLO Gorazd PER ADR 24h14′09″ +45′08″
56 101 ITA Andrea PERON TNN 24h15′05″ +46′04″
57 167 ROU Raul-Antonio SINZA MST 24h15′56″ +46′55″
58 112 JPN Hiroki NISHIMURA NIP 24h15′56″ +46′55″
59 085 NED Oscar RIESEBEEK RNL 24h16′12″ +47′11″
60 077 ITA Kristian SBARAGLI ICA 24h16′14″ +47′13″
61 092 LUX Alex KIRSCH WVA 24h16′26″ +47′25″
62 084 NED Jeroen MEIJERS RNL 24h16′33″ +47′32″
63 131 ITA Paolo SIMION BRD 24h16′46″ +47′45″
64 141 CRO Deni BANICEK MKT 24h16′47″ +47′46″
65 157 AUS Benjamin HILL LJU 24h16′52″ +47′51″
66 043 POL Adrian KUREK CCC 24h17′09″ +48′08″
67 041 POL Pawel BERNAS CCC 24h17′10″ +48′09″
68 091 BEL Ludwig DE WINTER WVA 24h17′10″ +48′09″
69 117 ITA Damiano CIMA NIP 24h17′39″ +48′38″
70 046 POL Kamil GRADEK CCC 24h18′02″ +49′01″
71 071 ISR Roy GOLDSTEIN ICA 24h18′34″ +49′33″
72 013 JPN Fumiyuki BEPPU TFS 24h18′39″ +49′38″
73 113 ESP Juan Jose LOBATO DEL VALLE NIP 24h21′08″ +52′07″
74 177 SLO Gregor GAZVODA ADR 24h21′24″ +52′23″
75 061 NED Peter KONING ABS 24h23′31″ +54′30″
76 074 ISR Guy SAGIV ICA 24h23′51″ +54′50″
77 162 ROU Vlad-Nicolae DOBRE MST 24h24′06″ +55′05″
78 047 SLO Marko KUMP CCC 24h24′08″ +55′07″
79 154 SLO Izidor PENKO LJU 24h24′09″ +55′08″
80 024 ITA Riccardo MINALI AST 24h24′45″ +55′44″
81 106 ITA Umberto POLI TNN 24h25′09″ +56′08″
82 055 RUS Nikolay TRUSOV GAZ 24h27′05″ +58′04″
83 155 CRO Viktor POTOCKI LJU 24h27′17″ +58′16″
84 164 ITA Riccardo STACCHIOTTI MST 24h28′29″ +59′28″
85 076 NOR Sondre ENGER ICA 24h28′38″ +59′37″
86 054 RUS Roman MAIKIN GAZ 24h29′03″ +00′02″
87 026 KAZ Ruslan TLEUBAYEV AST 24h29′27″ +00′26″
88 176 SLO Jon BOŽIC ADR 24h29′54″ +00′53″
89 086 NED Sjoerd VAN GINNEKEN RNL 24h30′07″ +01′06″
90 036 USA Justin OIEN CJR 24h30′20″ +01′19″
91 134 ITA Andrea GUARDINI BRD 24h31′09″ +02′08″
92 142 CRO David JABUKA MKT 24h31′20″ +02′19″
93 042 POL Pawel FRANCZAK CCC 24h31′53″ +02′52″
94 151 SLO Žiga JERMAN LJU 24h32′14″ +03′13″
95 066 NED Michel KREDER ABS 24h32′14″ +03′13″
96 004 ITA Niccolo BONIFAZIO TBM 24h32′27″ +03′26″
97 126 USA Miguel BRYON HCA 24h33′42″ +04′41″
98 094 BEL Ludovic ROBEET WVA 24h33′51″ +04′50″
99 165 ROU Emil DIMA MST 24h34′11″ +05′10″
100 184 COL William David MUNOZ PEREZ BSM 24h34′31″ +05′30″
101 153 SLO Matic GROSELJ LJU 24h35′39″ +06′38″
102 035 FRA Yannis YSSAAD CJR 24h37′37″ +08′36″
103 095 BEL Julien STASSEN WVA 24h37′52″ +08′51″
104 081 NED Elmar REINDERS RNL 24h39′11″ +10′10″
105 093 BEL Franklin SIX WVA 24h39′23″ +10′22″
106 065 IRL Conor DUNNE ABS 24h40′39″ +11′38″
107 015 NZL Alex FRAME TFS 24h41′12″ +12′11″
108 175 SLO Žiga HORVAT ADR 24h41′58″ +12′57″
109 087 NED Wouter WIPPERT RNL 24h43′54″ +14′53″
110 115 JPN Kohei UCHIMA NIP 24h46′54″ +17′53″
111 116 ROU Eduard Michael GROSU NIP 24h48′55″ +19′54″
112 166 ITA Mattia MARCELLI MST 24h59′32″ +30′31″
113 163 ITA Nicolas MARINI MST 25h08′12″ +39′11″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 135 ITA Alessandro TONELLI BRD 47
2 116 ROU Eduard Michael GROSU NIP 46
3 004 ITA Niccolo BONIFAZIO TBM 37
4 023 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 35
5 176 SLO Jon BOŽIC ADR 33
6 024 ITA Riccardo MINALI AST 33
7 002 BLR Kanstantsin SUITSOU TBM 32
8 083 NED Pieter WEENING RNL 28
9 134 ITA Andrea GUARDINI BRD 27
10 006 ITA Manuele BOARO TBM 25
11 136 ITA Enrico BARBIN BRD 23
12 011 DEN Niklas EG TFS 22
13 045 POL Lukasz OWSIAN CCC 22
14 064 GBR Daniel PEARSON ABS 19
15 171 CRO Radoslav ROGINA ADR 17
16 031 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 17
17 151 SLO Žiga JERMAN LJU 17
18 044 SLO Jan TRATNIK CCC 16
19 161 ITA Federico ZURLO MST 16
20 047 SLO Marko KUMP CCC 16
21 181 COL Johnatan CAÑAVERAL VARGAS BSM 15
22 152 SLO Tadej POGACAR LJU 14
23 124 SUI Fabian LIENHARD HCA 14
24 017 ITA Gianluca BRAMBILLA TFS 12
25 005 SLO Matej MOHORIC TBM 12
26 113 ESP Juan Jose LOBATO DEL VALLE NIP 12
27 057 RUS Artem NYCH GAZ 11
28 146 CRO Josip RUMAC MKT 11
29 164 ITA Riccardo STACCHIOTTI MST 10
30 187 COL Ruben Dario ACOSTA OSPINA BSM 10
31 156 SLO Žiga RUCIGAJ LJU 10
32 082 NED Nick VAN DER LIJKE RNL 10
33 073 CAN Guillaume BOIVIN ICA 8
34 137 ITA Mirco MAESTRI BRD 8
35 043 POL Adrian KUREK CCC 8
36 076 NOR Sondre ENGER ICA 7
37 153 SLO Matic GROSELJ LJU 7
38 117 ITA Damiano CIMA NIP 6
39 001 SLO Domen NOVAK TBM 6
40 077 ITA Kristian SBARAGLI ICA 6
41 173 SLO Janez BRAJKOVIC ADR 5
42 092 LUX Alex KIRSCH WVA 5
43 157 AUS Benjamin HILL LJU 5
44 106 ITA Umberto POLI TNN 5
45 127 USA Taylor (T.J.) EISENHART HCA 4
46 025 KAZ Zhandos BIZHIGITOV AST 4
47 041 POL Pawel BERNAS CCC 4
48 037 ITA Danilo CELANO CJR 3
49 174 SLO Jure GOLCER ADR 3
50 014 LUX Laurent DIDIER TFS 3
51 165 ROU Emil DIMA MST 3
52 175 SLO Žiga HORVAT ADR 3
53 067 GBR Andrew FENN ABS 2
54 111 ITA Simone PONZI NIP 1
55 145 CRO Mateo FRANKOVIC MKT 1
56 141 CRO Deni BANICEK MKT 1
57 177 SLO Gregor GAZVODA ADR 1
58 074 ISR Guy SAGIV ICA 1
59 166 ITA Mattia MARCELLI MST 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 061 NED Peter KONING ABS 35
2 045 POL Lukasz OWSIAN CCC 26
3 002 BLR Kanstantsin SUITSOU TBM 20
4 006 ITA Manuele BOARO TBM 15
5 135 ITA Alessandro TONELLI BRD 15
6 083 NED Pieter WEENING RNL 15
7 181 COL Johnatan CAÑAVERAL VARGAS BSM 12
8 174 SLO Jure GOLCER ADR 12
9 023 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 10
10 165 ROU Emil DIMA MST 9
11 171 CRO Radoslav ROGINA ADR 8
12 082 NED Nick VAN DER LIJKE RNL 7
13 011 DEN Niklas EG TFS 6
14 064 GBR Daniel PEARSON ABS 4
15 161 ITA Federico ZURLO MST 4
16 047 SLO Marko KUMP CCC 4
17 176 SLO Jon BOŽIC ADR 4
18 164 ITA Riccardo STACCHIOTTI MST 3
19 017 ITA Gianluca BRAMBILLA TFS 3
20 187 COL Ruben Dario ACOSTA OSPINA BSM 2
21 152 SLO Tadej POGACAR LJU 2
22 137 ITA Mirco MAESTRI BRD 2
23 014 LUX Laurent DIDIER TFS 2
24 141 CRO Deni BANICEK MKT 2
25 153 SLO Matic GROSELJ LJU 2
26 183 COL Aristobulo CALA CALA BSM 1
27 124 SUI Fabian LIENHARD HCA 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 023 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 23h29′54″ +00′00″
2 187 COL Ruben Dario ACOSTA OSPINA BSM 23h32′02″ +02′08″
3 152 SLO Tadej POGACAR LJU 23h34′47″ +04′53″
4 181 COL Johnatan CAÑAVERAL VARGAS BSM 23h35′54″ +06′00″
5 133 ITA Daniel SAVINI BRD 23h58′56″ +29′02″
6 132 ITA Vincenzo ALBANESE BRD 24h09′47″ +39′53″
7 172 SLO Gorazd PER ADR 24h14′09″ +44′15″
8 167 ROU Raul-Antonio SINZA MST 24h15′56″ +46′02″
9 154 SLO Izidor PENKO LJU 24h24′09″ +54′15″
10 106 ITA Umberto POLI TNN 24h25′09″ +55′15″
11 155 CRO Viktor POTOCKI LJU 24h27′17″ +57′23″
12 176 SLO Jon BOŽIC ADR 24h29′54″ +00′00″
13 142 CRO David JABUKA MKT 24h31′20″ +01′26″
14 151 SLO Žiga JERMAN LJU 24h32′14″ +02′20″
15 165 ROU Emil DIMA MST 24h34′11″ +04′17″
16 153 SLO Matic GROSELJ LJU 24h35′39″ +05′45″
17 093 BEL Franklin SIX WVA 24h39′23″ +09′29″
18 175 SLO Žiga HORVAT ADR 24h41′58″ +12′04″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 70h45′30″ +00′00″
2 BSM COL Bicicletas Strongman 70h47′10″ +01′40″
3 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 70h51′50″ +06′20″
4 ADR SLO ADRIA MOBIL 71h00′53″ +15′23″
5 RNL NED ROOMPOT NEDERLANDSE LOTERIJ 71h04′52″ +19′22″
6 MKT CRO MERIDIANA KAMEN TEAM 71h05′47″ +20′17″
7 BRD ITA BARDIANI CSF 71h07′00″ +21′30″
8 TFS USA TREK SEGAFREDO 71h10′17″ +24′47″
9 CJR ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA 71h15′48″ +30′18″
10 LJU SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 71h28′56″ +43′26″
11 HCA USA HOLOWESKO CITADEL PB ARAPAHOE RESOURCES 71h29′05″ +43′35″
12 GAZ RUS GAZPROM RUSVELO 71h30′10″ +44′40″
13 ABS IRL AQUA BLUE SPORT 71h39′13″ +53′43″
14 NIP ITA NIPPO VINI FANTINI EUROPA OVINI 71h47′50″ +02′20″
15 CCC POL CCC SPRANDI POLKOWICE 72h00′00″ +14′30″
16 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 72h13′19″ +27′49″
17 TNN USA TEAM NOVO NORDISK 72h18′21″ +32′51″
18 MST ROU MsTina Focus 72h28′13″ +42′43″
19 WVA BEL WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 72h58′53″ +13′23″