CRO Race 2021 / Rezultati / Etapa 1

Etapa 1: Osijek - Varaždin

Datum održavanja: 28.09.2021. Dužina etape: 237 km

Rezultati nakon prve etape

Pobjednik etape
011 GER Phil BAUHAUS (TBV)
Vrijeme
5h52′06″
Najbolja ekipa
TJV NED JUMBO VISMA
Vrijeme
17h36′18″
Pojedinačni generalni plasman po vremenu
Pojedinačni generalni plasman po vremenu
011 GER Phil BAUHAUS (TBV)
Vrijeme
5h51′56″
Bodovni poredak
Bodovni poredak
011 GER Phil BAUHAUS (TBV)
Bodovi
25
Poredak brdskih ciljeva
Poredak brdskih ciljeva
122 POL Marceli BOGUSLAWSKI (MSP)
Bodovi
3
Najbolji mladi vozač do 23 godine
Najbolji mladi vozač do 23 godine
004 NED Olav KOOIJ (TJV)
Vrijeme
5h52′00″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 011 GER Phil BAUHAUS TBV 5h52′06″ +00′00″
2 004 NED Olav KOOIJ TJV 5h52′06″ +00′00″
3 093 NOR Kristoffer HALVORSEN UXT 5h52′06″ +00′00″
4 071 ESP Antonio ANGULO SAMPEDRO ANTONIO EUS 5h52′06″ +00′00″
5 006 NED Mick VAN DIJKE TJV 5h52′06″ +00′00″
6 025 ISR Itamar EINHORN ISN 5h52′06″ +00′00″
7 141 GER Michel ASCHENBRENNER PUS 5h52′06″ +00′00″
8 075 ESP Sanz Gotzon MARTIN EUS 5h52′06″ +00′00″
9 102 BEL Milan MENTEN BWB 5h52′06″ +00′00″
10 177 SLO David PER ADR 5h52′06″ +00′00″
11 184 POL Sylwester JANISZEWSKI VOS 5h52′06″ +00′00″
12 095 NOR Anders SKAARSETH UXT 5h52′06″ +00′00″
13 112 ITA Riccardo CARRETTA CTF 5h52′06″ +00′00″
14 065 CRO Josip RUMAC ANS 5h52′06″ +00′00″
15 191 AUT Daniel AUER WSA 5h52′06″ +00′00″
16 167 SUI Roland THALMANN VBG 5h52′06″ +00′00″
17 085 ITA Andrea PERON TNN 5h52′06″ +00′00″
18 126 POL Jakub KACZMAREK MSP 5h52′06″ +00′00″
19 111 ITA Nicolo' BURATTI CTF 5h52′06″ +00′00″
20 005 NED Sam OOMEN TJV 5h52′06″ +00′00″
21 072 ESP Xabier Mikel AZPARREN EUS 5h52′06″ +00′00″
22 073 ESP Unai CUADRADO RUIZ DE GAUNA EUS 5h52′06″ +00′00″
23 017 GBR Stephen WILLIAMS TBV 5h52′06″ +00′00″
24 151 SLO Andi BAJC RSW 5h52′06″ +00′00″
25 081 NZL Hamish BEADLE TNN 5h52′06″ +00′00″
26 121 POL Adrian BANASZEK MSP 5h52′06″ +00′00″
27 064 ITA Cristian ROCCHETTA ANS 5h52′06″ +00′00″
28 053 ESP Urko BERRADE FERNANDEZ EKP 5h52′06″ +00′00″
29 097 NOR Søren WÆRENSKJOLD UXT 5h52′06″ +00′00″
30 044 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 5h52′06″ +00′00″
31 143 GER Tom LINDNER PUS 5h52′06″ +00′00″
32 094 NOR Markus HOELGAARD UXT 5h52′06″ +00′00″
33 043 ESP Beltran Joel NICOLAU CJR 5h52′06″ +00′00″
34 057 NED Danny VAN DER TUUK EKP 5h52′06″ +00′00″
35 186 POL Maciej PATERSKI VOS 5h52′06″ +00′00″
36 041 ESP Izaga Jon ABERASTURI CJR 5h52′06″ +00′00″
37 154 SLO Ziga GROSELJ RSW 5h52′06″ +00′00″
38 192 AUT Valentin GOTZINGER WSA 5h52′06″ +00′00″
39 055 RUS Savva NOVIKOV EKP 5h52′06″ +00′00″
40 001 NOR Tobias FOSS TJV 5h52′06″ +00′00″
41 105 BEL Dimitri PEYSKENS BWB 5h52′06″ +00′00″
42 054 ESP Jaime CASTRILLO ZAPATER EKP 5h52′06″ +00′00″
43 131 CRO Antonio BARAC MKT 5h52′06″ +00′00″
44 056 ESP Jose Felix PARRA CUERDA EKP 5h52′06″ +00′00″
45 002 AUS Chris HARPER TJV 5h52′06″ +00′00″
46 074 ESP Zafra Asier ETXEBERRIA EUS 5h52′06″ +00′00″
47 096 NOR Torstein TRAEEN UXT 5h52′06″ +00′00″
48 036 GBR Simon Philip YATES BEX 5h52′06″ +00′00″
49 051 ESP Jon AGIRRE EGAÑA EKP 5h52′06″ +00′00″
50 161 FRA Alexis GUERIN VBG 5h52′06″ +00′00″
51 007 NED Tim VAN DIJKE TJV 5h52′06″ +00′00″
52 153 AUT Marco FRIEDRICH RSW 5h52′06″ +00′00″
53 103 BEL Kenny MOLLY BWB 5h52′06″ +00′00″
54 115 CRO Fran MIHOLJEVIĆ CTF 5h52′06″ +00′00″
55 165 NZL Felix James MEO VBG 5h52′06″ +00′00″
56 175 SLO Aljaz JARC ADR 5h52′06″ +00′00″
57 164 GER Martin MEILER VBG 5h52′06″ +00′00″
58 104 NED Mathijs PAASSCHENS BWB 5h52′06″ +00′00″
59 084 ESP David LOZANO RIBA TNN 5h52′06″ +00′00″
60 155 CZE Daniel TUREK RSW 5h52′06″ +00′00″
61 107 LUX Luc WIRTGEN BWB 5h52′06″ +00′00″
62 127 POL Adam STACHOWIAK MSP 5h52′06″ +00′00″
63 016 AUT Hermann PERNSTEINER TBV 5h52′06″ +00′00″
64 026 NOR Carl Fredrik HAGEN ISN 5h52′06″ +00′00″
65 076 ESP Luis Angel MATE EUS 5h52′06″ +00′00″
66 042 ESP Jon BARRENETXEA GOLZARRI CJR 5h52′06″ +00′00″
67 152 AUT Manuel BOSCH RSW 5h52′06″ +00′00″
68 086 ITA Umberto POLI TNN 5h52′06″ +00′00″
69 125 POL Tomasz BUDZINSKI MSP 5h52′06″ +00′00″
70 196 AUT Martin MESSNER WSA 5h52′06″ +00′00″
71 013 ESP Meana Mikel LANDA TBV 5h52′06″ +00′00″
72 187 POL Szymon REKITA VOS 5h52′06″ +00′00″
73 163 GER Lukas MEILER VBG 5h52′06″ +00′00″
74 176 SLO Boštjan MURN ADR 5h52′06″ +00′00″
75 162 AUT Maximilian KUEN VBG 5h52′06″ +00′00″
76 173 SLO Kristjan HOČEVAR ADR 5h52′06″ +00′00″
77 134 BIH Vedad KARIC MKT 5h52′06″ +00′00″
78 123 POL Piotr BROZYNA MSP 5h52′06″ +00′00″
79 194 AUT Maximilian KABAS WSA 5h52′06″ +00′00″
80 172 SLO Gal GLIVAR ADR 5h52′06″ +00′00″
81 052 ESP Sergio ARAIZ MICHEL EKP 5h52′06″ +00′00″
82 045 ESP Oier LAZKANO LOPEZ CJR 5h52′06″ +00′00″
83 146 GER Dominik ROBER PUS 5h52′06″ +00′00″
84 101 BEL Laurens HUYS BWB 5h52′06″ +00′00″
85 185 POL Damian PAPIERSKI VOS 5h52′06″ +00′00″
86 037 KAZ Andrey ZEITS BEX 5h52′06″ +00′00″
87 156 AUT Riccardo ZOIDL RSW 5h52′06″ +00′00″
88 092 DEN Anthon CHARMIG UXT 5h52′06″ +00′00″
89 014 SLO Domen NOVAK TBV 5h52′06″ +00′00″
90 012 COL Sanchez BUITRAGO TBV 5h52′06″ +00′00″
91 021 ISR Yuval BEN MOSHE ISN 5h52′06″ +00′00″
92 116 ITA Gabriele PETRELLI CTF 5h52′06″ +00′00″
93 061 ITA Leonardo MARCHIORI ANS 5h52′06″ +00′00″
94 031 ETH Tsgabu GRMAY BEX 5h52′06″ +00′00″
95 122 POL Marceli BOGUSLAWSKI MSP 5h52′06″ +00′00″
96 197 AUT Felix RITZINGER WSA 5h52′06″ +00′00″
97 132 CRO Lorenzo MARENZI MKT 5h52′06″ +00′00″
98 023 LAT Krists NEILANDS ISN 5h52′06″ +00′00″
99 181 POL Pawel CIESLIK VOS 5h52′06″ +00′00″
100 182 POL Pawel FRANCZAK VOS 5h52′06″ +00′00″
101 171 SLO Aljaž COLNAR ADR 5h52′06″ +00′00″
102 135 CRO Filip KVASINA MKT 5h52′06″ +00′00″
103 183 POL Mateusz GRABIS VOS 5h52′06″ +00′00″
104 113 ITA Andrea DEBIASI CTF 5h52′06″ +00′00″
105 083 GBR Sam BRAND TNN 5h52′06″ +00′00″
106 117 ITA Edoardo SANDRI CTF 5h52′06″ +00′00″
107 166 SUI Colin Chris STÜSSI VBG 5h52′06″ +00′00″
108 087 ITA Filippo RIDOLFO TNN 5h52′06″ +00′00″
109 114 ITA Davide DE CASSAN CTF 5h52′06″ +00′00″
110 174 SLO Žiga HORVAT ADR 5h52′06″ +00′00″
111 062 HUN Jamos Zsombor PELIKAN ANS 5h52′06″ +00′00″
112 193 AUT Philipp HOFBAUER WSA 5h52′06″ +00′00″
113 142 GER Robert JAGELER PUS 5h52′06″ +00′00″
114 015 UKR Mark PADUN TBV 5h52′06″ +00′00″
115 195 AUT Stefan MARBLER WSA 5h52′06″ +00′00″
116 024 GBR Alex DOWSETT ISN 5h52′06″ +00′00″
117 046 ESP Jokin MURGUIALDAY CJR 5h52′06″ +00′00″
118 106 BEL Quentin VENNER BWB 5h52′06″ +00′00″
119 144 GER Tobias NOLDE PUS 5h52′06″ +00′00″
120 033 AUS Michael HEPBURN BEX 5h52′06″ +00′00″
121 035 AUS Callum SCOTSON BEX 5h52′06″ +00′00″
122 032 AUS Kaden GROVES BEX 5h52′41″ +00′35″
123 034 AUS Kelland O'BRIEN BEX 5h52′51″ +00′45″
124 147 GER Luke WILK PUS 5h53′26″ +01′20″
125 022 CAN Riley PICKRELL ISN 5h53′26″ +01′20″
126 003 NED Lennard HOFSTEDE TJV 5h53′45″ +01′39″
127 066 ITA Mattia VIEL ANS 5h53′45″ +01′39″
128 145 GER Tim OELKE PUS 5h53′45″ +01′39″
129 091 NOR Jonas ABRAHAMSEN UXT 5h53′45″ +01′39″
130 124 POL Marcin BUDZINSKI MSP 5h54′19″ +02′13″
131 133 SRB Dušan KALABA MKT 5h54′19″ +02′13″
132 027 AUS Taj JONES ISN 5h56′48″ +04′42″
DNF 063 SUI Simon PELLAUD ANS    
DNF 082 FRA Mehdi BENHAMOUDA TNN    
Slatina - 84.0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 182 POL Pawel FRANCZAK VOS 5
2 066 ITA Mattia VIEL ANS 3
3 122 POL Marceli BOGUSLAWSKI MSP 1
Ludbreg - 205.5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 115 CRO Fran MIHOLJEVIĆ CTF 5
2 122 POL Marceli BOGUSLAWSKI MSP 3
3 017 GBR Stephen WILLIAMS TBV 1
Varaždin - 232.8 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 094 NOR Markus HOELGAARD UXT 5
2 095 NOR Anders SKAARSETH UXT 3
3 093 NOR Kristoffer HALVORSEN UXT 1
Varaždin - Finish line
# Br. Vozač Tim Bod.
1 011 GER Phil BAUHAUS TBV 25
2 004 NED Olav KOOIJ TJV 20
3 093 NOR Kristoffer HALVORSEN UXT 16
4 071 ESP Antonio ANGULO SAMPEDRO ANTONIO EUS 14
5 006 NED Mick VAN DIJKE TJV 12
6 025 ISR Itamar EINHORN ISN 10
7 141 GER Michel ASCHENBRENNER PUS 9
8 075 ESP Sanz Gotzon MARTIN EUS 8
9 102 BEL Milan MENTEN BWB 7
10 177 SLO David PER ADR 6
11 184 POL Sylwester JANISZEWSKI VOS 5
12 095 NOR Anders SKAARSETH UXT 4
13 112 ITA Riccardo CARRETTA CTF 3
14 065 CRO Josip RUMAC ANS 2
15 191 AUT Daniel AUER WSA 1
Ludbreški Vinogradi - 200.4 km (Cat. 3)
# Br. Vozač Tim Bod.
1 122 POL Marceli BOGUSLAWSKI MSP 3
2 115 CRO Fran MIHOLJEVIĆ CTF 2
3 182 POL Pawel FRANCZAK VOS 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 004 NED Olav KOOIJ TJV 5h52′06″ +00′00″
2 006 NED Mick VAN DIJKE TJV 5h52′06″ +00′00″
3 141 GER Michel ASCHENBRENNER PUS 5h52′06″ +00′00″
4 112 ITA Riccardo CARRETTA CTF 5h52′06″ +00′00″
5 111 ITA Nicolo' BURATTI CTF 5h52′06″ +00′00″
6 072 ESP Xabier Mikel AZPARREN EUS 5h52′06″ +00′00″
7 097 NOR Søren WÆRENSKJOLD UXT 5h52′06″ +00′00″
8 143 GER Tom LINDNER PUS 5h52′06″ +00′00″
9 057 NED Danny VAN DER TUUK EKP 5h52′06″ +00′00″
10 192 AUT Valentin GOTZINGER WSA 5h52′06″ +00′00″
11 055 RUS Savva NOVIKOV EKP 5h52′06″ +00′00″
12 007 NED Tim VAN DIJKE TJV 5h52′06″ +00′00″
13 115 CRO Fran MIHOLJEVIĆ CTF 5h52′06″ +00′00″
14 175 SLO Aljaz JARC ADR 5h52′06″ +00′00″
15 042 ESP Jon BARRENETXEA GOLZARRI CJR 5h52′06″ +00′00″
16 196 AUT Martin MESSNER WSA 5h52′06″ +00′00″
17 176 SLO Boštjan MURN ADR 5h52′06″ +00′00″
18 173 SLO Kristjan HOČEVAR ADR 5h52′06″ +00′00″
19 194 AUT Maximilian KABAS WSA 5h52′06″ +00′00″
20 172 SLO Gal GLIVAR ADR 5h52′06″ +00′00″
21 045 ESP Oier LAZKANO LOPEZ CJR 5h52′06″ +00′00″
22 146 GER Dominik ROBER PUS 5h52′06″ +00′00″
23 185 POL Damian PAPIERSKI VOS 5h52′06″ +00′00″
24 012 COL Sanchez BUITRAGO TBV 5h52′06″ +00′00″
25 021 ISR Yuval BEN MOSHE ISN 5h52′06″ +00′00″
26 116 ITA Gabriele PETRELLI CTF 5h52′06″ +00′00″
27 171 SLO Aljaž COLNAR ADR 5h52′06″ +00′00″
28 113 ITA Andrea DEBIASI CTF 5h52′06″ +00′00″
29 117 ITA Edoardo SANDRI CTF 5h52′06″ +00′00″
30 087 ITA Filippo RIDOLFO TNN 5h52′06″ +00′00″
31 114 ITA Davide DE CASSAN CTF 5h52′06″ +00′00″
32 193 AUT Philipp HOFBAUER WSA 5h52′06″ +00′00″
33 195 AUT Stefan MARBLER WSA 5h52′06″ +00′00″
34 046 ESP Jokin MURGUIALDAY CJR 5h52′06″ +00′00″
35 147 GER Luke WILK PUS 5h53′26″ +01′20″
36 022 CAN Riley PICKRELL ISN 5h53′26″ +01′20″
37 145 GER Tim OELKE PUS 5h53′45″ +01′39″
38 027 AUS Taj JONES ISN 5h56′48″ +04′42″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 TJV NED JUMBO VISMA 17h36′18″ +00′00″
2 EUS ESP EUSKALTEL EUSKADI 17h36′18″ +00′00″
3 UXT NOR UNO-X PRO CYCLING TEAM 17h36′18″ +00′00″
4 CTF ITA CYCLING TEAM FRIULI 17h36′18″ +00′00″
5 TBV BRN BAHRAIN VICTORIOUS 17h36′18″ +00′00″
6 CJR ESP CAJA RURAL SEGUROS RGA 17h36′18″ +00′00″
7 TNN USA TEAM NOVO NORDISK 17h36′18″ +00′00″
8 EKP ESP EQUIPO KERN PHARMA 17h36′18″ +00′00″
9 BWB BEL BINGOAL WB 17h36′18″ +00′00″
10 MSP POL HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI 17h36′18″ +00′00″
11 RSW AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 17h36′18″ +00′00″
12 VOS POL VOSTER ATS TEAM 17h36′18″ +00′00″
13 PUS GER P&S METALLTECHNIK 17h36′18″ +00′00″
14 VBG AUT TEAM VORARLBERG 17h36′18″ +00′00″
15 WSA AUT WSA KTM GRAZ 17h36′18″ +00′00″
16 ANS ITA ANDRONI GIOCATTOLI SIDERMEC 17h36′18″ +00′00″
17 ADR SLO ADRIA MOBIL 17h36′18″ +00′00″
18 ISN ISR ISRAEL START-UP NATION 17h36′18″ +00′00″
19 MKT CRO MERIDIANA KAMEN TEAM 17h36′18″ +00′00″
20 BEX AUS BIKE EXCHANGE 17h36′18″ +00′00″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 011 GER Phil BAUHAUS TBV 5h51′56″ +00′00″
2 004 NED Olav KOOIJ TJV 5h52′00″ +00′04″
3 093 NOR Kristoffer HALVORSEN UXT 5h52′01″ +00′05″
4 094 NOR Markus HOELGAARD UXT 5h52′03″ +00′07″
5 115 CRO Fran MIHOLJEVIĆ CTF 5h52′03″ +00′07″
6 122 POL Marceli BOGUSLAWSKI MSP 5h52′03″ +00′07″
7 182 POL Pawel FRANCZAK VOS 5h52′03″ +00′07″
8 095 NOR Anders SKAARSETH UXT 5h52′04″ +00′08″
9 017 GBR Stephen WILLIAMS TBV 5h52′05″ +00′09″
10 071 ESP Antonio ANGULO SAMPEDRO ANTONIO EUS 5h52′06″ +00′10″
11 006 NED Mick VAN DIJKE TJV 5h52′06″ +00′10″
12 025 ISR Itamar EINHORN ISN 5h52′06″ +00′10″
13 141 GER Michel ASCHENBRENNER PUS 5h52′06″ +00′10″
14 075 ESP Sanz Gotzon MARTIN EUS 5h52′06″ +00′10″
15 102 BEL Milan MENTEN BWB 5h52′06″ +00′10″
16 177 SLO David PER ADR 5h52′06″ +00′10″
17 184 POL Sylwester JANISZEWSKI VOS 5h52′06″ +00′10″
18 112 ITA Riccardo CARRETTA CTF 5h52′06″ +00′10″
19 065 CRO Josip RUMAC ANS 5h52′06″ +00′10″
20 191 AUT Daniel AUER WSA 5h52′06″ +00′10″
21 167 SUI Roland THALMANN VBG 5h52′06″ +00′10″
22 085 ITA Andrea PERON TNN 5h52′06″ +00′10″
23 126 POL Jakub KACZMAREK MSP 5h52′06″ +00′10″
24 111 ITA Nicolo' BURATTI CTF 5h52′06″ +00′10″
25 005 NED Sam OOMEN TJV 5h52′06″ +00′10″
26 072 ESP Xabier Mikel AZPARREN EUS 5h52′06″ +00′10″
27 073 ESP Unai CUADRADO RUIZ DE GAUNA EUS 5h52′06″ +00′10″
28 151 SLO Andi BAJC RSW 5h52′06″ +00′10″
29 081 NZL Hamish BEADLE TNN 5h52′06″ +00′10″
30 121 POL Adrian BANASZEK MSP 5h52′06″ +00′10″
31 064 ITA Cristian ROCCHETTA ANS 5h52′06″ +00′10″
32 053 ESP Urko BERRADE FERNANDEZ EKP 5h52′06″ +00′10″
33 097 NOR Søren WÆRENSKJOLD UXT 5h52′06″ +00′10″
34 044 ESP Jonathan LASTRA MARTINEZ CJR 5h52′06″ +00′10″
35 143 GER Tom LINDNER PUS 5h52′06″ +00′10″
36 043 ESP Beltran Joel NICOLAU CJR 5h52′06″ +00′10″
37 057 NED Danny VAN DER TUUK EKP 5h52′06″ +00′10″
38 186 POL Maciej PATERSKI VOS 5h52′06″ +00′10″
39 041 ESP Izaga Jon ABERASTURI CJR 5h52′06″ +00′10″
40 154 SLO Ziga GROSELJ RSW 5h52′06″ +00′10″
41 192 AUT Valentin GOTZINGER WSA 5h52′06″ +00′10″
42 055 RUS Savva NOVIKOV EKP 5h52′06″ +00′10″
43 001 NOR Tobias FOSS TJV 5h52′06″ +00′10″
44 105 BEL Dimitri PEYSKENS BWB 5h52′06″ +00′10″
45 054 ESP Jaime CASTRILLO ZAPATER EKP 5h52′06″ +00′10″
46 131 CRO Antonio BARAC MKT 5h52′06″ +00′10″
47 056 ESP Jose Felix PARRA CUERDA EKP 5h52′06″ +00′10″
48 002 AUS Chris HARPER TJV 5h52′06″ +00′10″
49 074 ESP Zafra Asier ETXEBERRIA EUS 5h52′06″ +00′10″
50 096 NOR Torstein TRAEEN UXT 5h52′06″ +00′10″
51 036 GBR Simon Philip YATES BEX 5h52′06″ +00′10″
52 051 ESP Jon AGIRRE EGAÑA EKP 5h52′06″ +00′10″
53 161 FRA Alexis GUERIN VBG 5h52′06″ +00′10″
54 007 NED Tim VAN DIJKE TJV 5h52′06″ +00′10″
55 153 AUT Marco FRIEDRICH RSW 5h52′06″ +00′10″
56 103 BEL Kenny MOLLY BWB 5h52′06″ +00′10″
57 165 NZL Felix James MEO VBG 5h52′06″ +00′10″
58 175 SLO Aljaz JARC ADR 5h52′06″ +00′10″
59 164 GER Martin MEILER VBG 5h52′06″ +00′10″
60 104 NED Mathijs PAASSCHENS BWB 5h52′06″ +00′10″
61 084 ESP David LOZANO RIBA TNN 5h52′06″ +00′10″
62 155 CZE Daniel TUREK RSW 5h52′06″ +00′10″
63 107 LUX Luc WIRTGEN BWB 5h52′06″ +00′10″
64 127 POL Adam STACHOWIAK MSP 5h52′06″ +00′10″
65 016 AUT Hermann PERNSTEINER TBV 5h52′06″ +00′10″
66 026 NOR Carl Fredrik HAGEN ISN 5h52′06″ +00′10″
67 076 ESP Luis Angel MATE EUS 5h52′06″ +00′10″
68 042 ESP Jon BARRENETXEA GOLZARRI CJR 5h52′06″ +00′10″
69 152 AUT Manuel BOSCH RSW 5h52′06″ +00′10″
70 086 ITA Umberto POLI TNN 5h52′06″ +00′10″
71 125 POL Tomasz BUDZINSKI MSP 5h52′06″ +00′10″
72 196 AUT Martin MESSNER WSA 5h52′06″ +00′10″
73 013 ESP Meana Mikel LANDA TBV 5h52′06″ +00′10″
74 187 POL Szymon REKITA VOS 5h52′06″ +00′10″
75 163 GER Lukas MEILER VBG 5h52′06″ +00′10″
76 176 SLO Boštjan MURN ADR 5h52′06″ +00′10″
77 162 AUT Maximilian KUEN VBG 5h52′06″ +00′10″
78 173 SLO Kristjan HOČEVAR ADR 5h52′06″ +00′10″
79 134 BIH Vedad KARIC MKT 5h52′06″ +00′10″
80 123 POL Piotr BROZYNA MSP 5h52′06″ +00′10″
81 194 AUT Maximilian KABAS WSA 5h52′06″ +00′10″
82 172 SLO Gal GLIVAR ADR 5h52′06″ +00′10″
83 052 ESP Sergio ARAIZ MICHEL EKP 5h52′06″ +00′10″
84 045 ESP Oier LAZKANO LOPEZ CJR 5h52′06″ +00′10″
85 146 GER Dominik ROBER PUS 5h52′06″ +00′10″
86 101 BEL Laurens HUYS BWB 5h52′06″ +00′10″
87 185 POL Damian PAPIERSKI VOS 5h52′06″ +00′10″
88 037 KAZ Andrey ZEITS BEX 5h52′06″ +00′10″
89 156 AUT Riccardo ZOIDL RSW 5h52′06″ +00′10″
90 092 DEN Anthon CHARMIG UXT 5h52′06″ +00′10″
91 014 SLO Domen NOVAK TBV 5h52′06″ +00′10″
92 012 COL Sanchez BUITRAGO TBV 5h52′06″ +00′10″
93 021 ISR Yuval BEN MOSHE ISN 5h52′06″ +00′10″
94 116 ITA Gabriele PETRELLI CTF 5h52′06″ +00′10″
95 061 ITA Leonardo MARCHIORI ANS 5h52′06″ +00′10″
96 031 ETH Tsgabu GRMAY BEX 5h52′06″ +00′10″
97 197 AUT Felix RITZINGER WSA 5h52′06″ +00′10″
98 132 CRO Lorenzo MARENZI MKT 5h52′06″ +00′10″
99 023 LAT Krists NEILANDS ISN 5h52′06″ +00′10″
100 181 POL Pawel CIESLIK VOS 5h52′06″ +00′10″
101 171 SLO Aljaž COLNAR ADR 5h52′06″ +00′10″
102 135 CRO Filip KVASINA MKT 5h52′06″ +00′10″
103 183 POL Mateusz GRABIS VOS 5h52′06″ +00′10″
104 113 ITA Andrea DEBIASI CTF 5h52′06″ +00′10″
105 083 GBR Sam BRAND TNN 5h52′06″ +00′10″
106 117 ITA Edoardo SANDRI CTF 5h52′06″ +00′10″
107 166 SUI Colin Chris STÜSSI VBG 5h52′06″ +00′10″
108 087 ITA Filippo RIDOLFO TNN 5h52′06″ +00′10″
109 114 ITA Davide DE CASSAN CTF 5h52′06″ +00′10″
110 174 SLO Žiga HORVAT ADR 5h52′06″ +00′10″
111 062 HUN Jamos Zsombor PELIKAN ANS 5h52′06″ +00′10″
112 193 AUT Philipp HOFBAUER WSA 5h52′06″ +00′10″
113 142 GER Robert JAGELER PUS 5h52′06″ +00′10″
114 015 UKR Mark PADUN TBV 5h52′06″ +00′10″
115 195 AUT Stefan MARBLER WSA 5h52′06″ +00′10″
116 024 GBR Alex DOWSETT ISN 5h52′06″ +00′10″
117 046 ESP Jokin MURGUIALDAY CJR 5h52′06″ +00′10″
118 106 BEL Quentin VENNER BWB 5h52′06″ +00′10″
119 144 GER Tobias NOLDE PUS 5h52′06″ +00′10″
120 033 AUS Michael HEPBURN BEX 5h52′06″ +00′10″
121 035 AUS Callum SCOTSON BEX 5h52′06″ +00′10″
122 133 SRB Dušan KALABA MKT 5h52′06″ +00′10″
123 032 AUS Kaden GROVES BEX 5h52′41″ +00′45″
124 034 AUS Kelland O'BRIEN BEX 5h52′51″ +00′55″
125 147 GER Luke WILK PUS 5h53′26″ +01′30″
126 022 CAN Riley PICKRELL ISN 5h53′26″ +01′30″
127 066 ITA Mattia VIEL ANS 5h53′43″ +01′47″
128 003 NED Lennard HOFSTEDE TJV 5h53′45″ +01′49″
129 145 GER Tim OELKE PUS 5h53′45″ +01′49″
130 091 NOR Jonas ABRAHAMSEN UXT 5h53′45″ +01′49″
131 124 POL Marcin BUDZINSKI MSP 5h54′19″ +02′23″
132 027 AUS Taj JONES ISN 5h56′48″ +04′52″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 011 GER Phil BAUHAUS TBV 25
2 004 NED Olav KOOIJ TJV 20
3 093 NOR Kristoffer HALVORSEN UXT 17
4 071 ESP Antonio ANGULO SAMPEDRO ANTONIO EUS 14
5 006 NED Mick VAN DIJKE TJV 12
6 025 ISR Itamar EINHORN ISN 10
7 141 GER Michel ASCHENBRENNER PUS 9
8 075 ESP Sanz Gotzon MARTIN EUS 8
9 095 NOR Anders SKAARSETH UXT 7
10 102 BEL Milan MENTEN BWB 7
11 177 SLO David PER ADR 6
12 094 NOR Markus HOELGAARD UXT 5
13 115 CRO Fran MIHOLJEVIĆ CTF 5
14 182 POL Pawel FRANCZAK VOS 5
15 184 POL Sylwester JANISZEWSKI VOS 5
16 122 POL Marceli BOGUSLAWSKI MSP 4
17 112 ITA Riccardo CARRETTA CTF 3
18 066 ITA Mattia VIEL ANS 3
19 065 CRO Josip RUMAC ANS 2
20 017 GBR Stephen WILLIAMS TBV 1
21 191 AUT Daniel AUER WSA 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 122 POL Marceli BOGUSLAWSKI MSP 3
2 115 CRO Fran MIHOLJEVIĆ CTF 2
3 182 POL Pawel FRANCZAK VOS 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 004 NED Olav KOOIJ TJV 5h52′00″ +00′00″
2 115 CRO Fran MIHOLJEVIĆ CTF 5h52′03″ +00′03″
3 006 NED Mick VAN DIJKE TJV 5h52′06″ +00′06″
4 141 GER Michel ASCHENBRENNER PUS 5h52′06″ +00′06″
5 112 ITA Riccardo CARRETTA CTF 5h52′06″ +00′06″
6 111 ITA Nicolo' BURATTI CTF 5h52′06″ +00′06″
7 072 ESP Xabier Mikel AZPARREN EUS 5h52′06″ +00′06″
8 097 NOR Søren WÆRENSKJOLD UXT 5h52′06″ +00′06″
9 143 GER Tom LINDNER PUS 5h52′06″ +00′06″
10 057 NED Danny VAN DER TUUK EKP 5h52′06″ +00′06″
11 192 AUT Valentin GOTZINGER WSA 5h52′06″ +00′06″
12 055 RUS Savva NOVIKOV EKP 5h52′06″ +00′06″
13 007 NED Tim VAN DIJKE TJV 5h52′06″ +00′06″
14 175 SLO Aljaz JARC ADR 5h52′06″ +00′06″
15 042 ESP Jon BARRENETXEA GOLZARRI CJR 5h52′06″ +00′06″
16 196 AUT Martin MESSNER WSA 5h52′06″ +00′06″
17 176 SLO Boštjan MURN ADR 5h52′06″ +00′06″
18 173 SLO Kristjan HOČEVAR ADR 5h52′06″ +00′06″
19 194 AUT Maximilian KABAS WSA 5h52′06″ +00′06″
20 172 SLO Gal GLIVAR ADR 5h52′06″ +00′06″
21 045 ESP Oier LAZKANO LOPEZ CJR 5h52′06″ +00′06″
22 146 GER Dominik ROBER PUS 5h52′06″ +00′06″
23 185 POL Damian PAPIERSKI VOS 5h52′06″ +00′06″
24 012 COL Sanchez BUITRAGO TBV 5h52′06″ +00′06″
25 021 ISR Yuval BEN MOSHE ISN 5h52′06″ +00′06″
26 116 ITA Gabriele PETRELLI CTF 5h52′06″ +00′06″
27 171 SLO Aljaž COLNAR ADR 5h52′06″ +00′06″
28 113 ITA Andrea DEBIASI CTF 5h52′06″ +00′06″
29 117 ITA Edoardo SANDRI CTF 5h52′06″ +00′06″
30 087 ITA Filippo RIDOLFO TNN 5h52′06″ +00′06″
31 114 ITA Davide DE CASSAN CTF 5h52′06″ +00′06″
32 193 AUT Philipp HOFBAUER WSA 5h52′06″ +00′06″
33 195 AUT Stefan MARBLER WSA 5h52′06″ +00′06″
34 046 ESP Jokin MURGUIALDAY CJR 5h52′06″ +00′06″
35 147 GER Luke WILK PUS 5h53′26″ +01′26″
36 022 CAN Riley PICKRELL ISN 5h53′26″ +01′26″
37 145 GER Tim OELKE PUS 5h53′45″ +01′45″
38 027 AUS Taj JONES ISN 5h56′48″ +04′48″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 TJV NED JUMBO VISMA 17h36′18″ +00′00″
2 EUS ESP EUSKALTEL EUSKADI 17h36′18″ +00′00″
3 UXT NOR UNO-X PRO CYCLING TEAM 17h36′18″ +00′00″
4 CTF ITA CYCLING TEAM FRIULI 17h36′18″ +00′00″
5 TBV BRN BAHRAIN VICTORIOUS 17h36′18″ +00′00″
6 CJR ESP CAJA RURAL SEGUROS RGA 17h36′18″ +00′00″
7 TNN USA TEAM NOVO NORDISK 17h36′18″ +00′00″
8 EKP ESP EQUIPO KERN PHARMA 17h36′18″ +00′00″
9 BWB BEL BINGOAL WB 17h36′18″ +00′00″
10 MSP POL HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI 17h36′18″ +00′00″
11 RSW AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 17h36′18″ +00′00″
12 VOS POL VOSTER ATS TEAM 17h36′18″ +00′00″
13 PUS GER P&S METALLTECHNIK 17h36′18″ +00′00″
14 VBG AUT TEAM VORARLBERG 17h36′18″ +00′00″
15 WSA AUT WSA KTM GRAZ 17h36′18″ +00′00″
16 ANS ITA ANDRONI GIOCATTOLI SIDERMEC 17h36′18″ +00′00″
17 ADR SLO ADRIA MOBIL 17h36′18″ +00′00″
18 ISN ISR ISRAEL START-UP NATION 17h36′18″ +00′00″
19 MKT CRO MERIDIANA KAMEN TEAM 17h36′18″ +00′00″
20 BEX AUS BIKE EXCHANGE 17h36′18″ +00′00″